Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58100) Dany007 válasza giigz (#58098) üzenetére


Dany007
veterán

Okés. Akkor kalkulálj egy összeget nekem 800k-s 12 éves Mondeora. Csak úgy hasra ütve. Tényleg kíváncsi vagyok mennyivel számoljak.
És értem azt is, hogy fiatalabb autónál kevesebb a bukta esélye.

"de egyrészt ezt én nem tudtam"

Okés, ezért is írtam, hogy lehet ezért vagyok ilyen könnyelmű.

"Ilyen méretben a Hankook téli szett 80-90k körül van."

Wow. Fogalmam se volt. Sógor intézte, azt mondta még egy lett volna ami felsőbb kategóriás, de az már drága lett volna... Így volt olyan 12-14k darabja. De valami spéci ismerőse Pécsről... Mindig nála rendeltek. És tavaly is kb 5 garnitúra gumit rendelt egyszerre. Maguknak 3 kocsira nekem meg apámnak is. :)
De tényleg komolynak tűnik, mert a 30-40 centis havon úgy megyek át mintha csak erősebb szembeszél lenne. :D

De mondom, egyelőre a Mondeo az - amiket linkeltem - a kiszemelt. Egyáltalán nem prémium kategória. Az 5-ös BMW az már inkább. Vagy a Az Audi A8. Esetleg egy nagy Merci.. Na de a Mondeo... áh. És igyekszem mindent megtenni annak érdekében, hogy ne nyúljak bele.. Szerelő + átvizsgáltatás szervizben...

@[rvilike]:

No látod e-bayen még nem néztem körül. :D De szvsz az se olcsó! Nem kockáztatnám ha nem muszáj. : ) Főleg ha benzines vételével ezt többnyire ki lehet küszöbölni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.