Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31151) _ak_


_ak_
addikt

Sziasztok!

Következő a tünet:

Első indításra hallhatóan felpörög a gép, de nem ad képet, resetre újraindul, de változatlan marad a helyzet. Ha power gomb nyomva tartással ki-be kapcsolom vagy a tápot "kapcsolom ki" majd vissza és úgy indítom, akkor elindul. Néha kiírja fent baloldalt, hogy előzőleg boot failure volt, néha nem (lehet, hogy akkor amikor resettel próbálkoztam), de utána elindul és stabil...

...egészen addig, amíg nem akarom altatni vagy kikapcsolni. Utóbbi két művelet eljut addig, hogy kiélp a windowsból, lekapcsolja a monitort, kicsit szöszöl, majd egyszerűen "befagy". A power led világít, a ventik pörögnek, de onnantól nem reagál semmire, csak az áramtalanításra.

Eseménykezelőben próbáltam utánanézni, nem tudom, hogy mit kell keresnem pontosan, de igazából nem is találtam semmi kirívót, ha jól emlékszem, a log szerint kikapcsolt a gép.
Amit még tudok, hogy 1 év alatt a 3-ik Crucial 1866mhz-es ramot nyúzom, az első KIT 2 hónap után lett cserés, a második ~1 év után, az előző Kingmax nem is tudom kb. 3 évet ment probléma nélkül.

A gép:

FSP Hexa 400W (500W?)
Asrock A75M
AMD Llano 3820
2x4Gb Crucial Ballistix Tactical
Samsung EVO SSD 64Gb

Cserealkatrészem nincs, nem tudom, hogy merre indulhatnék el, vagy mi okozhatja. :F

Let's begin, de gozaimasu!

(#31152) RedCactus válasza _ak_ (#31151) üzenetére


RedCactus
senior tag

BIOS-t frissíteném, ha még nem volt.

(#31153) _ak_ válasza RedCactus (#31152) üzenetére


_ak_
addikt

.2012-est az utolsó megjelent és felrakott BIOS, azzal ment pár van keresztül. :(

Nem emlékszem már, hogy mik voltam az első jelek, mert a ramok, vagy legalábbis az egyik, bedöglött és a Kodiban elkezdett néha szétesni a kép, ami pont egy időre esett a switch kiesésével, így azt hittem, hogy amiatt és azért bosszankodtam sokat.

Szerintem a ki-be kapcsolós probléma utána érkezett, de másról nem tudok, értem ezalatt, hogy sem villámlás, sem asztalról borulás vagy bármi hasonló nem történt.

Let's begin, de gozaimasu!

(#31154) RedCactus válasza _ak_ (#31153) üzenetére


RedCactus
senior tag

Esetleg az SSD-vel is lehet valami, érdemes lenne megvizsgálni. Vagy ha van egy USB-s eszköz, pendrive, külső vinyó, hangkártya, megnézném anélkül is. Windows memtestet is futtatnék, hogy kizárjuk a memóriát.

(#31155) qpmex


qpmex
tag

Hello.
Nem tudom mi történt a gépemmel. Tegnap este minden gond nélkül kikapcsoltam, ma reggel meg már nem jött be. Addig megy el a bootolás hogy feketeképernyőn megjelenik a windows felirat h tölti aztán nagy nehezen tovább ment és kiirja hogy Üdvözöljük, de aztán átváltott az egész fekete képernyőre úgy hogy a kurzort lehetett látni és mozgatni. Szóval nem fagyott le a gép, de innen tovább már nem ment. Mindezt a folyamatot baromi lassan csinálta. 15-20 perc.
Amit beraktam Windows 7-es DVD-t hogy megpróbáljam a javítást azt nem tölti be. Szóval újrainstalálni sem tudnám ha akarnám. Csak az a baj hogy sok minden volt a gépbe és nem lenne jó most egy reinstall.

Van a gépbe SSD és ezen is van a rendszer. Mi lehet a gond? Mit kéne megnéznem?

(#31156) bdio válasza _ak_ (#31151) üzenetére


bdio
újonc

Tudom ,hogy nincs értelme, de tiltsd le a hibernálást a windowsban, parancssorból rendszergazdaként. Nekem dettó ugyanez volt a jelenség.

(#31157) matyoxd


matyoxd
csendes tag

Sziasztok! Remélem jó helyre írok. A problémám a következő lenne. Van egy Asrock A75M-HVS alaplappal és egy AMD A4-3300 processzorral felszerelt számítógépem. Rá szeretném kötni hdmi kábellel egy Samsung led tv-re, de sajnos nem mindig sikerül képet varázsolni a tv-re. A tv érzékeli, hogy rá van kötve a számítógép, de azt írja, hogy "Nincs jel". Próbáltam már másik hdmi kábelt, frissítettem az alaplap biosát, megnéztem több vga drivert és frissítettem a tv firmwarejét is, de egyik sem működött. Kipróbáltam a gépet más monitorokon/tvken is, azokkal tökéletesen működik is, illetve a tv is működik más eszközökkel, csak együtt nem hajlandóak működni. Azaz nagy ritkán 20-30 indításból talán egyszer ha hajlandóak közösen működni. Nekem már nincs több ötletem, ezért szeretnék itt segítséget kérni.

(#31158) Jarod1 válasza matyoxd (#31157) üzenetére


Jarod1
addikt

win gomb+ P betűt próbáltad?

(#31159) RedCactus válasza matyoxd (#31157) üzenetére


RedCactus
senior tag

A TV-n kell kiválasztani a "forrást". HDMI-PC vagy ilyesmi. A hangsúly a pc-n van. Ha nincs ilyen akkor lehet, hogy neked kell ezt beírnod manuálisan.

(#31160) JKalo válasza Glaz-dozfhut (#31103) üzenetére


JKalo
tag

Közben megoldodott, én voltam a ludas :W
Mivel nem volt otthon DVI kábelem, HDMI-t meg nem tud a monitorom, simán az alaplapra dugtam a monitort nem a videokártyába, így a monitor sötét maradt. A gépben SSD van, ami kb 10 másodperc alatt üzemre kész, ezért volt olyan mintha be sem bootolt volna a gép.
A gari 3 év alkatrészgarancia: ez problémás? A gépház nem volt leblombálva!

A win8-at leformáztam, majd ment rá a win7 ulti.
Win10 -et ajálgatja a gép - mik a tapasztalaitok win10-el? Telepítsem vagy ne , ezen töprengek!

(#31161) matyoxd válasza Jarod1 (#31158) üzenetére


matyoxd
csendes tag

Igen próbáltam, az sem segített.

#31159 RedCactus: Sajnos már ezt is próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#31162) Dákesz


Dákesz
tag

Sziasztok, gépen átköltöztettem egy új házba, es azóta nem indul be, mindent faszan bedugtam, power sw kábeleket is leírás alapján, es fel se pörög semmi csak vilagit egy kek led az alaplapon, de h mit jelent nemtudom a kézikönyvébe se volt arról leírás
Gépen
Msi b150m mortar
I5 6500
Kingston hyperx fury 8gb ddr4
Thermaltake 530w
Nzxt phantom 410

(#31163) Glaz-dozfhut válasza JKalo (#31160) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

A 3 éves garancia teljesen jó. Ennél többet csak felárért lehet kapni, vagy prémium termékekért. A win 10-zel kapcsolatba nem nagyon tudok nyilatokozni. Le lehet tiltani, ha zavar. Részemről ráér, mert lesz még időm használni.

- Glaz-doz-fhut -

(#31164) Tukolp


Tukolp
aktív tag

Sziasztok,

Nem egész egy hónapja vettem egy teljesen új gépet, és már többször is csinált egy olyan hibát, hogy megy pl. háttérben a skype beszélgetés, a mozilla pár ablakkal, meg a World of Warcraft (legutolsó eredeti verzió ), aztán egyszer csak megfagy a gép, nem lehet sehogy irányítani, se billentyűzettel, se egérrel és zúg, mmint a hangfalból zúgó hang jön.
Nem tudtam mit csinálni vele, reset gombra sem reagált, csak a tápkapcsolójával tudtam lekapcsolni, most erről a gépről írok és nyugtalanít a dolog hisz többör csinálta már.
Teljes konfigurációm a profilomban, minden hardvare legfrissebb drivere van fent eredeti 64bites windows 10-el.
Memória XMP1-es profilban megy. Alaplapi vgaval játszok pár alap játékot, semmi extrát.

Fogalmam sincs hogy mi csinálhatja, nyugtalanít a dolog, segítséget szeretnék kérni hogy hogyan tudnám kiküszöbölni ezt a hibát, nehogy később vmi alkatrész igya meg a levét.

Nincs valami program amivel esetleg tesztet lehetne futtatni vagy valami hasonló ?

Bármilyen segítséget, tanácsot szívesen fogadok.

Köszönöm,

"When past and present collide, the fate of all worlds hangs in the balance."

(#31165) Tukolp válasza Tukolp (#31164) üzenetére


Tukolp
aktív tag

közben eseménynaplóban találtam egy ilyet, ez az utolsó bejegyzés:
[link]

"When past and present collide, the fate of all worlds hangs in the balance."

(#31166) Jarod1 válasza Tukolp (#31164) üzenetére


Jarod1
addikt

futtass 1 memtestet, winfrissítés fent van?

(#31167) Tukolp válasza Jarod1 (#31166) üzenetére


Tukolp
aktív tag

Minden a legfrissebb, legutolsó driver.

"When past and present collide, the fate of all worlds hangs in the balance."

(#31168) #44454144 válasza Tukolp (#31167) üzenetére


#44454144
törölt tag

Próbáld Skype nélkül, eddig azt hittem, csak win xp-n szivatja az embert, de tegnap a win 7-emet is lefagyasztotta. Tünet: megfagy a gép, nyíl se megy, de x idő múlva engedi megint.
Xp-n még újra is indítja a gépet, és sípol indulásnál, mintha valami hardverhiba lenne.

(#31169) Tukolp válasza #44454144 (#31168) üzenetére


Tukolp
aktív tag

Kinyomoztam amúgy, valami az CPU vgajaval lehet, az a hiba amit linkeltem az arra utal, hogy ott valami nem okés.
Intel oldalán néztem egy drivert feltettem azt, az is a legutolsó. Azóta nem csinálta, igaz csak 1 nap telt el.
Kíváncsian várom a fejleményeket.
Csak amikor már a resetre se reagál, az elég para tud lenni :D

[ Szerkesztve ]

"When past and present collide, the fate of all worlds hangs in the balance."

(#31170) marcellx


marcellx
csendes tag

Sziasztok.
A minap leültem egy kicsit a gép elé egy 10 percig tökéletesen is müködött
de utána megállt a kép és ezért újra indítottam azóta be se akar bootolni felpörognek a ventik pár másodpercig megy is majd újra indul és ugyan ez.
A gépbe most raktam még 4gb ramot esetleg azzal lenne gond? De 2 napot már ment vele tökéletesen.
Előre is köszi a segítséget.

(#31171) #44454144 válasza marcellx (#31170) üzenetére


#44454144
törölt tag

Elképzelhető a ramok miatt, próbáld anélkül.
Valószínű dual channelben hajtaná őket a gép, csak az időzítésük nem stimmel. Ez is lehet.
Vagy a tápnak már ez sok, pont ennyi kellett már neki, hogy bizonytalan legyen. Vagy ez.
Az is lehet,a ramok foglalata nem tiszta, és emiatt hibázik a gép.
Fújd ki+kontakt spray.

(#31172) powerray


powerray
tag

Sziasztok!
Több mint fél éve keresem a hibára megoldást, eddig sikertelenül sajnos.
Amikor bekapcsolom a gépet, néha NO SIGNAL van a monitoron, még a BIOS POST-ig se jut el, semmi kép.
A gép szépen fut, a vinyók is pörögnek, VGA, CPU hűtő is. De nincs kép és semmire nem reagál, akár meddig várok.
Amikor újra megnyomom a bekapcsoló gombot rögtön le áll a gép, majd újra benyomom... És ezt a folyamatot le kell játsszam kb. 5x-10x, hogy életre keljen. Miután életre kelt minden megy simán, gond nélkül, terhelés alatt is.
Egyre sűrűbben csinálja ezt, szinte már majdnem mindennapos.
VGA-ból kijövő HDMI-vel csatlakozok a monitorhoz.

Konfigom:
Alaplap: Gigabyte H97-HD3 USB 3.0
CPU: Intel Core i5-4460 CPU @ 3.20GHz
Táp: FSP Raider 750W
VGA: ASUS STRIX-GTX970-DC2OC 4GB
RAM: HyperX 8GB FURY DDR3 1333MHz CL9 KIT HX313C9FK2/8
HDD: 1863GB Seagate ST2000DM001-1ER164 (2TB) és 466GB SAMSUNG HD502IJ (500GB)

Szinte már mindent próbáltam: windows reinstall, driverek(VGA, Alaplap), BIOS-ban az integráltat letiltottam, VGA-ba a tápból másik 8-pines kábelt dugtam. Kiszedtem a VGA-t, RAMokat és kitisztítottam a foglalatokat, ezek után nincs több ötletem.

Remélem valaki tudja rá a választ, mert kezdek elkeseredni. :(
Köszönöm!

(#31173) marcellx válasza #44454144 (#31171) üzenetére


marcellx
csendes tag

Hát elindult úgy hogy csak egy modul van benne vagy 2 gb al megy és azt is átraktam abba a foglalatba amit eddig nem használtam.

(#31174) Jarod1 válasza powerray (#31172) üzenetére


Jarod1
addikt

az integráltal elindul? a monitor samsung?

(#31175) RedCactus válasza powerray (#31172) üzenetére


RedCactus
senior tag

Másik monitorral esetleg kábellel is próbáltad? Monitorba, vga-ba tövig benyomtad a csatlakozókat? Forrást is kiválasztottad? (HDMI-PC)

(#31176) RedCactus válasza marcellx (#31173) üzenetére


RedCactus
senior tag

Nézd meg, jött e valami BIOS frissítés a lapodhoz. Talán bővítették benne a memória kompatibilitási listát.

(#31177) marcellx válasza RedCactus (#31176) üzenetére


marcellx
csendes tag

A ramot direk úgy választottam hogy támogassa a lapom szóval már ott volt a támogatási listába. Esetleg lehet az hogy a 400w táp nembírja?

[ Szerkesztve ]

(#31178) powerray válasza RedCactus (#31175) üzenetére


powerray
tag

Köszi a gyors választ!
Ki-be húzogattam már minden kábelt, a monitoron a forrás is HDMI-n van. 3D LG monitorom van. Integráltal semmi gond tudtommal.

(#31179) RedCactus válasza powerray (#31178) üzenetére


RedCactus
senior tag

A monitor menűjében, a picture mode-t PC-re állítod, a forrásnak pedig HDMI-t kiválasztod, akkor sem változik a helyzet vagy már ezen is túlvagy?

(#31180) RedCactus válasza marcellx (#31177) üzenetére


RedCactus
senior tag

Ha minőségi táp, akkor elégnek kell lennie... Egy BIOS resetet próbálj meg, az nem kerül semmibe.

(#31181) powerray válasza RedCactus (#31179) üzenetére


powerray
tag

Nincs ilyen opció a monitor menüjében, csak inputot tudom kapcsolni. Itt valami a géppel lesz, de nem tudok rájönni, hogy mi..:/

(#31182) Jarod1 válasza powerray (#31178) üzenetére


Jarod1
addikt

érdekes eset mert pár napja találkoztam a cégnél hasonlóval, de ott a bekapcsolt gépnél jelszi hogy no signal, amikor bekapcsolom a monitort, és csak a + gomb hosszan nyomásával jön be a kép..

(#31183) bdio válasza powerray (#31172) üzenetére


bdio
újonc

Úgy látom mindenki ismételgeti a saját megszokott válaszait-tehát én is így teszek akármilyen értelmetlennek tűnik: parancssorból rendszergazdaként (win+x) tiltsd le a hibernálást (powercfg -h off ) ...akkor is ha amúgy nem hibernálod a gépet soha

[ Szerkesztve ]

(#31184) powerray


powerray
tag

Szerintem az én esetemnél tipp verseny az egész, így szívesen meghallgatok és kipróbálok minden ötletet.
A hibernálást mondjuk a Windows kezeli, viszont az én gépem meg se közelíti a Windows bootolását, a POST-ig se jut el (vagy esetleg gondolod bebootol a windows csak automatikusan hibernált módban? Viszont akkor egy ENTER vagy balegérgomb megnyomásával nem kellene ébrednie?). De azért beírtam, hátha. :)

[ Szerkesztve ]

(#31185) bdio válasza powerray (#31184) üzenetére


bdio
újonc

Pont ezért mondtam, hogy értelmetlennek tűnik. Igen...a bios-ig sem jut el, vagy lehet eljut, csak nem látod, mert nincs képed.
Microsoft oldalán olvasható, hogy a hibernálás funkciót némely videokártya nem támogatja. Nálam sem volt hibernálás engedélyezve ,mégis miután letiltottam ,azóta szabályosan kikapcsolt állapotból már normálisan indul. Előtte pontosan ugyanaz volt a jelenség mint nálad. Power gomb nyomogatás, ventipörgés...stb...
Alvó állapot még mindig ugyanolyan rossz, tehát onnan nem képes felébredni. Csak kikapcsolás után, de SSD-nél már olyan mindegy, hogy alszik vagy ki van kapcsolva...

[ Szerkesztve ]

(#31186) #44454144 válasza marcellx (#31177) üzenetére


#44454144
törölt tag

Na igen, kérdés milyen az a 400w táp. De ha kivetted a ramokat, és úgy megy, akkor nem avval van a gond.

(#31187) RVR400 válasza powerray (#31184) üzenetére


RVR400
veterán

Kipróbálnád azért a megoldást?

(#31188) powerray válasza RVR400 (#31187) üzenetére


powerray
tag

Kipróbáltam, beírtam rendszergazdaként, de nem szünt meg sajnos a hiba. Windows 10-en is biztos ez a parancs?

(#31189) RVR400 válasza powerray (#31188) üzenetére


RVR400
veterán

Win10 alatt is annak kellene lennie

Van hiberfil.sys fájl a rendszermeghajtód főkönyvtárában?

(#31190) powerray válasza RVR400 (#31189) üzenetére


powerray
tag

Annak a gyökérben kellene lennie? Mert akkor nincs.

(#31191) IstvánLászló válasza marcellx (#31177) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

A 400w -os tápod nevét leírnád??, mert ez a infó nagyon kevés>>teljes configot írd le.

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#31192) IstvánLászló válasza powerray (#31190) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

A gyökérben kellene lennie biztosan, ha nem látod azért van mert hidden system fáj.

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#31193) powerray válasza IstvánLászló (#31192) üzenetére


powerray
tag

be van állítva, hogy mutassa a rejtett fileokat. pl. a pagefile, swapfilet látom.

(#31194) IstvánLászló válasza powerray (#31193) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

A hibernálást a Windows alapból telepíti.
A hibernálás funkciót gondolom eltávolitottdad a powercfg -h off parancsal?
Ha igen akkor ezért nem látod a hiberfi.sys fileot, pagefile, swapfilot látod igen mert nincsen eltávolitva.

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#31195) campana


campana
csendes tag

Sziasztok!

Hátha valaki tudna segíteni.

Adott egy gép:

alaplap: GIGABYTE GA-970A-DS3P
memória: HyperX 16GB FURY DDR3 1866MHz 2x8gb
proci: AMD FX-6300 3.50GHz AM3+ BOX Black Edition
vga: GIGABYTE GV-R726XWF2-2GD (rev2.0) R7 260X 2GB GDDR5 PCIE
HDD (elsődleges) Samu EVO 840 SSD
táp: Cooler Master B600w ver.2

(Minden alkatrész újonnan került a gépbe.)

A hiba oka, amin egyből előjön a jelenség amiért írtam, hogy ha több ablak van megnyitva a chrome böngészőben, egyszer csak fogja magát és lefagy a gép kb. egy percre, de többször is megcsinálja egymás után, ha például lapot váltok, vagy megnyitok egy videót vagy ha épp olyan a "kedve". A fagyás időtartama kb mindig ugyanaz.
De sikerült úgy is megfagyasztani, hogy a google maps térképet és nagyítom például. Olyan mintha vmi "terhelés" hatására probléma adódna. A memóriákat külön külön mindegyik slotban kipróbáltam és mindig megfagy akármelyikben van. A VGA-t is átraktam már a másik slotba. Semmi nem segített.
De például Lightroomban vagy Photoshopban nem fagy meg, pedig az szerintem jobban terheli. Olyan mintha összefüggne a böngészővel.
Újratelepítés után is a ugyanez a jelenség.

Esetleg tudna valaki segíteni, tippet adni? Hátha találkoztatok már hasonlóval...
Nagyon köszönöm, ha vki írna! :R

(#31196) powerray válasza IstvánLászló (#31194) üzenetére


powerray
tag

Na igen, de te most miről akarsz meggyőzni tulajdon képen? Mert pár sorral följebb azt írták távolítsam el mert az majd megoldja a problémám, de nem nagyon oldotta meg sajnos, továbbra is fenn áll. :(

(#31197) IstvánLászló válasza powerray (#31196) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

A hibernálás funkcióra reagáltam hogy nem látod a hiberfi.sys filet.
Erről akartalak meggyőzni tulajdon képen és semmi más szándékom nincsen.
Szerintem op rendszert kell újra tenni, de vannak kollégák akik többet tudnak a win x lelkéről mint én.
A kérdésem csak ennyi miért kellet átálni win x-re...................

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

[ Szerkesztve ]

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#31198) bdio válasza powerray (#31188) üzenetére


bdio
újonc

Itt is 10es van. Én ezt a parancsot használtam. A MS oldalán " powercfg.exe /hibernate off " formában van, de mint írod úgysincs meg a kérdéses fájl...tehát akkor ez nem segített. Elég fura, hogy szóról-szóra ugyanazon tünetek esetén is eltérő hibaokok lehetnek.

(#31199) RVR400 válasza powerray (#31196) üzenetére


RVR400
veterán

Cseretápod nincs véletlenül? Alaplapon nincs púpos kondi? Bár nem régi cucc, de ki tudja. Esetleg monitorozhatnád üzem közben, hogy a tápod milyen feszültségeket ad.

[ Szerkesztve ]

(#31200) powerray válasza RVR400 (#31199) üzenetére


powerray
tag

Nincs sajnos cseretápom, de itt vannak a feszültségek:

Púpos kondi alatt mit értesz, mit figyeljek meg?

OFF

Kedves IstvánLászló korábban azzal kezdtem, hogy leírtam mindent:

"Sziasztok!
Több mint fél éve keresem a hibára megoldást, eddig sikertelenül sajnos.
Amikor bekapcsolom a gépet, néha NO SIGNAL van a monitoron, még a BIOS POST-ig se jut el, semmi kép.
A gép szépen fut, a vinyók is pörögnek, VGA, CPU hűtő is. De nincs kép és semmire nem reagál, akár meddig várok.
Amikor újra megnyomom a bekapcsoló gombot rögtön le áll a gép, majd újra benyomom... És ezt a folyamatot le kell játsszam kb. 5x-10x, hogy életre keljen. Miután életre kelt minden megy simán, gond nélkül, terhelés alatt is.
Egyre sűrűbben csinálja ezt, szinte már majdnem mindennapos.
VGA-ból kijövő HDMI-vel csatlakozok a monitorhoz.
Konfigom:
Alaplap: Gigabyte H97-HD3 USB 3.0
CPU: Intel Core i5-4460 CPU @ 3.20GHz
Táp: FSP Raider 750W
VGA: ASUS STRIX-GTX970-DC2OC 4GB
RAM: HyperX 8GB FURY DDR3 1333MHz CL9 KIT HX313C9FK2/8
HDD: 1863GB Seagate ST2000DM001-1ER164 (2TB) és 466GB SAMSUNG HD502IJ (500GB)
Szinte már mindent próbáltam: windows reinstall, driverek(VGA, Alaplap), BIOS-ban az integráltat letiltottam, VGA-ba a tápból másik 8-pines kábelt dugtam. Kiszedtem a VGA-t, RAMokat és kitisztítottam a foglalatokat, ezek után nincs több ötletem.
Remélem valaki tudja rá a választ, mert kezdek elkeseredni. :(
Köszönöm!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.