Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7301) Z_T válasza oba (#7296) üzenetére


Z_T
aktív tag

Itt egy kis Youtube erről:

How to get Navi-X on XBMC on Android (MK808) [link]

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#7302) papzi57


papzi57
csendes tag

Rájöttem, hogyan lehet "altatni" és "felébreszteni:
MK808B, hybrid ROM és 1080p kernel + RC12 távirányító.
Nem a szofteveres kikapcsolóra klikkelek, hanem a távirányító (piros) kikapcs. gombjára. Ekkor először csak a HDMI-t kapcsolja le, majd néhány perc múlva kikapcsolja a wifit is és lemegy alfába. Még nem mértem meg, ilyenkor mennyi az áramfelvétele, de az biztos, hogy teljesen hideg...
Az ébresztés sokáig nem akart megoldódni, mert csak a táp ki-be segített.
Majd egyszercsak észrevettem, hogy ebből az állapotból ha a vissza (ESC) gombot nyomom legalább 1 mp-ig, akkor szépen felébred és minden megy...
Egyébként youtube-ról HD film nézés két-három órán át (koncert filmek) után sem melegszik eszeveszetten, éppen picit melegebb a kézmelegnél. Igaz, én külső wifit használok rajta vargalex fórumtársunk jóvoltából.

(#7303) gghrtz válasza Z_T (#7290) üzenetére


gghrtz
őstag

Akkor lehet MK-ba is belelehet injektálni.

(#7304) Z_T válasza Z_T (#5185) üzenetére


Z_T
aktív tag

Ma megérkezett a Geekbuying-tól március 7-én rendelt tartalék 2A-s EU-s USB táp.
USD 3.09 volt, ami az akkor árfolyamon 744 forintot ért. Ránézésre olyan, mint a "gyári", megnézem mit tud!

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#7305) itanczos válasza Z_T (#7301) üzenetére


itanczos
senior tag

Megnéztem ezt a videót és vártam valami speckó dolgot, ami miatt érdemes készíteni egy ilyen videót...
De nincs benne semmi különös... :)
Azért kíváncsi lettem volna működés közben.
Nekem PC-n nagyon lassú.
A filmek fájlneve általában semmitmondó, ezért nem talál hozzá feliratot.

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#7306) richome


richome
tag

megvettem GB-ről a H300-as mókát a VGA miatt, összehasonlítom a 808-assal.
Részletesen leírom, mert sokaknak elég lehet a tudása, eddig nagyon tetszik minden,
illetve passzív HDMI-VGA átalakító is megérkezett és simán működik, meglepődtem!
Még sok tesztelni való van, belső fotó egyebek, de van valakinek ötlete,
hogyan lehet reset gomb nélkül egy ilyen bil. nélküli cuccot gyárira visszaállítani?
Pl. sd-re kis okos parancsot amit szerethet? Nem találtam jó infót erre a bajra. Kösz!

(#7307) itanczos válasza richome (#7306) üzenetére


itanczos
senior tag

Bill nélkül? Mit értesz ezalatt? Hogy mikor bekapcsolod, mindig kerüljön gyári állapotba?

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#7308) #79335424


#79335424
törölt tag

Tegnap is eltöltöttem pár órát ezzel a CIFS csatolással, de nem akar működni. Mindkét NASon csatolja, de amíg a 310 -en tökéletesen működik, addig a 210 -en látom a tartalmat, de 0 méretű, ismeretlen állomány minden fájl és mappa. Befolyásolja a csatolást az, hogy milyen fájlrendszert használ a NAS? A 210 XFS -t, a 310 pedig EXT4 -et. De a hozzá adott segédprogrammal Win alatt tökéletesen működik, pedig az sem ismeri egyik fájlrendszert sem. Egyszerűen nem értem, hogy miért kezeli az egyiket és miért nem a másikat.

(#7309) vargalex válasza #79335424 (#7308) üzenetére


vargalex
félisten

A használt filerendszer típusát "elrejti" a samba server a kliens elől.

Alex

(#7310) PcCar válasza richome (#7306) üzenetére


PcCar
tag

HDMI-VGA adapter működik passzív módban is, viszont 220-250mA az áramfelvétele. Link
Nem biztos hogy hosszú távon bírni fogja, kapcsolási rajz nélkül nem ismert a minipc hdmi táp része.
Fenti linken látható adapter 13usd volt, működik passzív és aktív módban is.
(1usd -ért beszerezhető hozzá usb-dc kábel)

(#7311) Z_T válasza itanczos (#7305) üzenetére


Z_T
aktív tag

Igazából tényleg nincs benne semmi különös, max az, hogy létezik ilyen!
Az alapértelmezett filenevekre tényleg nem találja meg a feliratot, de ha beállítod a Subtitle Add-on-ban, hogy lehessen kézzel is megadni, akkor az "angol_filmcím (év)" beírás után szépen hozza a kapcsolódó magyar feiratot is!

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#7312) richome válasza itanczos (#7307) üzenetére


richome
tag

arra gondoltam, hogy adtam a pofájának, hogy mindent leteszteljek, nem kíméltem, megbosszulta :)
bekapcsolás után az android felirat animálásáig eljut és aminálja/fényezi, míg hagyom :)
Mivel nincs benne se reset gomb, se más mint tableteken, nem találtam tippet rá, hogy esetleg a saját infrás távirányítóval /sokat próbálkoztam, bekapcs, hang fel stb./ lenne megoldás, de nem sikerült. Ezért gondoltam arra, hogy ha lenne sd-re valami általános droidos indítófájl amiről végrehajt egy factory resetet...
Létezik ilyen ugye ?!? :)

(#7313) richome válasza PcCar (#7310) üzenetére


richome
tag

én a 16 dodósat vettem meg azért, hogy talán ha nem a legolcsóbb, működni fog.
Egyébként nem kell, valóban csak próbálkozáshoz vettem meg, mert a kíváncsiság az veszélyes sport.
A H300-as VGA-val teljesen megfelel amire kell és jól teszi a dolgát, HDMI-VGA csak teszt. Kifogom próbálni mit meddig bír és majd közlöm az eredményeket. Kösz az infókat!

(#7314) itanczos válasza richome (#7312) üzenetére


itanczos
senior tag

PC-re kell dugni! Ha szerencséd van, akkor látja a gép bekapcsolás után ADB-nek.
Akkor egy adb reboot recovery vagy adb reboot bootloader
segíthet...

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#7315) itanczos válasza Z_T (#7311) üzenetére


itanczos
senior tag

Köszi az infót! :)

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#7316) #79335424 válasza smithsys (#7283) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocs, ezen átsiklottam! Írd le légyszi, hogy milyen kütyü és milyen firm, amivel megy a Webkey! Az eléréssel nálam sincs gond. Csak állandóan összeomlik és újraindul valami. Úgy tűnik, hogy a launcher. Ezért ha pl. benne vagyok egy weboldalban, akkor eccer csak újratöltődik, de nem az az oldal, hanem az egész böngésző, vagyis megint az alapértelmezett nyitóoldalon találom magam. Ugyanez a fájlkezelő. X másodpercenként az alapértelmezett nyitónézetben találom magam. Ez így használhatatlan.

(#7317) Szotka


Szotka
tag

Miért van az hogy az XBMC nem látja csak az sd kártyámat a pendrivot nem.
Mx player látja a fájlokat.
A másik pedig el van csúszva xbmc be a kurzor és így nagyon nehéz irányítani 3 centivel lejebb van a pont ahol van a valós kurzor mint ahol mutatja.

Szotka

(#7318) drr


drr
őstag

Azt szeretném kérdezni, hogy a NAND flash tárhelyet hol találom, ha fájlkezelővel keresem? Milyen név alatt?

(#7319) Z_T válasza Szotka (#7317) üzenetére


Z_T
aktív tag

Egyszer nekem is volt ilyen elcsúszás. Feltettem egy másikat (egyel korábbit azt hiszem) és megoldódott! Au USB-t hozzá kell adni, és akkor fogja látni!

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#7320) #79335424 válasza drr (#7318) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez elvileg egyszerű lenne, mert a /..... útvonalon, de:
1.: a fájlkezelők különbözően jelenítik meg
2.: pontosan mit értesz NAND flash alatt? A rendszerfájlokat, vagy az egyéb fájlok tárolására használható tárhelyet?
3.: A /mnt/sdcard alatti útvonalon lévő dolgokhoz csak root joggal férsz hozzá (elvileg láthatod, de pl. a gyári explorer nem is mutatja az ezen útvonal alatti csatolásokat.
Ha leírnád, hogy mihez szeretnél hozzáférni és milyen fájlkezelővel, akkor tudnék konkrétumot írni. Root Explorert, TotalCommandert, SolidExplorert ismerem.

(#7321) Szotka


Szotka
tag

Frankó ez a navi x csak sajnos elég sok 720 film van és hát 5 megás nettel nem valami fényes akad eléggé.
Meg kevés a magyar tartalom vagy csak én vagyok láma?

Szotka

(#7322) Z_T válasza Szotka (#7321) üzenetére


Z_T
aktív tag

Van egy csomó sima SD is, inkább ez a jellemző. A 720-as filmek egy külön HD mappában vannak, szerintem Te abban járkálsz. Magyart én még semmit nem láttam.

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#7323) dudzsi


dudzsi
tag

Sziasztok,
Pár napja én is tulajdonosa lettem egy MK808B-nek és egy RC11 légegérnek. Rá is raktam fineless 1.7 romot. Mitöl lehet az hogy az egérmutato néha megsokszorodik és alul a statusz bárnál remeg pedig már nincs is ott az egérmutató. De már tapasztaltam máshol is a képernyön. Érdemesebb lenne valami másik romot felrakni? Milyen a hybrid rom? Van valakinek tapasztalata róla? Elöre is köszönök minden segitséget.

(#7324) drr válasza #79335424 (#7320) üzenetére


drr
őstag

A 4GB-osra gondoltam...

(#7325) #79335424


#79335424
törölt tag

Megvan a megfejtés a cifs csatolásra. A 310 -es alapértelmezetten Volume1 -nek hívja a tárat. Ez alatt vannak a megosztások (mappák, amikhez különböző jogosultságok állíthatók be), majd ezek almappái. Ha az egész meghajtót (Volume1) csatolom, akkor a csatoláshoz megadott user/pass -hoz tartozó jogosultság szerint mutatja a megosztásokat. Vagyis, ha adminként csatolom, akkor mindet. A 210 -es sajnos, nem ilyen. Itt az alapértelmezett tárnév a DISK210. De ezt hiába csatolom, nem csatolja alá automatikusan a megosztásokat. Egyenként, külön kell csatolni. Ennek sajnos, a fájlkezelésben is komoly hátránya van. Ha a 310 -nél a letöltési megosztásból áthelyezek valamit mondjuk a video megosztásba, akkor egy síma átcímzés történik. Így az áthelyezés egy pillanat műve, mérettől függetlenül. A 210 -nél viszont totál errorra fut a művelet, még az áthelyezendő fájl is elvész. Az érdekes az a dologban, hogy Win alatt ezzel semmi gond. Úgy tűnik a logból, hogy bárhogy adom meg az útvonalat a csatolásnál, a DISK210 -hez megosztásait a
192.168.1.xxx\DISK210
útvonalra akarja tenni, ami a Win számára világos. Linux (Android) alatt viszont a "\" értelmezhetetlen. Sakk, matt.

(#7326) #79335424 válasza drr (#7324) üzenetére


#79335424
törölt tag

Milyen meghatározás az, hogy 4GB -os??? Nálam pl. nincs ilyen, így ebből nem derül ki számomra, hogy mire gondolsz. A belső tárhely több részre van osztva és különböző helyekre van csatova. Akkor azt írjad, hogy mit szeretnél csinálni és abból megpróbálom kitalálni, hogy melyik tárhelyre vagy kíváncsi.

(#7327) drr válasza #79335424 (#7326) üzenetére


drr
őstag

OK, én vagyok a hülye... Fájlokat szeretnék másolni a cuccra. Dobhatom úgy mint bármely másik androidra? Az OI Fájlkezelő amit SD-nek lát, oda lehet másolni bármit? (mnt/sdcard?)

(#7328) #79335424 válasza drr (#7327) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez az! Így már világos. Igen, a "user tárhely" a /mnt/sdcard/ -on van. TotalCommander ezt SD-kártyának, a SolidExplorer pedig belső tárhelynek hívja.

(#7329) Z_T válasza #79335424 (#7325) üzenetére


Z_T
aktív tag

//ip cím/share -t próbáltad?

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#7330) #79335424 válasza Z_T (#7329) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocs, részleteznéd ezt egy kicsit?

[ Szerkesztve ]

(#7331) Z_T válasza #79335424 (#7330) üzenetére


Z_T
aktív tag

itt olvasgattam ilyesmiről. A backslash helyett próbálj //-t tenni.

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#7332) #79335424 válasza Z_T (#7331) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hát ez nem akar így működni. Sztem valami nagyobb linuxos hókuszpókusz kell hozzá. Próbáltam NFS megosztással is (merthogy van ilyen is), de azt meg a kütyü nem akarja. Sztem hiányzik belőle a modul. Csak tudnám, hogy miért ilyen bonyolult ez?

(#7333) Szotka


Szotka
tag

Rendeltem ilyet
http://wap.ebay.com/Pages/ViewItem.aspx?nborh=&emvAD=420x552&nbpr=1&nbcol=1%7Cunknown&ebayref=/ws/eBayISAPI.dll

Kíváncsi leszek milyen hangos.

[ Szerkesztve ]

Szotka

(#7334) itanczos válasza #79335424 (#7332) üzenetére


itanczos
senior tag

Nem olyan bonyolult az! :)

Linux alatt \ helyett /-t használunk!
Vagyis //192.168.1.1/MEGOSZTAS a helyes szintaktika.
Persze nem mindegy milyen környezetben használod.

Bár a leírásod alapján nem biztos, hogy ez a hiba. Ez nekem valamilyen sw hibának tűnik a 210-esben. Amelyik NAS-ban néztem, mindenhol a 310-esen leírtaknak megfelelően működik.

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#7335) itanczos válasza Szotka (#7333) üzenetére


itanczos
senior tag

Na, ez a link egy zsákutca!!! :(

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#7336) drr


drr
őstag

Megint kerdezek... Kb 3 m-re vagyok a routertol, megis max 3-as a terero... Fogadjam el, hogy ez van vagy van erre megoldas?

(#7337) Szotka válasza itanczos (#7335) üzenetére


Szotka
tag

Sajnos telefonom nem akar engedelmeskedni majd otthon.

[ Szerkesztve ]

Szotka

(#7338) #85619712 válasza drr (#7336) üzenetére


#85619712
törölt tag

Én is hasonló cipőben jártam aztán rápattintottam egy ilyen kis antennát, azóta megoldódott a kérdés! :)

(#7339) Szamuráj001


Szamuráj001
csendes tag

Tisztelet és üdvözlet mindenkinek.

Azt hiszem, elhatároztam magam egy ilyen beszerzésére. Próbáltam lelkiismeretesen végigolvasni a fórumot, de 1000-nél abbahagytam... :U Az utolsó 300 hsz-ból, azt szűrtem le, hogy nagy utat tettetek meg, ezért kérem valaki foglalja össze hol tartunk. Hogy ne legyen parttalan a dolog, megpróbálom összeszedni a preferenciáimat:

1. Böngészés (rossz szokásom, sok fület nyitva hagyni, és soha nem bezárni a böngészőt)
2. Youtube (gyerekek naphosszat hallgatnák a cifra palotát :) )
3. Filmnézés (jellemzően 720p 5.1, 1080p néha jó lenne, NAS-ról)
4. Skype
5. Fénykép slide show
6. E-mail
7. Hetente 1x Word, Excel, PDF olvasgatás, szerkesztés
8. Torrent (NAS van, a gépet sosem kapcsolnám ki)
9. Játékszerűségek (ehhez nem értek, de a gyerekek pikk-pakk belejönnének)
10. Internet rádió

Még "okos"telefonom se volt soha, de pc-n, hálózaton elég jól eligazodom. Viszont időm kevés, ezért nem molyolhatok napokat egy-egy problémán. Talán egy vasárnap délelőtt rámehetne a telepítésre, konfigolásra, több nem nagyon. Backup a jól működő konfigról jó lenne (Tibi?), biztos vagyok benne, hogy a családtagok egyszer-kétszer szétcsapják a rendszert.

Szóval:

1. Mit vegyek?
MK808
MK808B
MX1
MX2
MK 802 III
Esetleg valami más?

2. Hol?
Geekbuying
Aliexpress
Miért ne E-bay?

3. Repülőegér az egy jóság? (A bill-egér kombó mindenképp lenne).

4. Mire kell még beruháznom várhatóan?

5. Ha megjön a cucc mire készüljek, mivel fogom tölteni azt a bizonyos vasárnap délelőttömet?

Mindenkinek köszönöm aki segítségemre lesz, remélem összefoglalóitok másnak is támpontot adnak majd.
Szamuráj

(#7340) Z_T válasza Szamuráj001 (#7339) üzenetére


Z_T
aktív tag

Hú, ez így eléggé jó nagy falat!
Nagyon sok kérdésben nincs egyértelmű válasz szerintem.

1. -
2. Én Aliexpress-en vettem, de a Geekbuying-ról is sok jót olvastam. Egy hónapot kalkulálj, legfeljebb örülsz, ha hamarabb megérkezik. Az E-bay -en pár hónapja volt sok kókler, különösen, ha a legolcsóbbra utazol vigyázz!
3. Tapipados kis billentyűzet (UBK-500-RF) [link]
4. Szerintem egy aktív USB HUB, egy legalább 8 GB micro SD kártya, USB memória, Skype-hoz kamera kell majd!
5. Az a vasárnap délelőtt azért több lesz! Minimum egy hétvége szerintem rámegy! :) (Firmware upgrade, Wifi belövés, programokat megvenni, telepíteni, backup, ...)

[ Szerkesztve ]

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#7341) #79335424 válasza Szamuráj001 (#7339) üzenetére


#79335424
törölt tag

A kérdés, amit tisztázni kell, hogy wifin, vagy kábelen csatlakoznál. Nagyon javasolt a lan. Ehhez egy ASIX 88772 chipes (más nem jó) usb-lan adapter kell. Ha wifin szeretnél csatlakozni, akkor a 808 -at csak MEGFELELŐ usb -s wifivel javaslom. A 808B -t a klónmizéria miatt nem javaslom. Én nagy MX -párti voltam, de tudomásul kell venni, hogy abban vissza van húzva a proci. Most Measy U2C -m van, ezzel teljesen elégedett vagyok.
Az 5.1 hang mindegyiknél felejtő. Csak sztereó. A többi menni fog, talán egy-két extrém 1080p -nél lehet gond. Egyébként értelmetlen a fullHD az ilyen kütyükön, mert gyárilag a kimenet max 720. Mentésre jó a Tibi, vagy lemezképszerű mentésre lehet CWM. A torrentet nem értem. Ha NAS -od van, akkor miért nem azzal torrentezel? Bár én nem torrentezek, de a legtöbben ezért vesznek NAS -t.
A játékokhoz nem értek, de ahogy nézem a topikot, vannak korlátok. főleg az irányítás terén.
A távirányító is szubjektív. Én nagyon jól elvagyok a hagyományos bill., egér megoldással.
Bármelyik beszerzési forrás jó lehet. Az E-Bay -el már volt pár mellészaladás. Alin és GB -n alacsony a hibaszázalék (nem is tudom, hogy volt -e).

(#7342) #79335424 válasza Z_T (#7340) üzenetére


#79335424
törölt tag

Van aktív hubom, de nem tudom, hogy mikor használtam utoljára. Sztem a NAS feleslegessé teszi.

(#7343) azozo


azozo
senior tag

Én most ilyet rendeltem minden jó van rajta elvileg :DD

http://www.pandawill.com/24g-wireless-air-mouse-remote-control-game-pad-61-p67302.html

(#7344) Z_T válasza #79335424 (#7342) üzenetére


Z_T
aktív tag

Aktív HUB:

Néha bedugok egy USB memóriát,
+ van egy RF mezei egér,
+ azon lóg a UBK-500-RF is,
+ USB kamera (nekem nincs, de ha kellene a Skype akkor kell)
+ van egy BT Dongle, ami ugyebár nem működik ...

ja, és az mk808-am egyik portját elviszi az az ősrégi USB-s zsinóros game pad amin a kisfiam néha Beach Buggy-t [link] játszik!

[ Szerkesztve ]

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#7345) Szamuráj001 válasza Z_T (#7340) üzenetére


Szamuráj001
csendes tag

Köszönöm a gyorsaságot.

Tisztában vagyok kérésem nehézségével. Mindenkinek tökéletes választás biztos nincs. Azt hittem, a felhasználás módja segít szűkíteni a kört. Bár, talán az igényeim elég általánosak, ezért hiszem, hogy másnak is segítség lehet, majd amit végülis kiokoskodtok.

1. A modellválasztás ennyire mindegy?

2. Nem ragaszkodom az e-bay-hez, de a pénz nekem se mindegy és kis szerencsével jobb eladóknál (1000 feletti) is megfogható 8-10 dollár. De gond esetén a fenti webáruházak biztonságosabbnak tűnnek. Helyes a meglátásom?

3. 4500 HUF nem tűnik soknak, egy bill+tapipadért, Az "igazi" mutogatós repülőegeret nem ajánljátok?

4. Ha ennyi elég, az még belefér. (El ne felejtsem, hogy csak sd kártyáim vannak, tf olvasós kütyü nem nekem nem jó)

5. Azt hittem a ráfordítandó idő függ a modellválasztástól.

(#7346) Szamuráj001 válasza #79335424 (#7341) üzenetére


Szamuráj001
csendes tag

Semmi esély a belső wifi-t használni? Egy szobában lenne a kiszemelt tv a routerrel.
A NAS-torrent dolog jogos egy kicsit. Úgy emlékszem van valami bittorrent kliens a gépben, de nem is pontosan értem hogy működhet ez a dolog. Asszem erre is időt kéne szánni... :S
A gyerekek 1,5 évesek, így nekem egyszerű játékok kellenek még. (Egy ideig... :DDD )

(#7347) Szamuráj001


Szamuráj001
csendes tag

Többieknek is kösz. A denevéreket még sasolom. Nem furcsa integetni a távirányítóval?

(#7348) Szamuráj001 válasza #79335424 (#7341) üzenetére


Szamuráj001
csendes tag

Apropó...
Neked miért volt/van már lassan mindenféle modelled? Mi miatt nem volt "jó és kész" még egyik sem?
Egyáltalán mi a különbség?

(#7349) Avicularia válasza Szamuráj001 (#7346) üzenetére


Avicularia
veterán

Sajnos nálam sem mennek az 1080P filmek az MK808B-n wifin keresztül akadásmentesen Zyxel 320-as NAS-ról.

[ Szerkesztve ]

(#7350) vargalex válasza Avicularia (#7349) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Ez a beépített wifi gyatra valós átviteli sebessége miatt van. Érdemes egy USB-LAN, vagy egy külső USB-s Wifi adaptert használni.

Alex

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.