Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31851) tom_tol válasza szazbolha (#31840) üzenetére


tom_tol
addikt

Külön miner-t kellene írni rá, nem hiszem, hogy bevállalják.
[link]

(#31852) Yany válasza vizimento (#31839) üzenetére


Yany
addikt

Vannak fenn benchek, de nem tűnik jobbnak a sima 1070-esnél, főleg ha az extra fogyasztást és árat is beleszámítjuk: [link] [link] [link]

Ár/hashrate-ben az RX580-asok frankók, fogyasztás/hashrate-ben meg a 1070-esek. A 1070Ti mindkettőt bukja, ha jól látom, de igazán körbejárt cikket még nem találtam, ami összehasonlítaná ezeket.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#31853) ff-thomas


ff-thomas
aktív tag

Használ valaki USB-s watchdog-ot a righez?

find a way or make one..

(#31854) "VAN MINDEN"


"VAN MINDEN"
csendes tag

Üdv!

Van-e valakinek infója arról,hogy ezzel a 6 db kártyával mekkora hozammal lehet számolni havilebontásban kb:

http://www.foramax.hu/MSI-MSI-GTX1070-8GB-GDDR5-GAMING-X-8G-3%E9v-garancia-p-9519.html

illetve milyen lapot ajánlanátok hozzá?

Sallai Attila

(#31855) madpapa válasza ff-thomas (#31853) üzenetére


madpapa
senior tag

Igen.

(#31856) subaruwrc válasza Bossp (#31849) üzenetére


subaruwrc
félisten

Játék alatt felugrik az órajel gyári +700-ra ami sok neki.
Játék előtt reseteld az órajelet

(#31857) sanzi89


sanzi89
addikt

Most lett elegem a Nicehash-ből. Az EU szerver állandóan szarakodik, most se működik a Dashboard, tegnap órákig Maintenance, és kb. a bő felét, kétharmadát csákányoltam az elmúlt 24 órában, mint amit kellene. Jó meg kényelmes lenne, ha MŰKÖDNE. De nem működik...

Van valami ajánlott/bejáratott ZCASH és MONERO pool ahova érdemes csatlakozni?

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#31858) LógaGéza válasza sanzi89 (#31857) üzenetére


LógaGéza
addikt

Ráadásul már a pool is néha offlinera vált, nem csak a gui...

Androidos megbízható walletet tud valaki ajánlani, amire mehet Cryptonight, és Equihash is?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#31859) Yany


Yany
addikt

IOTA, MONA, elég durvát művelnek.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#31860) fogtunder válasza Yany (#31859) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én vettem tegnap 60 IOTA-t 3$ környékén, elég szép a haszonkulcsa :D sajnos most több mozgatható pénzem nem volt, pedig toltam volna bele. raádásul lassan startol Koreában is, az megint egy szép nagy lökés lesz.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31861) Smithy87 válasza sanzi89 (#31857) üzenetére


Smithy87
senior tag

Nem tudom a Gui szarakodik de nekem az amstardami szerver pöpecűl megy többet hozott tegnap mint amit kalkulált.

(#31862) Smithy87 válasza Smithy87 (#31861) üzenetére


Smithy87
senior tag

Alig hogy leírtam meg döglött. :)

(#31863) LógaGéza válasza Smithy87 (#31861) üzenetére


LógaGéza
addikt

Teljesen leálltak a poolok, az EU szerverem, minden mineren Connection refused hibát dob...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#31864) varmi2 válasza LógaGéza (#31863) üzenetére


varmi2
nagyúr

Nekem is. De Lassan 1 hónapja tolom nicehassal, és elégedett vagyok. Így marad továbbra is.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#31865) AGE-T


AGE-T
senior tag

Nem tudtok valami szolid dobozt két kártyának? Valahogy meg kellene oldani két kártyás bányászást külső dobozról okosban :D

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#31866) fogtunder válasza AGE-T (#31865) üzenetére


fogtunder
nagyúr

mármint laptophoz akarsz kötni két VGA-t és úgy bányászni? én azt nem erőltetném, drágák az ilyen ládák, egyszerűbb, ha csinálsz neki egy dedikált gépet, vázra, azt később tudod bővíteni plusz kártyákkal.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31867) LógaGéza válasza varmi2 (#31864) üzenetére


LógaGéza
addikt

Nekem az a bajom, hogy ha már ekkora feevel dolgoznak, akkor legyen már legalább megbízható rendelkezésre állás...
De valahogy mindig van ilyen... Se a weblapon, se külső klienssel nem tudom normálisan monitorozni a rigeket, hogy rendben van-e minden... Mindig fel kell csatlakoznom Teamviewerrel, mert a weblap szerint az egyik GPU eldobta magát, közben semmi baj nincs...

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#31868) sanzi89 válasza LógaGéza (#31867) üzenetére


sanzi89
addikt

Ezzel lett nekem is tele a hócipőm. Kényelmes, egyszerű, nem kell váltogatni semmit sehova, ezért szedjék is le a sápot, rendben van. De cserébe legyen megbízható és működjön normálisan. Az utóbbi napokban/hetekben ebben nálam elvérzik a Nicehash...

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#31869) L4mie válasza sanzi89 (#31868) üzenetére


L4mie
veterán

Hát erre a megoldás, hogy fogsz egy stabil coint, mondjuk zec, zen kapirgálod, és csak azt kell figyelni, hogy mikor van pump és eladod akkor :) amúgy is jóval alacsonyabb ezeknek az utalási költsége mint a btc-é. bár ha hodl ni akarod akkor jó a nicehash walletjén is hodl-zni. :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#31870) olle


olle
senior tag

Komolyan az a bajotok hogy "hetek" "hónapok" óta szarakodik a nicehash? Erre van egy karbantartás és kicsapjátok a hisztit! :D Nem vagytok 100%-on :D :C :C :C :C

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#31871) Smithy87


Smithy87
senior tag

jöjjön ki az utalás kipróbálom a winminert. Jaxxra lett még indítva nem akarom,hogy beragadjon.

@ Olle: Nem hisztizek csak megállapítottam, hog a kollégának igaza van és jelenleg lállt a bányám. :) CSinálják meg öröm bódottá. :D

[ Szerkesztve ]

(#31872) Sondi1986


Sondi1986
addikt

Mi lehet a gond a Nicehash 2.0-nál , tettem a gépbe még egy kártyát és a programon belül nem tudok semmire se rámenni. Leszedtem a legújabbat, a teszt a 97% megállta. :F

Nicehash 1 -es meg valami hálózati hibát ír.

Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#31873) sanzi89 válasza olle (#31870) üzenetére


sanzi89
addikt

Látom lejött a lényeg... :(((

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#31874) melkah válasza L4mie (#31828) üzenetére


melkah
tag

Igy lenyegesen korrektebb! koszonom.

(#31875) Hosssszu


Hosssszu
őstag

Sziasztok!

(Tudom buta kérdés lesz. :B )
Van egy Lenovo B50-70 laptop. Core I5 proci, Radeon R5 M230 videokártya.
Tudom hogy nem egy erőgép, főleg nem bányászatra. Viszont munkahelyen mehetne éjjel, nappal folyamatosan, azaz nekem egy petákomba sem kerülne hogy bányászkodik.
Az lenne a kérdésem hogy vajon mit lenne érdemes vele bányászni, illetve csak úgy saccra kb. mennyit bányászhatna egy nap alatt?
Gondolom nem leszek belőle milliárdos, de mivel csak itt porosodik (betört kijelz, senki nem használja), így hagy dolgozzon.
Soha nem bányásztam még, ezért vagyok ilyen naív ebben a dologban.

Segítségeteket előre is köszönöm! :R

(#31876) varmi2 válasza Hosssszu (#31875) üzenetére


varmi2
nagyúr

Valószínüleg semmit. A bányászprogik lehet fel sem ismerik a karit benne. Tehát porosodjon tovább, semmit nem ér.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#31877) bbarna válasza Hosssszu (#31875) üzenetére


bbarna
tag

winminer letölt, benchmark megmutatja dollárban (kb.0,2 lesz) hogy mit tud.
winminer paypal-ra tudja küldeni 20 $ - onként.

(#31878) sanzi89 válasza Hosssszu (#31875) üzenetére


sanzi89
addikt

Nagyságrendileg kb. 1000 Ft egy hónapra.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#31879) bobalazs válasza sanzi89 (#31857) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

zcash - flypool
monero - supportxmr

(#31880) Smithy87


Smithy87
senior tag

Hmm ez a nicehash most jól beleállt a földbe :((

(#31881) LógaGéza válasza Smithy87 (#31880) üzenetére


LógaGéza
addikt

Most elkezdtem egy kis sumocoint bányászni, hoz annyit elvileg mint az eddigi zcash + cryptonight kombóm, ráadásul elvileg a blockreward nőni fog hamarosan, vagyis még többet fog érni. Majd meglátjuk.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#31882) sanzi89 válasza Smithy87 (#31880) üzenetére


sanzi89
addikt

A Facebook oldalán már olyat is olvastam a kommentek között, hogy feltörték őket.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#31883) L4mie válasza sanzi89 (#31882) üzenetére


L4mie
veterán

az nem jó, mert van rajta pár 1/1000d btc-m még abból az időből amikor próbálgattam :/

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#31884) Sondi1986 válasza sanzi89 (#31882) üzenetére


Sondi1986
addikt

Akkor senkinek nem megy a Nicehash?

(#31885) Zoo123 válasza Sondi1986 (#31884) üzenetére


Zoo123
senior tag

Nem, bizonytalan ideig leállás van.

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#31886) sanzi89 válasza L4mie (#31883) üzenetére


sanzi89
addikt

Nekem sajnos egy kicsit több... :(((

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#31887) Hosssszu


Hosssszu
őstag

Köszönöm szépen a válaszokat! :R
Esélyes hogy akkor tényleg porosodni fog a gép.

(#31888) madpapa válasza sanzi89 (#31882) üzenetére


madpapa
senior tag

Vélhetően nagy gebasz van. Végre jól alakulna a heti pénz, erre lenyúlják. Nagy balhé lesz belőle, az már biztos.

(#31889) JohnyBlue válasza madpapa (#31888) üzenetére


JohnyBlue
őstag

jaja bittos most csomagolnak a fijúkák mert indul a gép a Seychelle-szigetekre :D

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#31890) madpapa válasza JohnyBlue (#31889) üzenetére


madpapa
senior tag

nyem a nájszhessesek TE!

(#31891) Smithy87


Smithy87
senior tag

Ebwf alatt tul melegszenek a 1060aim erre valami megoldás? 80%pwr 90%venti de rendre leáll. 75+ fokosak...

(#31892) Tamás9x válasza Smithy87 (#31891) üzenetére


Tamás9x
őstag

egy képet tudsz küldeni, hogy miylen felállással vannak a kártyák? kívülről,

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#31893) kem válasza Hosssszu (#31887) üzenetére


kem
addikt

Az a CPU ~67H/s-t tud, az $8.74/honap. En is kb. ezzel kezdtem, de mar 420H/s az ossz telljesitmenye a farmomnak ami napi tobb mint £1-t hoz. Azt pedig HODL.

Köszi!

(#31894) subaruwrc válasza Smithy87 (#31891) üzenetére


subaruwrc
félisten

nem gondolnám hogy a 75c gpu miatt állnak le

inkább valami más a gyenge láncszem.

(#31895) Smithy87 válasza subaruwrc (#31894) üzenetére


Smithy87
senior tag

Nem tudom ram van benne (8 giga) táp van alatta (thermaltake berlin) egymás melett vannak 2 fullos pcIe slotban. A táp nem silver vagy gold viszont rendesen túl van méretezve.

(#31896) melkah válasza Smithy87 (#31891) üzenetére


melkah
tag

ewbf elso talalkozasnal nekem is volt ilyen gondom. clyamore eth-nal ugyanaz az osszeallitas hibatlanul ment.

Atrendeztem a kartyakat egy szellosebb keretbe es azota hibatlan. Minden kartya kozott 6cm a legkissebb tavolsag a jobb szellozes erdekeben, elotte 3-4cm-er volt es alurol kevesbe tudtak szellozni. (Nyilvan eth es zec banyaszat egesz mast melegit a kartyan. Az en esetemben ez bevalt, de ez csak egy tipp.)

[ Szerkesztve ]

(#31897) szazbolha


szazbolha
addikt

Régi AMD kártyát akartam beüzemelni 4xxx, gondoltam megnézem mit hasítanak ezek manapság.
Sajnos letöröltem a régi drivereket és az Opencl 1.0-át is

Esetleg nincs meg valakinek? Nem találom a neten, saját neghajtóról meg töröltem, mert azt hittem már sose lesz rá szükség. Asszem a 10.1 cat volt integrálva az opencl 1.0-val.
Későbbi cat (12-ig) vagy opencl nem jó, akkoriban ezt kijátszottam win7 alatt.

Addig ne indul a winminer rajta amíg nincs opencl. (linuxot most nem telepítenék...)

(#31898) Tamás9x


Tamás9x
őstag

3Ksol jelenegi bányászata:

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#31899) klykkly válasza 8zabi (#31838) üzenetére


klykkly
tag

CryptoKitties , fasza ........ a helyzet egyre rosszabb :C

(#31900) Smithy87


Smithy87
senior tag

Winminert használók? az miért van, hogy lépten nyomon leáll? Ugyan azokkal a beállításokkal amikkel a claymore önmagában, és nice alatt, simán kimegy a világból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.