Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8051) #79335424 válasza richome (#8048) üzenetére


#79335424
törölt tag

Valamiért nem sikerült másolni, de a Playen, a demonál írja a különbséget. Ez a Space -reklám az.

(#8052) richome válasza #79335424 (#8051) üzenetére


richome
tag

Áááá, köszönöm, ezt nem így értelmeztem előtte, de így már jogos.
Yssy-nek is kösz a választ.

Eccer nemrég volt arról szó, hogy mindenkinek van kártyája, minek a paypal... Nekem is jó lenne a play-hez a paypal. 3 kártyám van, de kettő rég lejárt, csak nem jutok el a bankba, hogy árvegyem. Ami még érvényes, azzal meg nem lehet Neten fizetni, csak a nem virtuális bótokba :) Ezért a Google fizetőset sem sikerült még aktiválni... CUMIII Dehaeljutokabankbaakkorazsokbafogkerülnimertbevásárolokapléjbótba

(#8053) #79335424 válasza fPApi (#8050) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem nagyon van HD filmem. De a mérésem alapján 1Giga biztos, hogy át tud menni az adapteren 2m30s alatt. Ha létezik olyan film, aminél ez szűk keresztmetszet, azt Te sehogyan sem tudnád megnézni ezen a kütyün. Megfektetné. SZERINTEM!

[ Szerkesztve ]

(#8054) #79335424 válasza richome (#8052) üzenetére


#79335424
törölt tag

Öööö. Én úgy tudom, hogy a Google saját rendszert használ, semmi köze a PP -hez. Nekem is egy eccerű bankkártya van beregelve. Ha van rajta valamennyi (próbaképp leemel pár dollárt, aztán visszaadja), akkor próbáld meg beregelni! Mit veszíthetsz?

[ Szerkesztve ]

(#8055) Avicularia válasza #79335424 (#8042) üzenetére


Avicularia
veterán

Tudnál linkelni konkrét terméket ami megvehető pld. ebay-en és ilyen chipset-et tartalmaz?

(#8056) #79335424 válasza Avicularia (#8055) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem merek. Most várok egy 10 -es pakkot. Ha az valóban az, aminek írták, akkor utána igen. De annak ellenére, hogy pontosan tudom, hogy mit kell vennem, egy fiók már tele van RD9700 -al.

(#8057) Zol77


Zol77
aktív tag

Látom egyre többen neveznek be az RK3188-ba , én igencsak EZT fogom megvenni. Ami tetszett benne,a 150Mbps -es wifi, + külső antenna, + alapból valós 1080p kimenet (a menün is látszik,hogy 1080p, meg ott az antutus kép) A wifi antennáról nincs kép a geeken, de így néz ki.

(#8058) #79335424 válasza Zol77 (#8057) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én megvettem az első 3066 -ost. Végigjártam vele, amit végig kell. Most már válogatós vagyok és nekem ez az Imito sem gyerebe. Persze ettől még lehet bajnok. Leírom az aggályaimat.
-Zárt
-BT 2.1. Ez valószínűleg azért van, mert Mediatek modulos. A 808 wifijéhez képest ez nagy előny, ellensúlyozta a nyílt driver hiányát. De a 3188 -asokban már BT4.0 van és ha jó a wifi (márpedig azt írják), akkor ez sem szól az Imito mellett. Driver ugyanúgy nem lesz, vagyis a romkészítők részéről is valószínűleg érdektelen a típus.
-A screenshotok 4.1.1 -el készültek. Valószínűleg a 4.2 vel sem lesz gond, de láttunk már kínai csodát.
-A DPI -t 180 -ra vették a jelenlegi 160 helyett. Gondolom, kerestek vmi köztes értéket. Nem tudom, nem -e lesz gondja vele a Play -nek. A TV -n az optimális kezeléshez viszont sztem kevés ez az érték. A 720 160 -jának, 1080 -on 240 a megfelelője. A 180 720 -on túl nagy lesz, 1080 -on meg túl kicsi.
SZERINTEM!

[ Szerkesztve ]

(#8059) Avicularia válasza #79335424 (#8056) üzenetére


Avicularia
veterán

Köszi, majd linkeld be ha valóban azt kaptad amire számítottál.

(#8060) #79335424 válasza Avicularia (#8059) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tudod mit, tessék, de no felelősség!!! Én ezt az adaptert rendeltem most. Sajnos, ilyet csak normál usb -s kivitelben láttam normális árban. De az én mikro usb -s adapterem, mikro-mini átalakítóval ugyanúgy működik 808 -on.

(#8061) Avicularia válasza #79335424 (#8060) üzenetére


Avicularia
veterán

Ez OFF, nézegettem már az aliexpress-t, de nem tudom hogy lehet itt fizetni, paypal ugye nincs én meg nem létezik, hogy kiadjam a kínainak a bankkártyaadataimat.

(#8062) gghrtz válasza Avicularia (#8061) üzenetére


gghrtz
őstag

Az aliexpress megbízható.

(#8063) #79335424 válasza Avicularia (#8061) üzenetére


#79335424
törölt tag

No igen, ez valóban egy rizikófaktor. Be kell iktatni némi biztonsági kaput. Mondjuk az én kártyámmal egy módon élhetnek vissza. Ha befizetik rá a havi törlesztőrészletet. De ezen túlmenően nekem szimpatikusabb az Ali rendszere, mint a PP.

[ Szerkesztve ]

(#8064) lajozs válasza #79335424 (#8063) üzenetére


lajozs
aktív tag

Igen, az Ali úgy működik, mint a németeknél kedvelt Treuhand (kezes?). Csak a vevő pozitív zárszava után kerül át a pénz az eladóhoz. Egyetlen feltétel, nem elhamarkodottan klikkelni a Confirm Order Received gombra - azzal számodra vége a dalnak...

a levélbomba vékony, könnyű, de rossz a felbontása

(#8065) #79335424 válasza lajozs (#8064) üzenetére


#79335424
törölt tag

Így van. Meg van adva a kereskedő reakcióideje a küldésre. Nekem volt már, hogy lejárt. Másnap visszakerült a számlámra a pénz. Ez persze nem megoldás, mert a cuccnak jobban örültem volna. De legalább nem ért kár és a kisujjamat sem kellett mozdítanom az ügy érdekében. Ennyi volt eddig az összes "negatív" tapasztalatom Alival. Úgy vettem észre, hogy a jó kereskedők figyelnek a rendszerre, mert minden normális oldalon ki van írva, hogy ha gondod van, akkor először velük vedd fel a kapcsolatot, ne az Ali rendszerén keresztül reklamálj. Arról gőzöm sincs, honnan tudják, hogy megkaptam a cuccot, de két napon belül jönnek az üzenetek, hogy ne felejtsem el ennyi, meg ennyi időn belül nyugtáznom, vagy vitatnom kell a tranzakciót. Ellenkező esetben nyugtával lezárják és az eladó megkapja a lét. Úgy gondolom, hogy a kártyaadatokkal a kereskedő nem is találkozik, mert vele nem kerülök közvetlen pénzügyi kapcsolatba. Feltételezem, hogy egy szabványoknak megfelelő pénzügyi szervezetnek adom meg az adatokat. Mint a PP -nél. Szerintem összességében korrekt a rendszer és az Androidos alkalmazása is egész jó. Nem tökéletes, de jobb, mint telóról, böngészőn keresztül managelni a rendeléseket.

(#8066) Avicularia válasza #79335424 (#8065) üzenetére


Avicularia
veterán

Köszi a kimerítő választ. Kicsit aggályosnak tartom, hogy nem is tudod kin keresztül megy a pénz, kinek adod meg a bankkártyaadataidat :)
Asszem kihagyom ezt az aliexpresst, maradok a paypal-nál, ha nem lehet valahol fizetni vele, akkor nincs üzlet.

(#8067) nababika


nababika
aktív tag

Sziasztok.

Egy kis segítség kéne, én is vettem egy ilyen kütyüt minden szép és jó csak a megosztás nem akar összejönni. Felraktam a sambat De nem tudom működésre bírni. Barmit csinálok azt írja, hogy enabled, not running. A forumot többe kevésbé végigolvastam de nem találom a megoldást. A kutyu egy Mk 808 Finless 1.7c rom es 1080p kernel. Hol találok leírást a samba-hoz a google csak linuxos találatokat ad, ahhoz meg béna vagyok. Előre is koszi. :W

(#8068) oba


oba
addikt

utolsó offtopik üzenetem, ígérem :)

mk808 + RC11 -em eladó, annyiért amennyiért rendeltem nem olyan régen (16ezer Ft), 0 haszonnal tovább adom, ha érdekel valakit :) privát üzenetben elérhető vagyok

(#8069) #79335424 válasza Avicularia (#8066) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem itt egy kis fogalmi pontosításra van szükség. Azért nem tudom, mert nem jártam utána. A fizetős kártyára másik saját számlámról tolom át az utalandó összeget. Így a kockázati tényező mértéke nem teszi szükségessé az alapos vizsgálódást. De az Ali oldalán minden infó rendelkezésre áll. Azon sem csodálkoznék, ha ugyanaz a cég kontrollálná, mint a PP -t.

[ Szerkesztve ]

(#8070) oba válasza Avicularia (#8066) üzenetére


oba
addikt

1 perc regisztrálni egy paypal accountot és újabb 1 perc pénzt rakni rá
geekbuying.com -ot használtuk itt a legtöbben, én nem emlékszem, hogy bárkinek is lett volna vele gondja :)

(#8071) #79335424 válasza nababika (#8067) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mit szeretnél pontosan? Mit szeretnél, mik között megosztani, milyen hálózaton és mit szeretnél szerverként használni?

(#8072) nababika válasza #79335424 (#8071) üzenetére


nababika
aktív tag

Az mk 808-at szeretnem a laptopon látni, hogy másolgathassak oda-vissza. A lapin win8 van. A Galaxy Tab-ot latja, működik is a file csere-bere. De az Mk-t nem akarja látni az istenért sem. Ja és a tabon is azt írja, hogy enabled not running, de ennek ellenére tudok róla másolni és küldeni is tudok rá dolgokat.

(#8073) nababika


nababika
aktív tag

Bocs lejárt a szerkesztési ido. Valami történt mert az Mk-t most latja a laptop, de csak a saját memóriáját. Sem az 32GB sdt sem a 1.5 terras winyot nem latja. Van erre valami megoldás, hogy azokat is lássa? Vagy ez ilyen. Joó volna ha nem kéne a lapit hurcolnom ha valamit akarok másolni a winyora, hiszen ezert csinálom az egészet.

(#8074) Avicularia válasza oba (#8070) üzenetére


Avicularia
veterán

Ööö, elég rég használok paypalt, meg ebayt, geekbuyingról rendeltem az mk808b-t és a melef10-et. De az aliexpressről volt szó, ahol NEM lehet paypallal fizetni :U

(#8075) oba válasza Avicularia (#8074) üzenetére


oba
addikt

és van olyan cucc Ali -n ami nincs meg Geekbuyingon?

(#8076) Avicularia válasza oba (#8075) üzenetére


Avicularia
veterán

ha kicsit visszaolvasnál, látnád hogy miből indult ki az aliexpress.. egy konkrét link volt.. de most már fejezzük be az offolást

[ Szerkesztve ]

(#8077) vargalex válasza nababika (#8073) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Nem használtam még Android-on Samba-t, de nyilván samba share-okat kell hozzáadni.

Alex

(#8078) sonye válasza fPApi (#8040) üzenetére


sonye
senior tag

Nekem könig márkájú van. stabilan megy, de max 6/6 körül megy. wifi meg 25/30 körül, így maradt a wifi nálam. Egyébként a stabilitása miatt mindenképp USB-LAN, ha csak ez jöhet szóba.
Mindenképp mielőtt veszel csatit olyan boltban vedd, ahol garancián túl 3 napon belül vissza is lehet vinni, mert nem mindegyik csatival fog működni a ketyere.

(#8079) #79335424 válasza nababika (#8073) üzenetére


#79335424
törölt tag

Biztos, hogy van megoldás. Nekem állandó szerverem van itthon, tehát a PC és az MK is kliens. Ráadásul PC -n is nagyon ritkán használok Win -t. A Sambát csak kipróbáltam, mint érdekességet. Amire emlékszem, hogy kritérium, hogy azonos munkacsoportban kell legyenek az eszközök. A Win állítólag a jelszavazást is igényli. Az MK -n összeomlott a Samba (FC), Imito MX1 -en nem volt vele gond. Én x86 XP -vel és x64 Win7 -tel próbáltam. Símán összehoztam kábelen és wifin is. Sőt, router nélkül, közvetlenül két eszköz között is. Hogy mennyire stabil, vagy milyen sebességre képes, az más kérdés. Ilyen tapasztalatom nincs, mert annyit nem használtam. De szerintem ha csak fájlátvitelhez kell, akkor inkább FTP. Nézd meg a Server Ultimate programot. Szerintem nem létezik olyan szerver, amit azzal ne lehetne beüzemelni. FTP -t és Webszervert próbáltam, az működött.

(#8080) #79335424


#79335424
törölt tag

Közben meghozták a Measy dokkolómat. Hááát, talán lesz öröm. Első benyomás alapján
Pro:
-Nem olyan kicsi, mint amire a képek alapján számítottam és sokkal nehezebb, mint azt a benne lévő anyag indokolná. Gumilábai vannak, úgyhogy stabil, nem csúszkál, nem "viszik el" a kábelek.
-Majdnem jónak találom az elrendezést. Elöl egy usb a beviteli eszköz adapterének, és egy normál SD kártya nyílás. Minden más hátul.
Kontra:
-Azért csak majdnem jó, mert a bekapcsoló gombot, hátul, nem a szélére tették, hanem a táp és a HDMI közé.
-Továbbra is érthetetlen számomra, hogy nincs a dokkolóban LAN csati. Az Alis linken látható, hogy az egész cucc eladási áron kb. 4$ Mennyivel növelné meg a dokkoló árát, ha nem kell a ház, csak a bélés? 2$ -ral? Eladhatóbb is lenne egy beépített Asix chipes adapterrel. Elég széles a dokkoló, még kívül is lehetne helye. Így meg fölöslegesen lóg ki belőle egy kábel, érzékeny csatlakozóval. Lehet, hogy fel fogom rá ragasztani az adaptert.
-Az analóg kimenet így használhatatlan, mert nem fér el a dokkoló HDMI csatlakozójától. Ez nem volt meglepetés, már a képek alapján is biztos voltam benne.
-Az egész dizájnos, de elég gyatra minőségűnek tűnik. Forgatható (bizonyos határok között) a stick a kamera miatt, de úgy érzem, jobb, ha nem csavargatom. Eltávolításkor óvatosan, ellentartással kell kihúzni a sticket a csatiból (legalábbis amíg új), nehogy a dokkoló csatlakozóját "válasszuk le". A bekapcsoló gombon sem érzem a határozott kapcsolást.
-De a legnagyobb bajom vele, hogy az egész nem működik. Van rajta egy mikro usb csatis kábel. Elvileg innen kapna tápot a stick. Van egy mikro usb aljzat, fölé írva: DC 5V. Ebbe dugtam az eredeti tápot. De hiába kapcsolgatom, nem történik semmi. Van mellette egy másik aljzat. Olyan, mint a régi, vastag Nokia töltőé. Persze táp nincs hozzá és most hirtelen nem találtam itthon ilyet. Úgyhogy jelenleg X -akta.

[ Szerkesztve ]

(#8081) Orf3usz


Orf3usz
tag

Üdv!
Csak most szállok be a témába, nagyon elgondolkoztam egy mk808 beszerzésén, mivel itthon a legolcsóbb tv-box is a másfélszeresébe kerül.
Valamennyire visszaolvastam, de azért megkérdezem hogy melyik a legolcsóbb és legbiztonságosabb (értsd nem klónt küldenek) hely ahonnan rendelhetek?
Ez milyennek tűnik?
köszi, Orfeusz

[ Szerkesztve ]

(#8082) gghrtz válasza Orf3usz (#8081) üzenetére


gghrtz
őstag

Akinek laggol a kép Archos videó alatt, az állítsa át a screennél a frissítést 60Hz-ről 50Hz-re.

(#8083) dudzsi


dudzsi
tag

Sziasztok!
Használja vagy probálta már valaki Hybryd FW V2.2.3 ezt a romot? Van valmi tapasztalat?

(#8084) #79335424 válasza Orf3usz (#8081) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ő az. Tudomásom szerint a 808 -nak nincs klónja. A GB -s rendelésekkel nem szokott gond lenni ( a kivétel erősítem a szabályt :) ). Mivel TV -boxot írtál, ezért csak a tisztánlátás miatt:
-A 808 -nak nem erőssége a wifi. Ezen lehet segíteni.
-Gyárilag egyik 3066 -os sticken sincs 1080p, csak 720p. Lehet rá heggeszteni, de megterheli a kütyüt.
-Egyiken sincs 5.1 hang, csak sztereó. Erre jelenleg nem tudok megoldást.
-Érintőképernyőt, gyroszenzort igénylő játékokra korlátozottan alkalmas.

[ Szerkesztve ]

(#8085) Orf3usz válasza #79335424 (#8084) üzenetére


Orf3usz
tag

HD-ready TV-n akarom használni, a TV saját hangszórójával, tehát ezzel nincs gond. A Wifi gyengesége milyen mértékű? Milyen távolról működik rendesen a routertől?

(#8086) nababika válasza #79335424 (#8079) üzenetére


nababika
aktív tag

Koszi kipróbálom azt az FTP progit mert a samba nekem is állandóan összeomlik. Pedig egy darabig működött szépen, aztán lelassult végül megállt. Na mindegy marad az ftp. :N

(#8087) Orf3usz


Orf3usz
tag

Na most jobban visszaolvastam az elejét is de nem találtam összefoglalót (mint mondjuk nálunk a Jiayu G3 topicban) tehát kérdezgetnék egy kicsit :)
Mik a főbb negatívumai az MK808 eszköznek? Milyen TV-ken nem működik? Szokott-e lenni valami típushiba rajta? Szokott-e elromlani (ROM cserélgetés nélkül)? Droidmote működik-e rajta?
Azért kérdezősködök ennyire mert már vettem egy concorde mini PC 101-et és az nem működött - visszavittem a boltba.
Köszi a türelmet :D

[ Szerkesztve ]

(#8088) #79335424 válasza Orf3usz (#8085) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mértéktelen. :D Az a gond, hogy példányonként eltérő. Függ routertől, beállítástól is. Majd meglátod. Ha kevés, akkor megtoldod egy TP-LINK TL-WN823N usb-wifi adapterrel. Vagy egy ASIX 88772B chipes lan adapterrel bedrótozod.

(#8089) #79335424 válasza Orf3usz (#8087) üzenetére


#79335424
törölt tag

Cseréld le egy 201 -re! Annak az ismertebb neve MK808. :) Bizonyos LG -kre allergiás. Legalábbis nekem ez jött le. Meg rám és a DVI monitoromra. De kisebb beruházással, vagy Omegamoon kernellel azon is lehet segíteni.
Az a gond, hogy olyan sok felhasználási terület lehetséges, hogy ha mindenhez leírnánk a tapasztalatokat, akkor olyan regény lenne, amit senki sem olvasna el. Ugyanúgy kapnánk ugyanazokat a kérdéseket. Ezért születtek az enyémhez hasonló aláírások. :)

[ Szerkesztve ]

(#8090) terra052 válasza Orf3usz (#8081) üzenetére


terra052
őstag

udv
en ebayen rendeltem (liciten) 38$-ert,PP fizetes es 14 nap mulva kopogott a postas vele:) ja,es BT verzio=)
@somatom:
az LG problema a Hybryd rommal megoldodott,hala a kozossegnek:)

[ Szerkesztve ]

werkmania.hu

(#8091) Orf3usz válasza #79335424 (#8089) üzenetére


Orf3usz
tag

A boltban (edigital) adtak levásárlási lehetőséget, de nincs nekik 201es már (meg amúgy is 20K volt :O) úgyhogy inkább rendelek egyet vágottszemű barátainktól :D A telefonommal se csalódtam remélem ezzel se fogok. A routerem TP-LINK WR543G meg usb antenna is van kéznél.

[ Szerkesztve ]

(#8092) #79335424 válasza Orf3usz (#8091) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az kevés, hogy van kéznél egy usb -s wifi adapter, mert nem egy valamilyen adapter kell, hanem AZ az adapter, amit írtam. Másikkal is sikerülhet, de lutri. Egyébként G -s routerhez szerintem kb. mindegy. Lannal jobban jársz.

[ Szerkesztve ]

(#8093) #79335424


#79335424
törölt tag

Csak sikerült működésre bírnom ezt a dokkolót. Nem megyen ám mindenféle, jöttment kábellel. A Measy tápkábele kell neki! Egyébként nem nagyon értem a dolgot. Egymás mellett van két, különböző tápcsatlakozó. Elsőre az tűnt logikusnak, hogy a mikro usb, ha passzív HUB, a másik meg, ha aktív. De ha nem kötöm be a sticket, csak áramot adok a mikro usb portra, a normál usb -ken akkor is van áram. Vagyis közvetlenül is össze vannak kötve, nem csak a Measy -n keresztül. Azt még értem, hogy miért kell még egy tápcsatlakozó. De miért különböző? Ha már így, akkor legalább hozzácsaptak volna egy kábelt, ha tápot nem is. Mellékelek egy linket, jól látszik a csatlakozó. Szerintetek milyen név (méret) alapján keressek olyan USB-DC kábelt, amin ehhez passzoló csati van? A Measy oldalán erről egy betü sincs és a specifikációban szereplő "DC 3.0" -ával sem lettem előrébb. Ha beguglizom a címszót, akkor repülőgépet símán tudnék venni, de tápkábel nuku.
Measy dokkoló

(#8094) csjohnny válasza #79335424 (#8093) üzenetére


csjohnny
tag

A DC 3.0 jelölés a tápcsatlakozó átmérőjét jelenti. Ez sajnos egy olyan méret amit magyarországon nem nagyon kapni elektronikai üzletekben. Én is rendeltem egy aktiv USB HUB-ot persze tápot nem adtak hozzá. Tápcsatlakozót úgy sikerült szerezni hozzá, hogy egy régi PDA-nak is ilyen tápcsatija jó volt hozzá méretileg és 5V-os is volt. Ezen a linken van egy rakás tápcsati de 3mm-es nincs sajnos.
Tápcsatlakozók
Talán az SN2 jelölésűt lehetne használni 0,7mm a csati belső pozitiv érintkezője a külső negativ 2,5mm az egész hossza 9mm.Az SN3 lehet hogy már vastag.Pont a kettő közötti méret kellene.
BluePanter volt a PDA neve aminek a töltöjét tudom használni az USB hub-hoz.
Talán ez jó is lenne de mérget ne vegyünk rá. Egy BluePanter töltö

[ Szerkesztve ]

MK908 - MK808B - Measy RC11 - PS3 kontroller - Logitech C170 - 16GB SD

(#8095) #79335424 válasza csjohnny (#8094) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi! Akkor elvileg egy ILYET kéne keressek?

(#8096) Orf3usz


Orf3usz
tag

eBayen vegyem vagy Geeken? Gondolom utólagos problémákbók a Geek jobb...
Vagy az eBay is jó? Elég jó a fickó értékelése.

[ Szerkesztve ]

(#8097) terra052 válasza Orf3usz (#8096) üzenetére


terra052
őstag

en ettol az eladotol vettem az ebayen,full korrekt volt, pontosan 14 nap mulva a kezemben volt a cucc.
Amugy Heather a ficko ;-)
Nyugodtan rendelj tole.

werkmania.hu

(#8098) Szotka


Szotka
tag

Tud valaki valamit ALEX 1360*768 as Kerneléről??

Szotka

(#8099) terra052 válasza #79335424 (#8095) üzenetére


terra052
őstag

nekem volt BP pna-m, a regi fajta "vastag" Nokia toltovel kifogastalanul ment.
Tapasztalatotok esetleg mk808 vs Logitech eye 310 webcam ugyben nincsen? Siman usb-re dugva lampa vilagit, de adas nincs... Hybryd 2.2.2 rommal

werkmania.hu

(#8100) #79335424 válasza terra052 (#8099) üzenetére


#79335424
törölt tag

KöszI! Ez nekem is eszembe jutott, de úgy volt írva egy specifikációban, hogy a régi, vastag Nokia töltő 3,5 -ös. Ha rossz érintkezés miatt van egy áramkimaradás, az egy akksis kütyünél nem gond. De ennél igen.
Ami a webkamerát illeti, az Armtvtechen van kompatibilitási lista. Nézz utána, hátha...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.