Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20851) V/ válasza V/ (#20850) üzenetére


V/
Topikgazda

(#20852) andris5 válasza V/ (#20850) üzenetére


andris5
tag

Köszönöm szépen, meglett minden!

(#20853) rőlyy válasza V/ (#20844) üzenetére


rőlyy
csendes tag

volt rajta,még több is. hol találom meg ezt a beállítási lehetőséget?

Ha irok,tisztelj meg a válasszal! forditott esetben én is megtisztellek!

(#20854) V/ válasza rőlyy (#20853) üzenetére


V/
Topikgazda

Kezdem azzal, ha a hozzáadás meg volt csak az érvényesítés hiányzik, ha nincs a megadott helyen kártya, akkor nem sikerült múltkor.
Belépsz
Baloldalon Bank accounts and cards
Rá kattintani a Credit cards felirat alatt a kártyára -ha csak egy világos szürke Link a Card van akkor nem lett a kártya hozzáadva- kattintani, ha ott nem látszik linkelés, kártya érvényesítés, akkor Edit.
Ha ugyanez a kép kell, akkor ne a kártyára kattints, hanem alul a Old account view-re
A következő képernyőn a My money
Debit and credit cards, Update

[ Szerkesztve ]

(#20855) Eastman válasza V/ (#20854) üzenetére


Eastman
őstag

Szia!

Mindenképpen bankkártya-regisztráció szükséges a PayPal-nál? Csak a bankszámla nem elég? Vagy mindkettő kell? Van esetleg előnye-hátránya csak ennek vagy csak annak? :U

Köszönöm.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#20856) V/ válasza Eastman (#20855) üzenetére


V/
Topikgazda

Valójában nem kötelező a bankkártya sem a bankszámla.
Ha adsz hozzá kártyát nem lesznek pénz küldési és pénzfogadási havi limitjeid.
Vásárlásnál ha a kártyával fizetsz, akkor megváltoztathatod azt, hogy a devizát ne a Paypal váltsa.
Akkor 1 devizaegységnél akár 10-15 Ft-al kedvezőbb árfolyammal vásárolsz.
Nem kell a Paypal egyenleg feltöltéssel bajlódnod, mert kártyáról is mehet a pénz,bár az Instantly verzióval azért az is gyorsabb lett, de akkor ott csak a Paypal deviza árfolyam áll rendelkezésre. (A kártya mellett persze fizethetsz arról is.)
Bankszámla csak akkor szükséges, ha valaki Paypal-n keresztül küld neked pénzt, akkor azt a pénzt az egyenlegedről a saját bankszámládra ki tudod menteni.

[ Szerkesztve ]

(#20857) Eastman válasza V/ (#20856) üzenetére


Eastman
őstag

Köszönöm szépen!

Eladóként hogyan érdemes (lehet) használni a PayPal-t? Mondjuk eBay-es használtcikkek eladása esetén, illetve új termékeknél? Engedélyeztetni kell a folyamatot valahol? Nyilván be kell majd vallani az így „keresett” összeget... Ezen kívül? :U Legtöbb helyen (fórumban) csak a vásárlók számára van leírva részletesen a regisztráció.

Szerk:
OK, olvasom... :B

Ettől függetlenül kíváncsi lennék a tanácsaidra...

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#20858) rőlyy válasza V/ (#20854) üzenetére


rőlyy
csendes tag

köszönöm,így meg jött a pp code is és beírtam. írta h meg van erősítve a számlám. még kell valamit állítanom vagy már tudok vele vásárolni?

Ha irok,tisztelj meg a válasszal! forditott esetben én is megtisztellek!

(#20859) V/ válasza Eastman (#20857) üzenetére


V/
Topikgazda

Premier account--tal és magánszemélyként is tudsz fogadni eladásokért ellenértéket, a Paypal felületen kérsz és kapsz egy kereskedői azonosítót, ezután biztosíthatsz Paypal-on keresztüli bankkártyás és Paypal-os fizetési lehetőséget, ha van saját web oldalad "web boltod" tudod integrálni az oldaladra akár egyszerű Fizető Gomb és Fizető Email link elkészítéssel.
A magyar adózási szabályokba nem mennék mélységeibe bele, használt saját dolgaink eladása évi 200000 Ft bevételig adómentes, általában az eladási érték 25% minősül jövedelemnek, úgy 600000 Ft forgalom, de az igazolt költségekkel a jövedelem csökkenthető.
Paypal jutalék táblázatot nem rég feltettem, de a Paypal-en is látható. A vételár után fizeted a jutalékot, nem muszáj havi díjas Paypal szolgáltatás csomagra szerződni.

[ Szerkesztve ]

(#20860) V/ válasza rőlyy (#20858) üzenetére


V/
Topikgazda

Már tudsz vásárolni. Ha fel van töltve a kártya, kártyaszámla. :)
Eddig is tudtá,l ha szerepelt a kártya ott a fiókodnál, a kód beírásától függetlenül, de így már biztosabb a használata.

(#20861) flymi


flymi
addikt

Megnyertem egy terméket e-bay-en, írta, hogy pay now.
Rákatt, kiírja a teljes összeget, jobb oldalt continue.
Behozza a PP-t, beírom a jelszót log in.
Látom az adataim, kártyaszám utolsó 4 számjegyét, a fizetendő összeget, confirm and pay rákatt.
Ezután visszadob a PP bejelentkezéshez.

Ezzel így ok? Mennyi idő kábé, míg a b.számlán is látható lesz az utalás?

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#20862) V/ válasza flymi (#20861) üzenetére


V/
Topikgazda

Már most látnod kellene a kártyádnál a zárolt tételek közt, a tényleges levonás 1-3 nap és akkor már a könyveltek közt lesz. De az eBay-re kellene visszamenni alapból a fizetés után, illetve te alul választhatod, hogy hova menjen vissza.
Ugye volt megfelelő összeg a kártyán, ha web kártya akkor töltötté rá pénzt?

[ Szerkesztve ]

(#20863) flymi válasza V/ (#20862) üzenetére


flymi
addikt

A b.kártya épp nincs pozitívban, de van rajt hitelkeret.
Magán a PP számlán nincs összeg, 0.
Nem látom az engedélyezendők közt... :F

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#20864) V/ válasza flymi (#20863) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem kell engedélyezni semmit, ezt a részét nem értem.
kártya épp nincs pozitívban, de van rajt hitelkeret. Nem erre gondoltam, de röviden tudsz vele vásárolni egyébként?
A banktól függően a számlamozgásoknál lehet külön nézni a zárolás alatt lévő összegeket és a ténylegesen levont összegeket. Most ha van ilyened a fő áttekintő ablakban zárolásoknál, ha van külön a kártyához alszámla, akkor ott a zárolásoknál kell látni a levonandó összeget.
Ha sikeres volt a fizetés.
Az eBay-n ez a tétel már a Purchase history Orders részén vagy a Unpaid items részén van?

[ Szerkesztve ]

(#20865) flymi válasza V/ (#20864) üzenetére


flymi
addikt

Igen, természetesen tudok vásárolni vele.
E-bay-en a Purchase History alatt jelenleg az Unpaid Items alatt szerepel...
Próbáljam meg még egyszer végigzongorázni? 6,5 Eur lenne egyébként a végösszeg.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#20866) V/ válasza flymi (#20865) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen.
Visa, Mastercard vagy Maestro a kártya?
A kártya primary-ként be van állítva?

Illetve figyeld, hogy milyen üzenetet ír ki, amikor a confirm and pay-ra kattintasz.

[ Szerkesztve ]

(#20867) flymi válasza V/ (#20866) üzenetére


flymi
addikt

Maestro. Az elsőre nem írt ki semmit, visszadobott a PP bejelentkezéshez.
Azt hiszem most sikerült, már a b.kártya számlatörténetnél is látom és mindjárt visszavitt ebay-re. :C
Annyival módosítottam csak az előbbihez képest, hogy a konverziónál átállítottam Bill me in the currency listed on the seller's invoice.-ra. Amit szintén nem értek, mert ezt már tegnap megcsináltam, hogy ne a PP váltsa át a pénzt, hanem a bank.
A lényeg, hogy sikerült! Nagy köszönet a segítségért! :R :R :R

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#20868) V/ válasza flymi (#20867) üzenetére


V/
Topikgazda

Ilyen még elő fog fordulni, néha nem lehet elsőre fizetni, vagy egyáltalán nem lehet fizetni a Maestro-val.
Egyszer talán megjegyzi majd a konvertálási beállítást, de ha ránézel a fizetés előtt a képernyőre és látsz forint árfolyamot a konverziós szövegnél, akkor úgy, ahogy most, megváltoztatod.

(#20869) buca84


buca84
őstag

Ha kapok paypal-en egy számlát, azt hol látom az új felületen?

(#20870) V/ válasza buca84 (#20869) üzenetére


V/
Topikgazda

Kapsz egy e-mailt róla.
Illetve belépsz, felső menü sor: Send & Request Payments, jobb szélső kép Create and manage invoices

(#20871) buca84 válasza V/ (#20870) üzenetére


buca84
őstag

Köszi! Akkor jól emlékeztem, hogy kell mail-nek jönnie róla.
Várok egy számlát és még nem kaptam mailt. akkor valószínű, hogy el sem küldték/nem csinálták meg.

(#20872) kemkriszt98


kemkriszt98
aktív tag

Sziasztok, lenne két kérdésem.
1. Hogy is működik ez pontosan? Ha fizetek mondjuk eBayen PayPalal de a számlákon nincs pénz s leveszi a kártyámról, még levesz valamennyit azért mert így fizettem és nem direkt adtam meg a kártya adatokat eBayen?
2. Personal acc-ot csináltam aztán kaptam egy e-mailt hogy vissza kellene igazoljam de ott meg azt írja hogy premier account. Azt akkor hagyjam figyelmen kívűl?

"Tigris, tigris, csóvafény éjszakáknak erdején, mily kéz adta teneked szörnyü és szép termeted?" -William Blake-

(#20873) V/ válasza kemkriszt98 (#20872) üzenetére


V/
Topikgazda

2. Hagyd figyelem kívül, premier készül általában, az jobb. Amikor kezded csak personal és business van kiírva, de premier az.
1.-hez Nem egészen értem. Mert nem így működik.
Van eBay fiókod és van Paypal fiókod, az utóbbihoz hozzárendeltél egy bankkártyát. Így nem kell hogy a Paypal egyenlegen legyen pénz. ( A kártyán lenni kell)
Az eBay-n a Paypalt adtad meg fizető eszköznek, összerendelve.
Vásárolsz valamit a fizetésnél beléptett a Paypal-re összegzi, hogy ennyi és a kártya a fizetőeszköz. Kifizeted és nincs + költség.

nem direkt adtam meg a kártya adatokat eBayen ilyen nincs, csak a Paypal a fizető felület.

[ Szerkesztve ]

(#20874) kemkriszt98 válasza V/ (#20873) üzenetére


kemkriszt98
aktív tag

Azt a "nem direkt..."-et úgy értem, hogy nem lépek be paypal accountomra hanem megadom az adatokat... Na de a lényeg megvan.. nincs +költség :D Köszi

"Tigris, tigris, csóvafény éjszakáknak erdején, mily kéz adta teneked szörnyü és szép termeted?" -William Blake-

(#20875) V/ válasza kemkriszt98 (#20874) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor is tudsz alul fizetni, a Pay with my credit or debit card-ra kattintva de teszteli hogy élő kártya-e és 1$-i összeg zárolás alá kerül a bankodnál, minden ilyen fizetésnél. Nem vonja le, később sztornózódik. De ha hozzárendeltél kártyát, annál nincs értelme belépés nélkül fizetni.

(#20876) w.miki


w.miki
veterán

PayPal másnak is átállítja a vásárlásnál, hogy ő váltsa a valutát?
Elvileg a beállításokban beállítottam, hogy a bankom váltson (PHs leírás alapján :DDD ), de ő minden vásárlásnál úgy mutatja, hogy az ő árfolyamán váltana, külön át kell raknom az alsó radio gombra, hogy a bank váltson.
Hogyan lehetne beállítani, hogy hagyjon békén magával?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#20877) V/ válasza w.miki (#20876) üzenetére


V/
Topikgazda

Csak kíváncsiságból, milyen kártya?
A fizetésnél a Private computer be van jelölve? Ne legyen.
Komolyan írom, nekem 3 és 2 éve a két kártyánál nem állítódott vissza.
Próbáld meg, hogy törlöd a Paypal-re vonatkozó sütiket, tárolt adatokat és azután állítsd át. Vagy egy másik böngészővel csináld. Persze minden kártyát amikor újként hozzáadod mindig újra be kell hozzá állítani.

[ Szerkesztve ]

(#20878) szimi57


szimi57
őstag

Sziasztok!

Lemondtam egy BG-s megrendelést készlethiány miatt. PP-vel fizettem. Jól gondolom, hogy kezdeményeznem kell a visszafizetést a BG-nél?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#20879) V/ válasza szimi57 (#20878) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem tudom mennyire passzol ide a téma. Hogy mondtad le? Csak e-mail hogy nem kell? A weboldalon? Nincs vásárlások menü pontja és ott kellene? Nem a Paypal-től kell kérni a vásárlás törlését szerintem.
De ha itt kérdezed, akkor hamarabb kapsz választ talán, ott többen foglalkoznak a BG-vel.

(#20880) Andrely


Andrely
csendes tag

Sziasztok!

Azzal kapcsolatban szeretném a nálam tapasztaltabb paypalosok tanácsát kérni, hogy ebayen árulok és érkezett egy érdeklődő aki ebayen kívül szeretné rendezni a dolgot és paypalon fizetne.

600€ ról van szó tehát nem kis összeg és vannak kétejeim a dologgal kapcsolatban, ugye paypalon bármikor vissza lehet hívni az összeget bizonyos időn belül ami rövidebb mint a postázási idő tehát megérkezik (nevezzük moszkvai barátunknak)-hoz a csomag és beír hogy mégsem ezt szerette volna mégsem így és kéri a pénzét vissza a terméket meg nyílván nem látom soha többet.

Tehát dióhélyban szabad e ilyesmivel foglalkozni vagy sem?

Válaszokat előre is köszönöm!

(#20881) V/ válasza Andrely (#20880) üzenetére


V/
Topikgazda

érkezett egy érdeklődő aki ebayen kívül szeretné...
Nagyon rendes, meg akar kímélni a 10%-os eBaynek fizetendő jutalékodtól és lemond egy vásárlói védelmi lehetőségről. :F
Ez már nekem egy kicsit gyanús.
Igen, amit írsz az egy jellemzően eladó átverési szituáció.
És Oroszországba küldeni 600€-os dolgot még futár esetén is kockázatos lehet.
Hogy én mit tennék ilyen esetben? Udvariasan megköszönném az ajánlatot és nemmel válaszolnék rá.

(#20882) petyametyo


petyametyo
aktív tag

Sziasztok!

Új vagyok még ebben a témában segítséget szeretnék kérni. Van web számlám (OTP) e bay és PayPal regisztrációm. Hogyan tudom feltölteni a PayPal os számlámat ? A PlayPal még nem vonta le a 400-600 forintot amit ellenőrzés képen szokót ( olvastam valahol) .Ezt meg kell várnom ? :R

(#20883) Kicsirics77 válasza petyametyo (#20882) üzenetére


Kicsirics77
veterán

igen,mindenképpen mert a kártyát a 4 jegyű kóddal verifikálod,hogy a tiéd.
felesleges feltölteni a paypal egyenleget,gondolom a hitelkártyádhoz van netes webkártya is elég ha azt rendeled hozzá és csak annyit teszel a webkártyára amennyi éppen kell,illetve majd azt kell beállítani,hogy a bankod váltson ne pedig a PP.
de lehet utalni is a PP egyenlegre azt hiszem unicredit vagy rájfájszen bankos a számlaszám,nálam egy nap volt amíg átment a pénz kb a PP-ra.
egészségesebb a webkártyár hozzárendelni és arra utalni,mivel ha a PP-n nincs pénz úgyis a mellérendelt kártyáról vonja le.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#20884) V/ válasza petyametyo (#20882) üzenetére


V/
Topikgazda

A web számla alatt mit értesz? Ez egy bankszámla ami ilyesmi: 11773054-12345678, vagy valami más, mondjuk 4 jegyű számok?
A Paypal egyenleg két módon tölthető fel bankszámláról.
Belépés után a Paypal balance alatt
1. Top Up- ez az Paypal Unicredit Bankszámláján keresztüli egyenleg feltöltés, utalni a saját nevünkre szóló bankszámláról 3-5 nap
2. Add funds to your account instantly választása amikor a saját bankon belüli utalással, rövid időn belül (2 perc- 1 óra) töltjük fel a Paypal egyenleget. Itt más számláról is mehet a pénz.
3. Valaki küld a Paypal fiókjából pénzt neked.

Az egyenleg feltöltéshez semmi köze a kártyáknak. Mert hogy, kártya nélkül is lehet vásárolni.

[ Szerkesztve ]

(#20885) Kicsirics77 válasza V/ (#20884) üzenetére


Kicsirics77
veterán

szerintem azt a virtuális kártyát ami nekem is van az otp-nél rendes számlaszámmal és cvc kóddal.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#20886) V/ válasza Kicsirics77 (#20885) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor van az OTP NET számla, ami egy rendes folyószámla, 117....... akármivel kezdődően- ezt használjuk amikor a Paypal egyenlegről szeretnénk pénzt kiküldeni.
Ehhez a számlához adnak egy webKÁRTYA számlát, ami szintén 117.... akármivel kezdődik ehhez kapcsolódik a virtuális webKÁRTYA ami egy Mastercard kártyaszám azonosítóval, lejárattal és CVC kóddal rendelkezik valami ilyesmi 5419 8999 0001 9999, ezt adjuk a Paypal-n kártyaként meg.
Persze a Net számlacsomaghoz adnak egy rendes kártyát is, azt is hozzá lehet rendelni, de ha van ez a másik, akkor inkább azt, mert a másikon ugye minden pénzünk "elúszhat".

Viszont ami kedvező az OTP-nél az ez lenne: A számlacsomag része maximum a számlatulajdonosok számának megfelelő díjmentes webKÁRTYA

[ Szerkesztve ]

(#20887) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Nekem is otp-s a webkártyám de nincs 4 jegyű kódja de nem kérte a paypal mikor hozzá adtam a hitelkártya mellé,hogy ne azt használjam.

(#20888) petyametyo válasza Kicsirics77 (#20883) üzenetére


petyametyo
aktív tag

:R :R :R

Hétfőn regisztráltam mindenhova, vissza is érkezett az az email a Paypal-ról, amiben megerősíti, hogy a webszámlámmal regisztráltam. (Vagyis annak az utolsó 4 számjegyét küldte.) Előtte aktiváltam az emailemet.
Eddig még nem vonta le a számlámról (a webszámlámról) a 600 forintot. Úgy tudom, ekkor kell majd a tranzakciónál egy négyjegyű digikódot kapnom. Erre akkor is szükség van, ha nem töltöm fel a Paypal egyenleget?Enélkül akkor nem tudok vásárolni tehát?Ennyi idő alatt nem kellett volna még megérkeznie? És még egy kérdés: A kódot, amit a Paypal küld, azt majd az Eby vásárlásnál kell beírni, vagy a Paypal oldalán kell majd valahol megadni?

Köszönöm a segítséget!

(#20889) Kicsirics77 válasza petyametyo (#20888) üzenetére


Kicsirics77
veterán

A kódot, amit a Paypal küld, azt majd az Eby vásárlásnál kell beírni, vagy a Paypal oldalán kell majd valahol megadni?
PP oldalán a verifying résznél kell majd a 4 jegyű kód amit akkor kapsz meg ha a lóvét levonta a kártyáról amit hozzá akarsz rendelni,majd ott látod a tranzakciónál,hogy mi a kód.
Enélkül nem tudsz majd vásárolni,ha ez megtörtén akkor majd Bank confirmed lesz az állapot a profil alatt

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#20890) petyametyo válasza V/ (#20886) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Igen, pontosan így van, OTP számlához tartozó webkártya számla, ennek a számát és CVC kódját regisztráltam a Paypal regisztráció során. Elvileg erről kellene leemelnie majd a "próba" során az összeget. Direkt erre készíttettem, mert nem szerettem volna ha a vezérszámláról történik utalás. Egyébként nem díjmentes, a számlanyitás során tájékoztattak, hogy van havidíja, 1350 .-Ft./hó. :R :R

Kicsirics77
Köszönöm a választ! Még egy kérdés: hétfőn kaptam vissza az emailt, hogy hozzárendeltem a webkártya számlát, az, hogy ennyi ideig tart, míg levonja a pénzt, normálisnak, szokásosnak mondható?

[ Szerkesztve ]

(#20891) V/ válasza petyametyo (#20890) üzenetére


V/
Topikgazda

Most próbáltam újból hozzáadni a törölt kártyámat, jött a az 1 $-os próba levonás, amit 5 perc múlva sztornóztak, de nekem nem jött elő az a 400 Ft-os linkelési lehetőség, sőt a Paypal felületen sem találtam.
Szó nélkül ott volt a kártyák közt. (Most megint kitöröltem, holnap ránézek, lehet, hogy már nem vonnak 400 Ft-okat?)
Neked amikor a kártya megjelent New jelöléssel, volt ilyesmihez hasonló: Link and confirmed link?

hogy van havidíja, 1350 .-Ft./hó. És adnak hozzá plasztikot? Mármint kártyát, nem mást.

[ Szerkesztve ]

(#20892) petyametyo válasza V/ (#20891) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Ilyen felület nekem nem jött fel, nekem az email jött:

You've added a card to your PayPal account

On Jan 18, 2016, you added a card ending in XXXX (itt a webkártya 4 jegyű kódja szerepel) to your PayPal account.

You are receiving this email notification because this email address is listed as the administrative contact email for your PayPal account.

A Paypal oldalán Add funds to your account instantly fül alatt egy virtuális kép jelenik meg a bankkártyáról, fölötte az OTP Bank kártyáról ugyanez, ami alá oda van írva, hogy "checking".Ezek mellett ad lehetőséget további számlák hozzáadásához.
Link and confirmed link-re nem emlékszem sajnos, hogy lett volna írva, de ha volt, biztos le okéztam....

A Credit Card alatt tehát egy bakkártya ikonja szerepel, és a számok közül a webkártya számlám utolsó négy számjegye látszik rajta. Olyan felületet, amit te beraktál, nem is találok a Paypal fiókomban . :( :F :R

(#20893) V/ válasza petyametyo (#20892) üzenetére


V/
Topikgazda

Ott van az, nézz már rá, mert a Paypal helpek mindenütt írják még a 4 jegyű kódot.
Belépsz
Bank accounts and cards
alul baloldalt
Old account view
a második My money választása
Debit and credit cards végén az Update

Ilyen lenne ha vontak volna 400 pénzt, vagy olyan mint az előző kép, ha még tényleg él ez a rendszerük.

[ Szerkesztve ]

(#20894) Kija


Kija
aktív tag

Vigyázzatok! Megint jött Paypal nevében adathalász levél. Most azt írják, hogy egy másik országból beléptek az accountodba, ami nem igaz.

(#20895) petyametyo válasza V/ (#20893) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Megtaláltam, nagyon köszönöm!
A kártyát már hozzáadta, a kártya utolsó 4 számjegyét beírta, most már akkor csak a PP kód kellene ami a pénz levonása után jelenik meg, ha jól értem? :R

(#20896) V/ válasza petyametyo (#20895) üzenetére


V/
Topikgazda

Neked kell kezdeményezni.
Akkor most volt neked ez a kép?

És van ez az Enter Paypal Code?
Ha nincs akkor ezek szerint meg van erősítve a kártya. :F

[ Szerkesztve ]

(#20897) V/ válasza Kija (#20894) üzenetére


V/
Topikgazda

Köszi ez tényleg az már megint.

(#20898) V/


V/
Topikgazda

Most viszont én kérek segítséget. Az új felületen hol található meg, az ha van limit a fiókhoz? Ez a View limits link merre van?

Közben egy videón megtaláltam, ha ott csak éves limit van akkor a kártya elfogadva.

[ Szerkesztve ]

(#20899) Lehiñito válasza V/ (#20893) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Én hétfőn adtam hozzá a kártyámat a pp-hez, és ma jött az sms, hogy levonta a 400ft-t.
Illetve közleményben benne volt a 4 számjegyű kód amivel be is aktiváltam a kártyámat.
Most rendeltem először ebayről, azt hittem bonyolultabb lesz. :)

(#20900) Elar


Elar
senior tag

Sziasztok

Imént vettem Németországból néhány dolgot 167 euróért. 55.000 Ft-ot ír ki végösszegnek.
Utánaszámoltam - kissé combos 329-es árfolyamon számolt.
Olvasgattam itt és láttam, hogy át kellett volna állítanom az átváltási opciót.
Utólag tudok még vmit tenni, hogy kedvezőbb legyen az átváltás?

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.