Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21803) bandigyerek válasza V/ (#21793) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Szolgáltató: Vidanet.
IP: 79.121....
DNS: 79.121....
Nem megy a belépés. Nekem nem ír semmit, szimplán visszadob a login oldalra.

(#21804) V/ válasza bandigyerek (#21803) üzenetére


V/
Topikgazda

Köszi. Most már kezdek pipa lenni, tegnap délután nem volt gond. Most kipróbáltam anonim böngészővel is, (nem ad át ip címet) ugyanaz.
Az azonosítók jók, nincs feltörve a fiók.

[ Szerkesztve ]

(#21805) bandigyerek válasza V/ (#21804) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Nem tudom hová tenni a hibát, mert ennyi verziót kipróbálni, és semmire sem jutni... Az az érdekes, hogy ha rossz jelszót, vagy nevet írok, azt tudja, hogy rossz. De a jóra, meg sz@rik nagyot. Tegnap beüzemeltem azt a mobiltelefonos-SMS-es biztonsági vackot. Azt hittem én szúrtam el valamit, azért sztrájkol...

(#21806) pofa


pofa
tag

A Digivel nekem az elmúlt másodpercben, gond nélkül bejelentkezett.

link[link]

másik[link]

[ Szerkesztve ]

(#21807) V/ válasza bandigyerek (#21805) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha a mobil app-al lépek be, az sms védelem is normálisan működik, nem az lesz a gond. Szolgáltató kizárása sem lehet, mert mások tudják használni. Ilyen jellegű probléma leírást eddig még nem találtam.

pofa köszi
mindkettőn újra jön a login oldal.

[ Szerkesztve ]

(#21808) bandigyerek válasza pofa (#21806) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Nem jó. Ugyan az mint eddig. Köszi.

(#21809) bandigyerek válasza V/ (#21807) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Neked működött valaha a böngészős belépés SMS megerősítéssel? (PC-ről) (Az "ebay-es kütyük.... összefoglalójához te írtad a sms bejelentkezős leírást?)

(#21810) salmiakki


salmiakki
tag

Sziasztok!

Azzal a problémával állok szemben, hogy relatív nagy fogalom megy a PayPal számlámon egy webes felületen keresztül (PayPal API). Ennek a felületnek köszönhetően a rendszer automatikusan egy másik kategóriába helyezi az utalásokat, vagyis kerül még rájuk jó pár száz forintnyi kezelési költség. Egyszer rákérdeztem erre a Supportnál telefonon, mivel annyira nem tudok angolul, nem igazán értettem pontosan mit mond, de azt sikerült leszűrnöm, hogy van mód ennek a jutaléknak a csökkentésére, csak nem tudom, hogy pontosan mi. Ha esetleg valaki közületek tisztában van vele, hogy ezt a jutalékot hogy lehet minimalizálni, az legyen szíves mondja el, nagyon sokat segítene!
Előre is köszönöm :)

(#21811) V/ válasza bandigyerek (#21809) üzenetére


V/
Topikgazda

02.23-tól folyamatosan, volt hogy egy nap 10-12-szer is beléptem, de naponta legalább 2*. Semmi gond nem volt. Tegnap is 5 alkalommal léptem be. Reggel töröltem az sms-eket azért tudom pontosan. Ha rossz lenne, akkor a mobil app-os belépésnél sem tudnám küldeni az sms-t. Ott is elküldtem a problémát az üzenőfalon a belépés után, meg írtam e-mailt is. Megvárom mit válaszolnak.

[ Szerkesztve ]

(#21812) bandigyerek válasza V/ (#21811) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Szorítok magunknak! :D

(#21813) toboz


toboz
csendes tag

Sziasztok,
a paypal védelem vonatkozik egy 3 hét után tönkrement (hardware hiba) telefonra is? A telót már visszaküldtem kínába, 1 hétig nem vették át csak amikor dispute-ot nyitottam, azóta eltelt újabb 2 hét.
Claim-nél mire lehet számítani? Köszi: Zsolt

[ Szerkesztve ]

(#21814) V/ válasza toboz (#21813) üzenetére


V/
Topikgazda

Miben egyeztél meg az eladóval?

(#21815) toboz válasza V/ (#21814) üzenetére


toboz
csendes tag

A pp dispute-on fotókat és dokumentumokat kért, a gearbest support-on megegyeztünk, hogy visszaküldöm
és visszafizetik az árát.

(#21816) V/ válasza toboz (#21815) üzenetére


V/
Topikgazda

Oké akkor menjen a claim, ezek szerint önként nem teljesítik. Ha megérkezik, arra ők írják az 5 napon belüli rendezését.
Returns will take approximately 5 working days for the process once the goods have arrived

[ Szerkesztve ]

(#21817) toboz válasza V/ (#21816) üzenetére


toboz
csendes tag

Köszi. A claim-nél nem kell semmilyen fotót/dokumentumot/levelezést feltölteni?

(#21818) V/ válasza toboz (#21817) üzenetére


V/
Topikgazda

Ami dispute-t indítottál azt fogod továbbvinni.

(#21819) cidalain válasza toboz (#21817) üzenetére


cidalain
veterán

ha lehetek indiszkrét, mennyibe került a visszaposta kínába?
(nekem is van egy problémás termékem, ezért érdekelne hogy érdemes e vele tökölődni, mert az enyém nagyon kis értékű...)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#21820) toboz válasza cidalain (#21819) üzenetére


toboz
csendes tag

Ez még pont fél kiló alatt volt így ajánlva elsőbbségi levélként 3400 ft, amit a paypal visszafizetett. Ha belefér borítékba akkor lehet kérni postakészet amivel olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#21821) cidalain válasza toboz (#21820) üzenetére


cidalain
veterán

nekem ennyibe került maga termék is. jó lenne ha nem szarakodnának, hanem küldenének egy másikat úgy hogy ezt ne kelljen visszaküldenem. majd meglátjuk, most agyalnak hogy mi legyen.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#21822) V/


V/
Topikgazda

A helyzet a következő: Még mindig nem tudok belépni csak mobil app-al a fiókomba.
Leírtam a problémát elküldtem a következő módokon:
Paypal Facebook
Paypal Twitter
A mobil oldalról 2 üzenet.
Egy másik Paypal fiókon keresztül 3 üzenet.
A lényeg, hogy hibás a hitelesítő rendszer.
Semmi reakció egyik helyről sem, tegnap este kezdtem az üzenetek küldését.
Van még Windows alá böngésző amit kipróbálhatok? :F
Firefox, Edge, Internet Explorer, Chrome, Opera, Tor. Ezek már ki voltak próbálva.
Win10, Win7, Win8 alatt.

[ Szerkesztve ]

(#21823) bandigyerek válasza V/ (#21822) üzenetére


bandigyerek
senior tag

A Paypal resolution centeren keresztül be tudtam lépni a fiókomba. Link
Itt írtam nekik, hogy mi van (már ami tőlem meg a google fodítótól telt), és kaptam egy sablon szöveget, hogy a jelszó viszaállítás, meg bla-bla. Igazából ez így elég is lenne, hogy így be lehet lépni, de vásárolni is tudok vele? Akkor is be tudok majd lépni? Vagy nem?

[ Szerkesztve ]

(#21824) V/ válasza bandigyerek (#21823) üzenetére


V/
Topikgazda

Nagyon köszönöm :R :R :R , én is be tudtam lépni. A probléma érthetetlen. :F Ez biztos, hogy nem normális.

[ Szerkesztve ]

(#21825) pofa


pofa
tag

Had kérdezzem meg, hogy ha veszek valamit az e-bay-n, licitálok, megnyerem. Majd a rendszer fel fogja kínálni a Pay-pal-os fizetési opciót?

Hogy kell kiegyenlíteni a számlát?

Köszi.

(#21826) V/ válasza pofa (#21825) üzenetére


V/
Topikgazda

Van eBay topik is.
Vásárolhatsz licitálás nélkül is, akkor a Buy It Now gombra kattintva fizetsz.
Licitálásnál, megnyered, értesít, belépsz és Pay now gombra kattintva kifizeted, ez átléptet a Paypal-re és ott belépve fizetsz.

[ Szerkesztve ]

(#21827) Mamiii!


Mamiii!
újonc

Üdv.!
Lenne egy kérdésem. Regisztrálni akartam a paypalra, de egy hibaüzenetet ír ki, valami olyasmit, hogy a kérelmet nem tudja feldolgozni, próbáljam később. Vajon ez mit jelenthet? Köszi a válaszokat! :(

(#21828) V/ válasza Mamiii! (#21827) üzenetére


V/
Topikgazda

Semmi komoly, van valami gondjuk tegnap óta.
Próbáld meg később.

[ Szerkesztve ]

(#21829) Mamiii! válasza V/ (#21828) üzenetére


Mamiii!
újonc

Köszi szépen, megpróbáltam mobilon, ott működött. :DD

(#21830) RBJ


RBJ
addikt

Pay pal nal 1.31 refund ból hogyan lesz 0.94 ? levonásnak fee szerepel. Ez valami kezelési?
Ez fix összeg vagy valami százalékos? Mert akkor jó áron dolgoznak a fiúk.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#21831) V/ válasza RBJ (#21830) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem refundként küldte vissza az eladó, mert akkor nincs levonás, ez sima pénzküldés, a költséget te viselted úgy adta meg aki küldte. Megszívatott.
Ki kell választania a vásárlást, ott a Refund gomb, feladja neki a teljes összeget, beírja hogy abból az egészet vagy egy részét küldi vissza és te költség nélkül megkapod, ő persze fizeti a jutalékot.
Ebben az esetben nem a Paypal a hunyó.

(#21832) RBJ válasza V/ (#21831) üzenetére


RBJ
addikt

alis eladó küldte vissza. csak pénzküldés volt.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#21833) V/ válasza RBJ (#21832) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor az van amit írtam, megszívatott, ennyire nem lehet hüle, a költséget viselni kell valakinek, a számára "könnyebbet" választotta. Ha az Alin keresztül küldi refundként -hasonló a folyamat- akkor még az Ali felé fizetett jutalékot is visszakapta volna és teljes összeg jött volna neked. Csak ennyire hüle.

[ Szerkesztve ]

(#21834) cidalain válasza RBJ (#21832) üzenetére


cidalain
veterán

Hogy a piklibe tudsz alis eladoval paypal-en bizniszelni, mikor alin not supported a paypal?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#21835) RBJ válasza V/ (#21833) üzenetére


RBJ
addikt

Akkor egy kicsit leértékelem a csillagjait. ;]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#21836) V/ válasza cidalain (#21834) üzenetére


V/
Topikgazda

Sehogy, a visszatérítést, esetleg a még is csak megérkezett termék, de már visszakapott ár estén az újbóli kifizetést szoktuk így renezni, ha van neki Paypal fiókja. Az alap vásárlásnál persze nincs Paypal.

(#21837) Reverting


Reverting
őstag

Udv Urak... Van egy 26e forintos nyitott ugyem a paypal-el, a lengyel nem jo termeket kuldott, irtam neki de szerintem semmit nem ert, es fel szavakbol irogat, hetente... megbeszetem vele h a termeket vissza kuldom de csak ha kifizeti a postat vissza, es h vissza teriti a vasarlasom mert rossz termeket kuldott... de semmi rakcio... paypelen keresztul levelezek vele... viszont semmi, se penz se valasz.... mennyi ido mire a paypal ugy dont h jogos a penz vissza keresem? Soha nem nem volt meg ilyen problemam, nincs tapasztalatom szerencsere... csak mar jo lenne lezarni... feb 8.an inditottam a vitat... koszi

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#21838) V/ válasza Reverting (#21837) üzenetére


V/
Topikgazda

Hol vásároltál? Sok függ attól, hogy a vásárlási feltételek mik voltak. Addig csak általános dolgokat írogatnánk, ami nem biztos, hogy segítség lenne neked. A vissza postát 9300 Ft összegig fizeti a Paypal, azt felesleges kérni tőle, mivel használja a Paypal-t ő is tud róla, még téged gondol rosszhiszeműnek. Persze ha több, akkor a különbözet az jogos lenne, ha vállalt valamilyen garanciát., de ezt nem tudjuk. Meg ha az van a feltételeknél, hogy a vevő fizeti, akkor nem is kérheted.

[ Szerkesztve ]

(#21839) Reverting válasza V/ (#21838) üzenetére


Reverting
őstag

katt Ez az a webaruhaz...

Errol nem tudtam... es azt h kell intezni h a paypal intezze a vissza koltseget?
Mert akkor ezzel nem lenne semmi gond, csak azt nem akarom h meg azt is beleteszem es semmi...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#21840) V/ válasza Reverting (#21839) üzenetére


V/
Topikgazda

Az Összefoglalóba van leírás.
Ránéztem az üzlet oldalára, nem találtam vásárlási feltételeket, a vissza igazolón valami a garanciáról, visszaküldésről? De mivel Uniós üzlet, vonatkoznak rá az Uniós fogyasztóvédelmi szabályok, enyhe utalással erre előfordulhat, hogy szóra lehet őket bírni.
Kell mindenképp egy konkrét válasz, hogy hova küld, mert nem biztos hogy ezeket a címeket használja garanciás ügyintézésre.
És próbál meg itt elérni őket.

[ Szerkesztve ]

(#21841) Reverting válasza V/ (#21840) üzenetére


Reverting
őstag

A boltjukba kuldom, ahonnet jott is a csomag, ezzel nincs gond, a linkelt mail cimen mar beszeltem vele mert eleg lassan indult el a csomag holott gls-el kertem felarert de sima postas hozta... Ha most vissza akarom kuldeni a megadott cimre akkor h csinaljam, sima postan lenne a legolcsobb kb 7000ft. Viszont hogy csinaljam h a paypal altal tudjam kuldeni...? mar nezem:)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#21842) Reverting válasza V/ (#21840) üzenetére


Reverting
őstag

Sajnos lejart a szerkesztesi ido bocs...

14 nap is eltelt mar... :( szoval ez a lehetoseg is off... a kerdes akkor a tovabbra is h hany nap meg mire megszuletik a dontes az visszateritesben? Vagy mi alapjan dontenek?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#21843) Pollen8


Pollen8
újonc

Üdvözlet! Régóta adok el dolgokat az ebay-en (több száz értékeléssel 100%-os vagyok) az ehhez nyitott paypal számlámat szeretném lecserélni egy újra, frissen regisztráltra. Ha erre az új paypal számlámra érkezik majd az ebayes eladások után pénz, akkor egyből hozzáférek majd, vagy kezdődik minden elölről és csak 21 nap után jutok a pénzemhez? Most nem kell 21 napot várnom, azonnal elérhető amit küldenek.

(#21844) V/ válasza Reverting (#21842) üzenetére


V/
Topikgazda

Milyen 14 nap?
A Paypal visszaküldési szabálya az, hogy ebben az évben vásárold, legyen tranzakció azonosítód és a feladás napjától számított 14 napon belül igényeld.

(#21845) Reverting válasza V/ (#21844) üzenetére


Reverting
őstag

ertem... azt hittem a visszaterites kezdete ota... akkor megprobalom...
koszi

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#21846) V/ válasza Pollen8 (#21843) üzenetére


V/
Topikgazda

Emlékeim szerint és amikor még egy cég volt, akkor az eBay eladói szint volt figyelembe véve amikor új Paypal számla lett hozzáadva.

[ Szerkesztve ]

(#21847) kaposznyak


kaposznyak
aktív tag

Üdv.

Maestro kártya működik Paypal-on?

(#21848) V/ válasza kaposznyak (#21847) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, de van néhány kereskedő ahol nem megy végig a fizetési folyamat, de ez 100-ból 2. Elenyésző hányad.

[ Szerkesztve ]

(#21849) kaposznyak válasza V/ (#21848) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Kösz.

Off: a Maestro ingyen lenne a bankomnál. Van valami nyomós érv a Visa kártya mellett?

(#21850) Azharel


Azharel
aktív tag

Még mindig nem tudok belépni pc-n a fiókomba... Akkor fizetni sem tudok sehol ?

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.