Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8451) RVR400 válasza smartandroid (#8450) üzenetére


RVR400
veterán

(#8452) #79335424


#79335424
törölt tag

Régebben írtam, hogy készítettem egy indító alkalmazást automatizáló programokhoz. Ebben a hozzászólásban részleteztem a működését. Most kibővítettem a lehetőségeket, kimentettem 12 példányban, vagyis az összes F -billentyűhöz (persze bármelyik másik billentyűt is hozzá lehet rendelni az EKH -ban).
Összecsomagoltam egy zipbe. Innen letölthető: Starter_pack1-12

(#8453) smartandroid válasza RVR400 (#8451) üzenetére


smartandroid
csendes tag

kedves RVR 400 kertestem a böngészőben csodálatos módon találtam de már megszűnt hirdetések vannak ezért írtam ide szerintetek lusta voltam megnézni mikor olyan nehezen válaszolnak itt mint ha fizetni kéne a válaszért. És egyébként is csomóan foglalkoztak az eladással de most senki nincsen

[ Szerkesztve ]

(#8454) #79335424 válasza smartandroid (#8453) üzenetére


#79335424
törölt tag

Concorde CC201 bluetooth. Bp. Daróczi u., esetleg valamelyik viszonteladó. Neten megnéz, elmegy/megrendel, megvesz, örül. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#8455) Z_T válasza smartandroid (#8453) üzenetére


Z_T
aktív tag

Na, ezt is megértük!

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#8456) Használó


Használó
csendes tag

Vettem egy MK808-as mini Pc-t. Van egy monitorom, ehhez akartam kapcsolni. A monitoron azonban csak VGA bemenet van. Ezért vettem egy/kínai/ konvertert, amelyiken szabványos HDMI bemenet , és VGA + Audió kimenet van. Igy már össze tudtam kapcsolni a mini PC-t a monitorral. Sajnos csak kép van, hang nincs. Mit csináljak? (Csak egy felhasználó vagyok, különösebb hozzáértés nélkül.) Legyetek szívesek segíteni!

(#8457) gghrtz válasza Használó (#8456) üzenetére


gghrtz
őstag

Vegyel egy USB-s hangkartyat.

(#8458) mynames


mynames
senior tag

Sziasztok!

Teljesen kezdő vagyok a témában, androidos tv boxot keresek.
Egy ilyennel szemezek éppen. Sajnos fogalmam sincs, hogy ez jó-e v. rossz, ár/érték arányban hol helyezkedik el..
Ezért kérném a véleményeteket, ill. ajánlásotokat.

(ja és megláttam ezt is! Ez még jobban tetszik!

Előre is köszönöm! :R

(#8459) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

MK809 / MK809 II-ről van vkinek tapasztalata ? Tervezek egy ilyet beszerezni...

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#8460) interstate76 válasza mynames (#8458) üzenetére


interstate76
addikt

Sztem nézz körül a Geekbuyingon, jobb árakat találsz, ill. ha nem ragaszkodsz a Minix nem túl jó távirányítójához, akkor egy MK808 vagy MK808B + külön távirányító kombóval sokkal jobban jársz.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#8461) mynames válasza interstate76 (#8460) üzenetére


mynames
senior tag

Megnéztem!

Még nem tudom melyik legyen: 808 v. 818... :F Utóbbi csak a kamerával több?
Ill. a 802-t is néztem, csak nem értem, hogy azt hogy lehet kezelni távirányító nélkül? Mondjuk ezt a 808-nál sem értem...

(#8462) azbest válasza mynames (#8461) üzenetére


azbest
félisten

Távirányító nélkül gondolom bluetooth vagy usb egér/billentyűzet is megteszi. A bluetooth párosításhoz kell ideiglenesen egy usb eszköz is. :U

[ Szerkesztve ]

(#8463) mynames


mynames
senior tag

És mi a különbség a 802 és a 808 között? :U

(#8464) mynames


mynames
senior tag

Ez érdekelne de nem tetszik a távirányítója...Milyen másik távirányítóval megy még?

---
Van ezeknek az android tv-s kütyüknek külön fóruma?

(#8465) lilp válasza mynames (#8464) üzenetére


lilp
tag

hivatalosan jelenleg épp egy mk808 topikban vagy. nem hivatalosan pedig az összes ilyen androidos szarról lehet itt kokettálni...

(#8466) azbest válasza mynames (#8463) üzenetére


azbest
félisten

Az mk802 az allwinner a10 SoC-ra épül. Azt hiszem az volt az első, amivel elterjedtek a hasonló olcsó androidos kütyük. Az rk808 pedig már a rockchip 3066 SoC alapú, ami fejlettebb kétmagos.

(#8467) interstate76 válasza mynames (#8461) üzenetére


interstate76
addikt

Okostelefonnal is irányíthatod, vagy ezek bármelyikével.

Ill. megbocsáss, de használhatnád a keresőt, mielőtt kérdezel. 166 hozzászólás van távírányítókkal kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#8468) gghrtz


gghrtz
őstag


archoshoz javitas az rk cuccokhoz.

valamint ezt talaltam a minix HFW 2.2.4-ben.

Kinek mi a véleménye??

(#8469) vlevi válasza lilp (#8465) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igazából van másik topic, mert mostanában történik a generációváltás, a kétmagos rk3066-ról a négymagos rk3188-ra. [link] Ez igazából engem azért érdekel (azonkívül, hogy 2x annyi processzormag), hogy a rockchip kiadta az rk3166-hoz a kernel forrást, és emiatt sokan várják azt, hogy ettől majd meglódul a dolog, és talán lesz hozzá a droidon kívül rendes linux rendszer is. Az viszont igencsak nagyon jó lenne. Mert nem vagyok egy elvakult linux hívő, de egy androidhoz képest mindenképpen bővülnek a lehetőségek.

(#8470) azbest válasza vlevi (#8469) üzenetére


azbest
félisten

rk3066-hoz is elérhető biztosan a kernel, mert a gnu-gpl megköveteli a kiadását. Hirtelen most ezt találtam: [link] (3.0.8-as), a kérdés csak az hogy egy adott eszköz kernele mennyire van módosítva ehhez képest :U Egy leírás is van a fordításhoz [link]

[ Szerkesztve ]

(#8471) mynames


mynames
senior tag

Sziasztok!

A geek-en néztem ezt és ezt. A kérdésem , hogy mennek-e ezek együtt és hogy holnap is még ez az ár él-e?
Mert holnaptól lesz valami "bundle sales". Érdemes lenne megvárnom azt?

[ Szerkesztve ]

(#8472) dudzsi válasza mynames (#8471) üzenetére


dudzsi
tag

Hello!
Holnap elvileg készletek vannak "player+bill" de a te álltalad kiválasztott egér nincs csomagba. Legalább is MK808-nál. Én ma kaptam meg a Neo X5 és Rii mini i8 kombináciot. Nekem nagyon bejött az a billentyü egér. Pedig utálom a notiknál is a touch padot. De itt nagyon könnyen kezelhetö. A légegeret is probáltam az is jó mmoka, csak ott sokat kell mozgatni a kezedet. :D Meg vicces ha remeg. :D Maga az MK808B ára nagyon jó most, amugy 49-51 volt. Én akciosan vettem jó pár honapja a dx-en 47 dolcsiért. Az egérböl nem tudom hogy tudod e használni a girot vagy nem. Ha nem akkor nem éri meg, mert 20 dolcsiért RC11-t kapsz. Vagy most akcios a Rii i8 20-ért. Vagy vársz holnapig mit adnak csomagba.

[ Szerkesztve ]

(#8473) Jabby válasza dudzsi (#8472) üzenetére


Jabby
őstag

A Rii mini i8 játékra is jó?
Pl. az External Keyboard Helper Pro-val HU ékezeteket is elő lehet varázsolni belőle?

(#8474) interstate76 válasza mynames (#8471) üzenetére


interstate76
addikt

Ha az általad linkelt légegér olyan, mint a T3-as, akkor szimplán kamu, hogy mozgásérzékelős kontrollerként használható. Nekem volt egy T3-asom, megígérték, hogy ha visszaküldöm, akkor visszakapom a T3 árát és a postaktg-et is, de pont el tudtam adni beszerzési áron az MK808-asommal együtt (természetesen sima légegérként), szóval végülis nem postáztam vissza.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#8475) b-csigabiga válasza dudzsi (#8472) üzenetére


b-csigabiga
csendes tag

szia! és hogy tetszik a neo x5? ilyennel szemezgetek én is! köszi!

(#8476) Jabby


Jabby
őstag

A mai árleszállítást kihasználva rendeltem egy MK808-at.
Internet rádiót is szeretnék hallgatni erősítőn keresztül, ezért kérdezném, hogy milyen USB-s hangkártyával működik a 808?
A 600-800 Ft-os is megfelel?

(#8477) Használó


Használó
csendes tag

Használó
(újonc)
(Vettem egy MK808-as mini Pc-t. Van egy monitorom, ehhez akartam kapcsolni. A monitoron azonban csak VGA bemenet van. Ezért vettem egy/kínai/ konvertert, amelyiken szabványos HDMI bemenet , és VGA + Audió kimenet van. Igy már össze tudtam kapcsolni a mini PC-t a monitorral. Sajnos csak kép van, hang nincs. Mit csináljak? )
Köszönöm, hogy valaki válaszolt, de én egy teljesen kezdő vagyok.Milyen hangkártyát vegyek?Hová és hogyan kapcsoljam, hogy hangot is kapjak?Kérlek benneteket erre is válaszoljatok.Előre is köszönöm szépen.

(#8478) vargalex válasza Használó (#8477) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Soha nem próbáltam ilyen átalakítót, de jól értem, hogy annak az audio kimenetén nincs hang?

Alex

(#8479) #79335424 válasza Jabby (#8473) üzenetére


#79335424
törölt tag

A játék részét nem tudom, de az EKH -val elég sokat foglalkozom mostanság. Ha van a távon elég gomb hozzá, akkor rá lehet "mappelni" bármilyen karaktert.
Egyébként érdekes ez az EKH. Szöveget is lehet vele kiíratni. Mi ebben a kaland? Az Intentek végrehajtatása. Ha vkit érdekel az Android vezérlése, akkor javaslom, olvasson utána az intenteknek. Van egy Magyar szakdolgozat a neten (pdf) az Android programozásról. Elég jól leírja az intentek működését.
Sajnos, még nem jöttem rá, hogy miként vehetném rá közvetlenül az ekh -t egy teljes intent továbbítására, de akkor is izgalmas felfedeznivaló terület (legalábbis nekem).

[ Szerkesztve ]

(#8480) dudzsi válasza Jabby (#8473) üzenetére


dudzsi
tag

A játékot még nem probáltam vele. De igen elölehet hozzni az ékezetes betüket. Nekem az F2-re vált magyar és amerikai között. Meg a magyarba felcseréltem az y és z betüket.

(#8481) dudzsi válasza b-csigabiga (#8475) üzenetére


dudzsi
tag

Most még olcso is gekken rii vel együtt. 99,9 dolcsi. :D Feltoltam a legujjabb frimwert, eddig tetszik., Antuntu 10k felett lett. A wifi is stabil eddig. Volt egy MK808B annál ingadozott.

(#8482) #79335424


#79335424
törölt tag

Kicsit más, de billentyűzetes téma. Az új MXplayer közvetlenül is reagál a médiavezérlő gombokra. Igaz, hogy még csak az SGS2 -n próbáltam, de az Apple bt. billemen lévő médiavezérlésre tökéletesen reagál, pedig semmit sem állítottam rá az EKH -ban.

(#8483) Használó válasza vargalex (#8478) üzenetére


Használó
csendes tag

Igen, így van.Mit tehetek?

(#8484) dudzsi


dudzsi
tag

Finelesses romba a youtube olyan mintha panoráma kép lenne. Vagy valami hasonlo. :D Lövésem sincs mi a neve. Amit playen töltök le az sima mezei, hogy lehet átállitani olyanra? Remélem érthetö vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

(#8485) mynames


mynames
senior tag

Na végül is ezt rendeltem meg tegnap: :U
Items Unit Price Qty Price
EU Plug Universal USB Charger AC Power Adapter for Tablet PC Cellphone TV box Mini PC 5V 2A

Secure Digital Memory Card Capacity 8GB SD Card 8GB

MK808B(MK808 Upgrades) Dual Core Android 4.2 Jelly Bean With BT Mini PC TV Dongle RK3066 Cortex-A9 1GB RAM 8GB ROM
IPazzPort KP-810-19BTT BT Mini Wireless Keyboard with Touchpad and LED light For Tablet Mini PC TV Box

Kíváncsian várom, hogy mikorra ér ide!

(#8486) quigon


quigon
tag

Hello!

Lenne pár kérdésem ezzel a kis kütyüvel kacsolatban!
1): sima tv-n használom 1 HDMI to AV átalakítóval. A kép emiatt elég tré és nagyobb mint a képernyő, így sokszor nem látom a széleken szöveget. Lehet ezen valamit javítani?
2): 2 DB IP kamerát kötöttem rá, gond nélkül működik. Tudnátok olyan ingyenes progit amin a felvételt is lehet használni? Amit most használok nem vesz fel,csak a pro verzióban, ami 75 cent de nem tudom megvenni mert nincs olyan fizetési mód ahogy én csengetni tudnék.
3): A netet wifi-n szeretném használni, a kamerákat pedig LAN-on. Azt tapasztaltam, hogy nem megy a két hálózati kapcsolat egyszerre. Erre van valami megoldás?

Köszi!

(#8487) gghrtz válasza quigon (#8486) üzenetére


gghrtz
őstag

Én nem értek hozzá, de lehet rá rakni linuxot, hátha ott van ilyen megoldás, bár úgy emlékszem, mintha azt írtak volna, hogy ott meg nem megy a wifi, de ne kövezzetek meg ha nem jól emlékszem :D

(#8488) quigon válasza gghrtz (#8487) üzenetére


quigon
tag

Ezt a linuxos megoldást most próbáltam, de valamiért nem írta ki memória kártyára.Létrehozott a kártyán 2 mappát de semmi nincs benne. Pedig lefutott az írás.Majd keresek egy pendrive-t és azon is megcsinálom.

(#8489) fattyu666


fattyu666
tag

ezzel a programmal [link] próbálta már valaki telefonról vezérelni?

(#8490) RVR400 válasza fattyu666 (#8489) üzenetére


RVR400
veterán

Én próbáltam. De mit? :DD

(#8491) gghrtz válasza RVR400 (#8490) üzenetére


gghrtz
őstag

Jó kis program :) főleg a zoom + gyroscope miatt!

(#8492) justice84 válasza gghrtz (#8491) üzenetére


justice84
tag

Nálam ha a zoom részhez érek az Mk ujraindul.Finnless 2.1 van fent, a telefon meg egy Samsung GT-I9070 nem tudom miert csinálja nálam, én visszatettem a régit.

(#8493) petipetya válasza justice84 (#8492) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szintén hibás lett a működés, és restartol az mk808... Elkérhetem a régi verziót?

"nincs rá lezsóidő"

(#8494) mynames


mynames
senior tag

Geekbuyingon rendeléstől számítva mennyi időre érkezik a cucc általában?

(#8495) drr válasza mynames (#8494) üzenetére


drr
őstag

Olyan 2 hét...

(#8496) pozsoka


pozsoka
aktív tag

Helló,
kissé off, de mivel itt szakértők írogatnak és ha ezt mondhatom hasonló kvalitású gépek között,( mint a topik témája )szeretnék dönteni.
Minix NEO X5 Dual Core 1.6Ghz A9 Android 4.1 16GB Mini PC TV Box teljesen új 28 ezerért vagy Imito MX1 Jelly Bean android stick. Kétmagos 1,2ghz, 4 magos GPU, Wifi, bluetooth, R 11 air mouse, USB hub, legújabb Jelly Bean használt 22 ezer.
Remélem válaszra méltattok, hogy melyik lenne jobb.

Lehet, hogy hülye vagyok, de okos nem!

(#8497) pozsoka válasza pozsoka (#8496) üzenetére


pozsoka
aktív tag

Vagy nyissak neki külön topikot?

Lehet, hogy hülye vagyok, de okos nem!

(#8498) fPApi válasza pozsoka (#8496) üzenetére


fPApi
őstag

Szerintem a minix neo x5, ha fontos az ethernet kapcsolat, illetve nem annyira fontos a hordozhatóság, valamint a processzor erő. A másik alapból wifi-s (persze usb adapter lehet), és hordozható, meg persze erősebb is. Tehát attól függ, mire használnád.

(#8499) Z_T válasza pozsoka (#8497) üzenetére


Z_T
aktív tag

Ne, ne nyiss külön topicot! Attól függ, hogy mire akarod használni, mire kell? Rengeteg kütyü létezik manapság, csak nézz körül pl a Geekbuying.com-on vagy az Ali-n. Mindegyik más, és persze egyik sem tökéletes. Van amelyik azért jó, mert lehet hozzá sokféle firmware-t szerezni, van amelyik meg azért, mert kapásból van több portja, Ethernet csatlakozója vagy wifi antennája.

Ha engem kérdezel: én egyiket sem venném meg, megvárnám a négymagost! Olvass vissza, sok okosság van NeoX5 témában is itt!

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#8500) pozsoka válasza fPApi (#8498) üzenetére


pozsoka
aktív tag

A vezetékes netet jobban szeretem, a hordozhatóság nem fontos.
Letöltött hd filmekre és online videótartalmakra(ott is a nagyobb felbontásúakra javarészt).
Állítólag az Imito-n remekül működik a wifi az új Jelly bean felrakása óta.

Lehet, hogy hülye vagyok, de okos nem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.