Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10001) interstate76 válasza slice14 (#9999) üzenetére


interstate76
addikt

Az attól függ, hogy pontosan milyen filmeket (felbontás, bitráta, fps) szeretnél nézni rajta.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#10002) Robesz32 válasza #79335424 (#9997) üzenetére


Robesz32
csendes tag

Nem csak az mkv fájloknál darabos, hanem az avinál, sőt youtube videóknál is. Ezt a darabosságot úgy értem, mint amikor a rajzfilm képeit berajzolják a füzet sarkába és gyorsan lepörgetik a lapokat. Nem akad meg, de nem teljesen folyamatos a kép.

(#10003) Robesz32 válasza Z_T (#9998) üzenetére


Robesz32
csendes tag

4-5 lejátszót próbáltam már, de mindenhol ez a helyzet.

(#10004) Robesz32 válasza interstate76 (#10000) üzenetére


Robesz32
csendes tag

Néztem egy speed testet, 7/1 MB/s. Persze, gondoltam hogy a youtube videók miatt kérdezted a sávszélességet, csak furcsa hogy a youtube videóknál és a merevlemezről lejátszott videóknál(mkv, avi) is ugyanez tapasztalható. Ettől azért nézhetőek a videók, csak ugyanazt a minőséget vártam, mint amikor számítógépet csatlakoztatok a tvre.

(#10005) slice14 válasza interstate76 (#10001) üzenetére


slice14
veterán

Most nézem hogy annyiért már az MK918 (T-R42)-at éri meg megvenni. És ahoz van távirányító is. Azzal meg együtt tudok élni, hogy nem stick.

Ill. mi a különbség a T-R42 és a K-R42 között?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#10006) #79335424 válasza slice14 (#10005) üzenetére


#79335424
törölt tag

K-R42 -ben RTL wifi modul van (150mb/s elméleti) és nincs kékfog. A T-R42 -ben AP6210 wifi van (65mb/s elméleti), 4.0 -ás kékfoggal.

[ Szerkesztve ]

(#10007) slice14 válasza #79335424 (#10006) üzenetére


slice14
veterán

Akkor érdemesebb innen rendelni, akár DHL-el, mert ithon nem látok k-r42-t a magyar webáruházakba.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#10008) vlevi válasza slice14 (#10007) üzenetére


vlevi
nagyúr

220-ba volt még régebben. Vagy, nem emlékszem, az a TR42 volt?
Ráadásul a 220-as ár még a kínai webshopokkal is versenyképes volt.

(#10009) slice14 válasza vlevi (#10008) üzenetére


slice14
veterán

Most a 220-ba a t-r42 van, ami 20e, de annak csak 65-ös a wifi-je. Annyiért már beszerzem azh előző hsz-ben linkelt oldalról.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#10010) interstate76 válasza Robesz32 (#10004) üzenetére


interstate76
addikt

1. A youtube-os videóknak - megfelelő sávszélesség setén - ugyanúgy kell menniük, mintha sztg-en néznéd őket.
2. Brutális nagy bitrátájú, 20-30 GB-os full hd videókat a jelenlegi mini PC-k egyikén sem fogsz tudni szaggatásmentesen nézni, de az ennél lightosabb filmekkel megbírkóznak. Nem emlékszem már rá, hogy pontosan miket néztem MK808-on és MK808B-n, de ha jól emlékszem, akkor 8-10 GB-os mkv-k voltak köztük.

Az Archos Player-t próbáltad már? Van hozzá codec pack is. Utóbbira install után egyszer rá kell klikkelni, akkor telepíti a szükséges kodekeket.

Ha ezzel sem mennek a videóid, akkor tanácstalan vagyok.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#10011) interstate76 válasza slice14 (#10009) üzenetére


interstate76
addikt

A gyorsabb wifi többet ér, mint a bluetooth és a hazai garancia? Nem akarod inkább vezetékes nettel használni? Ill. számolnod kell azzal is, hogy a 27% ÁFÁ-n felül még 1.500,- Ft-ot legombolnak rólad a vámosok (vámeljárási díj, illeték, vagy valami ilyesmi címszó alatt).

Emellett nem írtad, hogy milyen filmeket néznél rajta, ill. hogy filmnézésen kívül használnád-e másra is.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#10012) slice14 válasza interstate76 (#10011) üzenetére


slice14
veterán

Hát Igazából azért szeretném wifin keresztül mert nem szeretnék nagyagyon kjábelezni. Mert nemtum ügy elhelyezni hogy ne sérüljön. Mert a 2 szoba egymásba nyílik és a tévé nem az én sobám felőli falnál van.

Amúgy avi és mkv-t néznék rajta MX Player-el + telefon tükrözés, illetve streaming szolgáltatások (pl. youtube, stb.).

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#10013) interstate76 válasza slice14 (#10012) üzenetére


interstate76
addikt

Ha nagyobbacska mkv-kat is néznél, akkor könnyen lehet, hogy jobban járnál egy média playerrel, ill. ha mégis mini PC, akkor még annyit a T-R42 mellett, hogy wifinél általában nem a 65 Mb/s-os vételi sebességgel szokott probléma lenni, hanem azzal, hogy messze van a router és esetleg gyenge a jel, amin viszont nem segít a K-R42 sem.

Pontosabban azt nem is tudom, hogy a K-R42-nek csak a max. wifi-sebessége jobb, vagy ugyanott elhelyezve mindenképpen gyorsabb, mint a T-R42. Talán lesz olyan, aki tud ebben segíteni, nálam mindkét típus tudta a 30 Mb/s-ot wifin (ekkora netem van, szóval többet nem is tudhattak), 6-8 m-re a routertől, 1 fallal elválasztva.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#10014) slice14 válasza interstate76 (#10013) üzenetére


slice14
veterán

Hát az a 6-8 méter az nálam is áll. Annyi tuti hogy a telóm tökéleteden kijátssza abból a távolságból a NAS-on lévő vinyóról a filmeket. (GNex)

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#10015) interstate76 válasza slice14 (#10014) üzenetére


interstate76
addikt

Szerintem bármelyik külső antennás mini PC-vel is ugyanez lesz a helyzet, de biztosat mondani próba nélkül lehetetlen.

Azt kellene tudni, hogy a K-R42 és a T-R42 csak max. vételi sebességben tér el egymástól, vagy amúgy is jobb a K-R42 wifije. Ha legközelebb lesznek nálam ilyen eszközök, letesztelem.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#10016) terra052 válasza #79335424 (#10006) üzenetére


terra052
őstag

Üdv!
Segítséged/véleményed kérem: vajon Xposed-del okozhatok galibát HYBRYD rom-on? Mobilon már használom, de ott CM alapú RR rom van fennt, az szereti :DD

werkmania.hu

(#10017) #79335424 válasza terra052 (#10016) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem tudom. Eddig még nem éreztem szükségét az Xposed -nek. Kíváncsi vagyok, hogy Neked mihez kéne? Automatizált hibernálás?

Interstate76:
Nekem a Measy -ben és az Imito MX2 -ben Mediatek wifi van (150 -es), Az Concorde -ban pedig AP6210 (65 -ös). Ugyanazokat az értékeket hozza fájlmásolásnál. 3-5MB/s (24-40Mb/s). Szerintem e fölötti bitráta esetén már a Mali lesz a necces pont. A Canon SX1 IS -em elég elvetemült bitrátával rögzít. Pár másodperc slideshow után végleg kimerevedik a kép.

(#10018) terra052 válasza #79335424 (#10017) üzenetére


terra052
őstag

Neeem... Csingilingi apró kiegészítésekhez, Gravitybox pl., meg a sok kis "hasznos" plusz, ezek inkább a külcsínt erősítik, de Greenify-t is be szoktam állítani, nem is annyira a fogyasztás, mint a tudat miatt, hadd döntsem el én, mi fut és mi nem (már amennyire lehet). Egy példa: mobilon CM11-et használok, és ki nem állhattam, hogy a lockscreen hátterét alapból nem engedte külön beállítani, ha megpróbáltam, folyamatos FC volt a válasz, Gravitybox alatt ez nem probléma, de sok ilyen apró változtatást szeretek. Tényleg, MK808b-re létezik valyon olyan CM rom, ami 720-ban indul? :F HD ready LG tv-m van, ez csak ezt eszi meg.

werkmania.hu

(#10019) interstate76 válasza #79335424 (#10017) üzenetére


interstate76
addikt

Értelek, jogos. És pl. youtube-os videók megtekintésekor vagy egy sima letöltésnél jelent előnyt 2 ugyanott elhelyezett eszköz esetében a mediatek wifi? És itt nem arra gondolok, hogy ha valaki 120 Mb/s-os netet oszt meg, mert abból - ha elég közel van a router - nyilván nagyobb sávszélességet tud kihasítani magának a mediatek, hanem arra lennék kíváncsi, hogy ott, ahol pl. 60 Mb/s-os letöltési sebességű netből (távolság, falak, interferencia vagy bármely egyéb okból kifolyólag) wifin az AP 6210 már "csak" 50 Mb/s-os letöltési sebességet tud, ott jobban járunk-e egy mediatek modulos mini PC-vel, vagy kb. ugyanannyit tud mindkettő.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#10020) #79335424 válasza terra052 (#10018) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nálam az Elixír és az E-Robot alap programok. Inkább ezekkel oldom meg a hibernálást, nem telepítek külön alkalmazást. A csicsa meg nem érdekel, sosem értettem a dizájnoláshoz (de szép szó).
Legutóbb 808 -on próbáltam a CM első bétáját. Szóval fínoman fogalmazva nem vagyok naprakész. :)

Interstate76:
Nem csináltam ilyen irányú teszteket. Nem nagyon érdekel a wifi jelerősség. De nem emlékszem semmilyen különbségre. Ahol az egyik nem látta a routert, ott a másik sem. Az SGS2 sem egy jelvadász, de az még ugyanott fogott jelet. Egyébként nem hiszem, hogy egy ilyen tesztből általános érvényű következtetést lehetne megállapítani. Nemhogy típusonként, de talán még készülékenként is más lenne az eredmény. A wifis adatátvitelt nagyon sok minden befolyásolja.

(#10021) interstate76 válasza #79335424 (#10020) üzenetére


interstate76
addikt

Annyira engem sem izgat, csak van, aki a gyorsabb wifi miatt akar K-R42-t venni, holott a gyakorlatban lehet, hogy sosem megy 65 Mb/s-os sebesség fölé, de nem akartam tudáshiányos állapotban nekiállni érvelni a K-R42 ellen, hátha nemcsak max. tempót tekintve jobb a wifije.

Kösz!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#10022) trialboj


trialboj
őstag

Üdv,

Találtam neten egy MK888 nevű okos dobozt, és a neve nagyon hasonlított ennek a topiknak az elnevezésére, szóval gondoltam szerencsét próbálok, és megkérdeztem, hogy ez egy hamisítvány-e, avagy egy komoly termék, ami nem fejfájást hanem kikapcsolódást nyújt, a vásárló számára?

kösz a segítséget

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#10023) #79335424 válasza trialboj (#10022) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez egy K-R42. Realtek wifi, nincs kékfog. A gond az, hogy a screenshotok júniusiak, júliusiak. Szerintem az az 1,6Ghz már nem igaz. Már ebben is 3188T proci van. Ha rákeresel, találsz róla véleményt. Talán lesz rá megoldás, de tudomásom szerint, jelenleg még nincs.

Interstate76:
Vargalex az N-es, 300 -as, TP-Link usb wifivel mért 100 körüli értéket, adatírás nélkül. A 65mb/s, az kb. 8MB/s. Kb. ennyit tud lanon. Én eddig egyik beépített wifivel sem mértem 5MB/s feletti másolási átlagot nagy fájloknál.

(#10024) slice14


slice14
veterán

Megjött a T-R42-m, kicsit megizzadtam vele míg bepötyögtem a wifi jelszót. Nincs valami app amivel root nélkül is lehet használni, mint távirányítót?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#10025) sonye


sonye
senior tag

Távirányítóhoz picit:

Szerintem az összes távirányító sem ér sokat. Ami gyros max az egy kicsit jobb.

Én vettem egy logitech mini bill+egér kombót, ami tökéletes, mintha laptopom lenne a TV, mert mindent meg tudok oldani a a K400 kütyümmel.

(#10026) gelbelex válasza sonye (#10025) üzenetére


gelbelex
őstag

:K
Az A928-hoz adtak billentyűzetes légegeret. Gondoltam, hűdejólesz, mégis alig veszem elő, mert kezelni a pc-egérrel sokkal jobb, és mire mégis előveszem, addigra majdnem beírtam egy címet egérrel virtuális billentyűzeten. Ha leveleket is írnék erről, akkor egy pc-bill kellene/lenne.

(#10027) interstate76 válasza gelbelex (#10026) üzenetére


interstate76
addikt

Én egy ilyet vagy egy ilyet szereznék be, ha sokat neteznék az MK908-asomon.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#10028) interstate76 válasza interstate76 (#10027) üzenetére


interstate76
addikt

És persze ez sem hülyeség, csak keresni kellene olyan megbízható eladót, aki szállít kis hazánkba is.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#10029) interstate76 válasza interstate76 (#10028) üzenetére


interstate76
addikt

Akkor folytatom a topik szóval tartását egy, a beviteli eszközökhöz kapcsolódó kérdéssel: azt tudom, hogy elvileg 1-nél több bluetooth-os eszköz is csatlakoztatható egy másikhoz, de azzal nem vagyok tisztában, hogy ez a gyakorlatban működik-e - ha valaki igen, akkor felvilágosítana?

Ha mégis szeretnék egeret és billentyűzetet csatlakoztatni az MK908-asomhoz, mégpedig úgy, hogy nem használok usb hub-ot és nincs szabad usb-bemenetem, akkor megoldható, hogy bt-s egeret és billentyűzetet is csatlakoztassak? Nem szettre gondolok, hanem 2 teljesen külön eszközre. Sőt, ha belefér, akkor az sem ártana, ha egy bt-s hangfallal is össze tudnám párosítani a kis mindenest. :K

Kösz! :R

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#10030) #79335424 válasza interstate76 (#10029) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen. Mindenképpen HID profilos eszközöket javaslok. Nálam Logitech M555b egér és Apple bt. bill. működik párhuzamosan AP6210 -en és SGS2 -n is. Egy másik fórumon írták, hogy Samu billentyűzettel is müxik. A Measy Mediatek kékfoga viszont nem hajlandó mindkettőt befogadni. Vagy egér, vagy bill, de az egyiket mindíg dobja. Sztem ez a bt. 2.1 és 4.0 közti különbség.

(#10031) interstate76 válasza #79335424 (#10030) üzenetére


interstate76
addikt

Köszi!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#10032) terra052 válasza interstate76 (#10028) üzenetére


terra052
őstag

Ez megoldott:
Viabox

werkmania.hu

(#10033) interstate76 válasza terra052 (#10032) üzenetére


interstate76
addikt

Ez jó szolgáltatás, csak - ha jól látom - drágább, mint a bt-s touchpad/billentyűzet, amit linkeltem. Azért kösz, elmentem az oldalt!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#10034) gettno


gettno
tag

Sziasztok!

Valaki próbált már hangot csiholni USB-n keresztül pl. hifi aux bemenetére? Mondjuk RCA csatival. Elkezdtem keresni megoldást rá, de nem igazán találtam. :( Tudom, analóg az RCA, és ált. digitális az USB hangkártya, de jó lenne vmi, hogy a zenéket ne a TVn kelljen hallgatni?

Reviews:
Nagyon rászoktunk. Annyira jó a filmek, a youtube videók lejátszása, hogy már tényleg csak pendrive-ra rakom a filmeket, és tök mindegy a formátum, eddig mindent megevett. Kicsit észrevehető a kép "nemfolytonossága", de annyira nem gáz. Ezt betudtam a gyengébb vasnak, nem várok csodát tőle. A gyerekkel imádunk rajta Angry Birdekkel lövöldözni (apa játszik, a gyerek örül, ha hullanak a disznók :) ).
Asszony pajti nyomatja a youtube-on a retrózenéket.
A telónkon lassan semmi nem fut, ezen viberezünk és facebookozunk.

Az RC11et is nagyon szeretem, mióta fent van az external keyboard helper, magyar a billentyűkiosztása. Bár a wifi billentyűzeten egyszerűbb gépelni.

Egyszer azért biztos le lesz cserélve egy négymagosra, csak erősebb vas...

Köszönöm Nektek a sok hasznos infó és hozzászólást, ami segített ebben a jó döntés meghozásában!

(#10035) #79335424 válasza gettno (#10034) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt nem nagyon értem. Én csak így használom. USB hangkártya és vagy PC -s hangszórók, vagy, ha én vagyok az ügyeletes zenefelelős a pultban, akkor az aktív 5.1 -re dugom. Persze a kimenet csak sztereó, 5.1 -re szétdobva. Mindkettőnek RCA bemenete van, ezért jack-rca kábelt használok.

(#10036) Slapy


Slapy
aktív tag

Sziasztok!

Van egy mk808-asom, rajta fn 2.1 rom és ha jól emlékszem 3.0.36-os kernel. Próbáltam összehozni rajta a wn823n-es usb wifit! Keresőt használva és több ezer hozzászólást átolvasva itt és külföldi fórumokon....arra jutottam hogy azért nem megy mert az itt található driver nem erre a kernelre íródott... :(
Kérdésem az lenne hogy találok esetleg valahol megfelelő drivert avagy rakjam fel a fin 1.7-et mert azon működik avagy elég csak a kernelt kicserélni (ha ilyet lehet)?

Köszi előre is válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#10037) #79335424 válasza Slapy (#10036) üzenetére


#79335424
törölt tag

Kérdezd meg Bobot, hogy mi a szitu! De ha több ezer hozzászólást elolvastál, akkor nem értem, hogy nem jutottál el ahhoz, aki beforgatta a kernelbe. Írj egy privit Vargalexnek, hátha segít!

(#10038) Slapy válasza #79335424 (#10037) üzenetére


Slapy
aktív tag

Megtörtént 2 napja :p de nem volt fent azóta, én meg gondoltam megkérdezem itt is hátha valaki tud rá megoldást, mert olvastam itt hogy más is belefutott ebbe, hátha nekik azóta megoldódott!

(#10039) tibor200


tibor200
csendes tag

Sziasztok

Én feliratos filmet játszanék le vele ---azt az eredeti lejátszója nem tudja lejátszani ezért az MK player vagy MX playert töltöttem le avval megy a felirat is . Vagyishogy ment eddig amíg az eredeti töltője volt. De az eredeti töltő elfüstölt , kattanás és elszállt- tönkrement ezért vettem hozzá egy usb töltőt egy 10W- osat (V szám a feszültség persze egyezik--jó hozzá de a 10W az ugye túlméretezett kissé) . Na evvel már vannak gondok, mert ha az MX playerre kattintok elmegy a kép, viszont az eredeti a gyárilag is rajta levő lejátszó az megy továbbra is . Nem tudom eldönteni hogy szoftver vagy hardverhiba lehet.

(#10040) #79335424 válasza tibor200 (#10039) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szólj, ha rossz a matekom! Áramerősség = teljesítmény / feszültség. Vagyis 10W/5V=2A, amit én akkor sem neveznék túlméretezettnek, ha az a táp valóban leadja. Én 2db 2A -s táppal etetem.

[ Szerkesztve ]

(#10041) arnd válasza tibor200 (#10039) üzenetére


arnd
senior tag

Szerinted?
Mi vátozott?
Akkor miért lenne szoftver?

(#10042) drumkiller


drumkiller
csendes tag

na tudom hogy ez nem ennek a helye de nem használom már az mk808-am, de hátha valamelyik fórumtársamnak kellene éppen. azé ne kövezzetek meg, csak sajnálom állni hagyni...

itt megnézheted ha érdekel

üdv :)

(#10043) tibor200 válasza arnd (#10041) üzenetére


tibor200
csendes tag

Reménykedtem hátha szoftver , mert ha hardver akkor kuka vagy használom még lehet aztán kész ---ezeket nem hinném hogy lenne ember aki megjavítja.
Kíváncsi lennék javítana e ha az op. rendszert lecserélné az ember . Valószínű sok szemét lehet rajta mert egypár alkalmazást letöltöttem a play áruházból--- van, hogy a filmnézés közepén megszakítja a filmet és kiugrik belőle kiírja hogy frissítsem ezt vagy azt a programot aztán kezdhetem a filmet újból odatekerni ahol jártam .
Vagy ha csak az MX playert rakom fel újból

(#10044) #79335424 válasza gettno (#10034) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerk: erre már válaszoltam. :)

[ Szerkesztve ]

(#10045) #79335424 válasza tibor200 (#10043) üzenetére


#79335424
törölt tag

Na, ilyet sem láttam még. De tuti nem hardveres hiba. Elég lenne egy gyári visszaállítás is, teljes törléssel. De addig is lejátszás előtt kapcsold ki az adatszinkronizálást!

[ Szerkesztve ]

(#10046) arnd válasza tibor200 (#10043) üzenetére


arnd
senior tag

Mivel a táp csere után jelentkezett a probléma, számomra az tűnik logikusnak, hogy a táp a probléma oka...
Szvsz.

(#10047) tibor200 válasza #79335424 (#10040) üzenetére


tibor200
csendes tag

Az eredeti adapter 1A-os, (1000mA) ami elszállt---ahhoz képest, a gyárihoz dupla teljesítményű . Hogy leadja e ez a mostani a 2A-t nem tudom...

(#10048) #79335424 válasza tibor200 (#10047) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az 1A épp a fele a névlegesen igényeltnek. Utóljára az MK808 -ról hallottam, amit 1A -s táppal szállítottak...az első hónapban. Aztán gyorsan cserélték két Amperesre. A freaktabon a 3A -s tápot szoktak ajánlani, abból is inkább a minőségit. A kevés áram viszont tud okozni szoftveres hibát, ami után már hiába használsz megfelelő tápot. Újra kell húzni a romot és bízni benne, hogy a hardver nem sérült.

[ Szerkesztve ]

(#10049) Yeti77


Yeti77
tag

Sziasztok.
Nem ismeri fel az mk808 a pendriveomat.Pc-n meg is formáztam hátha jó lesz.Fat32-be kell ha jól emlékszem.
De az mnt/usb storage mappába nem jelenik meg semmi.Pedig nem üres a pendrive.
Ilyenkor mi a teendő?
Köszi előre is a segítséget.

(#10050) tibor200 válasza #79335424 (#10048) üzenetére


tibor200
csendes tag

Hát ilyen az az ebay fele annyiba kerülnek a cuccok csak nem tudja az ember milyen lesz. Mondjuk 3 A os tápot kipróbálásra kipróbálnám ha tudnék valahol olyat, ahol ki lehet vele próbálni-- de nem tudok. Az ilyen 3A tápot Magyarországon olyan 4000ft tól lehet kapni szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.