Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15728) bitpork válasza MunezXBK (#15727) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Már a hely is megvan ahol megcsinálják. De ahogy én szeretem a'la natúr látni a jószágot, és minden porcikáját megvizsgálni, abban hiszek hogy a vevőnek is jobb ha tud mindent. Ezért sem akarok többet kérni a kocsiért. Műszakilag csak egy rozsdafolt a bal hátsó íven és a szélvédő ami gondolkodásra okot adó. Viszont adok a gyári navi mellé egy 2 dines igo8-s multimédia fejet is, ami 300font volt egy éve.Azért gondoltam 550-re, mert ha a megpattanat és 13 évesen karcos szélvédőt meg a rozsdát megcsináltatja a vevő, akkor 100k alatti beruházással van egy tökéletes műszaki és majdnem hibátlan esztétikai állapotú kocsija. Persze ezeket kérésre én is megcsináltatom számlásan, de akkor nem 550 a jaószág. Viszont 2013 október 10ig van műszaki, van hozzá egy plusz acélfelni szett téli gumival( mondjuk csere érett, de a felnit adhatom ) . ÉS bármikor betolható a kocsi kpm vizsgára, átmegy önerőből.

De látjuk majd. Ha lesz érdeklődő akkor biztosan megegyezek vele. Persze ha nem a mi a vége meg alja ember jön. Mert ugye tudjuk h a vége a lökhárító, az alja meg a padlólemez.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.