Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  Weblap készítés (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1) gubca85


gubca85
csendes tag

Olyan kérdésem lenne, hogy hogyan lehet azt megcsinálni, hogy a weblapomon legyen egy gomb amire kattintva a kijelölt file t feltölti és kilinkeli. Ha lehet részletesen, mert kezdő vagyok. Köszi!

(#2) sonar


sonar
addikt

Dreamwaverben ha beilleszted a képet akkor a tulajdonságainál tudod állítani, hogy link legyen

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#3) Gambit válasza sonar (#2) üzenetére


Gambit
őstag

Nem értetted a kérdést szerintem. Neki valami olyasmi kell, amire rányom, és utána tallózhat a vinyóján, majd feltöltheti a cuccot.

gubca: valami ilyesmit szeretnél csinálni? Bővebben: link

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#4) Latissimus Dorsi válasza sonar (#2) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Neki valami ilyesmi kellene:

Bővebben: link

mod:Na vazz:DDD

[Szerkesztve]

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#5) nagyis válasza Latissimus Dorsi (#4) üzenetére


nagyis
tag

Megtanulsz programozni valamilyen webes nyelven, vagy megfizetsz valakit.
Bocsi, de szerintem ezt ugy nem tudod megcsinalni,
hogy klikkelsz 3-at es kesz.

Udv
Nagyi

(#6) sonar


sonar
addikt

Bocsi kicsit tényleg félre értelmeztem, jobban mondva nem olvastam el figyelmessen. Sorry

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#7) Fade_Away válasza gubca85 (#1) üzenetére


Fade_Away
őstag

dinamikus nyelv nélkül nehézlesz.
ajánlom a phpt.

PHPról elég sok topic van, nagyon felkapott egyszerűsége/nagyszerűsége miatt ajánlom.
(Kezd a php24h alatti könyvel)

(#8) #57764352


#57764352
törölt tag

Kukk ezt meg!
Bővebben: link
Ez csak egy snapshot, némi kieggel, de gondolom jobb mint ez:
Bővebben: link

(#9) Polyák


Polyák
tag

HI!
Valami hasonlót írj be:

<form method=''POST'' enctype=''multipart/form-data'' action=''--WEBBOT-SELF--''>
<!--webbot bot=''FileUpload'' U-File=''file:///C:/Documents and Settings/b501/Dokumentumok/Webhelyek/_private/form_results.csv'' S-Format=''TEXT/CSV'' S-Label-Fields=''TRUE'' --><p>
<input type=''file'' name=''F1'' size=''20''><input type=''submit'' value=''Elküldés'' name=''B1''><input type=''reset'' value=''Alaphelyzet'' name=''B2''></p>
</form>

De Front Page-el Könnyebb!
(ez nem linkeli az nehezebb)



[Szerkesztve]

Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.

(#10) Half-Life


Half-Life
tag

Lehet hogy rossz helyre rakom fel a kérdésemet.Ezért bocsánatot kérek.
Na szóval létszíves mondjatok nemek weblap portálokat. Például ott van a
PHP-Nuke és gondolom van még egy csomó aki tud az létszíves írjón ide. Előre is köszönöm:)

A seggtracer Zsolti megvadul , ha Bill Gécc segg az úr... by Half-Life

(#11) norbiphu válasza Half-Life (#10) üzenetére


norbiphu
senior tag

Bővebben: link

Tartalomkezelőknél találsz eleget.

Üdv
Screammm

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#12) Tottu


Tottu
senior tag

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy: 1-2 mp3-nak akarok linket csinálni, hogy le lehesen tölteni.A link az kész, de valamiért mindig a 404-s hibát kapom letöltésnél.Nah erre nem tok rájönni hogy miért lehet, mert programokat is raktam fel az FTP-re (A*W) és azoknak a linkjét is ugyan így csináltam és azok jók:
<a href=''../../zene/Dj Szatmári feat. Jucus - Égess El (Erős vs.Spigiboy Remix).mp3''><font color=''#000000''>Dj Szatmári feat. Jucus - Égess El (Erős vs.Spigiboy Remix)</a>
ez az egyik példa.A többit is ugyan így csináltam.
Valakinek van ötlete hogy mi lehet a hiba? :F

[Szerkesztve]

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#13) Pagan Fears válasza Tottu (#12) üzenetére


Pagan Fears
csendes tag

Ékezet, szóköz a fájlnévben... ezt nem minden szerver szereti (sőt). Szvsz próbáld meg ezek nélkül! :)

(#14) muad_dib válasza Tottu (#12) üzenetére


muad_dib
tag

csak mint programozo, bantja a szemem: ugyan ha nyitsz egy <FONT> -ot, akko zard is be meg a </A> elott :)
persze nem valoszinu h ez a hiba, egy rakat bongeszo magasrol ejt a szabvanyra, es megeszi az ilyesmit.

Hogyan nősül a hálózati játék fanatikus? - Holtomiglan holtodiglan...

(#15) muad_dib válasza gubca85 (#1) üzenetére


muad_dib
tag

Javaslat: PHP, de elobb tanuld meg rendesen, vagy kerj meg vkit h csinalja meg neked, mert nincs annal rosszabb, mint mikor sz*rul irsz meg valamit, es egy okosabb ember bongeszobol szetturja az egeszet, mert hagytal tamadhato feluletet.
A PHP konnyu, de nem jatek, erteni kell hozza...

Hogyan nősül a hálózati játék fanatikus? - Holtomiglan holtodiglan...

(#16) Tottu


Tottu
senior tag

OK.Sikerült.Tényleg az ékezetek voltak a hibák.
Majd akkor beszerzek vhonnan egy PHP könyvet :)

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#17) afterburner_


afterburner_
őstag

nekem macromediahoz lenne egy kerdesem, remelem tud valai segíteni a problémámban, arról lenne szó hogy oylan menut szeretnék csinalni (pl.: ami az nvidia oldalan van hogy legördül,vagyis előjön egy ablak mikor a downloads gomra raviszem az egeret) hogy előbukkanjon egy menü.
addig eljutottam hogy mikor a link fölé viszem az odlalamban az egeret előjön a layer, de azt szeretnem ha elviszem az egeret erről a menuről, akkor tűnjön is el , ne maradjon ott, mit kell meg beszurnom, mert most egy on mouse over van a layernek adva.

Köszike!

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#18) afterburner_


afterburner_
őstag

remelem érthetően irtam le:))

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#19) afterburner_


afterburner_
őstag

odaig mar sikerult eljutnom ha a menu valamelyik elemere kattintok akkor utana on mouse up-ra beallitottam hogy eltunjon a layer, de meg mindig nem sikerult hogy ha elviszem az egeret a menuről akkor is eltunjön:(((

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#20) chop válasza afterburner_ (#17) üzenetére


chop
őstag

adj neki onmouseoutot, es allitsd a visibility-t false-ra, vagy 0-ra, hirtelen nemtom melyiket eszi meg a css. mert gondolom azzal probalkozol

(#21) afterburner_


afterburner_
őstag

megmutatom hogy mit szeretnek.

ftp://81.0.82.153/index.htm

nah hogy az a menu most ami bejön az vegül is megmaradjon...

ftp://81.0.82.153/01.JPG
ez macromediaból.

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#22) afterburner_


afterburner_
őstag

mondjuk lehet ha beiillesztenek egy ''kitoltokepet'' akkor jó lenne, mert ha a szövegre gyorsan raviszem az egeret nem tunik el...csak anelkul nem lehet?

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#23) KeZso


KeZso
csendes tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy ha van az Axelerónál ftp helyem, akkor oda hogyan kell felrakni ill. hogyan tudom más számára is elérhetővé tenni a dolgokat a jelszavam megadása nélkül:F

(#24) Tsunami válasza KeZso (#23) üzenetére


Tsunami
senior tag

Ftp kliens progival tudod felrakni, de jó a total commander is erre. Megadod a cimet, felhasználo nevet jelszót, és csatlakozol, másolsz. Utána amit elérhetővé akarsz tenni, ahhoz csinálsz linket egy index.html cuccba:)

''három a kettő tizen''

(#25) afterburner_


afterburner_
őstag

sziasztok megint én:) előző problémám sikerult megoldani de itt akövetkező, szinten macromedia dreamweaver mx, méghozzá vannak az oldalamon linkek amik java script utasitásoakt hajtanak végre ha jol írom, na a lényeg az hogy hiába állítom be a page settingsbe hogy a linkek szine mind a 4 zöld legyen (csak probakepp) nem változik, hanem ugyan az a kék alaphelyzetben, és a megtekintett linkek pedig lilák..ez mitől van?hogyan eeht utolag atallaitani a linkek szinet?

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#26) Csipi válasza afterburner_ (#25) üzenetére


Csipi
aktív tag

Ha nem sürgös, holnap válaszolok neked. Ezen a gépen nincs Dreamw-em. Ok? De szerintem csak a page settings-ben lehet a színeket beállítani, úgy emlékszem én is így csináltam.

Nemes dolog azokon segíteni akik annyit tudnak most, mint amennyit te is tudtál valamikor az elején...

(#27) phyla


phyla
csendes tag

Sziasztok!
Frontpage-el nem tudok ftp-zni a honlapomra.
Milyen ingyenes ftp progit tudtok ( Ne 30 naposat, hanem freeware-t )?

(#28) khalox válasza phyla (#27) üzenetére


khalox
őstag

Total Commander beépített ftp kliense...

(#29) phyla


phyla
csendes tag

De én csak 30 napos total commander-t találok.
Freeware-t nem!

(#30) khalox válasza phyla (#29) üzenetére


khalox
őstag

:F
A Total Commander nem 30 napos... otthoni használatra ingyenes. Annyi, hogy indításkor meg kell nyomni az adott számú gombot az elején, de azt ki lehet bírni...

(#31) phyla


phyla
csendes tag

vagy olyan honlapszerkesztő progit (Freeware) ami ftp-zni is lehet?
Linket please!

(#32) phyla válasza khalox (#30) üzenetére


phyla
csendes tag

Kalsszaz oldalad!
Melyik honlapkészítővel csináltad?
Nem tudom az enterneten miért nem tudok frontpage-el dolgozni.
Még kezdő vagyok és így baromi nehéz elkezdeni!

(#33) khalox válasza phyla (#32) üzenetére


khalox
őstag

Melyik honlapkészítővel :D ?
Úgy hívják, hogy notepad.exe... (nem vicc).

(#34) khalox válasza phyla (#31) üzenetére


khalox
őstag

1stpage 2000-et próbáld ki esetleg. Olyan,mint a Frontpage (már amennyire ismerem a frontpage-t), és ingyenes elég profi szerkesztő.
Bővebben: link

(#35) phyla


phyla
csendes tag

Köszi szépen!

(#36) rdi


rdi
veterán

hali,
bolyongásaim közepette láttam egy email küldőt, javasat, ami nem nyitja meg a mail progit, tehát nem egy mailto, hanem a háttérben elküldi a beviteli szövegmezőbe beírtakat, a megadott emilre,de most nem találom. Nem tudja vki ?

Fej! Tor! Potroh!

(#37) Csipi válasza afterburner_ (#25) üzenetére


Csipi
aktív tag

Szia! Kissé megkéstem. Szóval a Page properties-ben kell állítani a következöket: Link color: beírod milyen színü legyen a link (a meg nem nézett link);
Visited links: beírod milyen színü legyen a már meglátogatott link;
Rollover links: beírod milyen színü legyen a link amelyiken a mouse-al csak rajta vagy de nem nyomod le;
Active links: beírod milyen színü legyen a link amelyikre ráklikklesz.
Ha közben nézegeted is hogyan néznének ki az oldalaid a böngészöben, akkor megtörténhet, hogy a már megnézett link színe ne változzon többé vissza. Másszóval: pl. zöldet állítottam a Link color-nak. Miután a böngészöben megnéztem pirossá alakult át (pirosat választottam a Visited link-nek) és nem változik vissza zölddé, mivel ugyanazon a gépen dolgozom, és ö úgy veszi, hogy azt már meglátogattam. Legalábbis nálam így müködik. Legjobb lesz ha még más kérdéseid is akadnak Dreamw-ben, hogy a DW topicba írjad, így könnyebben tudnak segíteni azok akik ezt a progit használják. Mindjárt küldöm a topic linkjét.

Bővebben: link

[Szerkesztve]

Nemes dolog azokon segíteni akik annyit tudnak most, mint amennyit te is tudtál valamikor az elején...

(#38) Khraath válasza phyla (#27) üzenetére


Khraath
csendes tag

Próbáld ki a FilleZilla-t Bővebben: link
Ingyenes és mindent tud, amire csak szügséged lehet.:DD

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#39) Khraath válasza rdi (#36) üzenetére


Khraath
csendes tag

Néz körül JavaScriptes oldalakon, biztos találsz egy pár hasonlót.

(#40) Metalwarrior


Metalwarrior
tag

Helló!

Segítenétek egy letöltés számlálót PHP-ben megcsinálni.
A link csak igy van megadva <a helf =''film.wmv''> ezt kéne vizsgálni, hogy hányszor lett letöltve.

(#41) hunasko


hunasko
csendes tag

Frontpage-t elnézést hol lehet ingyen letölteni??

(#42) Gambit válasza hunasko (#41) üzenetére


Gambit
őstag

Legálisan maximum campuson belül.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#43) hunasko


hunasko
csendes tag

Azt kérdezi mejiket válasszam??:Mirror 1, Mirror 2 , Mirror 3????

(#44) hunasko


hunasko
csendes tag

Kérek vlakit kérem válaszoljon!!?

(#45) Khraath válasza hunasko (#44) üzenetére


Khraath
csendes tag

Nem lottó számok... Válasz egyet és kész... Ha lehet magyar servert, onnan gyorsabb...
De postán is lehet igényelni. (Legalábbis azt hiszem.)

(#46) nofreenick


nofreenick
aktív tag

nem tud valaki macromedia fireworks-höz valami használható magyar nyelvű tutorialt? :F

(#47) deadguy


deadguy
aktív tag

Hali! Készítettem egy weblapot, és az a helyzet, hogy a képeket nálam jól adja ki, de haver gépéről csak x-eket lehet látni a képek helyén. Valaki igazán letesztelhetné, hogy most kép vagy x vagy mi van...... Bővebben: link thx


[Szerkesztve]

(#48) deadguy válasza deadguy (#47) üzenetére


deadguy
aktív tag

Ok...megoldódott...elfelejtettem feltölteni a képeket :DD

(#49) hunasko


hunasko
csendes tag

Hogy lehet megcsinálni azt hogy egylapon belül (pl:mégegy lapot megnyitni ugy például'' kattins ide''és ujlapot nyit ugyan azon alapon!!??

(#50) hunasko


hunasko
csendes tag

Elnézést akkor hogy kell csinálni??

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  Weblap készítés (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.