Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) Sera26 válasza Liar (#2000) üzenetére


Sera26
aktív tag

[link]

Lecsúsztam, most hátha. :B

[ Szerkesztve ]

(#2002) Z_T válasza Liar (#1998) üzenetére


Z_T
aktív tag

Finless 1.5a-val sem megy, szerintem azért, mert ez egy touch screen-es játék, nem megy egérrel sajnos.

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#2003) Indiant válasza Z_T (#2002) üzenetére


Indiant
addikt

..de az androidon minden játék touch screenes. :F

(#2004) sz_gabor


sz_gabor
tag

Nem tudja valaki hogy a Finless 1.5a és a Finless 1.7-el mért nem működik a Portable hotspot.
Amikor a Portable Wi-fi hotspot-ot bekapcsolom a wi-fi egyből lekapcsol és csak újraindítás után tudom a wi-fit-t működésre bírni.A hotspot nem kapcsol be se a telefon se a boxon lévő DroidMote server nem érzékeli.

(#2005) tthom válasza Liar (#2000) üzenetére


tthom
senior tag

37 dollár???

Ennyiért még asztali gép monitorjához is megérné, ha az ember nem akarja járatni egy esti netezéshez az áramzabálót..

(#2006) #79335424 válasza tthom (#2005) üzenetére


#79335424
törölt tag

Öööö... Még erre is megérné? Ezeket a kütyüket nem ilyesmire találták ki? Mert én többnyire erre használom.

(#2007) Z.m.Z válasza sssz (#1950) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Na ja mindegyiken JB van csak minek? Szerintem egy Froyo is pont elég lenne erre a célra.

(#2008) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Ha esetleg valaki nem akarna várni a postára, akkor nekem ez a kombó jött kb 1 hete. Kipróbáltam és rádöbbentem, hogy mégsem kell. Beszerzési áron vihető. Minden funkciója jól működik, a doboza sértetlen, így ajándéknak is kiváló! Elérhetőségem az adatlapomon, vagy privi. :K

(#2009) Sera26


Sera26
aktív tag

Tervezem egy ilyen kütyü beszerzését, azonban egyetlen kérdés merült fel bennem, amire nem kaptam választ:

Hol és hogyan kell ki-be kapcsolni? :F

(#2010) Z.m.Z válasza Sera26 (#2009) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Ha megveszed az enyémet akkor azon már van kikapcsolás, bekapcsolni meg a tápegység áram alá helyezésével lehet. Én a TV-m USB portjára tettem és így amikor bekapcsoltam a tv-t ez is bekapcsolt.

(#2011) Sera26 válasza Z.m.Z (#2010) üzenetére


Sera26
aktív tag

Köszi a választ és az ajánlatot, de a fenti 37 dollárért tökéletesen megfelelne nekem :)
Egyébként sem tudnék mit kezdeni azzal a flymouse-izével :DD

(#2012) Indiant


Indiant
addikt

Mivel lehet ezt (808) irányítani? Tabbal lehet pl.?

(#2013) Z.m.Z válasza Sera26 (#2011) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Okéjó!

[ Szerkesztve ]

(#2014) StLui válasza Z.m.Z (#2010) üzenetére


StLui
veterán

Na én meg nem mertem ide beírni :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#2015) Liar


Liar
tag

Most vettem észre, hogy a Youtube app-ban nem tudom a videót teljes képernyőre kitenni. Nincs sehol az ikonja. Ez a custom firmware miatt lehet? Mert mikor megvettem, még határozottan emlékszem, hogy ment úgy.

(#2016) Z.m.Z válasza StLui (#2014) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Én is átraktam már a hirdetésekbe, de azért próbálkozni ér nem? :D Mondjuk ha megmarad, megy a gyerekszobába Faszbúkozni jó a gyereknek! :DDD

(#2017) #79335424 válasza Indiant (#2012) üzenetére


#79335424
törölt tag

A rootolt MK -t tudod tabbal irányítani. Droidmote szerver az MK .ra (fizetős), kliens (ingyenes) pedig a tabra.

(#2018) energiezolee válasza Indiant (#2012) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Szia!

Igen azzal is!!
Én pl.: S2-vel irányítom :)

[ Szerkesztve ]

Üdv : Energie Zolee

(#2019) azozo válasza #79335424 (#2017) üzenetére


azozo
senior tag

Ingyenes van ? :))

(#2020) #79335424 válasza azozo (#2019) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem tudom és nem is igazán érdekel. Lehet, hogy nagyképűség, de nekem megéri egy-két sör árát egy program. Főleg, hogy legálisan használhatom az összes eszközön és a 99% -ra ingyen kapom a frissítést. Arról nem is szólva, hogy néhány fejlesztővel szoktam levelezni. Ha problémám volt, eddig majdnem mind tök normálisan állt hozzá. Ezzel szemben volt már hekkelt programom (amikor még nem lehetett vásárolni nálunk ) és újra kellett rakni miatta a romot az S1 -en. Ezért csak akkor folyamodok ilyen megoldáshoz, ha egyébként nem lehet hozzájutni a programhoz (pl. a 3betűs navi).

[ Szerkesztve ]

(#2021) #79335424 válasza Liar (#2015) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem tudom a pontos hibát, de páran panaszkodtak egy Youtube frissítés után. Nekem most a 1705 -ös posztban linkelt van és azzal működik. Beállítások - alkalmazások - youtube kényszerleállítás, gyorstár, adatok, majd alkalmazás törlése és aztán telepítsd a linkben levőt.

(#2022) KIZS válasza Liar (#1998) üzenetére


KIZS
aktív tag

Nekem se megy...
Ma én is játékokat próbálgattam és sajnálatos módon rá kellett jönnöm, hogy egy csomó játék nem kompatibilis a kütyüvel. Legalábbis ezt írja ki a play. Viszont ha a DPI-t levesszük 120-ra, akkor rögtön kitágul a feltelepíthető játékok köre :)

120-as DPI-vel viszont az 1080p-s felbontás már nagyon pici (avagy nagyon nagy ahogy nézzük). Penge éles képe van, de az ágyból fekve én már nem tudom elolvasni a betűket... Ráadásul a játékok egy része nem is nagyon birkózik meg ezzel a felbontással, úgyhogy szépen vissza is vettem 720p-re magamnál a kütyüt. 120 DPI + 720p az majdnem úgy néz ki mint 160DPI + 1080p. Direkt elkezdtem HD filmeket nézegetni és azért ember legyen a talpán aki meg tudja különböztetni a 720-at az 1080-tól úgy, hogy közben a film cselekményét is figyeli, nem csak a szőrszálakat az avatár füle tövénél.
Most ezzel szórakozom, de itt is a túl nagy felbontás a gond.Sokkal kisebb területen érzékeli az egeret mint a képernyő (pedig a grafika teljes képernyős), így aztán nem ott érzékeli a klikkelést ahol az valójában megtörtént. Lehet még lentebb kéne kapcsolni (800x480-ra?).

(#2023) oba


oba
addikt

az mk802 -es fórumban már kérdeztem, de látom ez jobban pörög, szóval ide is beírom a kérdésemet... remélem nem gond :)

"Hi!

Segítsetek pls.

Ilyen v. ehhez hasonló androidos cuccot akarok venni a tévémhez. Milyet vegyek? Max 25k -m van rá távvezérlővel együtt.
Legalább 2 magos kéne, és ne legyen vele semmi gondom. Olvasgattam sokat, és csomó típusnál valami táp gondot írnak, hogy nem elég neki az USB... az én tvmen szerintem még hagyományos USB sincs (hd ready samsung lcd tv, de nincs benne beépített médialejátszó, az egyetlen usb port rajta pedig szervízcélokat szolgál)

Szóval, milyet vennétek a helyemben? Ja és ami még fontos, hogy hol vegyem? Felőlem lehet külföld is, ha nem kell aggódni a vám és ilyesmik miatt.

Köszönöm előre is a segítséget!"

(#2024) #79335424 válasza oba (#2023) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szoktuk nézni a 802 topikot is. Válaszolni is szoktunk. :)

(#2025) KIZS válasza #79335424 (#2020) üzenetére


KIZS
aktív tag

Szintúgy. Én is meg szoktam venni a programokat Androidra, alkalmanként 500-1000 forint nem vág földhöz (még). Meg szokott lenni akció is (most is van), olyankor be szoktam vásárolni 25-30 forintokért :)

(#2026) #79335424 válasza KIZS (#2025) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mi van most akcióban? Én ezen a Spanyol Playen nem látok semmilyen akciót.

(#2027) oba válasza #79335424 (#2024) üzenetére


oba
addikt

köszi! :)

és erről mi a véleményetek?

ez a lejátszó és pl ez a kontroller ?

ezt az oldalt amúgy használta már valaki, vagyis vásárolt már innen? ingyenes szállítást ír Magyarországra :) csak a vám témával nem vagyok képben amúgy, egy kis felhomályosítás jól jönne

mert ezen a dx -en rengeteg a választék, és jóval olcsóbban jövök ki mint ha az "ebay -es vaterások" -tól venném :)

(#2028) Supppe


Supppe
csendes tag

Sziasztok ez a kütyü felkeltette a figyelmemet és igaz a felet sem értem annak amiket irtok néha de egy xbox-on néztem idáig a filmeket hat elég hangos úgyhogy elhatároztam szerzek egyet mk808 at. Egy gyors kérdés a facebookos játékok mennek pl. a city ville ? a barátnőm rá van kattanva:)
Ha esetleg vkit érdekelne egy xbox360 cserere az írjon 3ledes lett sajna mert le takartam( túl hangos) volt ezert le takartam :) szóval el romlott 5000ft a javítása tehát meg így is meg érne. Ha esetleg vki meg rendelt volna egy ilyet és mégsem lenne elégedett vagy hasonló okból válna meg kütyüjétől kérem írjon.

(#2029) Supppe


Supppe
csendes tag

v is cserélne e mert nem szeretnek 2 ünnepközt ezzel foglalkozni.:)

(#2030) Doosa válasza oba (#2027) üzenetére


Doosa
aktív tag

Nem ismerem azt az oldalt, nem tudom ki rendelt már onnét, de kicsivel fentebb valaki ezt linkelte és ez elég best buy nak tűnik, hacsak nem vagy valami okból elkötelezett a 802 mellett.
A vám az szerencse alapú. Ahogy én olvasgatom olyan 90%-ban megúszható amúgy nem vám hanem áfa.
A távirányító szemszögéből én RC11 párti vagyok szerintem jobb hadonászni(meg viccesebb is, és hamar megtanulható) mint egy pár colos kis valamit kapargatni, de ezt attól kell megkérdezni akinek RC12 van, lehet az is szokható.

(#2031) doggie válasza Doosa (#2030) üzenetére


doggie
aktív tag

Igen szokható az is, sőt én azért nem rc11-et választottam, mert úgy gondoltam a mutogatásban gyorsabban elfárad az ember, mint a tapicskolásban :-)

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#2032) tthom válasza #79335424 (#2006) üzenetére


tthom
senior tag

Én arra gondoltam, hogy ezeket alapvetően TVhez találták ki. Meg arra, hogy írjátok többen, hogy a sima MK808 sokszor nem megy monitorral, csak TVvel, de ennyiért nem vészes kipróbálni.

(#2033) Sennalacy válasza Liar (#2015) üzenetére


Sennalacy
aktív tag

Nem a custom fw miatt, ez az új youtube app miatt van. Vagy visszateszed a régit, vagy várod a javítást, állítólag már dolgoznak rajta. Szerintem nevetséges, sőt szánalmas, hogy ilyen alapfunkcióról profi fejlesztők megfeledkeznek..

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#2034) hun_gery válasza oba (#2023) üzenetére


hun_gery
aktív tag

esetleg: (#2008) Z.m.Z
:)

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#2035) Z.m.Z válasza hun_gery (#2034) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Köszönöm! :R

(#2036) energiezolee válasza KIZS (#2022) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Szia :)

Remélem nem haragszol, ha kérek egy kis segítséget tőled :D

Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy van-e valami link a kernel módosításának leírásához?
Mert mintha valahol láttam volna....
És te ebben biztos jobban otthon vagy :D

Köszönöm előre is !!!

Szerk.: Köszi, közben megtaláltam :)

Akit érdekel:

LINK

[ Szerkesztve ]

Üdv : Energie Zolee

(#2037) Sera26 válasza Sera26 (#1999) üzenetére


Sera26
aktív tag

Na, megrendeltem. Remélem egyszer ide is ér.

(#2038) energiezolee válasza azozo (#2019) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Bocs a kései válaszért!

Van ingyenes: VNC Server a play-ről!

Feldobod a készülékre és a VNC Viewer-rel irányítod, bár itt meg a VNC Viewer a fizetős!
Már akinek :)

[ Szerkesztve ]

Üdv : Energie Zolee

(#2039) Doosa válasza energiezolee (#2038) üzenetére


Doosa
aktív tag

A droidmote tényleg megéri az árát, és ehhez hasonlót semmi más nem tud sajnos, pláne ami ingyenes. A VNC helyett viszont ott az ingyenes Webkey nem kell hozzá viewer client böngészőből fut, még DyDNS is van benne.
Bár a VNC biztos többet ad valamivel, ha fizetős.

(#2040) #79335424 válasza Sennalacy (#2033) üzenetére


#79335424
törölt tag

Profi visszafejlesztők. Pl. egy ideig tudott a háttérben futni. Most miért nem tud?

(#2041) KIZS válasza #79335424 (#2026) üzenetére


KIZS
aktív tag

https://play.google.com/store/apps/collection/promotion_2012_holiday_surprise

mondjuk nem egy nagy durranas...

(#2042) #79335424 válasza KIZS (#2041) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi, közben én is rátaláltam. Az Office -t már egy korábbi leértékelésben megvettem, ráadásul csak a sima van leárazva. A HD -t továbbra is a brutális 7 dolcsiért adják. :) De azért a szkenner programra beneveztem.

(#2043) Indiant válasza #79335424 (#2042) üzenetére


Indiant
addikt

Hol látsz te itt office-t?? :Y
A korábbit, köszi!

(#2044) #79335424 válasza Indiant (#2043) üzenetére


#79335424
törölt tag

Éjjel láttam, hogy az Office Suite pro 6 volt leárazva.

[ Szerkesztve ]

(#2045) pitju1234 válasza Z.m.Z (#2008) üzenetére


pitju1234
csendes tag

még megvan? milyen árban lenne forintban

(#2046) #79335424 válasza pitju1234 (#2045) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem tudom, most már nem látom. De keresd meg a Playen és megtudod az árát! Ha épp le van árazva, azt szokták írni.

(#2047) lackoka válasza #79335424 (#2046) üzenetére


lackoka
tag

Fuss neki mégegyszer. :)

(#2048) alevike


alevike
csendes tag

Sziasztok,
Sikerult beszereznem egy MK808b-t majdnem sikeresen kinabol, de nem volt rajta semmi (azaz no boot)... Irtam az eladonak, hogy kene nekem az update.img de semmi hasznalhatot nem irt, csak amit en is megkerestem mar a neten. Hala ennek a forumnak ujra flasheltem a gepet, most megy majdnem minden rajta kiveve a wifi + bluetooth. (jelenleg egy usb->eth atalakitoval hasznalom...)

Kezdtem asni a problema forrasa utan es KIZS leirasa alapjan arra a kovetkeztetesre jutottam, hogy driver problema all fent a kovetkezok alapjan:

A logban ez all:

D/WifiService( 267): setWifiEnabled: true pid=8457, uid=1000
D/WifiHW ( 267): Read wifi chip type OK ! wifi_chip_type = RK901
D/WifiHW ( 267): wifi_load_driver: DRIVER_MODULE_PATH = /system/lib/modules/rkwifi.ko, DRIVER_MODULE_ARG =
E/Lights ( 267): write_int failed to open sys/class/leds/rk29_key_led/brightness
E/WifiStateMachine( 267): Failed to load driver!
E/WifiStateMachine( 267): DriverFailedState

Amit olvastam hogy:

MK808B - RK903 (BCM40183 - Broadcom 4330 Based Chipset) (Bluetooth 3.0) MK808 - RK901 (BCM40181 - Broadcom 4329 Based Chipset)

Kerestem a kizs fele modulok kozt broadcom drivereket de nem talatam ide illo .ko modult. Elvileg crosscompile-vel lehetne forditani modult de ebben nincs tapasztalatom. Ez mar feketoves feladat :)

Tud valaki segiteni ?

Elore is koszonom,
Levi.

Ami a gepen van most:

Loader: FinlessROM\RK30xxLoader(L)_V1.16.bin -> orig Finless 1.5a
Parameter: FinlessROM\parameter -> orig Finless 1.5a
Kernel: FinlessROM/kizs_kernel_v2_1.5GHz_720_USBETH+BT.img
Boot: FinlessROM/kizs_fele_boot.img
Recovery: FinlessROM\recovery.img -> orig Finless 1.5a
System: FinlessROM\system.finless17.kizs.img

(#2049) #79335424 válasza #79335424 (#2046) üzenetére


#79335424
törölt tag

Update:
Most találtam egy
ilyet Ezek alapján kb. 250Ft.

(#2050) #79335424 válasza alevike (#2048) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ügyes nyomozás! Grat! Csak tipp! Próbálkozz egy MX kernellel, vagy egyéb olyannal, amiben ilyen wifi modul van.!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.