Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7351) Szamuráj001 válasza vargalex (#7350) üzenetére


Szamuráj001
csendes tag

UTP a falban van, és ennél a TV-nél sajna nem csináltam kiállást. Lan ugrott, kibírom. Max itt csak 720p lesz.
Ha minden másra elég a wifi (rosszabb esetben egy külső), nem halok bele.

(#7352) vargalex válasza Szamuráj001 (#7351) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

A linkelt USB-s WiFi adapter elméletileg 1080p-hez is elég. Ugyanis ebben az esetben ugye a valós átviteli sebesség 85,3 Mbps. Ami 10,6625 MB/s. Ebbe elég sok 1080p-s MKV belefér. (90 perces filmmel számolva a méret elmehet egészen 10,6625 MB/s*90*60s=57577,5 MB=56,228 GB-ig).

Alex

(#7353) Arti1


Arti1
aktív tag

Megérkezett végre :) Távoli barátaim jól mondták, egy eu-s 2A-és tápot tettek a dobozba, csak kérni kellett :) model: la-520wf esetleg ezt küldik akkor is, ha külön veszem meg?

[ Szerkesztve ]

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#7354) #79335424 válasza Szamuráj001 (#7346) üzenetére


#79335424
törölt tag

Esély mindíg van. Csak a tapasztalat mást mutat. Ha mégis ragaszkodsz hozzá, akkor a Mediatek modulost javaslom (MX1, 2, Measy). Stabilabb. Javaslom, nézd meg a Measy U2C -t! Finless Bobnak is van. Fejleszt rá, úgyhogy jelenleg a support is biztosított. Bluetooth, analóg kimenet, mikrofon, webkamera (szerű :) ).
A távirányítóra ne várj javaslatot! Ami másnak király, az lehet, hogy Neked egy kalap szar. Pl. én csak médiagombos -légegerest vennék. Azt a pár betüt behadonászom képernyőbillen is. Egy billentyűzetesen viszont mindíg keresgélni kell a médiavezérlőket. Ugyanakkor, ha azon a billen meg kéne írnom egy cikket Magyarul, akkor tökön szúrnám magam.
Ami a torrentet illeti, szerinted mi az egyszerűbb (főleg, ha időhiányos vagy)? Ráerőszakolni wifin egy olyan kütyüre, amit másra is szeretnél közben használni, vagy beélesíteni egy lanon csücsülő célhardware, gyárilag előkészített kliensét?

(#7355) janos.cs


janos.cs
tag

Valaki befektett mar egy rk3188 chipsettel ellatott kutyure? :)

(#7356) #79335424 válasza Szamuráj001 (#7348) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem arról van szó, hogy cserélgetem, mert mindegyik szar lenne. Én eladás céljából is foglalkozom velük. Tudnom kell, mit árulok és miért azt. A különbségekbe meg nem mennék bele, mert sok lenne leírni.

(#7357) smithsys válasza #79335424 (#7316) üzenetére


smithsys
aktív tag

Sima MK808, 1.6-os finless ROM ficereg rajta. Azért ez, mert az elmúlt másfél hónap alatt ez bizonyult a legmegbízhatóbbnak. Nekem a Launcher le lett cserélve benne egy GO HD-ra, hibátlanul működik.
Viszont egyetlen problémát nem sikerült még kiküszöbölnöm, jelesül hogy a külső HDD két-három naponta írásvédett módba kerül. Hogy ezt hogyan csinálja nem tudom, de ez van. Olvasni tudom hibátlanul, viszont a tTorrent eldobja a vinyót.
A "config" úgy néz ki, hogy MK808 2A táppal + RC11, illetve OTG-n fityeg egy vinyó dokkoló a saját 3A-es tápjával, amiben egy 500GB-s 2,5"-os Toshiba dolgozik.
A hibajelenség különösebben nem bosszant, mert webkey-vel rá szoktam nézni néha akár telóról is, ha nem vagyok itthon, és max újraindítom, így minden helyreáll.
Egyébként nekem az elmúlt másfél hónap alatt az újraindításokat leszámítva nem volt kikapcsolva a készülék, a hőtermelése pedig 0!

Üdv, Smithsys!

(#7358) #79335424 válasza janos.cs (#7355) üzenetére


#79335424
törölt tag

Még csak ígérgetnek. Sokat várok tőle, lehet nagyon ütős. De ha az MK808 -ból indulok ki, akkor én tuti várok vele. Ha csak szoftveres malőrök lesznek (lásd 4:3 -as kernel), akkor az még ok. De ha vmi a vasban nem kerek, akkor cseszhetjük.

(#7359) #79335424 válasza smithsys (#7357) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi! Megpróbálom én is a 808 -al. Sajnálom, hogy be kell áldoznom a Picuntut, mert megszenvedtem érte. De ez van. Nem tudom, hogy mi lehet ez a HDD -jelenség. Én az irodában lévő NAS -hoz szeretném használni fájlkezelőnek. Ott biztos nem lesz ilyen hiba (van helyette csatolás mizéria :) ).
Ha nem dolgoztatod a GPU -t, akkor hűvös marad. Azt majd ki fogom próbálni, hogy a HDMI kimenet befolyásolja -e a Webkey működését. Ha nem, akkor azt is kikapcsolom.

(#7360) Szamuráj001 válasza #79335424 (#7356) üzenetére


Szamuráj001
csendes tag

Nem valami elvadult techdumára számítottam a különbségeket illetően. Megbízhatóság, stabilitás, sebesség, mittudomén nekem elég lenne.

(#7361) Szamuráj001 válasza Szamuráj001 (#7360) üzenetére


Szamuráj001
csendes tag

Valami alapján ki kéne választanom a modellt...

(#7362) Avicularia válasza vargalex (#7350) üzenetére


Avicularia
veterán

Köszi, gondolkodtam ezeken, de inkább lemondok a wifin keresztüli fullhd filmnézésről.

(#7363) Avicularia


Avicularia
veterán

Illetve néztem ezt a TP-LINK TL-WN823N adaptert, de itt nálunk 6500 alatt nem kapom meg [link], míg Magyarországon 2500

(#7364) Z_T válasza Arti1 (#7353) üzenetére


Z_T
aktív tag

Igen. Én külön vettem egyet pluszban, és ugyanilyet küldtek.

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#7365) papzi57 válasza vargalex (#7350) üzenetére


papzi57
csendes tag

Vettem egy ilyet.
Ma jött meg. Bedugtam, a MK808 egyből felismerte ethernet eszköznek, :C óriási az öröm.
Aztán mondom, nézzük, hogy bírja a HD-ket: :W
Hát sehogy!
Elindul az adatforgalom (de mindegy ám, hogy a NAS, Youtube, vagy csak egy frissítés a Google Playről, szóval elindul, kb 1 MB után megáll és kifagy az egész cucc! CSAK táp ki-be segít.
Találkozott már ilyennel valaki?
Mi lehet az oka? próbáltam mindenféle variációt, de semmi nem akar összejönni: 1 MB után lefagy totálisan!
PS.: visszakapcsoltam a wifit, úgy megy rendesen...

[ Szerkesztve ]

(#7366) gghrtz válasza Szamuráj001 (#7361) üzenetére


gghrtz
őstag

En honapokig ezen gondolkoztam de vegul az mk808 nal kotottem ki meg vettrm hozza egy wless desktop 2000 kombot, mele f10 et, 2 teras hdd-t meg egy tl wn823n wifi adaptert amit ma uzemeltem be es jelentem jol megy bar en a filemasolasi kepessegeit nem vizsgaltam csak azt hogy stabilabb vele a neten meg a savszel is ami amugy se volt tul nagy(kb 7,5 mbit) bar az 1080p-s felbontas nem ment vele normalisan de a 720 p vel is elegedett vagyok. Remelem az rk3188 as cucc alatt mar szepen fog muzsikalni fulHDben az android

(#7367) Avicularia válasza gghrtz (#7366) üzenetére


Avicularia
veterán

Az mk808 is teljesen jól viszi a fullhd filmeket ha nem wifin keresztül játszod le. Szóval a wifi a szűk keresztmetszet.

(#7368) #79335424 válasza Szamuráj001 (#7361) üzenetére


#79335424
törölt tag

Cpu korlátozásról volt szó, wifi modul is le lett írva. Nem tudom, hogy mit írhatnék még. Az MK -nak mini, a többinek mikro usb -s a táp és otg csatija. SD kártyával meg leszel lőve, mert azt egyikbe sem tudod beletuszkolni. Az egész kütyü alig szélesebb, mint egy sd kártya. Talán még annyi a különbség, hogy ha jól emlékszem, az MK802 III -nak csak egy usb portja van (a tápon kívül). Az MK802 III S -nek van kettő. Annak egyébként van saját topikja.

(#7369) gghrtz válasza Avicularia (#7367) üzenetére


gghrtz
őstag

Felreertettel, en ugy gondoltam, hogy maga az operacios rendszer haldoklik rajta 1080p-s felbontasban, sajnos nem sikerult erthetoen fogalmaznom, mert epp telefonrol irok.

[ Szerkesztve ]

(#7370) Z_T válasza gghrtz (#7366) üzenetére


Z_T
aktív tag

Ma bejelentették a MiniX Neo X7-et, de ára még nincsen.

[link]

[ Szerkesztve ]

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#7371) Avicularia válasza gghrtz (#7369) üzenetére


Avicularia
veterán

Ok, elbeszéltünk egymás mellett :)
Nálad is megy a tp-link külső wifi stickel rendesen akadás nélkül a fullhd tartalom?

(#7372) vlevi válasza Z_T (#7370) üzenetére


vlevi
nagyúr

Volt a cikkben egy link, ez : [link]
Ezek se néznek ki rosszul.

(#7373) Flexy90 válasza Z_T (#7370) üzenetére


Flexy90
senior tag

Ez elég ronda lett szerintem.. :( Nagyon gagyi kinézetű, azért egy box-nál fontos ez is.
Az ára tuti lesz $160-170.

Ami nekem tetszik az a minix lan adapterek, talán ezek már megbízhatóak lesznek és nem zsákbamacskák. Furcsa, hogy van belőle usb 3.0, de az X7-hez meg nem írják, hogy rendelkezne e ilyennel..

Xiaomi Fan

(#7374) Szotka


Szotka
tag

Azért wifi alól navi X es filmnézés rendessen felhevíti:D
[link]
Most rendeltem ilyen csak 4 USD értékbe.
Majd fel kell valahogy szerkeszteni rá:D

[ Szerkesztve ]

Szotka

(#7375) dudzsi


dudzsi
tag

Az én kérdésemre senki nem tudja a választ? :( [link]

(#7376) tvamos


tvamos
nagyúr

Sziasztok!
Van egy UG802-m. Szeretnek belole vcsinalni egy "mobil hot-spot / NAS kombot". A net-et egy E1750 stickel, a NAS funkciot pedig egy 120G-s USB SSD-vel oldanam meg. Tapnak meg van egy USB kimenetes aksim.
A gondom, hogy a stick meg veletlen se megy, ahogy most van.
Tudnatok valami "ugyes" kernelt+ROM-ot ajanlani? Esetleg leirassal...
Koszi! /Tomi

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#7377) richome válasza Szotka (#7374) üzenetére


richome
tag

de pihent vagy :)
én örülök, hogy semmi mozgó nincs benne
és ténylegesen csendes üzemű - szerintem

(#7378) ludus válasza Szamuráj001 (#7361) üzenetére


ludus
aktív tag

Igazi kakukktojásként írom itt a fórumon de már rég érlelődik bennem a gondolat:
MK808-at használok RC11-es "légegérrel" eredeti softtal és egy külső USB-s 1TB-os HDD-vel. Tökéletesen megy a wifi, a böngészés, a filmnézés, telepített optware alatt transmission torrent kliens jelenleg is huszonvalahány aktív torrenttel, webkey, FTP kliens is tökéletesen működik 7/24-ben, melegedés 0!
Játékokat nem néztem még de elképzelhetőleg azok is elmennének!
Tulajdonképpen nem is értem miért kezdi mindenki azzal hogy mindenféle vajákolt firmware-ket meg ROM-okat töltöget úgy hogy a legtöbb esetben (és nem akarok senkit sem megsérteni) de azt sem tudja mit csinál és aztán meg csodálkozik hogy nem működik jól a gépe, de biztos én csinálok valamit rosszul :)
A fenti konfigot egyébként ajánlom, esetleg kiegészíthető még USB hubbal hogy további eszközöket (webcam stb.) is csatlakoztathassunk a stickhez....

[ Szerkesztve ]

(#7379) #79335424 válasza ludus (#7378) üzenetére


#79335424
törölt tag

Alapvetően teljesen igazad van. Ha szerencsés vagy és minden működik, amit szeretnél, akkor tényleg nem érdemes bolygatni. Nekem az MK -n a buherálást a kényszer szülte (nem volt kép). De eddig az összes MX -emen az alap, gyári cucc van (csak rootolt). A Measy -hez viszont rootolt csak a Finless -féle van. Ezért van ez rajta.

[ Szerkesztve ]

(#7380) ludus válasza #79335424 (#7379) üzenetére


ludus
aktív tag

Igen tényleg szerencsém volt az MK808-al mert még a rootolással sem kellett bajlódnom (kellett az optware telepítéshez) mivel gyárilag megoldották helyettem!

[ Szerkesztve ]

(#7381) Szamuráj001 válasza #79335424 (#7368) üzenetére


Szamuráj001
csendes tag

Ennyi?

Értelmezem: Az általam felsorolt modellek közül, tök mindegy melyiket választom. Talán a "szimpla" MK808 igényli a legkevesebb kompromisszumot. Egyes kérdés megválaszolva.

Az SD kártya nálam mikro-t jelent, bocs. Amin aggódtam, hogy láttam TF Card reader-rel szerelt darabokat.

Marad az 5-ös kérdés:
"5. Ha megjön a cucc mire készüljek, mivel fogom tölteni azt a bizonyos vasárnap délelőttömet?"
Volna javaslatod egy a megjelölt feladatokra optimalizált szoftver pakk-ra?

OFF: A NAS-omat megnéztem. Nehézkes, korlátozott ez a torrent dolog (Thecus). Asszem a "szerverszekrény"-be bedobok egy összekukázott monitor nélküli gépet, és le a gond. 70-150 torrentet egy NAS se kezel és még tetűvé is válik. Csak akkor minek nekem NAS? :F

(#7382) Szamuráj001 válasza ludus (#7378) üzenetére


Szamuráj001
csendes tag

Ha nem 7000+ hsz lenne, nem aggódnék. Bár mindenki ilyeneket írna mint te...:o

Pontosan mit értesz "fenti" konfig alatt?

(#7383) dudzsi


dudzsi
tag

Használja valaki a Hybryd Fw-t? Vélemény?

(#7384) Szamuráj001 válasza #79335424 (#7379) üzenetére


Szamuráj001
csendes tag

Láma kérdés, de mi ez a rootolás dolog? (MS profilban élek már 20 éve)

(#7385) richome válasza Szamuráj001 (#7381) üzenetére


richome
tag

TF SD mondjuk ugyanaz. Asszem a régi neve volt TF trenszfless most meg szekurdigitál, de mind1.
Mint picit kevésbé kezdő mondom, hogy azt a fél vasárnapot ki fogod tolni pár éjszakával, mert minre kiismered magad az android /windowshoz szokva/ menüjében és mindent beállítsz, utána elkezdesz barangolni a Play/gúgülmarket/ rengetegében, a bőség zavarában úgy tele lehet pakolni a ketyerét, hogy állíthatod vissza gyári alapra, ami nagyon gyorsan megy, de utána állíthatsz vissza pár dolgot, de az már nagyon gyorsan fog menni... stbstb

(#7386) Szamuráj001 válasza ludus (#7380) üzenetére


Szamuráj001
csendes tag

Megírnád a beszerzési forrásodat? Egy szerencse (a tiéd) már biztató.

(#7387) ludus válasza Szamuráj001 (#7386) üzenetére


ludus
aktív tag

Fenti konfig alatt az MK808 + RC11 + külső HDD-t értem. Beszerzési forrásként ajánlom a Geekbuyingot, megbízhatóak, paypallal is fizethetsz, hátrány a viszonylag hosszú szállítási idő. Rootolás alatt azt értjük hogy van root hozzáférésed a filerendszerhez és ezért pl. olyan programokat is telepíthetsz amit hivatalosan nem a Google Play-ról töltesz le vagy olyan változtatásokat is eszközölhetsz amiket sima user-ként nem...

[ Szerkesztve ]

(#7388) Szamuráj001 válasza ludus (#7387) üzenetére


Szamuráj001
csendes tag

Aha...
Akkor ez a rootolás dolog fontos lehet.

A konfig tetszik, a denevér meg tényleg ízlés dolga, Somatom-nak igaza van. Nekem pl szempont, h melyik élné túl a gyerekeket.

(#7389) ludus válasza Szamuráj001 (#7388) üzenetére


ludus
aktív tag

Kontrollerből kismillió féle van, tényleg ízlés kérdése... A légegér egy érdekes állatfaj nekem a mai napig furcsa de ilyen felhasználáshoz tökéletes!

(#7390) richome válasza Szamuráj001 (#7386) üzenetére


richome
tag

Én a dealsprime.net -ről rendeltem még novemberben az első 2 MK808-at rootolt és azóta is gyári rommal tökéletesen mennek nálam is, de most a GB-rő is rendeltem MK808 és sok mást is.
12 nap alatt ideért szingapüréből. Mind 2 oldal nagyon korrektnek tűnik, az előbbiről sok mindent rendeltem anno és nagyon rugalmasak, ímélre is gyorsan válaszolnak... de a GB olcsóbb.
Rendeld meg és várd izgalommal az android világát :)
Nálam már csak a laptop Windows-os, de a sok droidos ketyere mellett már furcsa, annyira átszoktam /telefon, tábla, tv cucc/ pedig 1981-óta nem írógépet használok gépelésre...

(#7391) Arti1


Arti1
aktív tag

MK808 gyorsteszt:
Működik, mindenféle buhera nélkül :) de még nem a végső felhasználási helyén. Itt a router mellett ül, wifi maximumon. Egyenlőre nincs szükség külső wifi-re, majd jövő héten, ha a végleges helyére kerül. A mostani teszt (lapos tv és monitor hiányában) egy passzív hdmi->vga majd egy vga->av átalakító segítségével történt, régi képcsöves tv av bemenetén (vagy scart). Az első buktató: a kép szellemképes, vízszintesen kb. 1 cm-rel duplukált, az átalakítók nem szeretik a 720-as felbontást. Csak sejteni lehet, mi hol van. Félig vakon, emlékezetből csökkentettem a felbontáson, szellemkép eltűnt. Wifi beállítása: sima ügynek indul, jelszó után csatlakozna, de hibára fut. Mac address nincs engedélyezve a routeren. Eszköz infó, mac address lekérdezés, kiírja. Csak a régi tv-n a karakterek nem olvashatóak. Router statusból kiszedtem, engedélyeztem, működik. Youtube megy, böngésző megy, csak olvashatatlan régi tv-n. Youtube-nál nem gond, böngészni meg nem itt fogok :)

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#7392) #79335424 válasza Szamuráj001 (#7381) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sajnálom, hogy ezt szűrted le. Persze ha lényegtelen, hogy nem megy 1,2 fölé a proci, vagy hogy egyel kevesebb portja van, esetleg hogy egy support nélküli klónt veszel, akkor tényleg mindegy, hogy melyiket veszed.
Root előbb - utóbb kelleni fog. Már csak a flash miatt is (ami hivatalosan már nem támogatott androidon). Van olyan böngésző, amelyik kezeli alapból, de azon nem fogsz sok ablakot nyitva tartani. A böngésző is a távirányító -kategória. Mindenki másra esküszik. Valószínűleg egy nem is lesz elég. Nálam az általános böngésző a Dolphin beta. De van, ami csak Firefox beta -val megy. A Chrome -ot azonnal törlöm. Szívem szerint a gyárit is törölném, de nem szabad. A médialejátszóból is több van. Nagyrészt a BSplayert és az MXplayert használom. Zenére Gonemad (a héten le van árazva). Ennek viszont csak akkor van értelme, ha fájlrendszerbe tudod csatolni a NAS -t, mert sajnos, nem kezeli a hálózati meghajtókat. Aztán ott az XBMC. Ez egy teljes média center.
Fájlkezelés: Root Explorer, TotalCommander, SolidExplorer. Mindegyik másban domborít. Ami még sztem fontos, az a Titanium Backup. Ez a mentésen kívül, nagyon sok mást is tud. Én totál elveszett vagyok nélküle. Ezek a programok hivatalos forrásból (Google Play) kb. 1-1 sör ára. Sztem nem éri meg vacakolni hekkelt verziókkal (meg lehet némi hátulütője). A programok nem a géphez kötődnek, hanem a gépen használt, alapértelmezett Google fiókhoz. Ezért azt javaslom, készíts egy külön fiókot, amit semmi másra nem használsz. Így bármilyen droidnak megadhatod és használhatod a megvásárolt programokat. A személyes dolgokra használj másik fiókot!
Ha eddig csak Wines tapasztalataid vannak, akkor javaslom, hogy kezdj el utánaolvasgatni a linux fájlkezelésével kapcsolatos dolgoknak. Ha ezzel nem vagy tisztában, akkor nem leszel otthon Androidban. A leglényegesebb a csatolás (mount, mnt) fogalomköre. Nem meghajtók alá csatolunk mappákat, hanem egy fix mapparendszerbe csatolunk meghajtókat.
Ami a NAS -t illeti, valószínűleg rosszul választottál. Az enyémben (Zyxel NSA310) is korlátozva van 10 torrentre a gyári kliens. Én még ezt sem használom, de szoktam figyelni a NAS itteni topikját. A hardcore torrentezők a Transmissiont szokták telepíteni és többszáz torrentet futtatnak rajta.

(#7393) csjohnny válasza #85619712 (#7338) üzenetére


csjohnny
tag

Wifi jelerősség problémára esztétikusabb megoldás, ha a belső antennát kicseréljük egy ilyenre:

Instrukciót a következő oldalon olvashattok :
Olcsó Belső Wifi Antenna Házilag
Lehet kicsit nagy munkának tünhet, de akit érdekel megpróbálhatja.

MK908 - MK808B - Measy RC11 - PS3 kontroller - Logitech C170 - 16GB SD

(#7394) csjohnny válasza Szotka (#7374) üzenetére


csjohnny
tag

Én egy 25x25mm-es ventilátor beszerzésén gondolkodom. Ez a méret pont ideális az MK808B 30mm-es szélességéhez. Találtam is egyet csak az a problémám evvel hogy 12V-os.
25x25x10mm ventilátor

[ Szerkesztve ]

MK908 - MK808B - Measy RC11 - PS3 kontroller - Logitech C170 - 16GB SD

(#7395) csjohnny válasza dudzsi (#7383) üzenetére


csjohnny
tag

Ha a Lewy20041 Hybryd firmware-ire gondolsz én MK808B-n még rootolatlan verzót tudtam valamikor letölteni és sehogy sem sikerült rootoltatnom azt,ezért tértem át másikra.
Most már látom ,hogy az újabb ROM ,már rootolt.
Gondolom itt találtál rá te is:
MK808B Hybryd FW V2.1.3 (22.03.2013)
Első benyomásra engem csak a GO Launcher amit alapból feltettek rá az keltette fel az érdeklődésemet.

[ Szerkesztve ]

MK908 - MK808B - Measy RC11 - PS3 kontroller - Logitech C170 - 16GB SD

(#7396) #79335424


#79335424
törölt tag

Kaptam egy szép feladatot. El kéne indítanom egymás után két videót, külön billentyűparancsokkal. A fájlokat beraktam a movie mappába. Szerintetek az EKH -ban meg lehet adni olyan Text Strings -t, amivel elindul? Ha nem muszály, akkor nem kezdenék kamu apk -t gyártani.

(#7397) csjohnny válasza #79335424 (#7396) üzenetére


csjohnny
tag

Ez lehet hogy az, kipróbálni nem tudom:
EKH Tutorial 5 - Application shortcuts and Text strings

MK908 - MK808B - Measy RC11 - PS3 kontroller - Logitech C170 - 16GB SD

(#7398) drr


drr
őstag

Letezik, hogy 1 nap alatt lemerul annyira az RC11-ben a Duracell, hogy akadozik a kurzor? Csak akkor megy viszonylag normalisan, ha a legeger ralat az adapterere... :W

(#7399) papzi57


papzi57
csendes tag

Lenne két kérdésem:
- az egyiket már feltettem, senki nem akar válaszolni?: USB hub + LAN, felismerte az MK808B, csatlakozik is, addig semmi baj, míg el nem indítok egy nagyobb fájltöltést, amint eléri az átvitt forgalom a kb 1 MB-ot, lefagy az MK!, Mi lehet a gond? Próbáltam fix IP címmel is és dinamikus IP-vel is, nincs különbség... Újraindítás után csak akkor csatlakozik vele, ha 1. vagy előbb kikapcsolom az ethernetet, majd vissza, 2. kihúzom az UTP-t, majd visszadugom. Az eszközben lévő chipen semmiféle szám, vagy betű nincs...
- másik kérdés: A NAS-omon van néhány DVD ISO. Ezt a legtöbb médiaplayer képes ma már lejátszani minden különösebb plusz trükk nélkül. Van-e erre lejátszó Android alatt, ami képes ezt a képfájlt streamelve betölteni, lejátszani, ne adj isten még a menüt is megjeleníteni?

(#7400) Arti1 válasza drr (#7398) üzenetére


Arti1
aktív tag

Nem hagytad légegér módban, mikor letetted hosszabb időre? Olvastam valahol olyant, hogy ha leteszed, mert nem használod, érdemes billentyűzet módba kapcsolni, mert úgy kevesebbet fogyaszt.

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.