Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10701) silmatauki válasza bok92 (#10700) üzenetére


silmatauki
őstag

multi-login? na vegee valami komoly ujitas...

(#10702) bok92 válasza silmatauki (#10701) üzenetére


bok92
addikt

Na de várjál... Jön még valamilyen éjszakai mód, ami a színhőmérsékletet fogja változtatni.( akkor a flux ez miatt lett letiltva :D). Sőt lesz biztonságos jegyzet is. :). Szerk: A multi login viszont iskolai használat esetén lesz elérhető. Remélhetőleg otthoni felhasználás esetén is...

[ Szerkesztve ]

(#10703) silmatauki válasza bok92 (#10702) üzenetére


silmatauki
őstag

igen, az flux-szeru cucc nagyon bejövõs. holnap ki is probalom az iPad Pro-n (jelenleg csak arra nem lehet sehogy se fluxot telepiteni)

(#10704) bok92 válasza silmatauki (#10703) üzenetére


bok92
addikt

De ahhoz kell JB, nem? mert múltkor olvastam valamit, hogy a Flux korlátozva lett, vagy mi... :)

(#10705) silmatauki válasza bok92 (#10704) üzenetére


silmatauki
őstag

nem kell jb, ha az oktoberi releaset deployolod xcode-bol. ez minden ipaden muxik, kiveve a Pro-t.

(#10706) Sholom


Sholom
tag

Sziasztok! Air2-nél a gyári smart cover koptatja a házat mint az iPad4-nél?

(#10707) -secret- válasza Sholom (#10706) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:N

(#10708) lacy86


lacy86
addikt

Ha mar tokok :))

Tudtok ajanlani valami f@szat?!
Nyaron mikor vettem akkor MM-ben vettem hozza egy Belkin tokot ( 12k :U ) de mar meguntam! ;]

(#10709) runner 125 válasza lacy86 (#10708) üzenetére


runner 125
nagyúr

Tucano. Nekem a Mini 2-höz és az Air 2-höz is az van, mindkettőt több, mint 1 évig használtam, napi több órát, gyakorlatilag nem látszott rajtuk semmi használati nyom.

Konkrétan most ezt használom.

Ugyanaz, mint egy gyári, csak töredék áron elérhető.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10710) DiscoDan


DiscoDan
csendes tag

Sziasztok
Érdemes még Air 2-t venni, vagy ha nem olyan sürgős, inkább várni a következő generációra? ( Air 3 mikorra várható)

(#10711) Rage47 válasza DiscoDan (#10710) üzenetére


Rage47
veterán

air2 nagyon jo hardvert kapott, érdemes mindenképp

air3 talán ősszel

[ Szerkesztve ]

(#10712) Themes válasza runner 125 (#10709) üzenetére


Themes
aktív tag

Ha jól látom ez is cirka 7700huf nem mondható olcsónak. :)
Vki tud ettől olcsóbbat esetleg?

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#10713) Ragnar95 válasza Themes (#10712) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ebayről Smart Case.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#10714) Themes válasza Ragnar95 (#10713) üzenetére


Themes
aktív tag

THX :)

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#10715) zolikaDB válasza Themes (#10712) üzenetére


zolikaDB
veterán

Én ezt rendeltem, most várom, h megérkezzen: [link]

(#10716) Imy válasza Themes (#10712) üzenetére


Imy
veterán

Én ilyet rendeltem, de még nem jött meg. Jól néz ki, van valakinek ilyen?

(#10717) Imy


Imy
veterán

Mágneses töltő kábelekkel valakinek tapasztalata? [link]

(#10718) univerzita válasza Imy (#10717) üzenetére


univerzita
addikt

Konkrétan amit linkeltél nincs sehol írva hogy MFi támogatás,elég olcsó.

(#10719) Imy válasza univerzita (#10718) üzenetére


Imy
veterán

Mire jo mfi nélkül?

(#10720) univerzita válasza Imy (#10719) üzenetére


univerzita
addikt

Arra amire hirdetik. Csak az a probléma hogy lehet hogy fog működni fél évig( a jobbik esetben) vagy egy hétig. Tehát bizonyos idő után képes felismerni hogy nem rendelkezik ezzel a certifikácioval.

(#10721) gzbotii válasza Imy (#10717) üzenetére


gzbotii
veterán

Ez olyan cucc, mint a MagSafe a MacBookokon? A vége marad a telefonban és csak így csattintod rá?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#10722) Imy válasza univerzita (#10720) üzenetére


Imy
veterán

Tölteni kellene, gépre nem nagyon dugdosom. Amugy bth-val winhez nem lehet csatolni ituneshoz?

(#10723) univerzita válasza Imy (#10722) üzenetére


univerzita
addikt

Ez úgy szok előjönni hogy a iPhone vagy iPad kiírja hogy,,Nem támogatott eszköz " és sem a töltés és másolás nem megy. A kérdést nem értem - Bluetooth - tal lehet -e csatlakozni Windowshoz a iTunes -hoz?

(#10724) gzbotii válasza Imy (#10722) üzenetére


gzbotii
veterán

BT adatmásolás szempontjából kb 10 éve túlhaladott technológia.
Viszont tud olyat, hogy wi-fin keresztül csatlakozik az iTuneshoz és szinkronizál automatikusan amikor mindkét készülék (PC és Tablet) is egy hálózaton van. [link]

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#10725) Süvi válasza Themes (#10714) üzenetére


Süvi
őstag

Nekünk ilyen van, ma is rendeltem 3db-ot (baráti kör)

(#10726) ZS3NI válasza Süvi (#10725) üzenetére


ZS3NI
őstag

Nekem is van ilyen, de nem szeretem. Túlságosan vastag lesz tőle az Air2 :(

Legalább masszív, biztonságos. Amikor hurcolni kell akkor ebben van.

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#10727) Süvi válasza ZS3NI (#10726) üzenetére


Süvi
őstag

Ez biztosan nekem jött ? :)
Ez olyan mint az eredeti.

Ehhez képest a többi, amit az előbb linkeltek 2-3* vastagabb és nehezebb ránézésre is. :)

(#10728) ZS3NI válasza Süvi (#10727) üzenetére


ZS3NI
őstag

Igen jó helyre ment. A többi ennél rosszabb az tény, csak beugrott hogy nekem is ilyen van és nem kedvelem. Nem is tudom mi lenne az igazi. Volt nálam vékony smart cover, az hamar széttört. (sarok elpattan)

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#10729) dobost


dobost
senior tag

Sziasztok!
Rendelt már valaki a MobilVilágtól?
Igen jó árai vannak. :Y Air2
Megbízható bolt?

(#10730) Süvi válasza dobost (#10729) üzenetére


Süvi
őstag

Holnap felhívom őket. Elég gyanús.

(#10731) Imy válasza dobost (#10729) üzenetére


Imy
veterán

Ez tényleg gyanúsan olcsó.

(#10732) Atikusz


Atikusz
senior tag

Sziasztok!

Tablet vásárlás előtt állok és a véleményetekre vagyok kíváncsi az alábbi kérdésben:

Egy 4G képes tabletet szeretnék venni 32GB vagy 64GB beépített tárhellyel - bővíthetőség nem számít, nem akarok -, 8" kijelző méretben és ami a legfontosabb, hogy a legjobb az üzemidő legyen.

A kettő típus jöhet szóba - a mobilom Galaxy S6, ha ez számítani fog a véleményadásnál -:
Galaxy Tab S2 8.0 32GB LTE
Apple iPad mini 4 64GB LTE

Felhasználás: elsősorban munkában - email levelezés, naptár, böngészés, cloud szolgáltatások, ezen felül meg zenehallgatás (Spotify) és hasonló, játék egyáltalán nem, max HayDay ritka ráérős napokon.

A döntés számomra nehéz, az árban való különbségek nem befolyásolnak a végleges döntésben, inkább az üzemidő és a használhatóság - és persze a véleményetek - lesz a "perdöntő".

Ebben kérem a segítségeteket.

(#10733) runner 125 válasza dobost (#10729) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ha a legjobb 170k körüli br. árból indulunk ki, akkor az 133k nettó. Ez az ár kb. a beszerzési nettó ára a készüléknek. Nem lehetetlen ennyiért adni, de ki az a hü.e, aki így adja ugyebár, 0ft marginnal, kockázatva a számla nélküliséggel..
Nagyobb esélyt látok arra, h fake az egész.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10734) dobost válasza runner 125 (#10733) üzenetére


dobost
senior tag

Nekem is ez ütötte meg a szemem. Ma reggel listázta a olcsobbat.hu nekem. Nem találtam semmi véleményt a boltról. Mondjuk ha ennyiért raktárról adják, akkor nincs gond. A garanciát úgyis az Apple intézi. :)

(#10735) Süvi válasza ZS3NI (#10728) üzenetére


Süvi
őstag

Amikor 2 éve vettem a tokot az Air-re nagyon sokat végignéztem, hogy számomra az Apple megoldása a tökéletes, súly, vastagság, anyag, védelem, szempontjából, és az már csak hab a tortám, hogy a kínaiak is elég jól másolják.

Viszont van egy tok+cover páros, ami lehet hogy jó lenne Neked.

Most szerintem lelepleztem az Apple-t, koppintja a kínaiakat :)
Ha jól tudom a Mini4-gyel jelent meg egy újfajta tok

De mi "ilyet" már két éve vettünk a mini2-re, ami tökéletes illik a Smart Coverhez.
Így átvették a kínaiaktól - kicsit javítottak a minőségen:) - és már ők is összeraknak ilyen szép összeállításokat.

(#10736) runner 125 válasza dobost (#10729) üzenetére


runner 125
nagyúr

A weboldal már nem is elérhető. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10737) dobost válasza runner 125 (#10736) üzenetére


dobost
senior tag

Nálam se...
De rossz vagyok, lebuktattam őket! ;]

(#10738) CharlieDrop válasza Süvi (#10725) üzenetére


CharlieDrop
veterán

itthonról lehet valahol ilyet rendelni, vagy csak a gyárit?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#10739) Süvi válasza CharlieDrop (#10738) üzenetére


Süvi
őstag

Itt az aprón hirdeti ezt a kínait egy gyerek 8000 Ft-ért, de nem mondja, hogy kínai, de nyilvánvaló, akartam mar szólni neki,csak nem akartam szetrellkodni a hirdetést.
De elég hamar megjön, kb4 hét.

(#10740) CharlieDrop válasza Süvi (#10739) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Köszi :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#10741) silmatauki


silmatauki
őstag

iPad Pro tokok-téma: Megjött ma ez az Amazontól: http://www.amazon.com/gp/product/B017LU81C0?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o01_s00

Eddig semmi gond nincs vele. Van rajta tolltartó (ami nagyon fontos volt! A sokkal drágább Apple-tokokon ilyen nincs), és a be/kikapcsoló mágnes is normálisan műxik.

(#10742) atees válasza silmatauki (#10741) üzenetére


atees
őstag

Mennyire használható a pro a napi használatra? Lehet egykézzel tartani hosszabb idejig?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#10743) silmatauki válasza atees (#10742) üzenetére


silmatauki
őstag

"Mennyire használható a pro a napi használatra? Lehet egykézzel tartani hosszabb idejig?"

Tok nélkül még éppen hogy tartható az oldalán (nem ráfektetve a kézre). Tokkal (legalábbis ezzel) már nagyon nehéz, azaz nem lehet így megtartani. “átkarolva” persze nincs a súly miatt gond; ráadásul ebben a tokban van gumiszíj, ami alá be lehet “nyúlni”, így leesés ellen is véd ilyen egykezes módban.

Amúgy imádom a Pro-t. Sajna a 4GB RAM előnye nemigen mutatkozik meg Safari-ban – kb. ugyanolyan gyakorisággal kezd el lagolni a scrollozásnál a Pro, mint az Air2 (ez utóbbi 9.0.2-n), amit csak egy komplett app killel lehet orvosolni. Azaz ha az ember megnyit 5-6 tabet, akkor garantáltan elkezd ez is lagelni gyorsabb scrollnál, akkor is, ha lelövi az ember a tabeket. Ez nagyon nagy csalódás volt, mert reméltem, hogy legalább ezzel nem lesz már gond.

Amúgy a hangja csodás, és az új 9.3bétával már a JB hiánya se annyira zavaró (ui. van hivatalos f.lux-típusú funció az iOS-ben.)

(#10744) atees válasza silmatauki (#10743) üzenetére


atees
őstag

Ijj😱😱😱
Hát mondjuk ekkora kijelzőhöz vminek dolgoznia kell.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#10745) lacy86 válasza silmatauki (#10743) üzenetére


lacy86
addikt

Remeljuk a 9.3 megoldja a safari "laggot"
Ha mar ilyen sok ujdonsagot rejt

(#10747) Rage47


Rage47
veterán

nyárra talán tényleg tökéletes lesz az ios9, aztán megint kezdődik elölről a 10-zel :D

(#10748) -secret- válasza Rage47 (#10747) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ez sajnos mindennel így van.

(#10749) vadászcsiga válasza Rage47 (#10747) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Össze is foglaltad a ios lényegét :D

(#10750) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Tegnap csutkára befagyott az iPadem.. fél percig nyomva tartva a home + power gombot segített életre kelteni a kütyüt, ilyennel még nem találkoztam. :F

Xr

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.