Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6162) Szten Márs válasza Atticus85 (#6145) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Ilyen Samick Les Paul már volt a kezembe, nem volt jó. Egyáltalán nem győzött meg, szerintem felejtős. A telecaster, meg amit kinéztél, egy agathis testű csoda. Az olyan fából készült gitárokat én élből kerülném, de lehet velem van baj... mindenesetre kizárólag a low-low end gitároknál szokás használni, tesco gazdaságos faanyag. (A P90 csak egy plusz... szerintem sem valók telére, de végülis még humbuckeres telék is vannak szép számmal, de ezek nekem egyszerűen nem illenek a tele feelingjéhez. A telecasterek igen jellegzetes ízű gitárok, kb. az egész gitárvilágban a les paul és telecaster a kettő, aminek a legjellegzetesebb ez íze az én fülemnek. És egyszerűen ez számomra nem egyeztethető P90-ekkel, meg humbuckerekkel. Ismét velem lehet baj, ez van :) )

Printszkrín: Biztos vagy benne? A test anyaga netszerte mindenhol "pine", ami fenyő ugyan, de nem épp "spruce". Vannak fenyőfajok, amik érzetre, sűrűségre, tömegre hasonlóak lehetnek a kőrishez, szerintem itt erről volt szó. Ja igen, többek között a gyártó saját honlapja szerint is fenyő a test anyaga ;)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.