Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31651) varmi2 válasza szazbolha (#31650) üzenetére


varmi2
nagyúr

De nicehasel már nem is olyan rossz a gtx 1070

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#31652) szazbolha válasza varmi2 (#31651) üzenetére


szazbolha
addikt

Ezzel csak az a baj, hogy nem írják oda milyen metódussal számolták. Milyen TÁP hatásfokkal, a gép mennyit fogyaszt VGA nélkül. Végig néztem a niceHahs eredményeit és szinte biztos, hogy a VGA-kat alap beállítására vonatkoznak amit eredményként írnak, vagyis 100%-os TDP-re. Nagyon nem mindegy, hogy egy kártyát hogy állítunk be. A fogyasztás csökkenhet 30-40%-ot a számítási teljesítmény meg nőhet 5-20%-ot.

Szerk: Nem tudom miért kissé gyenge eredmény jött ki nekem GTX1070-re, talán a 1070 tulajok segítenek és mondanak számítási teljesítményt, meg VGA fogyasztást jó beállításhoz. Az adatokat netről szedtem 70% TDP-vel.

[ Szerkesztve ]

(#31653) Dr. Romano válasza varmi2 (#31651) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ez a kalkulátor szép, innen indultam ki én is azonban a valós tempó jócskán elmarad ettől, össze vissza ingadozik. Nálam így néz ki, több algóval is próbálkoztam egyik sem tudott stabil maradni. Nem tudom hogy ez természetes vagy csak nálam nem jó valami....

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#31654) s7evcsenko válasza szazbolha (#31650) üzenetére


s7evcsenko
addikt

A 1070-re az a 33Mh/s nem túl rossz, nekem pl 30-nál alig mennek többet.
Az az 58 gondolom 38 akart lenni, de szerintem az sok, annyit kétlem, hogy mennének, vagy csak a nagyon szerencséseknél talán.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#31655) "VAN MINDEN"


"VAN MINDEN"
csendes tag

Üdv!

Mennyit számít,hogy 1060 3Gb vagy 1060 4Gb-os kártyával bányászok? Fogyasztás illetve termelékenység szempontjából. Elég a 3 gb vagy kell a 4 gb?

Sallai Attila

(#31656) varmi2 válasza "VAN MINDEN" (#31655) üzenetére


varmi2
nagyúr

1060-ból nincs 4GB verzió, csak 3 és 6Gb van.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#31657) sleve válasza Dr. Romano (#31653) üzenetére


sleve
tag

Ez így természetes így működik. A kalkulátorokra nem érdemes hagyatkozni rá kell állni pár órára/egy napra és kiderül mit hoz. Még amit kiír aktuális hozamnak attól is el szokott maradni a valós érték.

A tudás hatalom, a tudatlanság áldás.

(#31658) "VAN MINDEN" válasza varmi2 (#31656) üzenetére


"VAN MINDEN"
csendes tag

Értem,köszönöm!
Akkor a kérdésem a 6 Gb-os verzióra vonatkozik!
Kell ,vagy elég a 3 Gb-s?

Sallai Attila

(#31659) "VAN MINDEN"


"VAN MINDEN"
csendes tag

Hiába olvasgatok,nagyon el vagyok ettől a témától maradva.....

Tud valaki itt az oldalon ajánlani valakit akinek lenne egy napja és segíteni beüzemelni egy bányász gépet.
A kiválasztásban,optimalizálásban és beállításban is kellene segítség!
Természetesen nem ingyen kérem!

Előre is köszönöm!

Sallai Attila

(#31660) tom120514 válasza "VAN MINDEN" (#31658) üzenetére


tom120514
őstag

Bányászatban a tapasztalat szerint nincs különbség ha a RAM típusa azonos.

Never go full retard.

(#31661) bbarna válasza "VAN MINDEN" (#31659) üzenetére


bbarna
tag

Hol?

(#31662) tom_tol


tom_tol
addikt

Üdv!

A GPU-Z kiírja a ram gyártóját ? GTX 1060

Köszönöm

(#31663) Sondi1986


Sondi1986
addikt

Úgy beszéltek itt mint ha az nvidia kártyái kívül jobb alternatíva nem is lenne, pl. RX570 tök mindegy milyen memória van rajta 26-29 közt bányászik.

Ráadásul a GTX1060 3GB meg vannak számlálva a napjai Ethash algó nemsokára átlépi a 3GB-ot és akkor erre már nem lehet alkalmazni!

Vett ilyet valaki mostanában? [link] samsung memória lehet rajta?

[ Szerkesztve ]

(#31664) Dr. Romano válasza sleve (#31657) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Értem, köszi :R

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#31665) tom120514 válasza Sondi1986 (#31663) üzenetére


tom120514
őstag

Jogos. Mondjuk én nem értek az AMD - hez semennyire, de még nagyobb áramszámlát nem szeretnék fizetni :) Ismerős vett RX570 hatos riget. Az 800 Wattot fogyaszt, nálam a 12 Nvidia 1000 alatt, köszi nem :)

Never go full retard.

(#31666) bobalazs válasza tom_tol (#31662) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Igen kiírja.

(#31663) Sondi1986

Ráadásul a GTX1060 3GB meg vannak számlálva a napjai Ethash algó nemsokára átlépi a 3GB-ot és akkor erre már nem lehet alkalmazni!

2477 mb-en jár, van még ideje.

[ Szerkesztve ]

(#31667) BandiT85 válasza szazbolha (#31652) üzenetére


BandiT85
aktív tag

Nagyon egyszerű a 1070 téma. Nem Eth-t kell bányászni, abban nem olyan jó és kész. Whattomine-ra beikszelitek az x db 1070-et, és az Eth és társai nagyjából a 15. helyen vannak.

Nicehash nálam (8db 1070 két gépben) 600-680 dollár közötti hozamot ír havonta. Gépek fogyasztása havi 30e forint.

Zcash picit kevesebb, olyan 500-550 dollár között hozott, amit a flypool számolt a kifizetések gyakorisága alapján, ami pontosnak mondható.

Nem tudom mennyit kaparnak a 1070-ek, ki sem próbáltam az ETH-t, 99%-ban mindig jobb hozamot írt bármely kalkulátor Zcash-re.

(#31668) Sondi1986 válasza bobalazs (#31666) üzenetére


Sondi1986
addikt

Nekem 2773MB mutat.

tom120514
Nem akarom fényezni az AMD kártyákat de bányászatra sokkal jobb vétel nem hülyeségből veszik annyian.
Amennyivel többet eszik az AMD annyival többet is bányászik. Nem egy RX570/580-as 8GB kártya akár 32Mh/s tud. Ráadásul sokkal jobban bírják a duál bányászatot.

Ja és ezt úgy mondom hogy én is nvidiákal bányászok, de nekem anno nem volt lehetőségem AMD venni és ha nincs ló jó a szamár elvén vettem bányászatra nvidiát. :)

[ Szerkesztve ]

(#31669) tom120514 válasza Sondi1986 (#31668) üzenetére


tom120514
őstag

Semmi gond, tudom hogy jól hoznak, csak nekem a fogyasztás meg a BIOS berhelés miatt nem szimpi. Ez természetesen nem jelenti azt hogy nem veszek holnap ilyeneket vagy hogy bármi bajom lenne az AMD-s kollégákkal :)

Never go full retard.

(#31670) Ferenc.


Ferenc.
tag

Sziasztok ismét.

Pénzt szeretnék megforgatni én is, ebben a nagy virtuális világban. Hogy lehet ezt csendes társként megtenni tőkével, hogy ne itthon kelljen azon aggódnom ,hogy a bányászgépem megy-e épp, nem megy, jó-e az algoritmus stb, meg nem is értek ezekhez, se az összeszereléshez, meg állandóan felügyelni kéne, s sokszor nem is vagyok itthon egész napokat.
De olyan jól hangzik, hogy 10-12 hónap alatt visszahozná a befektetett pénzt. Kereskedés megint nagy hektikus, nekem ilyen szép bányászás jönne be, de csendes társként, valami csapathoz csatlakozva. Van ilyen? Aztán néztem a felhő alapú bányász bérlést, nem vagyok jártas, angolul sem tudok jól, s az internet azt írja hogy sok a csalás.

S erre néztem ezt a sokat emlegetett nicehash oldalt. A főoldalon már írja, hogy Sell vagy Buy, na most én Buy lennék akkor, s látok csomagokat, hogy 24 órára lehet bérelni x összegért valamennyi Gh/s -t. De ez most mennyire éri meg? Csinált már valaki ilyet? Vagy van olyan oldal ahol jobban megéri befektetni bányászokhoz? Mi a legjobb?

[ Szerkesztve ]

(#31671) tom_tol válasza bobalazs (#31666) üzenetére


tom_tol
addikt

Kösz

(#31672) techie_guy válasza Sondi1986 (#31668) üzenetére


techie_guy
tag

Nekünk lett volna lehetőségünk AMD-t venni, ennek ellenére szinte csak Nvidiákat vettünk eddig, ennek pedig egyszerű oka van, mégpedig a hatékonyabb helykihasználás. Az AMD hatékonyabb bányászatra, mint az Nvidia és a ROI is rövidebb, de ha valaki helyhiány miatt max. 6 riget tud elhelyezni, hosszabb távon jobban fog járni az Nvidia kártyákkal, mert az 1-2 hónappal hosszabb ROI után profitábilisabb lesz a rendszere. Arról nem is beszélve, hogy az Nvidiák értéktartóbb kártyák, mint az AMD-k értékcsökkenés és presztízs terén is. Ha megkérdezel egy gamert milyen kártyát szeretne azonos paraméterekkel rendelkező AMD vagy Nvidia esetében nagyon nagy részük Nvidiát fog mondani, ami nem elhanyagolható tényező használt kártyák értékesítésénél.
Viszont ha valaki kisebb rendszert tervez kevés riggel kvázi hobbi szinten, akkor mindenképp AMD-t javaslok mégpedig 4 GB-os verziót, amivel fél millió alatt is könnyen ki lehet hozni egy 6-8-as riget, ami ROI után már nem elhanyagolható profitot fog termelni. Az ETH 4 GB-os kártyával nagyon pesszimista forgatókönyvvel is bányászható lesz 2020 közepéig, aminél sokkal valószínűbb a korábbi PoS eljövetel, amikor már a 8 GB-os kártyával se mész semmire.

(#31673) techie_guy válasza BandiT85 (#31667) üzenetére


techie_guy
tag

Milyen algokkal bányászol a 1070-ekkel Nicehash-sel? Illetve 600-680 közötti hozamot ír, de mennyi a valós? Van már kifizetés alapján tapasztalatod vele?

(#31674) Krix válasza szazbolha (#31647) üzenetére


Krix
őstag

Nálam ilyen 1050ti-k voltak eddig: 11.5 MHs/s, 13.2 MHs/s, 15 MHs/s. Tehát van szórás, a 14.5-15 a nagyon jó kategória szvsz. Simán kifoghatsz egy olyat ami kifekszik 12-nél.

If it is not broken then don't fix it!

(#31675) BandiT85 válasza techie_guy (#31673) üzenetére


BandiT85
aktív tag

Pár napja álltam át Nicehash-re, utalás még tehát nem volt, igazából megvárom az első utalást, és eldöntöm hogy melyik volt a jobb (Zcash/Nicehash).

Azt hogy milyen algo megy, azt automatikusan váltogajta a nicehash, attól függően melyik profitálilisabb, vagy melyik hashing powerre van jobban ingény. (mert itt bérbeadod a számítási teljesítményedet).

Amúgy ha egy 550 dollár meglesz/hó, akkor már elégedett leszek. Vagyis annak megfelelő BTC. :U

(#31676) Yany válasza szazbolha (#31650) üzenetére


Yany
addikt

Ez milyen coinnal? Ethereum?
Nekünk 189 MH/s @ 770W jött ki a legoptimálisabb üzemre 6 db 1070-es Armor OC-val. Falból. Stabil, sok hónapnyi claymore-ral tesztelve-bizonyítva. Ezzel számolhatsz.

Bandit: A Nicehash ezzel a fentivel napi 15-18 ropit termel egy hónapja kb.

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#31677) Ferenc. válasza BandiT85 (#31675) üzenetére


Ferenc.
tag

Most már kezdem érteni, akkor akinek van bányászgépe otthon és a nicehash oldalt használja az a Sell opciót használja az oldalon?

Én meg mint írtam pár hsz-el feljebb nekem van tőkém de nem akarok itthon bányászattal foglalkozni, de forgatnám benne a pénzem ebbe a kripto világba, s így én meg a Buy -ra megyek a nicehash oldalon, s így ti bányásztok helyettem a pénzemért cserébe!? Tehát összeköti a bányászt a befektetővel? Na valami ilyet keresnék én..

Most akkor számoljunk:
Akkor ha te ezzel kb 500 dollárt keresel havonta, ha levesszük a villanyszámlát is, s nyilván megvan hogy mennyi pénzt raktál bele(8db 1070 kártya +egyéb), így a megtérülési idő akkor 9-12 hónap között kell egyen kb. Ugye?

Most akkor a kérdésem az, hogy én akkor ha ugyan ennyi pénzel mint amennyit te a bányász gépre + áramdíjra költessz, én a Buy lehetőséget használom a nicehash oldalon, akkor én mennyit keresek havonta? Tehát nekem mennyi a megtérülési idő a befektetett pénzre?

[ Szerkesztve ]

(#31678) szazbolha válasza BandiT85 (#31667) üzenetére


szazbolha
addikt

Köszi! Ez a megoldás. Nem ETH-t kell bányászni 1070-el, ahogy 1080-al sem, és máris sokkal jobbak lesznek a profit és megtérülés mutatói.

(#31674) Krix : Köszi az infót! Most tapasztalom hogy azonos 1060-ak is különböző számítási teljesítménnyel mennek, de ekkora szórás nincs (ha mind samsungos)

(#31663) Sondi1986 Szerinted még hány napig lehet 1060/3GB-al ETH-t bányászni?

[ Szerkesztve ]

(#31679) Krix válasza szazbolha (#31678) üzenetére


Krix
őstag

ezek közül csak a 15-ös Samsung, a többi hynix.

If it is not broken then don't fix it!

(#31680) szazbolha válasza Yany (#31676) üzenetére


szazbolha
addikt

Köszi az infót.
Ezt visszaszámítva a korábbiak szerint kártyánként: 31,5 Mh/s és 106w
A táblázatom szerint a tiszta profit 3037 Ft.Ez nagyon messze van a 15-18 ropitól/nap, de biztos én számolom el valahol.

(#31679) Krix : Akkor a 1050-eseknél is számít a ram típusa. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#31681) Yany válasza szazbolha (#31680) üzenetére


Yany
addikt

ropi --> usd

Hát persze. Ezért is nem Ethert túrunk --> whattomine.com
Nicehash-sel nagyon szépen termel, már régóta sokkal jobban, mint Ethereumon.

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#31682) szazbolha válasza Ferenc. (#31677) üzenetére


szazbolha
addikt

Ugyan én még ne használtam a "buy" oldalt, de 3 gondolatom van ezzel kapcsolatban.

1. Valószínűleg picit olcsóbban kapod meg a coint, mintha hagyományos módszerrel vásárolnád (különben nem lenne kereslet) de gondolom ehhez is kelll tapasztalat mire bérelj számítási teljesítményt.

2. Szerintem vagy azonnal vagy rövid időn belül megkapod a coint, bár nyilván van valamiféle sorban állás. A sorban állási idővel a nicehash fog játszani és lefogadom, hogy magának termeltet amikor azt megéri. De lehet túlkombinálom és pesszimista vagyok

3. Ez a lehetőség tisztább és biztonságosabb mintha valakivel összeállnál bányásztatni. Ha én fektetnék be ilyen módon, akkor csak olyannal üzletelnék, aki nem fizet áramdíjat, van telephelye ami legalább 1 évig meg is marad, és hajlandó valamiféle kölcsönszerződést aláírni, aminek a beszerzett gépek a biztosítékai.

(#31681) Yany Jahogy a ropi az dollár! és más coinra vonatkozott Úgy mindjárt más.
Ahogy másik fórumtárs is írta 1070-el nyilván nem ETH-t fogtok bányászni.

[ Szerkesztve ]

(#31683) techie_guy válasza Yany (#31676) üzenetére


techie_guy
tag

Ezek szerint hónapokig ETH-t bányásztatok a 1070-ekkel? Miért?

(#31684) Yany válasza techie_guy (#31683) üzenetére


Yany
addikt

- a nicehash közel sem volt még ennyire fenn akkor, mint az ether
- a claymore atomstabil volt így nem kellett vele folyton vacakolni
- etherhez volt a legtöbb jól használható leírás, ami kezdőként előny volt
- a claymore monitorozója nagyon szuper gpu hőmérsékletekkel és segített megismerni az 1500km-re futó gépünk állapotát
- az ether mindig is szimpi volt :)

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#31685) Sondi1986 válasza techie_guy (#31683) üzenetére


Sondi1986
addikt

Mert bejött a BTG ami Equihash algot használ, nicehashnél meg megugrott az értéke.

szazbolha passz!

[ Szerkesztve ]

(#31686) "VAN MINDEN"


"VAN MINDEN"
csendes tag

Üdv!

Tudnátok konkrét konfigot ajánlani a következő alternatívához?

Megtérülés illetve befektetési célból mi lenne az ideális valuta amit választanátok kezdésnek,illetve milyen configgal. Elég még a 1050 Ti/4 gb?
1 max 2 riget szeretnék 10-12 kártyával összesen,egy milla a plafon amit költenék rá.

Segítséget előre is köszönöm!

Sallai Attila

(#31687) varmi2 válasza "VAN MINDEN" (#31686) üzenetére


varmi2
nagyúr

Üdv.
Ha egy riget akarsz 12 kártyával, akkor ez a lap kell neked: ez
Ha két riget akarsz 6+6 karival akor ez
Hozzá a legolcsóbb cpu ami bele megy, és 4GB ram, hdd: mindegy milyen csak legyen legalább 80Gb os.
Az első esetben felejtsd el a windowst, mert nvidia esetén max 8 kártyát kezel, amd esetén 13 kártyát. Tehát vagy veszel 8db 1050ti+4db rx560 így jó. HA tiszta nvidia riget akarsz 12 karival akkor linux, abból is van speciális bányászásra kihegyezedd os.
Tápnak meg legalább gold minősítésü 800-1000W

[ Szerkesztve ]

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#31688) "VAN MINDEN" válasza varmi2 (#31687) üzenetére


"VAN MINDEN"
csendes tag

Köszönöm!

Jól gondolom,hogy egy lap 12 kártyával gazdaságosabb mint 2/6os kiosztásban?

Sallai Attila

(#31689) varmi2 válasza "VAN MINDEN" (#31688) üzenetére


varmi2
nagyúr

Minimális a különbség. De mint írtam, 12 nvidia kártya esetén a windows-t nem tudsz használni. Amd esetén még használható a windows is 12 kártyánál.
Egyszerübb megoldani a 6-8 kártyás riget, mint a 12 kártyásat.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#31690) LógaGéza válasza sanzi89 (#31103) üzenetére


LógaGéza
addikt

Hogyan sikerült itt elérned a 490-et? Nálam még a 400 se megy, akármit csinálok...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#31691) sanzi89 válasza LógaGéza (#31690) üzenetére


sanzi89
addikt

Stabilan csak a 400 megy nálam is, 490-nél nagyon megnőtt a rejected share. Vagy memória húzás 1950-re gyári BIOS-szal, vagy modolt BIOS-szal 1750. Bármelyiken módosítok, elindul a rejected share gyártás....

Én visszaraktam a gyári BIOS-t és 1300/1950-nel megy stabil 400-at.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#31692) klykkly


klykkly
tag

Sziasztok
Pár hete az ETH láncon airdrop-olt XNN tokent próbálom official wallet ben előcsalni és tovább küldeni.

Nagyon nem akar látszani. etherscan.io szépen látszik a darbszám ,de a walletben nem. 0.0 -át ír.
Wallet light sync el megy és uptodate.

Valami rosszul csinálok?

Walletben "CONTRACTS" itt "custom tokens". Hozzádaom a contract address-t. az eredmény 0.0

[ Szerkesztve ]

(#31693) czpitti


czpitti
senior tag

Valaki megválaszolta már az uj amd driver kérdését?hogy optimalizálva van-e bányászatra a 12 kártyás driver?

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#31694) LógaGéza válasza sanzi89 (#31691) üzenetére


LógaGéza
addikt

Még annak is örülnék, de két kártyából az egyik 380 körül, a másik 350, ugyanazokkal a beállításokkal, ugyanolyan BIOS-al.
Mondjuk nekem XFX van, alapból 460-nak ismerte fel, csak BIOS flash után lett 560...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#31695) tom120514 válasza Krix (#31674) üzenetére


tom120514
őstag

Bocs, nem akartam félrevezetni senkit,nem hallottam még ilyen gyenge 1050-esekről.Vokt nálam Samsungos 4 darab, most 6 Micronos van, mind 14-15 között tud/tudott.

Never go full retard.

(#31696) mepet válasza czpitti (#31693) üzenetére


mepet
addikt

Nem remlik ilyen, szerintem meg senki sem nyilatkozott 8 kartyasnal nagyobb rigrol.

(#31697) Cheesy


Cheesy
őstag

Hosszú ideje kerülgetem a témát, inkább csak olvasgattam utána, de csak nem hagy nyugodni ez a bányászat.

Ha jól értelmezem, ASIC miner célhardverekkel BTC-t (SHA based miner) és LTC-t (SCRYPT based miner) lehet bányászni.
Valahogy a sok GPU-s szörnyek világában nem látok akkora potenciált, mint egy célhardverben, bár lehet én vagyok a szűk látókörű :)

Egy S9 Antminer kintről kb. 1450 USD + ÁFA, tehát kb. fél millió HUF.
Az erősen optimista kalkulátor alapján nem lenne rossz beruházás.
Persze ehhez még kell venni hozzá tápot és be kell konfigolni. Az áramot még lehet, hogy ingyen is meg tudom oldani, de ha a lakossági 37 HUF/kWh-al számolok se szörnyű a dolog, kb. 1400W fogyasztással számolva.

Valamit nagyon elmatekoztam és hiú ábrándokba kergetem magam? :F

www.vakbelmutet.hu

(#31698) sanzi89 válasza LógaGéza (#31694) üzenetére


sanzi89
addikt

Pontosan milyen 560-as kártyád van? Mert van valami 560D ami talán butított cucc.

Én ilyen kártyából állítottam össze egy 4-es riget: GIGABYTE Radeon RX 560 Gaming OC 2GB GDDR5 128bit PCIe (GV-RX560GAMING OC-2GD)

Mind Elpida ramos volt, ha ez számít valamit.

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#31699) melkah válasza BandiT85 (#31667) üzenetére


melkah
tag

"Nicehash nálam (8db 1070 két gépben) 600-680 dollár közötti hozamot ír havonta. Gépek fogyasztása havi 30e forint."

2*8db 1070 vagy 1*8db 1070-el -re irja a 600-680$ kozotti hozamot ? (ezt nem ertettem igazan)
Ha 1*8db 1070 eseten irja ezt, az szep, akkor megkerdezhetem, hogy te milyen beallitasokkal tolod ?
Korlatoztad, hogy milyen algokkal banyaszhat vagy hagytad, hogy az osszes algoval banyasszon?
Huzod kezzel a kartyakat, esetleg Afterburnerrel, vagy nem? Ha igen, akkor milyen ertekekkel ered ezt az eredmeny el ?
Koszi

(#31700) LógaGéza válasza sanzi89 (#31698) üzenetére


LógaGéza
addikt

Igen, alapból butított volt, de újabb VBIOS-al már megy sima 560-ként. Csak azt furcsálom, hogy két ugyanolyan kártya, ugyanaz a VBIOS, és mégis van köztük 30H/s különbség. Ha mind a kettő menne 380-on, már nem is panaszkodnék...
Mindegy, megreklamálom.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.