Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#9601) tikshow válasza Maximum1 (#9599) üzenetére


tikshow
addikt

bizony-bizony, jobban teljesít :K

(#9602) Crias válasza bobooo (#9597) üzenetére


Crias
senior tag

Mekkora felbontáson? FullHD-re karcsú az alatt jó, de ennyiért már kapsz normális kártyát is... pl HD6850-et ami sokkal jobb ennél

Elég drága a bolt de ha mindenképp onnan akarod venni akkor ez a 7750 jó ár értékkel rendelkezik szerintem.

Na megint jól lemaradtam (nem frissítettem az oldalt...)

[ Szerkesztve ]

Crias

(#9603) nihill válasza Crias (#9602) üzenetére


nihill
őstag

7750 34k-ért is nagyon drága szerintem, máshol 36k környékén már a 6850-ek kezdődnek.
pl. [link] ez nagyon jó vétel sztem.

(#9604) Crias válasza nihill (#9603) üzenetére


Crias
senior tag

Azt írtam hogy abból a boltból, nézd meg 40k-ért akart venni 550ti-t ami teljesen ugyanazt tudja mint a 7750 tudom hogy máshol 28k körül vannak. Ha beválalja hogy máshonnan veszi akkor persze ez a 6850 a jobb ajánlat :)

Crias

(#9605) bobooo válasza Crias (#9604) üzenetére


bobooo
addikt

köszönöm szépen mindenkinek a válaszát :R

(#9606) Inv1sus


Inv1sus
addikt

A Gigabyte Superb 460-ot miért nem ajánlatos mostanság venni? Azért, mert régi kiadású?

A mostani gépemben is az van egyébként :D

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#9607) Bjørgersson válasza Inv1sus (#9606) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Amennyire én tudom mostanában a CTG szériás Chieftec tápokat ajánlják mindenhol.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9608) xtevo válasza Inv1sus (#9606) üzenetére


xtevo
őstag

Biztos ismered, de ha mégsem, akkor katt Ha ezek közül választasz nem fogsz mellényúlni.

(#9609) batagy


batagy
őstag

SZERK, bocs, nem ide akartam!

[ Szerkesztve ]

(#9610) Steven88


Steven88
tag

Sziasztok
Azt szeretném kérdezni, hogy kb 50e-ből milyen gépet lehetne előállítani? 1280-1024-es max felbontásra lenne, ha lehet ennyiből kihozni valamit, főként játékra lenne (de nem az új játékokra).
Választ előre is köszönöm.

(#9611) Tesomatee válasza vond (#9576) üzenetére


Tesomatee
tag

Hello!

Köszi az összeállítást remek lett:) Kérdéseim azok lennének hogy pl az SSD mennyire éri meg a pénzét? Tényleg annyira megdobja mondjuk az OS gyorsaságát? A jelenlegi házam egy Raidmax Smilodon. Ez mennyire rossz/rosszabb mint amit említettél?
jelenlegi HDD-m: SAMSUNG HD103UJ ATA Device (1000 GB, 7200 RPM, SATA-II). Ezt ajánlott lenne kicserélni?

Köszi, üdv

(#9612) Maximum1 válasza Steven88 (#9610) üzenetére


Maximum1
őstag

Valami használt gépet néznék, nehéz ennyiért tartósat alkotni.
Itt van ez.

(#9613) #98593280 válasza Maximum1 (#9612) üzenetére


#98593280
törölt tag

Eurocase-es HULLADÉK tápegységgel rendelkező gépet azért ne ajánlgass. Köszönjük.

(#9610) Steven88:

ASrock H61 alaplap, 11k
G530 CPU INTEL, 12k
4GB RAM DDR3 1333Mhz, 6k
160GB HDD sata2 7200 rpm, 5k (HWapró)
HD4850 1GB DDR5 , 10k (HWapró)
FSP/Chieftec 400 watt, 5k (HWapró)
Codegen ház, 3k

total: ~50k

#9611) Tesomatee : A Raidmax házak igencsak gagyik, Érdemes lenne cserélni. A 7200-as HDD maradhat, az SSD pedig igen, nagyon nagyon érezhetően felgyorsítja a windows-t, érdemes venni, akár egy 12eFT-os 32GB-osat is, a win7 64 bit 20 GB-ot foglal, elfér rajta bőven.

[ Szerkesztve ]

(#9614) Maximum1 válasza #98593280 (#9613) üzenetére


Maximum1
őstag

PSU: Eurocase 400 W Thermaltake ventilátorral nincs gar
Csak átfutottam, a Thermaltake szót láttam és mentem tovább.
Beleszaladtam a parasztvakításba. :DDD

(#9615) Tesomatee


Tesomatee
tag

IPON-ból tervezem összerakni a gépet. Onnan mi lenne a BestBuy ház? Az asgard?

Processzorhűtővel mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

(#9616) Korcselmelet


Korcselmelet
csendes tag

Sziasztok.
Nemrég, a 9425-ös kommentembe kértem segítséget gépvásárláshoz, amiben Coolmat adott segítséget. Sajnos az általa írt 6870 nem fért bele a 160+20k-s keretbe.

Alaplap: ASROCK H77 Pro4/MVP _ 25.787 Ft
CPU: INTEL Core i5-3450 3.10GHz 1155 BOX _ 49.326 Ft
RAM: PATRIOT 8192MB Signature DDR3 1600MHz CL9 KIT PSD38G1600K _ 11.785 Ft
GPU: SAPPHIRE 11180-00-20R HD6850 1GB GDDR5 PCIE _ 37.028 Ft
HDD: HITACHI 500GB 7200rpm 32MB SATA3 HDS721050DLE630 _ 20.116 Ft
ODD:NEC AD-7280S Fekete OEM _ 4.381 Ft
Ház: BITFENIX Merc Alpha _ 10.427 Ft
Táp: CHIEFTEC CTG-500-80P 500W BOX _ 13.195 Ft
Összesen: 172.046 Ft (135.469 Ft + áfa)

Ez így jó lesz? Esetleg valami csere, más alkatrész, valamiből erősebb?
Ipon-on 49k a 6850 2GB, és 53k a 6870, de így min 184k lesz a végösszeg.
megéri ezt a többletet valamelyik kártya, vagy erősebb CPU (i5 3550 53k-ért?) ?

Ha megrendelésre kerül a sor, és otthon szerelném össze, van szükségem bármi másra a rendelt eszközökön és egy csavarhúzón kívül?

(#9617) nihill válasza Korcselmelet (#9616) üzenetére


nihill
őstag

6850-be szerintem felesleges a 2GB
6870 jobb kártya igen, de ár/érték arányban nem éri el a 6850-et.
Erősebb CPU biztos nem kell, még ez is bőven sok lesz a 6850 alá.
Ha idővel majd cserélni tervezed a VGAt, ez a konfig jó kiindulási alap lesz bármire.

(#9618) #98593280 válasza Korcselmelet (#9616) üzenetére


#98593280
törölt tag

1440x900-as felbontásra a 6850 bőven elég. A 2GB vRAM meg nem gyorsít ott semmit. A Merc Alpha helyett én egy SHINOBI-t vennék, bár úgy látom csak 17-ért van ájponon ablakos. MInden esetre a Merc Alpha-ban azért túl nagy kábel support nincs, a CTG500-nak pedig igen sok kábele van. Én esetedben inkább az alaplapból vennék vissza, egy H77M is elég 20k-ért és a házba fektetném. A 3450-es Ivy pedig tökéletes, egy 6850-hez egy i3 is elég lenne.

(#9615) Tesomatee: Az attól függ mennyi a keret? Asgard Pro ájponban nincs, csak PCGEAR-ben tudsz rendelni.

A Shinobi Window 17k
Gondolom van Sharkoon T9 Economy (15k) és Value is (17k), ezek is jók.
Merc Alpha is van, 10k.
Vehetsz még TT MS-I -t 13-ért.

[ Szerkesztve ]

(#9619) TGWH válasza Korcselmelet (#9616) üzenetére


TGWH
őstag

Miért nem veszel olcsóbb alaplapot, akkor lenne +6-7 ezer... 184K így bőven ki is jön. Például.

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#9620) Isual válasza #98593280 (#9618) üzenetére


Isual
veterán

WQHD-ra (2560x1440) mekkora vRAM a javallott? - nyilván játékfüggő, de ha kifut a VGA a ramból, akkor azt hogy érzékeli az ember, fps dropp, vagy belaggolgat?

(#9621) TGWH: ilyen üzit én csak akkor kaptam, amikor a system RAM-ból futottam ki SC II-nél... GTA4-eztem 1GB-os 6870 CFX-szel U2711-en és ott a játék 2GB vRAM-ot érzékelt (nemtomhogy) s egész tűrhető volt...mondjuk én ha játszok, az Diablo 3 vagy semmi, azmeg nem egy hadüzenet a mai csúcsPC-knek...

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#9621) TGWH válasza Isual (#9620) üzenetére


TGWH
őstag

Hát, én egyszer-kétszer kaptam már ilyen vicces üzeneteket, hogy ,,a program kifutott a memóriából'', vagy az még a finomabbik változat, hogy ,,túlcsordult a memória''...
Vagy megnézed tirexi videóját, és ahol a ,,a vinyó nem éri utol a memóriát'' részhez érsz, ott láthatod mit csinál a játék (talán gta4?), igen, valószínűleg szaggatni fog...

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#9622) akela91 válasza Isual (#9620) üzenetére


akela91
addikt

Full HD fölött már jól jön a 3GB VRAM. Főleg jövőre tekintve.

(#9623) TGWH válasza Isual (#9620) üzenetére


TGWH
őstag

Igen, én is azért írtam, hogy nem játék közben.
Viszont már olyan is volt, hogy benyögte a gép, hogy ,,a videókártya tápcsatlakozója nincs csatlakoztatva''... na mondom ez mi, el sem indul a gép ha nincs rákötve, emlékeim szerint :D gef6600 amúgy, és pes-t szerettem volna játszani. Valamiért még a kártya 256mb-ját is felezte, és 128mb-os kártyának ismerte fel a gép, de hogy hogyan...

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#9624) Tesomatee válasza #98593280 (#9618) üzenetére


Tesomatee
tag

13-15k van maximum házra

(#9625) TGWH válasza akela91 (#9622) üzenetére


TGWH
őstag

Én úgy tudom, hogy 2gb is bőven elég, főleg úgy, hogy 100 ezer alatt hirtelen nem találtam 3gb-osat...

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#9626) akela91 válasza TGWH (#9625) üzenetére


akela91
addikt

3GB már elég több monitoros rendszerekhez is. Erre a felbontásra amire használná(2560x1440) nem sűrűn van példa, de egy 7850-70 megfelelő lehet rá valóban.
De egyébként is, ha mindent Fullon szeretne játszani akkor ide ezek a kártyák már nem biztos, hogy elégségesek. Persze kompromisszumokkal megfelelő.

(#9627) lemon99 válasza Tesomatee (#9624) üzenetére


lemon99
csendes tag

Én Sharkoon vaya házat választottam 11k ért van iponba. Ha van időd szerda csütörtök tájékában tudok egy értékelést írni.

(#9628) Isual válasza akela91 (#9626) üzenetére


Isual
veterán

egy ilyen szted megtenné? :D ;]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#9629) #98593280 válasza Tesomatee (#9624) üzenetére


#98593280
törölt tag

Sharkoon T9 Economy (15k)
TT MS-I 13-ért.
Mondjuk én a XIGMATEK Asgard Pro-t venném ennyiért, PCGEAR-ben,13k.

(#9630) akela91 válasza Isual (#9628) üzenetére


akela91
addikt

1nek elmegy :D

(#9631) Tesomatee válasza #98593280 (#9629) üzenetére


Tesomatee
tag

Értem köszönöm a válaszokat!

Szerk: Mit választanátok inkább egyetemre készületekhez? Új pc vagy új notebook? Mindkettőből felső-középkategória/felső lenne. A pc-m elavult notim nincs. És a pénz ilyen célra lett félretéve. Ha off bocs!

[ Szerkesztve ]

(#9632) Isual


Isual
veterán

Na olvastam, kutattam, osztottam, szoroztam és ez jött ki végül:

LAP: ASRock B75 Pro3 ~22k
CPU: Intel Core i3 2120 ~32k
CLR: Arctic Freezer 7 PRO Rev. 2 ~8k
RAM: A-DATA 8 GB XPG Gaming ~16k
HDD: WD 500GB Caviar Blue 7200rpm ~20k
ODD: NEC AD-7280S ~5k
VGA: ? (180k-s keretet tekintve max 40-45k körül)
TÁP: XFX ProSeries 450W ~14k
HÁZ: Xigmatek Asgard Pro ~14k
+ 2db AC F12 PWM / AC F12 Pro PWM ~3k

VGA-val tanácstalan vagyok mert nem akarok 550 Ti-t venni ugyanis ősszel (ugye?) jön a 6xx széria alsó-közép kategóriája erősebben és takarékosabban, s az lenne az igazi. AMD nem jó, úgyh vagy várok a VGA-ra és megveszem így (amikor kicsit az árfolyamok - remélhetőleg nem átmenetileg - rendeződnek), vagy veszek ideiglenesen bele apróról egy gtx 460-at.
Igazából valszeg géppel vagy anélkül megvárom a 650 ti-t, de majd látom még, az árfolyamoktól is függ, hátha nyárra javul a helyzet...

Kérdésem van viszont - láttam, hogy van 2 venti a házban, de vennék bele még egyet-kettőt (igazából kettőt szeretnék), de
ad1: melyik AC venti a javallottabb?
ad2: ráköthető-e egyáltalán ennyi pluszventi a lapra?
ad3: milyen pozíciókba lenne ideális tenni a plusz 1 v 2 ventit?

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#9633) LW válasza Tesomatee (#9631) üzenetére


LW
őstag

Notebookkal(HP 4720s) kezdtem, most már szerverként fut az asztali gépem.
LÖ Pannon Egyetem

Mindkettő megvan, de a noti szinte csak porfogó. Kollégiumtól is függ persze.

(#9634) TGWH válasza Isual (#9632) üzenetére


TGWH
őstag

Szerintem a procihűtő felesleges. Nem tudom mennyire csökkent a minőség, de a p4-esem gyári hűtője még mindig szinte hangtalan... RAM-on gondolom 4 ezret lehetne spórolni, ahogy alaplapon is egy-kettőt... ezt a cirka 14 ezret rá is dobhatod, jobb proci vagy vga, ahogy az erőviszony megkívánja, ezt mások jobban tudják.
AMD nem jó? Te mégis mit beszélsz? A 650-es nem lesz kicsit sok az i3-hoz? Inkább akkor a 14 ezret költsd jobb procira, pl. Ivy Bridge, és ahhoz már vehetsz új nvidia kártyát, ha az a mániád/az a jobb...

Venti témába nem írok, ezt a kérdést majd én is fel fogom tenni. Most az is szóba került, hogy dvd író alá pár ezer forintért egy szabályozót lehetne venni, és arra többet is lehet kötni, valamint egy mozdulattal fel lehetne tekerni őket...

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#9635) tikshow válasza Tesomatee (#9631) üzenetére


tikshow
addikt

notit haza tudod vinni hétvégén, gépet nem! én anno notit vettem, nem bántam meg, most hogy elvégeztem, megint pc, de a noti megmarad egyéb dolgokra

[ Szerkesztve ]

(#9636) Tesomatee válasza tikshow (#9635) üzenetére


Tesomatee
tag

Igen ez okoz nekem is fejtörést...De egyszerűen nem kapok olyan notit amin tudok szabadidőmben esetleg játszani elérhető áron belül...300e lenne egy olyan ami tényleg elég komoly... Az alatt pedig mindennél van kompromisszum. +kitudja meddig bírja... Sokat hallok róla hogy egy felőkategóriás VGA-s noti bírja 2 évet és byebye. Félek hogy hamar kipurcan. Lenovo márkát néztem egyébként. Az új Y580-st

(#9637) Inv1sus válasza Tesomatee (#9636) üzenetére


Inv1sus
addikt

Szerintem többet ér egy asztali. Sose szerettem laptopon nyomorogni, játszani (már amivel tudtam egyáltalán)

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#9638) Tesomatee válasza Inv1sus (#9637) üzenetére


Tesomatee
tag

Én is rávágnám ha nem egyetemi koliba készülnék...De végzett rokonom is pc-t mondott, de mégis vannak félelmeim...Amikor megbánom

(#9639) LW válasza Tesomatee (#9638) üzenetére


LW
őstag

Mellé egy netbook 30ért és már mobil is vagy. :)

(#9640) tikshow válasza Tesomatee (#9636) üzenetére


tikshow
addikt

Nekem albacomp van, igaz már nem gyártják de tökéletesen kiszolgált, anno 250 volt és 350-be került más márkából egy hasonló tudású gép, kockáztattam, bejött. Egyszer ment ki egy chip benne ami a háttérvillágítást biztosította, de gariba cserélték, meg annyi a baja, hogy kopik(műanyag + festék, csak 5 éves).

Amúgy laptopból egyébként igen, vagy lenovo vagy dell - asus-ok állítólag mostanában gyakran tönkre mennek; acer, msi, fuji pedig no comment kategória, mert annyira rosszak.

Az a lenovo amit kinéztél jónak néz ki, viszont ne várj tőle csodákat (asztalihoz képest, notihoz képest 278-ért sztem nem kapsz jobbat, de érdeklődj notis topikba nem nagyon figyeltem az árakat mostanában), monitor nélkül 140.000 körül lenne az asztali verziója kb szerintem, de ez minden notinál így van gondolom tudod.

Vagy amit LW javasolt, de tudni kéne, hogy mit fogsz tanulni. Pl.: ha informatikusnak mész akkor néha órára se árt, meg azért házikat haza tudod vinni stb. Mellette is sok minden szól és ellene is.

[ Szerkesztve ]

(#9641) Tesomatee válasza tikshow (#9640) üzenetére


Tesomatee
tag

BME/Óbudai Egyetem mérnök-inf.

Igen az árakkal tisztában vagyok... Ha pc mellé venném a notit akkor csak annyi kellene hogy egy League Of Legends elfusson rajta:D Meg működjön

#9639 Azt a 30ezres netbookot belinkelnéd nekem kérlek?: :)

[ Szerkesztve ]

(#9642) sketchifun válasza Tesomatee (#9641) üzenetére


sketchifun
senior tag

30k-ért nyilván csak használt noti van. De ha így veszed, elég neked egy noti XP-vel is, azon úgyis csak jegyzetelsz, olyat meg már kapni 30-ért.
+ Veszel mellé egy játékra alkalmas gépet a szobádba.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#9643) Tesomatee válasza sketchifun (#9642) üzenetére


Tesomatee
tag

Na megyek végigböngészem az aprót:)

Igencsak 80+ minden :F

[ Szerkesztve ]

(#9644) .45 válasza Tesomatee (#9643) üzenetére


.45
csendes tag

Keresd alfa156 hirdetéseit :)

(#9646) shadow1901 válasza Tesomatee (#9638) üzenetére


shadow1901
aktív tag

300-as noti árából otthonra is összeraksz egy kb pofás gépet és a koliba is...
Jegyzetelsz ósdi füzetbe, otthon begépeled wordbe, akkor tanulod is, okostelóra meg feltudod tenni ha esetleg elakadnál ZH-n :D

Artrage studio használja a Cuda magokat?

[ Szerkesztve ]

Kérdezz, bármit meg lehet oldani! | Inkább privátot írjatok!

(#9647) clip086


clip086
csendes tag

Sziasztok!

Játékgépen gondolkodom, a következő konfigot állítottam össze:

Lap: ASRock H77M 23k
CPU: i5 3550 53k
VGA: Sapphire HD7850 2GB 67k
RAM: KINGMAX 8192MB DDR3 1333MHz KIT 11k
Ház: Sharkoon MS120 11k
Össz: 165k

Szerintetek rendben van? Két feltételnek kellene teljesülnie:
- Van egy Chieftec GPS-400AA-101A típusú tápom. Ez ugye elég lesz a konfighoz?
- Dell U2311H monitorom van, amihez DisplayPort kellene. MiniDP van a videókarin, szóval jónak kell lennie.

(#9648) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Igazabol a kerdesemet beirhatnam a milyen vga-t, vagy milyen cpu-t topikba is... de kicsit kacifantosabb a helyzet... Remelem tudtok segiteni a dillemamom...

ugy nez ki, 20K-t felre tudok tenni a kovetkezo honapban... szoval a helybentopi a kovetkezo:

mostani asztali gepem:
e5200 (sokaig ment tuningolva is) egy toxic 4850-es kisereteben 4 giga jofele tuningrammal es ket 7200-es vinyo raid0-ban dolgozik, hogy ne oszuljek meg :) nativ felbontas amit hasznalok: 1360*768...

ket lehetosegem van:
-veszek apron 20K-ert egy e8400-es c2d procit, vagy ha szerencsem van 21-22 korul egy e8500-os c2d-t... meg nem allnek be sajnos az i5/i7 taborba...
-vagy! cserelem a videozsugat egy gtx 460-as videozsugara... 30K korul megveszem... 10K korul elpasszolom a mostanit es ott a 20-as (1 gigas jo lesz)

de amin tiprodok, hogy mi lenne a jobb ehhez a felbontashoz? jobb cpu, vagy jobb vga?

nem jatszok lovoldozos jatekokkal... inkabb ha modernebb jatekokat kell kiemelnem, akkor a fallout 3 , new vegas, skyrim, sc2, diablo 3, TQIT vonalon mozognek... lehetoleg high es/vagy max lenne a cel... (jo tudom a skyrim-en kivul egyik sem zsir uj, csak a stilus miatt irtam... nem lennek "nagy" bf3 jatekos a jovoben sem :))

tudom, hogy aki most a vga mellett tenne le a voksat, az csipobol ravagna, hogy miert nem 6850... nos ATI fan vagyok, szinte mindig ATI kartyam volt... de engem meggyozott a hardvare-teszt 460 vs 6850 tesztje... szerintem ahhoz a range-hez amiben en mozgok, inkabb a 460 passzol :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#9649) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Szakik nem húzott G530 mellé milyen VGA ajánlott, aminél nincs procilimit és 30k alatti (új, aprós garis javaslat is jöhet, raadeon annyiból preferált, hogy kevesebbet eszik)
1860x1050 körüli felbontás mellett

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#9650) Predator2


Predator2
addikt

Egyik ismerősöm megkért, h írjak mert számítógépet szeretne venni a fiának.

-A keret 110e ft.
- Játékra, filmre, és internetre kellene.
- Monitor felbontást nem tudott mondani (de egy CRT van nekik nem mai darab)
- Egér, bill, monitor van, csak a "gép" kell

sajnos ujjat szeretnének

THX a válaszokat

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.