Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7551) czimer laszl válasza Yssy (#7550) üzenetére


czimer laszl
csendes tag

nem akartam képet linkelni csak a feltőltött rpogi nevét másoltam be.. nekem ide angliába... európai dugóval küldték ... de csak a google feliratig jutottam el ennyí vesződség után is... kezd kimenni belőlem az akarat:::::::::::)

(#7552) vlevi válasza motocoder (#7547) üzenetére


vlevi
nagyúr

Szerintem nem érdemes vele variálni.
Az mk808-as ára 44$, amiért kapsz +4G memóriát, tápot, satöbbit.
Amihez ráadásul van úgymond support is. Az mk807-et nem ismerjük, nem tudjuk, hogy a finless és hasonló ROM-ok mennének-e rajta. 3-4 dollár különbségen nem érdemes gondolkodni.

Ez viszont már más tészta. Ez majd talán egyszer szóba kerülhet :
Rikomagic MK802IV Android 4.2 Jelly Bean Mini PC TV BOX RK3188 Quad Core 1.8Ghz 2G/8G BT

[ Szerkesztve ]

(#7553) Marvinn válasza czimer laszl (#7548) üzenetére


Marvinn
tag

Vidd át haverhoz aki lehetőleg nem a szomszéd...
Valami földhurok gondja lehet. Ilyen nekem is volt.. ugyanaz a táp otthon megy, munkahelyen bedugom és nem ad képet, de világít a led.. vagy földhurok vagy valami potenciálkülönbség lehet amire érzékeny ez a AS gyártmány. Nálam melóhelyen bármilyen tápot dugok rá nem megy, csak és kizárólag úgy hogy a pc usb-je táplálja.
Mondjuk inkább kernel problémára utal a hibád..

(#7554) pistike75


pistike75
csendes tag

Sziasztok!

Finles bob féle cucc van az mk808-ason. Eddig működött is tökéletesen, most viszont nem hajlandó bebootolni. Elkezdi a bootolást, jön a kis rusnya screen ahol villódznak a színes pöttyök, és ez így marad a végtelenségig, tehát nem megy végig a bootolás.
Van valakinek ötlete? Próbáltam rákeresni, de a boot szóra megannyi találat volt, a boot közben megállra meg egy sem :)

(#7555) #79335424 válasza vlevi (#7552) üzenetére


#79335424
törölt tag

Jól írod, majd talán, egyszer. Egy kínai tömegcikk, amiből még egyetlen darabot sem látott senki, ráadásul új a soc is. Elég rizikósnak érzem az elővásárlást. Ráadásul a tapasztalat szerint abból a május 10. -éből is lehet bármi. Ahogy olvasgatom az infókat, ezeknél a kütyüknél is lesz eltérés a modulok között. Pl. láttam olyan variációt, ami kezeli az 5Gigás hálózatokat is. De ebben a linkben pl. egyetlen betü sincs, ami a kütyüben lévő modulra utalna.

[ Szerkesztve ]

(#7556) #79335424 válasza pistike75 (#7554) üzenetére


#79335424
törölt tag

Üdv a klubban! Remélem, minden fontos adatod mentve, szinkronizálva, vagy mikro sd -n volt! Ha van CWM -ed, akkor talán még van esély recoveryből újraéleszteni. Nekem a Measy -n nem volt CWM. Egyes alkotóelemek újraflashelése sem segített. Csak a teljes újrahúzás.

(#7557) itanczos válasza #79335424 (#7555) üzenetére


itanczos
senior tag

Viszont a képernyőkép (ami persze más készüléké is lehet..) 65Mb-es wifi kapcsolatot mutat, ami a gyengeség ismertető jele... :)

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#7558) pistike75 válasza #79335424 (#7556) üzenetére


pistike75
csendes tag

Köszi Somatom!
Újrahúzás nem gond, igazából csak mediaplayernek használom, csak működjön :)
Van tipp, hogy mitől lehet a gebasz?

(#7559) #79335424 válasza itanczos (#7557) üzenetére


#79335424
törölt tag

"ami a gyengeség ismertető jele..." :DD
Egyébként ez is összefügg azzal, amit írtam. Korábban írt vki egy tesztet arról az egyetlen RK3188 -asról, ami kézzel fogható tesztpéldány formájában napvilágot látott. Abban pl. Mediatek wifi volt, ami viszont (persze azonos ár/minőségi kategóriában) nem a gyengeség ismertető jele.

(#7560) #79335424 válasza pistike75 (#7558) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én tudom, hogy nálam mikor történt, de mivel csak a hibajelenség azonos, a típus nem, ezért nem hiszem, hogy ez neked támpont lehet. Épp a webkamera szoftverét próbáltam megerőszakolni, amikor minden elszállt.

[ Szerkesztve ]

(#7561) pistike75 válasza #79335424 (#7560) üzenetére


pistike75
csendes tag

Nem használtál síkosítót :)
Én meg egyszerűen csak bekapcsoltam... azaz nem is én, hanem a párom. Lehet, hogy Ő a ludas :)
Mindenesetre így újrahúzva működik, köszi a tippet. Asszem megpróbálok rá majd feldobni egy xbmc-t... (vagy picuntu, vagy mi is a projekt neve) hátha azzal nem teszi ilyet velem többé.

(#7562) #79335424 válasza pistike75 (#7558) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mellesleg korábban írta valaki, hogy nem érti, hogy miért van ez a vad romolás, miért nem jó a gyári. Teljesen igaza van. Ha minden, amit akarunk müxik, akkor nem érdemes bolygatni. Nekem most szarakodik a Webkey. Finless Bob a Measyn eléggé belenyúlt a build.prop -ba. Amikor indítom a Webkey -t, akkor dobálja is a log a hibaüzeneteket. Még nem tudom, hogy a rom okozza -e a hibát, de minden esetre ezek a logcat hibaüzenetek figyelmeztető jelek. Senki sem tévedhetetlen és egy új funkció működése nem biztos, hogy megoldható áldozatok nélkül. Ha az áldozat esetleg a rendszer stabilitása, akkor.....

(#7563) #79335424 válasza pistike75 (#7561) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez két, teljesen különböző projekt. Az XBMC tulképp egy Androidos médiacenter. Ilyen hibákat vszínűleg nem tud orvosolni. A Picuntu teljesen más tészta. Az egy Linux variáns, amit lehet futtatni a kütyün. Nem emulációként, android alatt, hanem attól teljesen függetlenül. Vagyis semmi köze sincs Finless -hez, de még az Androidhoz sem.
Viszont eddig nem írtad, azt a fontos körülményt, hogy az asszony akarta használni. Ilyen esetekben egyértelmű, hogy hol kell keresni a hibát. Ez persze nem igaz és nem is vezet megoldáshoz, de erről pszt..... :) Ki tudja, milyen fincsihez, vagy egyéb földi jóhoz vezet, ha lelkiismeret -furdalásuk van, mert tönkretették azt a nagyon fontos izét.

[ Szerkesztve ]

(#7564) Szotka


Szotka
tag

finn 1.6 ba hogy lehet görgővel zoomolni? nem találok rá megoldást

Szotka

(#7565) vlevi válasza #79335424 (#7562) üzenetére


vlevi
nagyúr

"hogy miért van ez a vad romolás, miért nem jó a gyári. Teljesen igaza van"
Kicsit off, mert én a telefonommal kínlódok most, de hasonló témában, és egyet kell értsek veled.
Samu Galaxy Ace a telefonom, már jórégen nincs gyári friss ROM rá, tavaly volt valami talán.
De szerintem az lassú, meg hát a 2.3-as droid alig tud valamit.
Próbálkozok, de egyre kevesebb eredménnyel. Az egyik főzött ROM változat nem szól, ha SMS-em jött, a másik nem csörög ki, a harmadik, ami már cm10 (4.2.2-es droid) azok bűnlassúak, mert nem bírja az 1db 800Mhz, szóval nincs normális megoldás.
ÁÁÁÁ. Új telefont meg csak nem veszek már, mert kivágnak a lakásból :)

(#7566) czimer laszl válasza pistike75 (#7554) üzenetére


czimer laszl
csendes tag

okok... de mi az a kerner probléma????????????????

(#7567) #79335424 válasza vlevi (#7565) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tudom, hogy ez kényes, anyagi kérdés, mert sztem senki sem szerelemből választ Ace -t. De ez a szarból - várat esete. Ebben a Google is hibás, mert nem szigorította eléggé a gyártók felé, hogy min futhat Android. Sztem 512 ram a legalja, de még azzal is akad. Az a 800 -as proci sem egy bajnok. Párszor hoztak nekem ismerősök ilyen kütyüket, hogy nem akar működni, pedig szinte "csak" a Fszbookot használják, meg himihumi - Palkó ráhekkelte neki az IGO -t meg a Flash -t. Aztán ránézek a szabad memóriára és visszaadom a telót.

(#7568) vlevi válasza #79335424 (#7567) üzenetére


vlevi
nagyúr

Hát, sajnos ez van. De a cm7-es egész pattogósan elfut az ACE-n. Csak abban nem lehet azt megcsinálni, amit annyira megszerettem a 4-es droidban.

(#7569) kircsi28


kircsi28
aktív tag

Sziasztok!

Megjött az eszköz, egy MK806 lett pedig 808-at rendeltem, mindegy működik leszarom.

Azt árulja el valaki, hogy kell ezt kikapcsolni amikor nem használom?

Köszi

(#7570) #79335424 válasza kircsi28 (#7569) üzenetére


#79335424
törölt tag

Táp ki. Ha van root, akkor talán lehet szoftveres kikapcsolást is ráheggeszteni.

(#7571) gghrtz válasza kircsi28 (#7569) üzenetére


gghrtz
őstag

Ezen van jack dugónak slot. Azigen! :D

(#7572) Z_T válasza Szotka (#7564) üzenetére


Z_T
aktív tag

Finless 1.6 -ban még nincs benne az egér középső görgetős zoom. 1.7-től működik!

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#7573) Szotka válasza Z_T (#7572) üzenetére


Szotka
tag

Van rá esetleg valami alternatíva mármint hogy valahogy zoomolja böngészőbe.
Egér+bill-t használok és hát böngészéskor nagyon kellene.

Szotka

(#7574) vlevi válasza Szotka (#7573) üzenetére


vlevi
nagyúr

Általában duplaklikk a zoom.
De a finless 1.7-ben van középső gomb+görgőre zoomolási lehetőség.

Illetve a google térképben vettem észre nemrég, hogy ott úgy is lehet zoomolni, hogy duplaklikk, aztán a második klikk után nem engeded el a gombot, hanem elkezded mozgatni az egeret. Ennek hatására zoomol ki/be.

(#7575) Doosa


Doosa
aktív tag

Nem volt időm az elmúlt pár hónapban az MK808-asom romolgatására, de most beleolvastam a fórumba és látom, hogy olyan nagy pál fordulatok nem történtek. Igazából, csak annyi érdekelt, hogy össze lehet-e már tenni olyan rom + palyer kombót amivel 1080p-be lehet videókat nézni LAN-on? Nyilván itt teljes körűen élvezhető dologra gondolok, mondjuk nekem a feliratok, borítók és az egyéb fincsiségek annyira nem játszanak fontos szerepet.

(#7576) itanczos válasza Doosa (#7575) üzenetére


itanczos
senior tag

Szerintem alapjaiban nem tökéletes a 1080p lejátszás. Ezen nem fognak sokat változtatni... :(

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#7577) richome válasza ballu (#7461) üzenetére


richome
tag

szia, koszonom a linket, nagyon jo, ezt nem talaltam meg es fura de hasonlot se talalni sehol. Azert tudom, mert a kep file es az sd-re iro progi is lejon hozza, de nem sokerul kicsomagolnia a kartyara. Elszartam vele 2 napot es semmi eredmeny, pedig egy lepesre vagyok a celtol elvileg. Tobb pc, tobb Win, tobb sd, tobb letoltes, de nem kezdi kicsomagolni a progi, hibaval leall. A guta kerulget. Van egy harmadik ilyenem is, meg erintetlen. kerdes, letezik, hogy annyira leszedjen egy progi mindent rola, hogy kepfajlkent egy masikra feltelepithesse sd-rol? Kosz barkinek is a tippeket!

(#7578) #79335424 válasza Szotka (#7573) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Dolphin beta dupla klikkre nagyít és tördel, plusz beállítható, hogy megjelenjen egy plusz-mínusz gomb, ha tovább akarnál nagyítani. Ezen kívül van hozzá vmi readable plugin, ami a weboldalakon levő szövegek betüméretét állítja nagyobbra. Erre egyébként alapból is van opció a böngészőben.

(#7579) b-csigabiga válasza csjohnny (#7520) üzenetére


b-csigabiga
csendes tag

sziasztok!

jó olvasni benneteket, sokat tanul az ember! :R lassan összejön a pénzem is a cuccra! /csak mire lesz pénz nem lesz ilyen szerkezet? :(( / no majd igyekszem.

srácok, valaki próbálta már [ezt] a kontrollert? nem gagyi kínai, de tán jó lehet?
mi a véleményetek?

köszi, BCsB

[ Szerkesztve ]

(#7580) csjohnny válasza b-csigabiga (#7579) üzenetére


csjohnny
tag

Első körben én is szemezgettem evvel a kontrollerrel (ára miatt), de az első "befürdött" után nem akartam újabb felesleget kontrollert a polcra. :F

MK908 - MK808B - Measy RC11 - PS3 kontroller - Logitech C170 - 16GB SD

(#7581) Arti1


Arti1
aktív tag

Sziasztok, vegleges helyen van az MK, wifi-bol annyit lat, mint a telefon, nem kell egyenlore a kulso wifi :) majd kesobb... mivel bongeszes megy, nem nyulok a gyari romhoz, majd meglatjuk ebbol mit lehet kihozni :) csak a billentyut kellene magyaritanom, de ahhoz majd hasznalom a keresot, csak gondoltam addig is bejelentkezem :)

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#7582) #85619712 válasza richome (#7577) üzenetére


#85619712
törölt tag

A kártya fat32-re legyen formázva, és nem lehet nagyobb mint 2Gb. Esetleg próbáld meg másik kártyával is.

(#7583) ballu válasza richome (#7577) üzenetére


ballu
tag

Szia!

Feltettem neked egy kibontott működő verziót (minden benne van az .img file is)

http://data.hu/get/6446628/PhoenixCard.zip
http://data.hu/get/6446651/PhoenixCard.z02
http://data.hu/get/6446652/PhoenixCard.z01
http://data.hu/get/6446653/PhoenixCard.z03

(#7584) interstate76


interstate76
addikt

Sziasztok!

Rég jártam erre, de azért nem felejtettem el használni a keresőt - viszont nem segített! :(

Szóval az lenne a kérdésem, hogy van-e vkinek T3 légegere és tudja-e használni mozgásérzékelős vezérlőként játékokhoz? Billentyűzetként és egérként működik, de én pl. egy Labyrinth Lite-ot sem tudok vele irányítani, amit egyébként a telefonommal simán meg tudok oldani. Emellett Geekbuyingtól úgy jött meg az MK808B-m, hogy van rá telepítve néhány olyan játék, amihez mozgásérzékelős controller kell, de el sem indulnak, mert nem találnak kapcsolatot ilyen eszközzel. Mit kellene tennem, hogy működjön? Vagy rossz az eszköz?

Ja, és az MK808B érkezése okán eladóvá vált az MK808-am, ha érdekel valakit, írjon privátot!

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#7585) sonye válasza Arti1 (#7581) üzenetére


sonye
senior tag

External keybord helper és láss csodát máris teljes magyar billentyűzeted lesz.

(#7586) itanczos válasza interstate76 (#7584) üzenetére


itanczos
senior tag

Szerintem már többször is volt ez téma!
Tudtommal nincs olyan légegér, amivel működne ez!

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#7587) brazso


brazso
tag

Sziasztok!

1 hete használok egy új MK808-ast RC11-es légegérrel. Utóbbin időnként elkezd világítani a piros led (a kék helyén), ilyenkor egyáltalán nem működik, semmire sem reagál. Ha az egyik elemet kiveszem belőle és visszarakom, akkor megjavul. Mikor világít pirosan az RC11 (alapból kék) led-je, tudja valaki? Egyelőre nem találtam róla semmit guglin.

Unus pro omnibus, omnes pro uno

(#7588) tboy72 válasza brazso (#7587) üzenetére


tboy72
aktív tag

Merül az elem!

(#7589) itanczos válasza brazso (#7587) üzenetére


itanczos
senior tag

Ha jól emlékszem, a led 2 problémát mutathat. Vagy lemerült az elem, vagy nincs kapcsolat a vevővel.
Bár az enyém ilyenkor kéken villog.
Valszeg több HW verzió van az RC11-ből, mert már többen is jelezték, hogy működésben is vannak különbségek.

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#7590) brazso válasza itanczos (#7589) üzenetére


brazso
tag

Köszi a válaszokat! Megírhattam volna, hogy Ikea elemeket raktam bele (az volt épp odahaza). Lecserélem "márkásabb" elemekre.

Unus pro omnibus, omnes pro uno

(#7591) itanczos válasza brazso (#7590) üzenetére


itanczos
senior tag

Többen panaszkodtak, hogy még az ENERGIZER elemek is nagyon hamar lemerültek benne.

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#7592) interstate76 válasza itanczos (#7586) üzenetére


interstate76
addikt

Kösz!

T3-ra rákerestem, nem volt ilyen jellegű találat.

Más: ha egyik légegér sem alkalmas e célra, akkor mivel tudom használni a mozgásérzékelős kontrollert igénylő játékokat MK808B-n?

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#7593) didros


didros
senior tag

Nincs valahol egy lista azokról a játékokról, amelyeket lehet használni kontrollerrel? (Pl. PS3)

(#7594) Yssy válasza interstate76 (#7592) üzenetére


Yssy
csendes tag

T3 jelentem, helyzet ugyanaz :)

Én még nem hallottam megoldást mozgásérzékelős játékra az andoridos telefon kapcsolaton (RKRemote, DroidMote) kívül.

(#7595) #79335424


#79335424
törölt tag

Mint írtam ( #7525 ), a Starter1.apk az első "alkalmazásom". Nem azért tettem közzé, mert ez egy világmegváltó valami, ami mindenkinek szükséges és pláne nem azért, hogy bárki köszöngesse. Erre nincs szükségem. De meglepődtem, hogy két nap alatt volt huszonx letöltés. Kérdezem attól a huszonxtől, hogy működik, vagy használhatatlan és törjön le a kezem, ha még egyszer Android alkalmazást próbálok összekontárkodni?

[ Szerkesztve ]

(#7596) interstate76 válasza Yssy (#7594) üzenetére


interstate76
addikt

Kösz!

Kár érte, szerettem volna billentyűzet/légegér/mozgásérzékelős kontroller kombót! Ez van...

Viszont így van egy zsír új eladó T3-asom is, mert a légegér funkció nekem nem igazán jön be.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#7597) richome válasza brazso (#7590) üzenetére


richome
tag

R11 egér funkcióban folyamatosan fogyaszt, ez a ledeken is látszik. Ha világít, eszik. Bill. állásban alig eszik.
Ezért sem használom, inkább egy tacsipados mint az R12 vagy Rii...
Majd az új elemekkel tovább használhatjuk... :)

(#7598) Doosa válasza didros (#7593) üzenetére


Doosa
aktív tag

Itt

(#7599) richome


richome
tag

Aki vásárolt vagy fog vásárolni a Geekbuyingon és nem kapna ilyen levelet, de érdekelné kuponmizéria, vagy értékelné, véleményezné őket, annak kopizom az alábbi sorokat:
/szerintem rugalmas jó csapat, megérdemlik a helpet/

Hi there,
good morning.
you are welcome.^^
could u do us a favor?
we have a website for customers to write some comments for us,
could u give us good review about our service-Amy and Nina
This is the website:http: //www.resellerratings.com
please follow these steps:
1.register in this website //www.resellerratings.com with ur mail address
2.go to our company's website ( www.resellerratings.com/store/geekbuying ) to write some comments, and commit it, please
3.after step 2, the system will send a mail to ur mail box to active it.
4.please active it.(this is the most important one)
Thank u so much after u do, could u send us the link and the picture of the good review?
and we will send them to our manager for the coupon to u
Thank u so much
Best wishes
Amy

(#7600) czimer laszl válasza pistike75 (#7554) üzenetére


czimer laszl
csendes tag

nem megy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.