Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8414) #79335424 válasza zsiz (#8412) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ne érts félre, csak megállapítás volt, nem leszólás. Úgy értettem, hogy a programmal meg lehet tenni, amit szeretnél, vagyis a sikertelenség user hiba. Measy -ügyben nem tudok tanácsot adni, mert másképp gondolkodunk a dologról. Én nem vagyok ennyire árérzékeny. Itt van mellettem egy (szerintem) szép, fehér Measy, a hozzá való dokkolóban. Nekem ez így kerek és biztos nem cserélném el egy 808 -ra. Pláne nem egy kitudjanemeklón B -re. De sztem több, mint 3000Ft a különbség, mert a Measy -hez alapból nem adják a tápot és az AV kábelt. Ahol igen, ott meg nincs free shipping. A dokkolóról nem is beszélve, mert az még 12$, plusz táp, plusz kábel. Néha szoktam telefonálni a Measy -vel és ilyenkor jól jön a beépítet mikrofon, mert nem kell még kábelekkel, meg adapterekkel bajlódni.
A "power" gomb inkább "sleep". Nem az eszközt állítja le, hanem a képkimenetet tiltja. Ezt bármelyik kütyüvel meg lehet tenni a megfelelő shellscript lefuttatásával. Én sem a gombot nyomogatom, hanem a scripthez rendeltem egy parancsikont. Ha rákattintok, akkor kikapcsol a monitor. Visszakapcsoláshoz billentyűzeten rendeltem egy F -gombot a bekapcsoló scripthez (EKH, plusz E-Robot).
Normál HDMI csatija van, nem mini.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.