Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54490) X2N


X2N
senior tag

Vintage'52-ben hallottam múltkor 1930-as évekbeli Fender erősítőt,(szeretek ide betérni időnként mert rengeteg jó erősítőt lehet itt kipróbálni...itt volt lehetőségem kipróbálni Mesa Dual Rectifiert, Bogner Ubershall, Soldano SLO-t, SLO-t igaz nem vettem meg, pedig jó áron volt...utána döntöttem hogy inkább megépítettem magamnak) kicsit sajnálom hogy ennyire felmegy ezeknek a dolgoknak az eszmei érték miatt az ára, de ettől még ezek ugyanúgy használhatóak maradnak a mai napig, ilyen egyszerűbb 1 csatornás(max 2 csatorna közös EQ-val)erősítőket ma is megéri megvenni és akár építeni is(itt Magyarországon is sokan vannak akik ezzel foglalkoznak), könnyen fenntarthatóak és jól is szólnak, persze ez annak opció aki tudja hogy mit akar, nem annak aki megveszi a multieffektet a 125 erősítő modellel(Belelapoztam múltkor egy Ampero manual-ba és messze nincs benne annyi erősítő mint amit promóznak, simán beteszik ugyanannak az erősítőnek 1-2-3 csatornáját külön modellbe így van meg 100+ erősítő...pedig reménykedtem hogy lesz benne pl jó kis Trainwreck, Dumble, vagy régebbi Fender/Vox, Sunn modellek...hát nem...) . Aprón meg olyan dolgokat lehet kifogni, tegnap láttam egy Bugera 1960 100W-os Marshall Plexi klón-t egy 4X12 Behringer ládával egybe 100eFt-ért. :C Szerintem nem volt fent 8 órát elvitték. De most is van fent egy rackes cucc viszonylag jó áron ami tartalmaz egy Lexicon MPX-1-et Midi pedállal, reverben csak ennek az ára 1000usd felett van...profi stúdió minőségű effekt,plusz egy olyan marshall előfokot(az sem egy olcsó cucc) is tartalmaz a rack ami fentebb az Iron Maidenes setup-ban van...

[ Szerkesztve ]

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.