Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64401) Vanir válasza Skullwipe (#64400) üzenetére


Vanir
veterán

5k-ból nehezen, 7400 körül volt legutóbb. De amúgy igen, szerintem most ez a legjobb választás, kellemesen puha gombokkal rendelkezik.

(#64402) e-newsee válasza Skullwipe (#64400) üzenetére


e-newsee
addikt

Annak könnyű lenyomni a középső gombját? Mert az CAD progikhoz elengedhetetlen.

Igazából az utóbbi pár hónapban elég sokan kérdeztek CAD-hez való egerek után. Nem gondolkodtatok még azon, hogy az ajánlott listába, pusztán a középső gomb lenyomásának erősségét figyelembe véve, beletegyetek egy megjegyzést/oszlopot, hogy CAD-hez is ajánlott-e?
Csak egy ötlet, de sokaknak hasznos lenne.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#64403) R3laX


R3laX
addikt

Logi G203 alá milyen padot ajánlotok? Nyáron izzadósabb a kezem, jó lenne ennek ellenálna, így kevésbé is koszolódna. 5000-es keretre gondoltam, akár apróról is. Milyet ajánlanátok?

(#64404) mobal válasza R3laX (#64403) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Szokásos qck.

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#64405) R3laX válasza mobal (#64404) üzenetére


R3laX
addikt

Aha, azt néztem, meg a logi padokat, bár az drágább. Köszi!

(#64406) jaffa 2843 válasza e-newsee (#64402) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

G102-nek jó a görgő klikkje

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#64407) Vanir válasza R3laX (#64405) üzenetére


Vanir
veterán

[link]
A QcK amúgy igencsak rosszul bírja az izzadtságot / elhalt bőrt meg ilyeneket.

e-newsee: Olyan sokan azért nem kérdeznek erről, ha meg igen, akkor leírjuk nekik a variációkat, felesleges ezért egy külön oszlop. Amúgy nem nehéz lenyomni a G102 görgőgombját, csak a klikk-feel szar.

[ Szerkesztve ]

(#64408) mpierre


mpierre
veterán

Nos, rövid - szubjektív - zanza az exon f60-ról:
Forma: patent, nagy kézhez, fingertip-re is. Emelgetni tökéletesen lehet, jól meg lehet fogni. Végre nem az asztalon húzom az ujjaimat (gyűrűs + kisujj) van helyük.
Érdekesség: 1800-as felbontástól működik normálisan 27 colon 1440p-ben. Szerintem duplázza a dolgot, vagy valami, mert a G700-at kb 800-900 körül használtam. (A G700 1200-es felbontás felett leugrott a monitorról. Az f60 meg csak vánszorog ugyanazon a mozdítási hosszon.)
Görgő: Nekem túl puha. Nem elég határozott, de klikkje príma.
Klikkelés: Hangos, de ez legalább határozottan jár az útján.

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#64409) dobragab


dobragab
addikt

Cougar Revenger teszt Logouton. Ez már igazi bevezetőt kapott :D

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#64410) Vanir válasza mpierre (#64408) üzenetére


Vanir
veterán

Köszi, ez egész ígéretesnek tűnik, pedig nagyon hulladék perifériáik voltak eddig. Majd írd meg kérlek néhány hónap után, hogy a gumiborítás mennyire tartós!

(#64411) moklys1 válasza Vanir (#64410) üzenetére


moklys1
aktív tag

Sziasztok! Én egy olyan egeret szeretnék lehetőleg 10 k alatt amin van 2 gomb és programozható lenne (Copy+Paste). Lehetőleg a gombok a görgő alatt legyenek. Madzagos előnyben de lehet v.nélküli is.
Ennyi :)

[ Szerkesztve ]

(#64412) mpierre válasza Vanir (#64410) üzenetére


mpierre
veterán

Ok. Meglátjuk, mert nyüstölve lesz rendesen. Ha nem bírja, akkor van rá 2 év gari.

A talpakról azért nem írtam semmit, mert asztalon használom, így kapásból kapott csúszka matricát, attól meg olyan, mintha jégen hasítana.

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#64413) mathgery válasza Vanir (#64397) üzenetére


mathgery
aktív tag

:R bár az ára kicsit húzós. Esetleg valami alternatíva ez alatt? :)

(#64414) ribizly válasza mathgery (#64413) üzenetére


ribizly
veterán

Ha el tudod engedni a kapcsolható görgőt, akkor van alternatíva bőven.
Szóval akkor kell az a görgő, vagy sem? :DDD

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#64415) sNk77


sNk77
aktív tag

Sziasztok, valakit érdekelne egy Razer Lanceheadről pár kép Aby14 és Kinzuv3 társaságában ?

nádpálca

(#64416) mathgery válasza ribizly (#64414) üzenetére


mathgery
aktív tag

Hát a pénz nagy úr :) Ha muszáj akkor el kell engednem....majd megszokom...:)

(#64417) Vanir válasza sNk77 (#64415) üzenetére


Vanir
veterán

Jöhet ide bármi, persze. :)

mathgery: csináltasd meg a kapcsolót egy ötszázasból. :) [link] <- összefoglaló

[ Szerkesztve ]

(#64418) Sir81


Sir81
aktív tag

Melyiket ajánljátok inkább:

- Roccat Kova 2016
- SteelSeries Rival 300

Esetleg max 20-ért valami más?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#64419) Vanir válasza Sir81 (#64418) üzenetére


Vanir
veterán

Teljesen más méretre meg fogásra, amelyik kényelmesebb.

(#64420) Sir81 válasza Vanir (#64419) üzenetére


Sir81
aktív tag

Sajnos nincs alkalmam kipróbálni őket...

(#64421) ribizly válasza Sir81 (#64420) üzenetére


ribizly
veterán

Hali! Akkor az összefoglalóból a hogyan kérdezzek rész segítségével kérlek pontosítsd a keresésed és akkor jobban tudnak részedre ajánlani valami igazán jót a srácok. ;)
link

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#64422) Sir81 válasza ribizly (#64421) üzenetére


Sir81
aktív tag

-A keret max 20e forint.
-Viszonylag nagy kezem van olyan 19 cm a középső ujjtól a kézfejemig ha így jó... :D
-Fingertip fogás.
-Érzékenység nekem még új, jelenleg egy ilyet használok amit picit kicsinek érzek.

[link]

-Játékra használnám (FPS, RTS) és ha nem probléma akkor szerkesztéshez is (Adobe Premier Pro és
Photoshop, Blender)

Köszike! :K

(#64423) kemotox válasza Sir81 (#64422) üzenetére


kemotox
addikt

Fingertiphez akkor a Roccat inkább, Rival egy hatalmas bálna.

(#64424) dobragab válasza Sir81 (#64422) üzenetére


dobragab
addikt

Inkább a Kova, de az 1-3-1-ben jó, 1-2-2-re lehet, hogy kényelmetlen.

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#64425) Vanir válasza kemotox (#64423) üzenetére


Vanir
veterán

Bálnának bálna, de a közepe keskeny - ellenben való igaz, hogy fingertip-re nem igazán való. Szal ja, ha mindenképp ez a kettő, akkor a Kova inkább.

(#64426) moklys1 válasza moklys1 (#64411) üzenetére


moklys1
aktív tag

Nincs ilyen egér vagy esetleg rosszul tettem fel a kérdést? :))

(#64427) koxx válasza moklys1 (#64426) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ha úgy tennéd fel a kérdést ahogy az összefoglalóban le van írva akkor lehet, hogy hamarabb kapnál választ.

(#64428) MaTpr0F válasza koxx (#64427) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Nagyjából mindenre választ adott, kézméretet/fogást lenne jó tudni.

(#64429) TeebyKay válasza moklys1 (#64426) üzenetére


TeebyKay
őstag

Az a baj ilyen görgő alatti gombos egeret nem nagyon tudunk fejből, ami jó is. Amit mi is ismerünk és jó az nagyon drága. Én csak azt tudom javasolni, hogy nézz szét egy media markt üzletben vagy pesten a pixelben.

[ Szerkesztve ]

(#64430) moklys1 válasza TeebyKay (#64429) üzenetére


moklys1
aktív tag

Igen, értem :) Most egy jó pár éves gamer egeret használok munkában, razer taipan, aminek az ára akkor is 21k körül volt. Most már lecserélném :) A programozható gombok lehetnek máshol is nem csak a görgő alatt.

(#64431) Sir81 válasza Vanir (#64425) üzenetére


Sir81
aktív tag

Nem ragaszkodom ehhez a kettőhöz, szóval ha van valami jobb ilyen árban akkor hallgatlak!

(#64432) Vanir válasza moklys1 (#64430) üzenetére


Vanir
veterán

Öf, hogyan kérdezzek rész.

Sir81: [link]

(#64433) TeebyKay válasza moklys1 (#64430) üzenetére


TeebyKay
őstag

Általában hüvelykujjnál van két programozható gomb. Ha játszik ebay akkor Logitech G102, ha nem és elég az alacsony DPI beállítás (1000) akkor Steelseries Rival 100, egyéb esetben Logitech G203.

(#64434) izee


izee
senior tag

Ezt a Creative Sound BlasterX Siege M04 véleményt az iponon nem én írtam: [link]

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#64435) moklys1 válasza TeebyKay (#64433) üzenetére


moklys1
aktív tag

köszönöm :) csak munkára lenne, megnézem őket.

[ Szerkesztve ]

(#64436) izee


izee
senior tag

3 CS:GO-s tesztlink virít a Cougar főoldalán jelenleg. :)

[ Szerkesztve ]

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#64437) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Sziasztok!
Jópár napja nyüstölöm G900at és csak pozitivan tudok róla nyilatkozni. (ha az árát nem nézzük)
Ára és a teszt miatt kicsit kedvszegetten rendeltem be.... de akkor is tetszik na :K , ugy voltam vele max visszaküldöm ha nem gyerebe , de ezalatt a pár nap alatt ugy vagyok vele hogy ez nem megy sehova :DDD
Piszok könnyű,olyannyira hogy az elején még csak kábellel használtam hogy legyen egy kis plusz suly-ellenállás :D Rendbe vannak a gombelhelyezések, nyomáspontok is megfelőlek ,klikk érzet is pöpec szóval kellemes a patkány. Veszettül kézre áll nekem (palm/fingertip között tartom) lapát kezem sincs szóval jó ez ide falura XD. Nem vagyok egy nagy gamer cod2 óta szinte az összes értelmes FPS megvolt / van, ki se merem számolni mennyi órám van multiba vagy csak a bf3-4-1 be :DDD Csak azért írom hogy pár egér már volt a háznál szóval van mihez hasonlítani De.. ez a wireless öööööhhhmm hát izé , kb nem tudnám megmondani, azaz nem is tudom hogy van e input lag (persze biztos van , gondolom...) de ebből semmit se látok-érzékelek. Jó pár gamem elment csak ennek a fürkészésével :K
Akksija is egész baráti üzemidőt megy. /beállítás kérdése/
A görgönyomás érzékenyégen lehetne csiszolni ,az picit combos a többihez képest. jah kb ennyi
Szóval egy nagy pirospontot a G900-nak. Az ára annyi amennyiért el lehet adni ez benne van pakliban mint minden mással.

:R :R

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#64438) Vanir válasza izee (#64436) üzenetére


Vanir
veterán

Én is elégedettséggel vegyített meglepődéssel konstatáltam pár napja. :D

propetya85: A G900 valóban könnyű a többi wireless-hez képest, de azért a 107 gramm még mindig nem az igazi. Meg mondjuk kerülhetne feleennyibe.

[ Szerkesztve ]

(#64439) #00444928


#00444928
törölt tag

Sziasztok.

Pár nap eltelt, de csak nem nekem való a Razer DA Elite.
Irányításkor állandóan a jobb egérgombot megnyomom, nem tudom az egeret megemelni, csúszkál a kezemben, méretét illetően nem tudom mi lenne a jobb. Már nincs sok időm visszaküldeni, ezért is volna fontos eldöntenem, hogy mit vegyek helyette.
Legyetek szívesek ajánlani egy pár egeret, várnám a szakik véleményét is.

(#64440) sNk77 válasza #00444928 (#64439) üzenetére


sNk77
aktív tag

Szerintem nagy neked, nézz egy kissebbet. Csak aszimmetrikus jöhet szóba ? Ha igen, ha nem, sok más egér van ami jó szenzorilag és anyaghasználat téren ennyiért.

nádpálca

(#64441) Sir81


Sir81
aktív tag

Gondolom ennyit most bőven megér?

[link]

(#64442) Vanir válasza Sir81 (#64441) üzenetére


Vanir
veterán

Ha bejön a forma, akkor megéri, persze.

#64443: Kényelmileg értettem, nem kinézetre. :P Amúgy jó egér, csak nekem cseszte a gyűrűsujjam a jobboldali elülső oldalgomb - persze ez tök intuitív, hogy hogy fogja.

[ Szerkesztve ]

(#64443) Sir81 válasza Vanir (#64442) üzenetére


Sir81
aktív tag

Nekem tetszik a kinézete és most fehérben utazom! :)

(#64444) gtamate2 válasza Sir81 (#64443) üzenetére


gtamate2
veterán

Arra figyelj, hogy azok a gombok elől nagyon zavaróak tudnak lenni bizonyos fogás esetén.

*Sn0w

(#64445) Sir81 válasza gtamate2 (#64444) üzenetére


Sir81
aktív tag

A bal oldali biztos nem zavarna de a jobb valószínűleg igen. Nem lehet ezeket kikapcsolni?

(#64446) Vanir válasza Sir81 (#64445) üzenetére


Vanir
veterán

Természetesen de.

(#64447) Sir81 válasza Vanir (#64446) üzenetére


Sir81
aktív tag

Akkor nem probléma a probléma.

(#64448) Dani811


Dani811
aktív tag

Sziasztok!
A minap vettem egy Roccat Kone EMP-t, eddig tökéletesen működik, csak egy kérdésem lenne: a bal gomb kicsit hangosabb mint a jobb, ez normális dolog?
A választ köszi előre is!

(#64449) kemotox válasza Dani811 (#64448) üzenetére


kemotox
addikt

Aha

(#64450) Lecsoo11


Lecsoo11
csendes tag

Sziasztok.
Úgy alakult, hogy nem teljes egy év használat után megadta magát a Hama Urage nxt egerem.
Szeretnék egy újat, egy kicsit magasabb kategóriájút. Ennek a formája és a minősége sem jött be, nem éreztem pontosnak apró mozgásnál, és elég komoly volt az ,,acceleration'', ha lassan elhúztam valameddig, vissza gyorsan, akkor kevesebbet ment mint kellett volna. Ez lehet a kínai egérpad miatt is? Gondolom azt is kéne cserélnem?

Na és az adatok:
-20k alatt szeretnék venni
-használt nem, külföldi jöhet (ha megbízható)
-elsősorban játékra legyen jó, ott leginkább fps, tps (R6S, CSGO, Arma, PUBG)
-fingertip fogás, ketten használnánk, nekem 18, öcsémnek 17cm a tenyere, fogás módja azonos
-a lehető legkisebb érzékenységen van jelenleg, 800dpi
-egyéb igény: minimum 4 programozható gomb. Nem kell hogy huszonnyolcmillió gomb legyen rajta, de 4-6 programozható gomb jó lenne. A jelenlegin csak a kettő (böngészős oda-vissza) gomb van de az kevés.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.