Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) MGa73


MGa73
tag

Kérlek abban segítsetek, hogy ragaszkodjak az MK808B-hez vagy inkább az MK809ii legyen?

(#4002) El Gringo


El Gringo
senior tag

gyors kérdés :)

rádugtam a gépre az mx2-m, és látom az 5,3GB-nyi flasht. Ezt leformázhatom önkényesen ntfs-re, hogy rátehessek mkv-t? persze winfossal tenném

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#4003) yogee


yogee
tag

MyAudio is beszállt a bizniszbe:
http://myaudioworld.com/mystore/myaudio/mini-pc/minipc/
Igy már elég sok embernek GB, ebay alternatíva lehet a 2 év gariva...

(#4004) james74 válasza MGa73 (#3999) üzenetére


james74
csendes tag

Sajnos ez tényleg tégla akkor. Sajnálom! :(
Postázással nincs tapasztalatom szerencsére még nem kellett visszaküldenem semmit.

Sok sikert!

(#4005) #79335424 válasza El Gringo (#4002) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én semmiképpen sem tenném! Legfőképpen Winnel nem. Lehet, hogy sikerül, de sztem orvosilag ellenjavalt, mert
-nem biztos, hogy a win látja az összes partíciót. Akkor tuti, hogy elcseszi az egészet, mert hibás lesz az új partíciós tábla. Akkor viszont semmi sem fog működni.
-nem biztos, hogy sikeres művelet esetén a rendszer látni fogja a partíciót
-arra az 5 gigára a programok pakolgatnak ezt - azt. Ha a rendszer látná a partíciót, akkor sem biztos, hogy az alkalmazások tudnák kezelni.
-az NTFS egy naplózó fájlrendszer. Ez több írás olvasási műveletet jelent, ami egyrészt lassítja a rendszert, másrészt rövidíti a nandflash élettartamát. Nem tudom, hogy egyáltalán ki lehet-e kapcsolni ezt a funkciót.
Azt javaslom, hogy inkább egy mikro sd -vel tedd meg és elsőre inkább exfat -tal próbálkozz!

[ Szerkesztve ]

(#4006) #79335424 válasza yogee (#4003) üzenetére


#79335424
törölt tag

Csak az árát nem látom. Kíváncsi lennék a belsejére. A 4G flash -ből és az ICS -ből arra következtetek, hogy nem épp a legújabb fejlesztés. Az a bill is érdekes. Mit jelent az, hogy wifis? Meglepne, ha adhoc kapcsolatot. Routert is adnak hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#4007) vlevi válasza yogee (#4003) üzenetére


vlevi
nagyúr

Concorde is.

Android Mini PC

Mondjuk a concorde-os ára az kicsit sok, mert az egymagosat adják ennyiért.

(#4008) #79335424 válasza #59816064 (#4000) üzenetére


#79335424
törölt tag

Erre még akkor is csak szubjektív választ kaphatsz, ha lenne itt olyan, aki mindhárommal rendelkezik. Én azt javaslom, nézd át a táblázatot (#2625) és az XDA -s összehasonlítást (MK802 topik, #307). Én csak az MX1/2 -ről tudok nyilatkozni. Ha megfelel a 720p felbontás és óvatosan tudsz bánni a tápcsatlakozóval, akkor az én tapasztalataim szerint jó választás. Ha moddolni akarsz, akkor inkább 808. A 802IIIS -t nem ismerem. De bármelyik készülékre igaz, hogy bele lehet csúszni hibás darabba.

(#4009) #79335424 válasza vlevi (#4007) üzenetére


#79335424
törölt tag

3db USB OTG? Sztem csak 1. Vajon mit okosithatott a Concorde a romon? Jó lenne megvizslatni egyet!

(#4010) El Gringo


El Gringo
senior tag

én videó szempontból most teszteltem mkv-val az mx2-t. Kicsit meglepett.

7mbites 720p-t, 10mbit-es fullHD-t dts-sel simán vitte wifin. Router kb 6méterre, 1fallal együtt. Ez MxPlayer HW+ decoderen. Szóval ennek a wifije nem olyan rossz. Legalábbis én rosszabbra számítottam. Nem mondom, hogy az USB portok egyenesen vannak beleillesztve, meg nem is hideg típus, de eddig jó :)

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#4011) vlevi válasza #79335424 (#4009) üzenetére


vlevi
nagyúr

Mindenesetre hivatalos fórumja már van.

[link]

(#4012) El Gringo válasza #79335424 (#4005) üzenetére


El Gringo
senior tag

ok, köszi, akkor nem bántom inkább. Csak egy kis demot szerettem volna rárakni az ajándékozottnak. De akkor marad egy kisebb filmecske :)

A tápcsatlakozóval milyen gond adódhat? Túl lötyögős lenne?

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#4013) droid32


droid32
csendes tag

ConCorde ugyan az a Kínai csak hivatalossá tették szerintem
meg nevet adtak neki

[ Szerkesztve ]

(#4014) Clavo


Clavo
csendes tag

Újabb "kellemes" dologra lettem figyelmes. Miszerint tegnap telepítettem egy-két programot amit ma nem találtam! Ìgy hát megnéztem a beállítások/alkalmazásoknál és ki volt szürkítve. (elvileg a belső sd kártyára volt mentve és olyan volt mintha azt kivettem volna) Gondoltam eltörlöm majd újra felrakom a marketről. El is kezdtem telepìteni majd a végénél feldobott egy hibaűzenetet miszerint "nem sikerült a telepìtés az usb háttértáron vagy sd kártyán" és ezt olyan alkalmazásra is ìrta ami nem is volt most rajta csak egy párral ezelötti rendszeren. Valaki találkozott már ilyennel vagy tud rá valami megoldást?? Vagy csak megint engem szop@t az mk?!
Köszi a segìtséget :-)

(#4015) #79335424 válasza vlevi (#4011) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Concorde fórumnak maga a cég adja a felületet. Az lenne a furcsa, ha nem lenne topikja.

(#4016) #79335424 válasza El Gringo (#4012) üzenetére


#79335424
törölt tag

A mikro usb aljzat forrasztása gyenge. Rosszul viseli az oldalirányú erőhatást. Letörhet az alaplapról. Nem katasztrófa, de bosszantó.

(#4017) #79335424 válasza droid32 (#4013) üzenetére


#79335424
törölt tag

Lehet, de a Concorde az a cég, amelyikről el tudom képzelni, hogy belenyúl a firm -be. Megvan hozzá a hátterük, és a kellő tapasztalatuk az rk3066 -tal (lásd Novum). Én még nem láttam gyári MK -n, 1080p -s kimenetet. Nem hiszem, hogy csak odamásolták a kínai reklámspecifikációból. Tudnak erről a malőrről és ezt a topikot is olvassák. Túl nagy blama lenne, ha ennek alászaladnának.

(#4018) droid32 válasza #79335424 (#4017) üzenetére


droid32
csendes tag

Mindenesetre kíváncsi leszek ha vesz valaki ilyen kütyüt, hogy mennyivel tudd többet az MK 808-nál vagy, hogy milyen a belseje mert a képet elnézve kívülről egyelőre ugyan az :D

(#4019) droid32


droid32
csendes tag

Itt vannak azok a boltok ahol felelhetők a kütyük

http://www.argep.hu/trend/ANDR/Android-mini-pc.html

(#4020) interstate76 válasza droid32 (#4019) üzenetére


interstate76
addikt

InterStore-ról nem hallottam túl sok jót (saját tapasztalatom nincs), a többieknél meg 20 ropi az egymagos, szóval - szerintem - ezekhez képest még mindig vastagon megéri külföldről rendelni.

A korábban yogee által linkelt kétmagos MyAudio 20 ezerért viszont tényleg versenyképes történetnek néz ki.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#4021) janos.cs válasza interstate76 (#4020) üzenetére


janos.cs
tag

nekem lenne ezzel kapcsolatban annyi, hogy rendelt ismerősöm onnan wd külső vinyót, és kb 10 nap alatt meg is érkezett hozzá (futár hozta). azt tudni kell hogy Szlovákiából jött a csomag. Kapott smsben és emailben értesítést, nyomon is lehet követni merre jár a csomagod.

(#4022) AnonyX válasza yogee (#4003) üzenetére


AnonyX
tag

Lehet tudni azt, hogy ez a MyAudio Mini PC mennyibe kerül és hol lehetne megvásárolni? Lehet többet érne ezt vennem a MyAudio név miatt, illetve a közeli garancia miatt. Szinte ugyanaz hardverileg mint az MK808...Egyedül az Android verzió ebben 4.0 MK-ban meg 4.1

(#4023) konzi válasza janos.cs (#4021) üzenetére


konzi
aktív tag

nekem is megjott kinabol 11 nap alatt(geekbuying) :)

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#4024) Indiant válasza vlevi (#4007) üzenetére


Indiant
addikt

28e Ft? Az 100%-os haszon, legalább. Nagy magyar valóság, úgyis jól keresünk - lehet adni jó drágán. :C

(#4025) oba válasza Indiant (#4024) üzenetére


oba
addikt

nem kell csodálkozni

a külföldi jó árban lévő termékek árát USD -ről EUR -ra váltják, kapásból ez jelent egy áremelkedést... aztán rápakolnak egy irdatlan nagy hasznot (min. 30 %)

emiatt van, hogy felsőkategóriás telefonok külföldön kártyafüggetlenül súlyos tízezrekkel kerülnek kevesebbe mint az itthoni kereskedőknél

(#4026) beers válasza oba (#4025) üzenetére


beers
addikt

Aztán majd elkezdenek csodálkozni, hogy lassan inkább mindenki kintről vásárol..........!

M&N

(#4027) cSuwwi


cSuwwi
aktív tag

Ez így igaz, de ne feledjétek hogy a magyar forgalmazó köteles 1 év garanciát adni ezekre a termékekre. Ha gond van vele (márpedig előfordul, mert kínai szutyok), akkor fogod tudni értékelni, hogy nem heteket kell várni mire elintézed az ügyet, hanem jóesetben kapsz másikat a forgalmazótól, rosszabb esetben ugyanúgy hetek, de legalább a postát nem kell fizetned :K
Ettől függetlenül megéri külföldről rendelni, de kis kockázat van benne (mondjuk átvernek, hibás terméket kapsz esetleg féltéglát)

(#4028) oba válasza cSuwwi (#4027) üzenetére


oba
addikt

hát ha geekbuyingról vagy dx -ről rendelsz akkor biztos nem vernek át olyan szinten, hogy nem azt kapod vagy nem kapsz semmit (ebayezni nem szabad)
a gyári hibás termékekkel valszeg ők sem tudnak mit kezdeni, bár lehet van előtesztelés náluk

amit írtam a külföldi - magyar árképzéssel kapcsolatban az nem csak a "kínai szutyokra" vonatkozik hanem akármilyen márkás termékre (elég csak pl megnézni, egy Nexus 7 vagy Galaxy S3 itthoni és külfödi árát)

(#4029) cSuwwi válasza oba (#4028) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

Nyilván drágább lesz itthon, nagyon sok a járulékos költség, és meg is kéne élni valamiből.
Nem vagyok kereskedő, de tudok egy kvázi életszagú példát hozni:

Teszem azt kereskedő vagyok, látok ebben üzletet, de kicsiben nyomom. Megnézem mi a trend, rendelek 10 db 808B-t mondjuk e-bayről egy megbízható tagtól. Kedvezménnyel legyen mondjuk 50$ darabja. Ez 500$ eddig. Mivel jó is lenne ha ideérne, és emberi időben, ezért fedex/ups játszik, az pár 10$. Nem EU-ból jön, ezért megfogják a vámon. Ha elhiszik amit a dobozra írtak szerencséd van és kevesebb lesz, ha nem akkor kifizeted az áfát + vámot (27% + pár 10$, de ez értéktől függ). Ott tartunk hogy megkaptad a dobozt és máris ~800$ környékén jársz.
Jó esetben webshopon értékesítesz (nem kell alkalmazottat fizetned), és imádkozol hogy el is menjen minden, mielőtt lecseng a téma (itt ugye naponta jelennek meg jobb boxok). 1 év garanciát köteles vagy vállalni. 10e Ft felett mondjuk hogy bevett szokás ingyen küldeni a terméket, ez is ~500 pénz kiadás neked (mezítlábas postai küldéssel, amit talán nem nyúlnak le, futárral min. 1000 köztársasági váltó). Fizeted magad után a járulékokat, KATA-val csak 50k havonta, de az igen fapados (cégénél ráadásul nem is érdemes, csak egyéni vállalkozóknak), akkor meg ~100k, és még élni is kéne valamiből.
Min. 30% haszonkulcs kell, hogy egyáltalán nullára kijöjj, és még ott a kockázat hogy a nyakadon marad.
Veszélyes dolgok ezek :U
És még amit kihagytam...

Nem mondom kell egy kis bátorság ilyenből megélni, én nem tudnám csinálni, túl kiszámíthatatlan helyi árukészlettel bűvészkedni. Az más tészta ha rendelésre megrendeled külföldről, akkor nem marad rajtad semmi, kisebb a kockázat, az csak pár nappal dobja meg, de aki kicsit is ért a nethez és van bankkártyája, inkább elintézi magának.

(#4030) strogov válasza oba (#4025) üzenetére


strogov
senior tag

Amit újság cikkekben látsz az nettó ár. Ezért az a 30% haszon leginkább 27% Áfa (keletre és tengerentúlon jobbára nem létezik), és 5% vám. 5-10% árrésből kell(ene) fenntartani boltokat. Összehasonlításként: a Philips most számolta fel az LCD gyártását mert 15% árréssel tudta csak értékesíteni a tévéit. A háztartási gépekre és világításra mennek rá, mert ott 30%.

Tegyük fel 100 USD egy cucc. Ma 214.5 HUF/USD a váltás. Ez normális embernek azt jelentené, hogy 25k-n haszna is van a kereskedőnek. 100*1.27*1.05*váltás és igazából 30k-ig veszteségesen adja (ha teljesen tiszta akkor 35k-ig, mert sok egyéb adó is van). Ha mégsem így van akkor 2 dolog lehet:
- Nem 100 USD a cucc,
- Nem teljesen tiszta a bolt.
Ezen kívül nagy cégek előszeretettel alkalmazzák az USD/EUR 1/1 átváltást. Így lett a 250 USD-s 16GB-os Nexus 7 95k HUF mire ideért. Üsd be google-ba: (250*1.27*1.05) EUR in HUF, aztán keresd az irdatlan hasznot a 95k felé.

Sajnos (?) nem a boltok nyelik le a pénzt hanem az állam. Ezért megy csődbe lassan minden kisbolt. A külföldi (pl. szlovák, osztrák) kereskedőkkel szemben tisztességesen nem lehet tartani az árakat. Mindenki tisztában van vele, hogy itthon magasak az árak. De nem lehet ellene semmit tenni. Nem véletlen, hogy adathordozót is csak dísznek tartanak. Áfa+vám+artisjus és épeszű ember nem vesz itthon ilyet hanem rendel futárral szlovákoktól.

(#4031) Sera26 válasza MGa73 (#4001) üzenetére


Sera26
aktív tag

Hello!

Jó minőségű 2A-s USB-s töltő beszerzési forrása van valakinek? Ami tuti bevált és nem zsákbamacska.

(#4032) schferenc77


schferenc77
aktív tag

Sziasztok!

A következő feladatra keresnék eszközt, Android-os media playerre gondoltam, de kérlek erősítsetek meg, vagy ajánljatok pontos típust is.
Feladat: hálózaton lévő NAS-ról az ott lévő, zömében DVD felbontású, de néha 720p/1080p anyagok is.

Fontos:
- vezetékes LAN csati is (wifi jel nem elég erős) legyen
- magyar nyelvű felület
- nagyon egyszerűen lehessen eljutni a NAS-ig a menüben
- távirányító
- olyan tv-re csatlakozik, amelyiken nincs hdmi, csak rca, koax és scart

Nagyszülőknek lesz, tehát végtelenül leegyszerűsített és egyértelmű felület kell. Ezért gondoltam egy android-os eszközre, rárakni egy automatikusan induló xbmc-t...

Ötletek?

(#4033) interstate76 válasza Indiant (#4024) üzenetére


interstate76
addikt

Azért ne úgy számoljunk már haszonkulcsot, hogy egy kereskedőnél csak a beszerzési árat számítjuk költségnek! Mondom ezt úgy, hogy nem kereskedek semmivel.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#4034) droid32


droid32
csendes tag

Erre én csak annyit tennék hozzá,hogy egy cég nyilván le van szerződve a gyártóval így jóval olcsóbban kapja meg,főleg ha nagyobb rendelést bonyolít.Legalább is szerintem
Én úgy vagyok vele akinek kell az 1 év gari az vegye meg itthon,viszont akinek nem hiányzik az meg külföld a feléért :D

[ Szerkesztve ]

(#4035) droid32


droid32
csendes tag

Azt még elfelejtettem hozzá tenni, hogy a gari csak addig van amíg nem piszkálja az ember a kütyüt. :D

(#4036) Liar válasza schferenc77 (#4032) üzenetére


Liar
tag

Az általad leírt körülmények mellett én nem biztos, hogy ilyen stickes, mindenes androidra kihegyezett változatban gondolkodnék, hanem inkább ilyesmiben:
http://egreatr6s.wikidot.com/
Itt mondjuk 80 dodó, és ehhez akkor semmit nem kell venned (plusz táp, ethernet, hdmi-vga, stb.).
Itt meg egy teszt róla.
Nekem a kistestvére van meg: R6A-II még RTD1185 chipsettel, azzal teljesen elégedett vagyok.

(#4037) freddirty


freddirty
senior tag

Akit érdekel, eladom dx-ről rendelt MX1-emet.

[ Szerkesztve ]

fred

(#4038) oba válasza freddirty (#4037) üzenetére


oba
addikt

miért adod el?

(#4039) imiadmin válasza #59816064 (#4000) üzenetére


imiadmin
őstag

figyeld majd meg: minél többet olvasol, annál nehezebben fogod tudni eldönteni, hogy melyiket is vedd meg... :W

(#4040) Rengete


Rengete
aktív tag

Srácok!!!!
Milyen playert használjak? MXplayer, vlc van fent és van amikor elkezd szaggatni azonnal vagy 20 perc után mindegy milyen formátumo nézek!!!
Már ki akarom dobni a kütyüt mert nem bírok vele! Finless 1.5, és KIZS 720 van az MK808omon.

(#4041) janos.cs válasza Rengete (#4040) üzenetére


janos.cs
tag

mobo playert probald ki.

(#4042) interstate76 válasza Rengete (#4040) üzenetére


interstate76
addikt

Én is a Mobo Playert használom, de szaggatnia VLC-vel sem kellene.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#4043) Rengete válasza janos.cs (#4041) üzenetére


Rengete
aktív tag

Eddig tuti!!! :) remélem így is marad! ;)

(#4044) vlevi válasza imiadmin (#4039) üzenetére


vlevi
nagyúr

"annál nehezebben fogod tudni eldönteni, hogy melyiket is vedd meg..."
De nagyon egyet tudok veled érteni :D
Én pl. mostanság a Minix Neo X5-el szemezgetek, a sok USB miatt. De csak nézelődök, mert lehet, hogy egy dedikáltan médialejátszónak tervezett cucc (pl. valamelyik Realtek chipes szerkezet) jobb lenne nekem, beépített vinyóval. De azokban meg állítólag a netes képességek nagyon vackok. Mostani táblagépem nem egy izompacsirta, de azon egész szuper, hogy a ttorrent majdnem úgy működik, mint az asztali gépen az utorrent, leszámítva a 250k/s sebességlimitet. Állítólag a médialejátszókban a torrent egy kínlódás. Nem tudom, nem volt még olyan szerkezetem.
Ráadásul ezek az apró bizbaszok (mk808, satöbbi) azért is tetszenének, mert maga az android szimpatikus nekem, ráadásul az apró méret miatt egész hordozhatóak.
Szóval én sem tudom, mi legyen.

(#4045) interstate76 válasza vlevi (#4044) üzenetére


interstate76
addikt

Ha jól tudom, akkor a legolcsóbb alternatíva - ha beleszólhatok - az MK808 egy ilyennel. Utóbbit nekem is itt ajánlották (azt hiszem, csjohnny volt a tettes). A kettő együtt elvileg tudja azt, amit a Minix Neo X5, és az MK808 eBayen 40$ környékén kapható (vagy legalábbis annyi volt, amikor én rendeltem), szóval 50$ alatt ki lehet hozni elvileg ugyanazt, ami egybeépítve csak 100$ felett érhető el (feltéve, hogy vezetékes netet használsz vele, mert wifivel csak akkor használható jól, ha közel van/bivalyerős a router).

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#4046) droid32 válasza vlevi (#4044) üzenetére


droid32
csendes tag

Szia!
Én nagyon meg vagyok elégedve az MK808-al amire kellett azt tudja.Itt értem azt, hogy Rufusx segítségével a kütyüt felfrissítettem 1.60-ra de előtte se4 volt gondom a filmek nézésével,csak tele volt a rendszer kinai progikkal ami nem kellet rá.A wifim igaz kb 3 métere van tőle így nagyon jól megy,tegnap pl:The Walking Dead-ot néztem meg online.A számítógépemet jól látja bár be kellett állítani hozzá a routert,ill.(no-ip.org)-on reggeltem és egy file explorert lehúztam hozzá.
Nem azt mondom, hogy ez lehet a legjobb, de még mindig olcsóbb mint egy internetes tv :D
Ja hozzá teszem 2 win 7-es gépet nehezebben párosítottam össze mint az mk808-at a gépemmel

[ Szerkesztve ]

(#4047) #59816064 válasza imiadmin (#4039) üzenetére


#59816064
törölt tag

Teljesen igazad van :)

(#4048) csjohnny


csjohnny
tag

Már alig várom hogy megjöjjön a DX-től az MK808 és az USB Lan és HUB. Január 21-én rendeltem meg még egy rádiós egérrel együtt, nemrég írták valamire várni kell mert nincs. Mondom magamban :ez remek! Pedig már úgy rákészültem a kütyüre, itt Tőletek fórumilag és firmware-ileg és még sorolhatnám. Néha azt gondolom a geekbuying-ról kellett volna rendelnem. De most már mindegy ez így lett, türelmesen várok és olvasom hozzászólásaitokat.

MK908 - MK808B - Measy RC11 - PS3 kontroller - Logitech C170 - 16GB SD

(#4049) lajozs


lajozs
aktív tag

Megjött az MX2+RC11.
Alibabánál pont 3 hete ütöttem le, bruttó 80 dolláros üzlet. A gondos csomagoláson a kézzel firkantott "gift" mellett még egy 10-est is beírtak az értékhez, a biztonság kedvéért. Nem is történt egyéb, mint csengetett a postás.
A táp rendes, 2A-es. Sem ő, sem a mütyür nem melegszik; utóbbi épp csak langyos. A kimenet 1080p/60Hz-en kiváló képet ad. Az emeleten üzemelő Belkin router jelét mennyezeten keresztül 56 kb/s átvitellel veszi (saját bevallása szerint). A 720p-s anyag stabilan, ritka és alig érzékelhető röccenéssel, az alatt símán megy. 1080p elviselhetetlen, valszeg átvitel miatt. Fájl-másolással még nem próbálkoztam. LAN még nincs, kétféle adapter érkezését várom.
Ami meglep - hogy ne csak a jót - : a buetooth nem látott meg semmit. Amióta rászúrtam az RC11 vevőjét, be sem kapcsolható (pipát enged, kapcsoló elmozdítást már nem, keresés szürke). Naiv kérdés: a távirányító csak a saját vevőjével tud kommunikálni?
Semmi nem történt szoftveresen. Ahogy anyja szülte, úgy használom. Lehet, hogy valami félrement bennem a több ezer hsz. olvasgatásakor, de mintha a Finless-ektől vártam volna az 1080p-t... A TV pedig egyértelműen annak ismeri fel a jelet. Nem bánom. Azt sem, hogy ezen is van kikapcs jel az alsó sávban, és teszi is a dolgát. Újraindulni viszont semmilyen gomb-kombinációval nem akar. Sebaj, rádiós aljzataim vannak.

[ Szerkesztve ]

a levélbomba vékony, könnyű, de rossz a felbontása

(#4050) konzi válasza csjohnny (#4048) üzenetére


konzi
aktív tag

miota az 1.6 van rajta tokeletesen megy wifi-vel. nem erzem a hianyat egy vezetekes megoldasnak,eleg hulyen nezne ki a lakas 10m kabellel:)
nagyon jol hasznalhato az mk808 nem hasznalok bluetooth-ot tehat az sem hianyzik. en xbox360 joy al vezerlem es baromi kenyelmes a jattekok meg alom modon mennek vele,de egy rc11-et szivesen kiprobalnek hozza.
:))
ja a routerem kb 6 meterre es egy falnyira van,gyari szoftal nem igazan mukodott,de most teljesen jo!!

[ Szerkesztve ]

,egy valaszt megerdemlek ??,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.