Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7151) Cogwheel71


Cogwheel71
tag

Sziasztok!

Totálisan outsiderként kérdezném, hogy van valakinek tapasztalata wireless usb gamepad használatával kapcsolatban? Nevezetesen Logitech F710-el. Geniatech ATV1200-ast használok egyébként.

(#7152) cSuwwi válasza Avicularia (#7150) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

Meg van az oldva, csak nincs benne a hivatalos releasekben.
Testing között van hwaccel-es, ami jól is megy 808-on

(#7153) #79335424


#79335424
törölt tag

Csomó dolognak ellen tudok állni. Sajnos, a kísértés nincs köztük. :)
Measy U2C dokkoló

(#7154) Flexy90 válasza #79335424 (#7153) üzenetére


Flexy90
senior tag

Jól látom, h ennek nem usb tápja van? De töltőt meg már nem adnak hozzá, vagy legalább kábelt..

Xiaomi Fan

(#7155) #79335424 válasza Flexy90 (#7154) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen, GB -ék szoktak spórolni az ilyesmin. De a kifelejtett táp sokkal kevésbé fáj, mint a kifelejtett lan csatlakozó.

(#7156) Z_T válasza #79335424 (#7155) üzenetére


Z_T
aktív tag

Nem rossz-nem rossz! :)

A tápot a kapcsoló melletti mikro USB-ról is kaphatja, nem?
Minek a 2 db HDMI?

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#7157) Arti1 válasza Z_T (#7156) üzenetére


Arti1
aktív tag

Egyikbe dugod az eszközt, másikba a kábelt. Így az eszközből egyel kevesebb kábelt kell kihúzni, ha ki akarod venni.
Szerk: igazából nincs rajt +1 db _szabadon_ használható hdmi kimenet, így félrevezető a 2 db hdmi port a leírásban. De igazat írnak, mert tényleg van 2 hdmi port rajt, csak elsőre máshogy gondolja az ember. Ez a marketing?

[ Szerkesztve ]

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#7158) Z_T válasza Arti1 (#7157) üzenetére


Z_T
aktív tag

Lehet, hogy 2 TV-re tudja kiadni a képet egyszerre.

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#7159) Z_T


Z_T
aktív tag

Találtam egy új távirányítót, akit érdekel a "hadonászós" változat:

Egreat AK64 Air Mouse + Game Controller + Built-in Mic + Laser Pointer Presentor for Android

[link]

Nézzétek meg az oldalon szereplő videót is!

[ Szerkesztve ]

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#7160) Arti1 válasza Z_T (#7158) üzenetére


Arti1
aktív tag

Na most dőltél be a marketingnek :)
Az egyik hdmi a tetején van, ebbe dugod az eszköz apa hdmi csatlakozóját, mikor dokkolsz (hdmi 1.)
Ezután az oldalába bedugod a hdmi kábelt, ami megy a tv-hez (hdmi 2.)

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#7161) sonye válasza #79335424 (#7153) üzenetére


sonye
senior tag

hát erre csak annyit mondok neked, hogy én is kérek, ha rendelsz :) Jónak tűnik kép alapján.

(#7162) weinmaker válasza Z_T (#7159) üzenetére


weinmaker
őstag

Nekem továbbra sem megy a droidmote, és nem találom az automatikus csatlakozás beállítását.

Bár továbbra sem értem, hogy miért, mert az rk control meg megy simán. :W

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#7163) sonye válasza weinmaker (#7162) üzenetére


sonye
senior tag

Gyanítom az 802-höz való volt. Abból is csak az első széria. III. verziónál se működött már. Többet érsz e rikomagic ingyenes megoldásával. Még a giroszenzor is működik S Advance telóval játszottam rallyt és tök jó ment.

[ Szerkesztve ]

(#7164) Z_T válasza Arti1 (#7160) üzenetére


Z_T
aktív tag

Hoppá! Tényleg!

Először úgy láttam, hogy a negyedik kép kívülről van fényképezve, azaz a bejövő HDMI -t a tartó másik oldalán (egyenesen) egy másik csatlakozóba vezeti! Most már látom, hogy ez a Measy U2C bejövő HDMI-je! :R

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#7165) Z_T válasza weinmaker (#7162) üzenetére


Z_T
aktív tag

Ugye hivatalos verziós Droidmote-ról beszélünk?? Okosság nem működik!

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#7166) weinmaker válasza sonye (#7163) üzenetére


weinmaker
őstag

Igen a rikomagic-es az megy nálam is simán. A gyerek most is azon tolja az NFS-t. :D

De a droidmote jobbnak tűnt, ahogy videóról láttam, bár kipróbálni, még nem sikerült mivel nem megy.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#7167) weinmaker válasza Z_T (#7165) üzenetére


weinmaker
őstag

Bevallom nem. Mert addig nem akartam megvenni, amíg ki nem próbálom. Vettem meg már jó néhány app-ot, de mindet csak kipróbálás után, mert előtte volt amit beszívtam.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#7168) #79335424 válasza weinmaker (#7162) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én úgy szoktam kezdeni, hogy alapbeállításokkal indulok, aztán ha úgy müxik, utána kezdek "variálni". Írd vissza a portot, hátha! Esetleg csinálj nekem webkey -t és rálesek. Biztos, hogy vmi piti dolgon akad el.

(#7169) PcCar válasza Z_T (#7158) üzenetére


PcCar
tag

Nem valószínű.
Mini pc tartó, beépített 4 portos usb hub-al(3x usb + kártyaolvasó)
Bármilyen hdmi apa csatlakozóval szerelt mini pc-vel használható
ami micro usb csatlakozón tölthető, illetve micro-mini usb átalakítóval mini usb-n.
Táp megoldható a gyári micro usb töltővel, vagy szabvány dc csatlakozón keresztül.

Gyakorlatilag csak a beépített kamerás mini pc-k miatt van értelme egy ilyen tartónak,
viszont a kamera miatt szem elött kell lennie kábelekkel együtt ami még mindig
nem túl esztétikus a külön csatlakoztatott kamerás megoldással szemben,
ahol minden kábel elrejthető és csak a kamera látszik a tv tetején.
Valamint külön csatlakoztatott kamerával nagyságrendekkel jobb képminőséget érhetünk el.

[ Szerkesztve ]

(#7170) #79335424 válasza weinmaker (#7167) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ja, úgy felejtős. Nem véletlenül kérdezte Z_T. Amik eddig ilyen forrásból származtak, azok közül még egy sem működött. Ugyanis programinduláskor csinál egy ellenőrzést.

[ Szerkesztve ]

(#7171) gghrtz


gghrtz
őstag

Jelentem MK808 tulaj lettem! :D :C :DD

(#7172) #79335424 válasza PcCar (#7169) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én azt remélem tőle, hogy aktív HUB -ként fog működni. Meg van néhány apróság, ami mellette szól. Én nem klasszikus formában használom a sticket. Sokat van szétszedve, hurcolva. Sehol sincs egy stabil helye és mindíg fosok, hogy véletlenül kitépek belőle egy madzagot (tudod... :) ). Mindíg sakkozni kell az elrendezéssel, hogy jól lássa az egér és a bill. Különben laggol és azt nagyon útálom. Aztán ott a kapcsoló, nem kell túrkálni érte a konnektorhoz. Persze ki lehet kapcsolni szoftveresen, csak ha történik egy áramkimaradás (ez nálunk nem ritka), akkor újraindul és kapcsolja magával a monitort. Aztán még az is szempont, hogy a kábelek miatt képtelenség az oldalára állítva használni. Ha dokkolóban van, akkor egyik oldali hűtőfelülete sincs lefedve. Kb ezeket a szempontokat állítottam szembe az árával. Nekem kiadta.....

(#7173) weinmaker válasza #79335424 (#7170) üzenetére


weinmaker
őstag

Értem, köszi azért. Érdemes megvenni? Nektek működik stabilan?

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#7174) #79335424 válasza weinmaker (#7173) üzenetére


#79335424
törölt tag

Dehogy! Csak mi már kidobtuk rá azt a rengeteg pénzt. Privátban egyeztettünk, ajánlgatjuk mindenkinek, hogy szívjanak ők is. Tudod, dögöljön meg a szomszéd tehene is! :D Szerinted????

[ Szerkesztve ]

(#7175) Arti1 válasza gghrtz (#7171) üzenetére


Arti1
aktív tag

Gratula, hány nap alatt érkezett meg, honnan, melyik postával?
Jöhetnek a tesztek :)

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#7176) weinmaker válasza #79335424 (#7174) üzenetére


weinmaker
őstag

De én a droidmote-ra gondoltam. ;) Vagy te is?

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#7177) balazs1979 válasza #79335424 (#7140) üzenetére


balazs1979
csendes tag

Ez a remote desktopozas min megy? Windowst futtatsz a kutyun, vagy androidra van remote desktop szeru dolog, vagy valami linuxos megoldas?

(#7178) #79335424 válasza balazs1979 (#7177) üzenetére


#79335424
törölt tag

Webkey. Megy androidos kliensről és PC -n, böngészőből. Így platformfüggetlen. Az elérés lehet közvetlen (fix ip, ddns, portforwarding), vagy a webkey szerverén keresztül, gépnév, user, pass -al. Lehet több felhasználó, eltérő jogosultságokkal. Vagyis létrehozok egy segíccsnekem -felhasználót, blablabla jelszóval. Belépsz vele, megoldod, amit kell, aztán törlöm a felhasználót. Ha érdekel, adhatok egy tesztelérést.

(#7179) #79335424 válasza weinmaker (#7176) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen. Persze, hogy működik. Stabil wifi kapcsolat kell, akkor nem laggol. Természetesen ezerszálas torrent futtatása közben lehet kommunikációs zavar.

(#7180) balazs1979 válasza #79335424 (#7178) üzenetére


balazs1979
csendes tag

Koszi, ez a webkey eleg kulcsszonak. Lehet majd remote-ban allitgatni az UG008-as felbontasait, anelkul, hogy masik TV-re radugnam. [link]

(#7181) weinmaker válasza #79335424 (#7179) üzenetére


weinmaker
őstag

Okker. Köszi!

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#7182) #79335424 válasza balazs1979 (#7180) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem pont ezért fut minden mini PC -men. Boottal indul és így nem kell sem tv t, sem egyéb beviteli eszközt csatlakoztatni. A linkelt kernel -kérdésre azóta már tudod a szomorú választ?

(#7183) balazs1979 válasza #79335424 (#7182) üzenetére


balazs1979
csendes tag

Nem, mi a szomoru valosag?

(#7184) albinolynx


albinolynx
őstag

Sziasztok!

Keresővel nem találtam meg konkrétan a kérdésemre a választ. Egy MK8xx képes arra, hogy szép képet adjon egy FHD 22" monitoron?

Szobai gépemet kiraknám. Internetre, filmekre (pendrive, stb) tökéletes lenne (MT6577-es note II klónomat alapul véve). A legfontosabb kérdés, hogy képes-e a valós tűéles 1920x1080px-re hdmi-n? Főleg böngészésnél zavaró számomra, ha nem élesek a betűk.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#7185) Z_T válasza albinolynx (#7184) üzenetére


Z_T
aktív tag

A képminőséggel szerintem nincs semmi gond. (Már ha megjelenik valami :) )
Arról megy a "vita", hogy @720 vagy @1080 kell-e, de szerintem ez még filmeknél sem érdekes. Internetezésre szerintem tökéletes képe van.

Keress rá a Youtube-on, biztos van olyan videó amin normálisan látszik!
Pl. Somecooltech [link] videói között!

[ Szerkesztve ]

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#7186) albinolynx válasza Z_T (#7185) üzenetére


albinolynx
őstag

Igen, lehet nem volt szerencsés párosítani a kérdésemet a filmes 1080p-vel. Tableteknél volt alapvető probléma, hogy annak a kijelzőnek a felbontásánál nagyobbat csak szoftveresen állítja elő. Jó lenne megtapasztalni, csak lutrira nem merem megrendelni. Egyéb felhasználási területe nálam nem lenne.

Itt is van egy alternatíva, de nem konkrétan MK8xx: [link]

[ Szerkesztve ]

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#7187) albinolynx válasza albinolynx (#7186) üzenetére


albinolynx
őstag

Kicsúsztam az időből...

Itt említi a problémát, ami lehet azóta szoftver frissítéssel megoldott már: [link]

Az android kernelben van valami ami korlátozza a gpu felbontást, hogy szofveresen javítható? Mire fel egyáltalán ez a korlátozás, ha a hardver képes rá?

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#7188) #79335424 válasza balazs1979 (#7183) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hogy a felbontás -váltó menü 1080 -as opciója csak placebo. A tudomány jelen állása szerint csak úgy lehetséges valós, 1080 -as kimenet, ha ehhez vakó kernelt használsz. De ha a jelenlegi (720) állapot (már amikor egyáltalán van kép :) ) megfelel, akkor ne akarj 1080 -as kimenetet! Több a hátránya, mint az előnye, mert gyenge hozzá a vas.

(#7189) balazs1979 válasza #79335424 (#7188) üzenetére


balazs1979
csendes tag

Nalam a TV is bevaltott 1080p modba, amikor azt kattintottam be. A placebo az jelen esetben azt jelenti, hogy a kutyu felskalazza a 720p-t 1080p-re?

(#7190) #79335424 válasza balazs1979 (#7189) üzenetére


#79335424
törölt tag

Vagy a TV húzza szét a 720 -at. Ha nézel egy Antutu benchmarkot, akkor az összes kütyünél 1280X672 -t ír resolutionra (+48pixel a dockbar). A másik "furcsaság", hogy ha átállítod a felbontást, miközben a DPI változatlan marad, akkor hogy maradhatnak ugyanakkorák az ikonok? Az 1080 -as kerneleknél bizony, sokkal kisebbek. Egyébként nekem ez a tálca -dolog sem egyértelmű. Az OK, hogy el lehet tűntetni. De ettől lesz egy 720 -as képem, vagy egy 672 -es, 720 -ra torzítva?

(#7191) kiskutya0 válasza weinmaker (#7176) üzenetére


kiskutya0
tag

Miért nem veszed meg? 15 perc alatt kipróbálod, ha nemjó, visszaadod.

(#7192) weinmaker válasza kiskutya0 (#7191) üzenetére


weinmaker
őstag

Az lesz.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#7193) #79335424


#79335424
törölt tag

Mono bluetooth headsettel próbálkozott már vki? Azon kísérleteztem, hogy az összes hangot átküldjem, ne csak a hívást. Eddig egy atomstabil sípolás volt a max, amit ki tudtam belőle csikarni.

(#7194) dussy


dussy
őstag

Sziasztok!
Nem tudom jó helyre írom-e... :)
Mostanában szeretnék mini pc-t beszerezni, de nem tudom melyiket, honnan és persze mennyiért.
Az elsődleges felhasználás a YouTube lenne. Másodlagosan esetleg játékok, kisebb böngészesek.
Alapból (ha nincs mellé billentyű vagy egér) hogyan lehet a felületen 'barangolni'?

Válaszokat, infókat előre is köszi. :R

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#7195) Szotka


Szotka
tag

Megjott az mk 808 minden mukodik rajta felraktam a final1.7c t
Kivetel billentyuzet nem tudom eltuntetni az androidost a kepernyorol es nem all att magyzarra zy forditva stb..
Masik gond vettem usb hubot kulon kapcsolhato portost ezzel akartam kapcsolni az mkt de hiaba akarmelzik usb be dugom be OTG, Nagy USB, mini usb bekapcsol a erre gondolom nincs megoldas.

Szotka

(#7196) weinmaker válasza Szotka (#7195) üzenetére


weinmaker
őstag

Az external keyboard helpert ha felteszed, akkor szuperül dolgozik külső billentyűzetről.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#7197) Szotka


Szotka
tag

Még egy kérdés google chromet használok Pc de itt hiába állítom be hogy szinkronizáció nem szinkronizálja le és következő inditásnál ki is kapcsolja. Jó lenne ha nem kéne mindent átpötyögni.

Szotka

(#7198) Arti1 válasza dussy (#7194) üzenetére


Arti1
aktív tag

Mennyit szánsz rá? 50$ vagy 150$?
Wifi kell mindenképp, vagy akár vezetékes netet is tudnál neki biztosítani? Kell-e beépített av kimenet? Akarsz-e később skype-olni? És a legfontosabb: van-e kedved és türelmed próbálkozni, tesztelgetni, csiszolgatni a rendszert, vagy olyan megoldás kell, amit kiveszel a dobozból és kiszolgál egy évig anélkül, hogy rákeresnél olyanokra, hogy kernel, flashelés, stb :)

Szerk: ha nincs beviteli eszközöd, nehéz lesz :) legalább egy madzagos egér legyen kéznél

[ Szerkesztve ]

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#7199) Szotka


Szotka
tag

1360*768 as felbontasra van lehetőség mert így elég ronda szegény nálam.
Tudom google de nem találtam semmi kézzel foghatót.

Szotka

(#7200) drr válasza Szotka (#7199) üzenetére


drr
őstag

Elvileg 2dark4u készít valamit... [link] Második hozzászólás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.