Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21201) V/ válasza luck66 (#21200) üzenetére


V/
Topikgazda

Én meg azért mondtam le az összes sms értesítőt, mert vagy nem jött időben az sms, vagy egy tételről 2-3 is

(#21202) Suineg


Suineg
senior tag

Sziasztok,

Ebay-en eladtam 2 terméket (digitális áru) két különböző vevőnek, és mindkét esetben a vevők követelik vissza a pénzüket, állítólag ők nem engedélyezték a tranzakciókat. A Paypal számlámon az összegeket elkülönítette a Paypal. Az Ebay-en is bejelentést tettek, az ebay törölte a tranzakciókat, én a digitális tartalmakat természetesen az ebay üzenetküldőjén keresztül elküldtem a vevőknek.

Most nekem kellene reagálni az ügyben... Mit kéne írnom?

Mi várható ilyen esetben???

Köszönöm ha segítetek....

(#21203) wentworth


wentworth
tag

Hogy lehet a régi felületet visszaállitani, hogy részletesen tudjak az előzményekben keresni szép táblázatban mint régen? (kifizetés - befizetés, stb)
Az új felület nagyon hulladék.

Vi10 32G Q32G221510...

(#21204) V/ válasza Suineg (#21202) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha törölték a hirdetésed, a pénzt vissza kell adnod.
A törlés oka, az hogy megsértettél valami szabályt, az értesítő e-mail szokta tartalmazni.
De a digitális tartalmak eladás csak akkor jogszerű, ha a különböző jogok felett te rendelkezel, a kódok megosztás elég ingoványos, bár nem írtad mit adtál el.

[ Szerkesztve ]

(#21205) V/ válasza wentworth (#21203) üzenetére


V/
Topikgazda

Belépsz, alul bal oldalt Old account view

(#21206) Suineg válasza V/ (#21204) üzenetére


Suineg
senior tag

Az Ebay hírdetés eltávolítását emiatt "eBay listings removed - unauthorized user of buyer or bidder account

We had to cancel bids and purchases on the following item(s) for the buyer, amalfikid, because they were made without the account owner's permission:
262269404204 - XBOX ONE game - Forza Motorsport 6 - Full Game Download Code
" tették.
Magyarul nem engedélyezte a fiók tulajdonos a vásárlást. Szerintem tipikus kamu duma.

Korábban vásárolt egy ismerősöm egy játékot XBOX ONE-ra, de mint kiderült XBOX360-ra akart venni, így ez a Microsoft játék letöltőkód feleslegessé vált. Segítenék neki eladni, ami sikerült is csak hát a vevő biztosan ingyen szeretné...

[ Szerkesztve ]

(#21207) V/ válasza Suineg (#21206) üzenetére


V/
Topikgazda

Ezt a szöveget az eBay küldte? Mert nekem inkább az jön le, hogy felnyomtak, hogy neked nincs engedélyed a kód eladáshoz. Ezért a szabályok megsértése miatt eltávolították a hiretést.
Az eBay-n nem lehet olyan, hogy nem ő használta a fiókot és ezért kéri a vásárlás törlését.
Hosszú évek alatt nem találkoztam ilyen lehetőséggel, de lehet, hogy van.
Ebből sajnos nem tudsz úgy kijönni, hogy a pénz ne kerüljön vissza. Ha az eBay legálisnak tekintette volna és nem törli, akkor a Payapl nem adna neki igazat, így viszont ha még nem is igaz kicsi az esélyed.
Ha volt valami levélváltás, illetve nem veszítesz vele semmit, hogy leírod jogszerű volt az eladás, csak a vevő gondolta meg magát miután te elküldted a megvett "árút" akkor a Paypal-nek is mérlegelni kell.

[ Szerkesztve ]

(#21208) Elar


Elar
senior tag

Sziasztok
Először is bocsánat a kérdésemért, tuti volt már róla szó, csak hirtelen nem találtam

Utaltam a párom számlájáról forintot az én Paypalos számlámra.
Ez milyen pénznemben érkezik meg? Ha jól gondolom forintban? (Ehhez be kell állítva legyen a Manage Currencies-ben a HUF?) Ha nem forintban, akkor a konvertálást a (én) bankkártya beállításnál kell beállítani a váltás módját?
Ezután ha én vásárolok külföldi webshopban, akkor min múlik az átváltás módja (Ugye múltkor 329-ért volt képes váltani)

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#21209) V/ válasza Elar (#21208) üzenetére


V/
Topikgazda

A magyar Paypal fiók forintos elszámolású. A HUF-nak ott kell lennie.
A párom számlájáról ez Paypal?

Ha nem forintban, akkor a konvertálást a (én) bankkártya beállításnál kell beállítani a váltás módját?
Az utalásnál nem játszik a kártya.
Ha átállítod a konvertálást arra, hogy a bankod váltson, akkor az vált vásárlásnál.

(#21210) Elar válasza V/ (#21209) üzenetére


Elar
senior tag

A páromnak a Unicredites számlájára gondoltam, neki nincs paypal (bocs a trehány fogalmazásért :) )

Átfogalmazom. Átutaltam tőle x összeget. Ez akkor megjelenik forintként (?) a paypalos számlámon idővel.
Én megyek és vásárolok online valakitől euróban a paypalos egyenlegem terhére. Ezt hogyan váltja?

Illetve ha küldök a paypalos forintjaimból valakinek eurót. Ezt szintén hogyan váltja?

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#21211) V/ válasza Elar (#21210) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha nem a Add funds to your account instantly-val utaltál és a vezetéknév nem egyezik, gondotok lesz.
Forintban írják jóvá.
Ha ma vásárolsz akkor 1 € az 325 HUF.
Ha Visa kártyád van és a bankod van váltásra állítva akkor 1.00 Euro = 311.02 Forint.
Mastercard esetén is 310-312 közt.

Küldés esetén úgy 320 Ft egy €, ha egyenlegről megy.

(#21212) Elar válasza V/ (#21211) üzenetére


Elar
senior tag

Azzal utaltam, meg is jött. Várakozik, h elfogadom -e?

Gyakorlatilag akkor nem érdemes egyenlegről fizetni, mert azt a paypal váltja horror árfolyamon.
Érdemesebb a paypalhoz kapcsolt kártyával fizetni....

Akkor lehet, h nem fogadom el az utalást és menjen csak vissza az unicredites számlára....

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#21213) Suineg válasza V/ (#21207) üzenetére


Suineg
senior tag

Szia,

Igen a fenti szöveget az ebay küldte. Eléggé furcsálom, hogy azért mert esetleg valakinek az engedélye nélkül mondjuk egy fiatal (pl. valakinek a gyereke) használja a szülő belépését az ebay-on plusz a bankkártya adatait is "ellopja", azért ezt bizonyítani is kellene valamiképp!

Azért köszönöm a segítséged..

(#21214) V/ válasza Elar (#21212) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem tenném, több nap, akár 2 hét, mert visszafele nem úgy működik. Azért gyors mert refundként könyvelik, de nem kell elfogadni, legalábbis eddig szó nélkül ott volt a Balance kiírás után.
Refund this payment az hogy visszautasítod, nem elfogadás.
Viszont ha "elutasítod" akkor áteshet a téves utalás kategóriába és azokra a bankoknak 30 napos elszámolási lehetőségük van.
Ha többe kerül amit meg akarsz venni, mint ami az egyenlegen van, akkor a kártyáról fogja levenni.

[ Szerkesztve ]

(#21215) V/ válasza V/ (#21214) üzenetére


V/
Topikgazda

Jobban jársz ha ideiglenesen valamelyik ismerősnek akinek van Paypal fiókja, átküldöd, ő meg majd vissza, forint-forintként egyenlegről oda-vissza ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#21216) Elar válasza V/ (#21214) üzenetére


Elar
senior tag

Nem számít a 15-30 nap... A lényeg h visszajöjjön. Viszont nem akarom, h 15ft-ot bukjak az átváltáson. Kb 150-200 euróért vásárolnék, ott azért már számít :)

A párom kártyáját is hozzá tudom rendelni a paypalos fiókomhoz?

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#21217) V/ válasza Elar (#21216) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, a szokásos módon. Mármint a kártya.

[ Szerkesztve ]

(#21218) realpopek


realpopek
tag

Sziasztok!
Segíteni akartam egy ismerősömnek külföldi vásárlásban.A Paypal számlámra utalta volna el az összeget csak hát a Transfer ID azonosítót nem írta be a közlemény rovatba.A pénz elment a számlájáról a Paypal-ra nem érkezett meg természetesen.
Ilyenkor mit lehet csinálni,hová lehet fordulni?
Köszi előre is.

,, Kis munkát kis ívben,nagy munkát nagy ívben kell elkerülni. ''

(#21219) V/ válasza realpopek (#21218) üzenetére


V/
Topikgazda

Egy kicsit feljebb volt róla szó.
1.hsz

2.hsz.

Elküldeni minden információt az utalásról és megadni, hogy melyik fiók és mi a lemaradt azonosító. Még ott van, úgy 15 nap múlva visszautalják, de a végső visszaérkezés az eredeti bankszámlára 16-30 napon belül is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#21220) realpopek válasza V/ (#21219) üzenetére


realpopek
tag

Akkor ezt nekem kell intéznem a paypallal?Ha jól értem írni kell egy levelet nekik hogy mikor milyen számláról ment mennyi összeg,és megadni az én azonosítómat ami lemaradt?

,, Kis munkát kis ívben,nagy munkát nagy ívben kell elkerülni. ''

(#21221) V/ válasza realpopek (#21220) üzenetére


V/
Topikgazda

Mivel te vagy velük kapcsolatban és a pénz ott van a számlájukon, de nem tudják kihez kötni.
Aki küldte attól kérd meg a konkrét adatokat
Nem igazán levelet írsz, a második linken ott van, hogy hogyan kell elküldeni.

Ekkor és ekkor, ilyen bank, ilyen számú számlájáról, ennyi összeg lett utalva. Ennek az utalásnak ez a -adott bank- utalási azonosítója.
Lemaradt az én transzfer ID-em amely ez......, és ez a Paypal azonosítóm (az e-mail)amelyhez tartozik.
Kérem Önöket könyveljék le

[ Szerkesztve ]

(#21222) realpopek válasza V/ (#21221) üzenetére


realpopek
tag

Ok,köszönöm szépen.Ha nem csinálnák semmit akkor ott maradna a pénz végtelenségig?

,, Kis munkát kis ívben,nagy munkát nagy ívben kell elkerülni. ''

(#21223) V/ válasza realpopek (#21222) üzenetére


V/
Topikgazda

Az 21219 hsz utolsó mondata.

[ Szerkesztve ]

(#21224) realpopek válasza V/ (#21223) üzenetére


realpopek
tag

Igen valóban,bocs, kicsit idegesít a dolog mert nem az én pénzemről van szó....

,, Kis munkát kis ívben,nagy munkát nagy ívben kell elkerülni. ''

(#21225) V/ válasza realpopek (#21224) üzenetére


V/
Topikgazda

Egyszer én is elbambultam, és lehagytam az azonosítót, de 2 napon belül sikerült ezt így lerendezni A neve nem kell az illetőnek, nem tartozik a témához, mintha te küldted volna.

[ Szerkesztve ]

(#21226) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Sziasztok

kb 1,5 hete feltortek az emailem vagy mindenem.. a lenyeg hogy banggoodon vasaroltak az accountommal egy mobilt majd fizettek a paypalommal 113USD ertekben.. nehany perccel kesobb eszrevettem es kis segitseggel azonnal toroltettem a rendelest banggoodon is meg paypalnal is jeleztem h illetektelen szemely vasarolt.. torltek is a rendelest refound is lett de meg nem kaptam meg a jovairast a kartyamon.. ez mennyi idot szokott igenybe venni? elvileg a refound 21.en tortent meg.. PPszamlamon nem latom az osszeget es a szamlamra sem erkezett meg eddig az osszeg..
Ennyi latszik:
Date Type Status Details Amount
Jan 20, 2016 Charge From Credit Card CompletedYour transfer from your credit card to your PayPal account is complete.
Your transfer from your credit card to your PayPal account is complete.
Details $113.99 USD
Jan 20, 2016 PayPal Balance Adjustment Completed Details $113.99 USD
Jan 20, 2016 Credit to Credit Card Completed Details -$113.99 USD
Jan 21, 2016 Refund Completed ... $113.99 USD
Jan 21, 2016 PayPal Balance Adjustment Completed Details -$113.99 USD

segitsegeteket elore is koszi!
:R :R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#21227) V/ válasza Devil Smile (#21226) üzenetére


V/
Topikgazda

Még mindig banktól függ, de 3-5 munkanap normális bank esetén BB vagy UniC néha 8-10 nap. Én azért már érdeklőnék a banknál mert a számlán kellene lenni.
Bár amit látok szerintem lenyúlták a pénzed.
Amikor észrevetted hogy "feltörték" a valamit megváltoztattad a Paypal jelszót és a biztonsági kérdéseket?
A kártyán 0 Forintra levetted az fizetési lehetőséget?
Refund esetén nem ilyen az utolsó sor
Jan 21, 2016 PayPal Balance Adjustment Completed Details -$113.99 USD
Az egyenlegedről leemelve 113.99 USD, ami nem érthető

Ilyen a normál
Jan 8, 2016 Refund Completed Details $5.10 USD
Jan 8, 2016 Credit to Credit Card Completed

Az új felületen ha a 21-i refund felett nincs egy -$113.99 USD sor, illetve ha a refundra kattintasz ott mi olvasható a Refunded to alatt?

A BG-n milyen címre ment volna a telefon?

[ Szerkesztve ]

(#21228) Devil Smile válasza V/ (#21227) üzenetére


Devil Smile
őstag

jelszavakat azonnal csereltem mindenhol tobb lepcsos azonositassal..
a telefont ide rendeltek:
Customer Name:
Roman Gariev
shipping address:
Roman Gariev,645 West 1st Avenue,Roselle,NJ 07203,United States
megirtam nekik az akkori emailbe h feltortek az accountom es h en Magyarorszagrol vagyok ide is szoktam rendelni mint ahogy azt tettem az eset elott par oraval...

meg ezt talaltam PPon: Refund:
$113.99 USD to Maestro Debit Card XXXX-XXXX-XXXX-**** (a kartya szam az enyim..)
This transaction will appear on your credit card statement as "PAYPAL *BANGGOOD".

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#21229) V/ válasza Devil Smile (#21228) üzenetére


V/
Topikgazda

Holnap hívd fel a bankod, ha nincs az egyenlegeden a pénz, ennyi idő alatt ott kellene lenni, nekem az Erste a január 8.i refundot 9.én már jóváírta, de 2 napon belül könyvelni szokta.

[ Szerkesztve ]

(#21230) Krogoth


Krogoth
senior tag

Hy.

Külföldi oldalakról való vásárlásnál a paypalos fizetésnél melyik éri meg jobban, melyiknél váltja olcsóbban a hufot?

1. bankkártya hozzárendelése (Budapest Bank)
2. paypal account feltöltése

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#21231) V/ válasza Krogoth (#21230) üzenetére


V/
Topikgazda

Az első, még mindig.

Itt meg tudod nézni a Visa kártya árfolyamokat Pl: 1 € = 313.41

Itt meg tudod nézni a Mastercard kártya árfolyamokat Pl: 1 € = 309.097

Paypal vásárlási váltási árfolyam, ma reggel: 1 € = 326 Ft

[ Szerkesztve ]

(#21232) Krogoth válasza V/ (#21231) üzenetére


Krogoth
senior tag

Köszi.

Még egy - természetesen - elméleti kérdés. Ha rendelek valamit csájnából, ami pl. 100 euró (ugye ez már vám köteles), de azt iratom rá, hogy csak 20 euró értékű, akkor elkerülhetném a vámot? És ha ezt megcsinálnám lehetne belőle később bármi problémám?

(#21233) V/ válasza Krogoth (#21232) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem a ráírt érték alapján döntenek. Látják, hogy mi van a csomagban felbontás nélkül is. Az sem segít, hogy Gift-ajándék van ráírva, ahhoz ott kell lenni egy ajándékozási nyilatkozatnak és nem kereskedőtől kell jönnie.
A Posták a megadott érték alapján fizetik elvesztés esetén a biztosítást a feladónak, én nem írnák rá kevesebbet, mert a te példád esetén, ha nem érkezik meg, akkor vissza kell neked adnia a 100 €-ot és a posta csak 20-t fizetne ki. Bukott 80-at.
150 €-ig nincs vám, csak Áfa.
Számold rá mindig azt a 27%-ot és azzal kalkulálj hogy megéri-e.
Probléma:
Vámszabálysértés, Áfa törvény megsértése, elkobzás és szabálysértési eljárás, értéktől függő büntetés. Az elmélet.

[ Szerkesztve ]

(#21234) luck66 válasza Krogoth (#21232) üzenetére


luck66
tag

A vámeljárásnál,ha úgy látják,hogy nem valós a ráírt érték vagy áfaköteles a termék, pl telefon,tablet,ki kell tölteni különböző nyomtatványokat és csatolni kell a Paypal vagy a banki igazolást,ha ezeket meghamisítod,az is büntetendő!
Az áfához számolj hozzá még 2000-9000 ft közötti költséget,a vámügynöki díjra,minden cég másképp hívja,de meg kell fizetni, a postánál 2000ft, a Dhl-nél 9000ft, más futárcégeknél 3500-5000ft közötti összeg

(#21235) V/


V/
Topikgazda

Az Összefoglalóba készült egy Gyakran ismételt kérdések Paypal-el kapcsolatosan leírás.

[ Szerkesztve ]

(#21236) Aucor


Aucor
senior tag

Sziasztok!

Adott egy november végén rendelt cucc. Mivel nem jött meg, ezért jan 7-én indítottam dispute-ot. Az eladó nem válaszolt, hát eszkaláltam claim-mé jan 22-én. Azt írták, hogy várnak az eladó válaszára, feb 1-ig. Most feb 3 van, és még mindig ezt írja a paypal, hogy feb 1-ig várnak az eladóra. Egy kicsit aggódok, hogy nem fogom viszont látni a pénzemet. Mit tehetnék? Előre is köszi a segítséget!

(#21237) Suineg válasza Aucor (#21236) üzenetére


Suineg
senior tag

Kicsit sok a munkájuk, így a türelmedet kérik... Én vagyok a soros, adtam nekik bőven munkát :)

(#21238) V/ válasza Aucor (#21236) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha az eladó nem reagál a neked is megírt időpontig, akkor a te javadra döntenek. Ha jól emlékszem ez mintha benne lenne az értesítésben.
Egy kicsit aggódok, hogy nem fogom viszont látni a pénzemet. Szerinted kamu a Paypal által meghirdetett vásárlói védelem?
Nem írtad, hogy ki ellen indítottál claim-et. De figyelmedbe ajánlom, ha az egy webshop és van neki vásárlói védelme, akkor ott kell kezdeni a probléma megoldást és csak végső esetben a Paypal.

[ Szerkesztve ]

(#21239) Krogoth


Krogoth
senior tag

(#21233) V/
Köszi, pont ezért írtam csak elméleti kérdésnek :)

(#21234) luck66
Ismerős. Pár hete rendeltem a telefonom Kínából. Tegnap értesítő - meg is örültem, hogy megjött a teló - el posta, és ott várt a levél a vámról :S

Kicsit off: vámnál a csomagokat gondolom random mód nézik, ha mákom van, akár több száz eurós cucc is átjöhet vám nélkül, csomagolástól is függ, gondolom, de ha olyanjuk van, akkor az 50 eurós-t is vámoltatják?!
A másik: ismerősöm szerint a vámosoknak van egy táblázata, ami alapján kell kifizetni az ÁFÁt, viszont szerintem ez nem teljesen helytálló, hisz, akkor miért kérték volna be a vásárlás igazolását, amin látják a fizetett összeget?
Még egy utolsó: fenti telós példa alapján. Ők azt mondják, hogy ÁFA köteles, mert szerintük a teló értéke 50 euró, viszont, ha én ezt csak 30-ért vettem (akció, aukció, stb), akkor gondolom nem kell ÁFÁ.t fizetnem, mivel a vásárlási érték nem érte el az értékhatárt?

Köszi és bocsi a sok offért.

(#21240) Krogoth


Krogoth
senior tag

Szerkeszteni akartam a 30at 20ra, és sikerült még egyszer elküldenem a hsz-t.

[ Szerkesztve ]

(#21241) luck66 válasza Krogoth (#21239) üzenetére


luck66
tag

22 euro felett elméletileg minden Áfa köteles, véletlenszerűen is nyitnak fel csomagot,de a csomagokat átvilágítják és ha véletlenül éppen nem oda figyel valami miatt,akkor csúszhat át pl telefon vagy tablet.
Alapesetben a termék ára +szállítási díj+ biztositás (ha van) együttes összege az áfa alapja,ezért kérik be a számlát.

(#21242) V/ válasza Krogoth (#21239) üzenetére


V/
Topikgazda

22 € (6000 Ft) az ÁFA mentes értékhatár.
Nem random nézik, minden csomagot érkeztetniük kell.
A vámeljárásról itt összefoglalva megtalálsz mindent, a téves infókkal ne foglalkozz.( Az értékhatárok, folyamat, mit hogyan kell igazolni.) Ott van egy táblázat is, lehet hogy erre gondolt az ismerősöd.
Ha vámeljárás alá kerül, akkor neked kell igazolni az értéket a vásárlási bizonylatokkal.
Az ősszel 2 alkalommal is bekértek tőlem igazolásokat egy 4700 és 4300 Ft értékű küldeményhez, de mivel alatta volt az értékhatárnak, az anyagok megkapása után hozta a postás.
Csomagot nem nyitnak fel, csak ha veszélyesnek ítélik, elegendő az átvilágító. Túl macerás a könyvelése a felnyitásnak.

[ Szerkesztve ]

(#21243) SP33Đo.O


SP33Đo.O
csendes tag

sokadik próbálkozás után sikerült hozzáadnom a kártyát, de a hozzátartozó számlámon a könyvelt egyenleg 1330ft (ebből a a paypal lezárolt magának 4x289ft -ot, plusz úgy van 1330ft, hogy a kártya aktiválásához levonta a 400ft-ot) na most a kártya még jelen pillanatban sem aktív (sárga csíkon "ready to confirm"), így gondolom a kártya újraaktíválásához újra szükség lenne 400ft-ra, de a rendelkezésre álló egyenleg 174ft. kérdés, hogy töltsem-e fel az egyenlegem, hogy aktiválni tudjam (és visszakapom a 4x289ft próbaterhelést????), vagy van ennek valami más módja (írni nekik, hogy nem jó) vagy teljesen rossz nyomon járok?

(#21244) SP33Đo.O


SP33Đo.O
csendes tag

időközben megoldottam a dolgot, már csak annyi maradt, hogy a 4x289ft visszakerül-e, vagy csak 1x289ft (a legutolsó) ?

(#21245) V/ válasza SP33Đo.O (#21244) üzenetére


V/
Topikgazda

Szerintem már írtam, azok csak zárolva vannak, nincs levonva, a bankod max 30 napon belül törli a zárolást és felszabadul az összeg. Ha rámész banki felületen a bankkártya tranzakciók, zárolt tételek, ott lesz mind.

[ Szerkesztve ]

(#21246) ggg666


ggg666
őstag

Sziasztok!
Az mitől lehet, hogy a paypalon nem tudom hozzátársítani az új virtuális kártyámat?
Jön az sms, hogy nem tudja leemelni róla a 400 ft-ot a paypal, pedig 10000 ft is van rajta.
A limit korlátlan.

(#21247) V/ válasza ggg666 (#21246) üzenetére


V/
Topikgazda

Vásároltál már vele valamit?
Paypal belépsz Add card, kiválasztod hogy Mastercard, írod a kártya számot folyamatosan, hónap/év (05/18), a 3 jegyű csc kód és utána, magyar cím kiválasztás és Save?

[ Szerkesztve ]

(#21248) ggg666 válasza V/ (#21247) üzenetére


ggg666
őstag

Ezt megcsináltam.

Idáig évekig hozzá volt társítva a régi webkártya, most lejárt átírtam az új adatokat, és jön az sms, hogy nem tudja leemelni a pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#21249) V/ válasza ggg666 (#21248) üzenetére


V/
Topikgazda

Hogy írtad át? Illetve mit? Ha csak a dátum változott azt lehet átírni, ha a kártyaszám akkor újként hozzáadni.Tegnap jött meg a kártyám változatlan számmal, új dátum, új csc és működik.

[ Szerkesztve ]

(#21250) ggg666 válasza V/ (#21249) üzenetére


ggg666
őstag

Új kártyaként hozzá lett adva, mivel a régi lejárt, és a régit el is távolítottam.
Minden új:kártyaszám, dátum,kód

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.