Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63797) Hegyirabló válasza bolic (#63795) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Nem, nem vírus. Elbaszták a Firefox 87.0 frissítést. Leírhatod még ezerszer, hogy nálam van a gond, vírus van, vagy hardverhiba van, nincs ilyen. Írd le még párszor, hogy vírus, vagy nálam van a hiba, akkor sem így lesz, akkor is el lett baszva a 87-es. Na, hajrá, írd le még néhányszor, hogy vírus vagy más hiba, akkor sem lesz az!

#63796 csicso82 Melyik részét nem értetted annak, amit már legalább háromszor leírtam, hogy semmilyen változtatást nem végeztem sem a gépen, sem az operációs rendszeren, nem volt hardver változás, nem frissítettem drivert, szoftvert, rendszert?!? Megérkezett a Firefox 87.0 frissítés, lefrissítettem a böngészőt, mint mindig, gyakorlatilag a frissítés végbemenésétől ezt csinálja. Tééééényleg, minden jel arra mutat, hogy pont a Firefox frissítésével egy időben ment tönkre valamelyik hardver, vagy kaptam be egy vírust (bár nem tudom, hogy honnan kaptam volna be)! Arról nem is szólva, amit szintén írtam már, hogy ha másik böngészőt használok, az érdekes módon nem omlik össze, nem pörgeti a GPU-t, összegezve hibátlanul működik. Micsoda véletlenek vannak, igen! Nem eresztek rá, felesleges. Ez nem vírus, nem hardverhiba, a Firefox legutóbbi frissítése el lett baszva. Pont. Azért mert ekkora véletlenek nincsenek a világon, hogy éppen pont akkor volt minden bolygó együttállás, mikor frissült a böngésző, és pont akkor szoptam be egy kártevőt és/vagy ment tönkre valamelyik hardver. Ráadásul ez a világ legérdekesebb vírusa vagy hardverhibája lenne, mert különös módon csak a Firefox használata közben jelentkezik.

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.