Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37251) consono válasza Goose-T (#37246) üzenetére


consono
nagyúr

Hehe, a cortomon fordítva van, kívül van a fehér a zebra pickupön :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#37252) Goose-T válasza consono (#37251) üzenetére


Goose-T
veterán

Ez így adta magát a beszereléshez. Érdekes, hogy a legtöbb zebra pickupos gitáron úgy van, hogy kívül van a fehér.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#37253) bot1978 válasza fattyu (#37244) üzenetére


bot1978
senior tag

"a gitár vásárlást tényleg befejeztem"

Erre mondja az addiktológus, hogy a függőség csak egyszer alakul ki. Utána már csak a halál számít gyógyulásnak, addig viszont csak visszaesés van.

Ebay-es téma:

Amikor biztos átverés (pl. a rossz ram szerintem ilyen) volt amit kaptam én hagytam az ebay-t és egyből a paypal-nál kértem refundot "nem kaptam meg a csomagot" indoklással. Érdekes módón egy csaló sem reklamált, hogy pedig ő elküldte. Nem tudom, hogy a paypal hogy intézi a behajtást, de nagyon gyorsan megkaptam a pénzem, amikor náluk kértem refundot. Mondjuk nem tegnap volt, nem tudom mennyit változott azóta... szerintem van valami biztosítás erre.

(#37250) Goose-T

Ez hol korrodált? Az alu oxidra gondolsz a meneten vagy vaksi vagyok?

[ Szerkesztve ]

(#37254) bot1978 válasza benedekco (#37248) üzenetére


bot1978
senior tag

Veszik a nicket, van aki eladja, talán adózás miatt, hogy ne legyen egyértelmű mennyit adott el vagy csak jó pénzt fizetnek érte nem tudom miért. Ezért is kell a paypal-nál refundot kérni, mert általában nem egy embert vernek át a csalók és tökmindegy hány becenévvel, hány webes felületen keresztül a végén a paypal számlánál már ott van milyen bankszámla van hozzákapcsolva, rákeresnek és ha sok a zűrös ügy, már "nem is kérdezünk semmit" kategória, és visszaadják a pénzt. Én SD kártyánál kaptam olyat, hogy a ráfestett kapacitás felénél kiírta, hogy megtelt a lemez. Hamis volt. Simán "nem kaptam meg" vonalon intéztem. Mondjuk az sima borítékban jött, nem kellett aláírnom semmit átvételkor, csak bedobták, mint a levelet...

(#37255) Goose-T válasza bot1978 (#37253) üzenetére


Goose-T
veterán

Az alumíniumoxid is korrózió, ezért is nem írtam rozsdát, ami ugye a vasoxid. Egyébként meg valószínűleg spiáterből van, a tiszta alumínium az túl drága lenne, és az is tud korrodálódni. Egyébként az rögzítőalátétek konkrétan rozsdásak voltak, csak arról nem tettem fel képet. Amikor még az eredeti hidat állítgattam, abban is rozsdásak voltak a hernyócsavarok. A húr is tiszta rozsda volt.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#37256) arnyekxxx válasza bot1978 (#37254) üzenetére


arnyekxxx
veterán

én is a paypal nemkaptammeg-et használom ha valami szart küldenek, fene se fog leállni vitatkozni valami kínaival arról, hogy szerinte jó az. Nyilván csak a tracking nélkül szállítottaknál működik

(#37257) bot1978 válasza Goose-T (#37255) üzenetére


bot1978
senior tag

Szerintem tegyél rá ilyen Les Pault 300Ft-ot megér.
Amúgy királyul néz ki. Nagyon adja.

"A húr is tiszta rozsda volt."
Ajajj, akkor az pince lesz, persze ha szerencséd van jó a lakk mindenhol és a fába nem került nedvesség.

Nagyon köszönöm a hírlevelet. Tényleg működik. A mai B550-et sikerült megcsípnem. Egy szebb váza is kerül ennyibe, állati. Én örülök neki akkor is, ha teljes KO. mert eladom a Toby-t így most egy állvány felszabadul, szóval lesz mibe tenni. Amint lesz időm visszaszerelni Tóbiásba az eredeti hangszedőket meg is hirdetem.
Ha megérkezett a B550 írok majd, hogy mi van vele. Izgi. Ez a szín elég szokatlan. A feketében az a piros paca élőben remélem nem dominál nagyon, mert piros nem igazán van a szobában.

Állati mákom volt. Éppen a gép előtt ültem megnyitott gmail, amikor megjött a leveled és azonnal kattintottam. Na, mondom most nyakon csípem. 2 másodperc volt és mivel paypal semmi űrlapot nem kellett töltögetni katt-katt-katt, aki 20mp-el utánam kezdte már lekéste 1 perc nem volt mindösszesen. Visszakattintottam a leveled linkjére a végén és már minden darab elkelt felirat fogadott, szóval vagy egyesével adogatják, vagy a többiek is résen vannak.
Érdekes, hogy bass mindig csak egy van solo meg több...

(#37258) chaosmonger válasza fecaga21 (#37233) üzenetére


chaosmonger
tag

Mondjuk nekem a PC-re van dugva a kimenet (hangszóró vagy fejhallgató), csak nekem nincs Focusrite-om, csak egy Rocksmith kábelem, amin értelemszerűen nincs is audio kimenet, szóval másképp nem is tudnám.
Így tökéletesen működik

(#37259) Goose-T válasza bot1978 (#37257) üzenetére


Goose-T
veterán

Gratula a B-550 QTB-hez! Nekem is megakadt a szemem rajta. Ha nem tetszik a színe, elcserélheted velem egy fehér B-550-re. Bár a bandánk basszusgitárosáé lesz, de nálam lesz tartva, azon fog játszani a budapesti próbákon. Annyi hibája van, hogy az egyik pickup körül lepattogzott a festék:

Amikor mutattam neki a B-550 QTB-t, akkor teljesen beleszerelmesedett, de aztán fehéret sikerült lőnöm.

Tegnapelőtt este már be is állítottam az oktávokat, nem is kellett sokat állítgatni a húrlábakat, frankón be lehetett lőni. Szól is természetesen.

Amúgy a Thomann visszaigazolta már a rendelésedet? Először csak küldenek egy levelet, hogy megkapták a rendelésedet, később pedig visszaigazolják tételesen még egy levélben, hogy mik vannak benne. Paypalról meg akkor vonják le, amikor fel is dolgozták a rendelést.

Szerk.: általában csak egy-egy darab szokott lenni a deko gitárokból, szóval ha te megvetted, utána már valószínűleg nem jutott másnak.

[ Szerkesztve ]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#37260) bot1978 válasza Goose-T (#37259) üzenetére


bot1978
senior tag

Ne viccelj, ez patika. És hová ütik a billogot? Én nem is látom.

Azt a hibát simán tudod házilag javítani. Én a Toby-ra (az is ilyen alpine fehér) fém lemezből vágtam fedlapot, hogy ne az eredeti műanyagot barmoljam szét. (Tudod a fedlapba vágtam be az elemtartót, mert passzív a gyári hangszedője.)
Radiátorzománc vált be, az elég hasonló fehér ehhez az alpine fehérhez és nem is sárgul be, majd küldök képet a Toby hátáról, hogy mennyire üt el, de ilyen fél milliméteren szerintem nem lehet majd kiszúrni a javítást.
Van még itthon a dobozban, ha van asszonyodnak egy körömlakkos üvege töltök bele neked, hogy ne kelljen venni egy dobozzal. A körömlakkos ecsettel pont javítható is.
Ha kiszerelt pickup mellett hozzányomod az ecsetet a pickup üreg belső falához annyi pont megy majd az élére, hogy el fog tűnni a hiba és mivel zománc ki is rugja magát.
Tök felesleges emiatt lakkozni. Icipicit fehérebb lesz, mert a lakk opálos, de ember ki nem szúrja majd, ha nem mondod, hogy az ott javítva van. A felületet így biztos nem fogod összemaszatolni, ha belülről támadsz.
Visszaigazolást megkaptam igen. Egy magyar nevű fickó az ügyintéző, szerintem beszél is magyarul.
Csere nem tudom, most egy másik monitoron meg barnának látszik a paca. Dió színű a bőrkanapé, szóval ha barna akkor elalélok a gyönyörtől.
Ha piros az viszont lehet gáz, na várjuk ki, hogy egyáltalán használható e…

(#37261) bot1978 válasza Goose-T (#37259) üzenetére


bot1978
senior tag

Egyébként arról tudsz, hogy rengeteg gitárfólia van? Ha görgeted lefelé láthatod, hogy fehéren bármilyet tudsz használni. A többin inkább csak olyat, aminek nincs átlátszó része, de fehéren mind jó. Bár ez a carbon a metálos kedvenc, ezalatt meg éppen tökmindegy mi van. :)

(#37262) fecaga21


fecaga21
aktív tag

Na de fantasztikus, ha a Focusrite-ra van kötve a hangcucc, már Winamp alatt is, recseg, pattog ha mp3-at hallgatok. :W

(#37263) NeoPampalini válasza fecaga21 (#37262) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Hát, Winamp-ot ezer éve nem láttam, de ez a probléma akkor szokott előjönni, amikor a hangkártya és a szoftver nem ugyanazon a mintavételezési frekin akar üzemelni. Esetleg a hangkártya buffer túl kicsi, és azért. Meg kellene nézni a beállításokat, néhány screenshot amúgy sokat segítene, mert ezekkel a nem túl sokatmondó posztokkal nehéz mit kezdeni, csak vaktában ötletelünk.

(#37264) Alexios válasza NeoPampalini (#37263) üzenetére


Alexios
veterán

Vagy csak simán szr a 3.5->6.3mm jack átalakító

(#37265) brickm


brickm
őstag

x>15 év után le kellett cserélnem a fő gitárkábelemet, mert több helyen is megtört az árnyékolás, így elkezdett zajosodni :(

Lerendeltem az újat, meg néhány cuccot még, "dpd hozta ma"(==én hoztam ma). Regel 9kor jött az sms, hogy 8 és 18 között hozzák :D Nagyon jó végülis tehát egész nap várható bármikor. Hív 11körül a futár, hogy itt van(közleménybe beírtam, h előre hívjon fel, sebaj) mondom nem jó, nem vagyok épp otthon... "úúúú" "akkor mi legyen?" Mondom délután vissza tudsz jönni? 2-3 körül? vagy 4? "nem...." Akkor holnap délután? "holnap is csak ekkor tud jönni....." Mondjuk 11kor a nyugdíjasokon, meg a betegeken kívül senki sincs otthon kb...

:D:D végülis kitaláltam, hogy elmegyek a város másik végére, megvárom míg odaér, és átveszem tőle a benzinkúton. Fél órát vártam rá :D (jó ez a házhoz szállítás)

[ Szerkesztve ]

(#37266) brickm válasza fecaga21 (#37262) üzenetére


brickm
őstag

Ha nem az átalakító sz r akkor windows hardver-szoftver réteg közt a gond. Nálam is folyamatosan pattogott a hang windows alatt, akármit cisnáltam vele. Ha megjavult se tartósan, max pár órára/egy-két napra.

[ Szerkesztve ]

(#37267) brickm válasza bot1978 (#37257) üzenetére


brickm
őstag

300 ft :D Biztos nem fog ütni, mert pontos a tengelyfurat. (az eredetinek 4k darabja)

(#37268) bot1978 válasza Goose-T (#37259) üzenetére


bot1978
senior tag

Na [így néz ki] az alpine fehér mellett a radzománc. Picit fehérebb, de szerintem ez gyakorlatilag a lakk hiánya miatt van.

(#37267) brickm

Rendeltem egyet, megnézem. Kéne valami a Jantarhoz, mert annak meg ilyen lecsapott tengelyű a potija emiatt ha cserélem nem lesz jó az eredeti gomb.

[ Szerkesztve ]

(#37269) bot1978 válasza Goose-T (#37259) üzenetére


bot1978
senior tag

dupla

[ Szerkesztve ]

(#37270) brickm válasza bot1978 (#37268) üzenetére


brickm
őstag

A MBP-hoz rendeltem ebax-ről egy lábszettet. Ilyen kis fekete genyó. Van 2ezer forintért 4db, meg 400-ért. Megvettem a 400-ast... Természetesen nem jó rá, mert a furat a gép hátán kisebb(jóval), mint amit a lábra sikerült tenni pöckök(mindegyik)
Gondolom ez is lebegni fog minden irányba, ha egyáltalán rámegy a tengelyre. De majd kiderül, hátha nem lesz igazam :)

(#37271) arnyekxxx válasza brickm (#37270) üzenetére


arnyekxxx
veterán

én vettem mostanában párféle potisapkát az ebayről, passzolt mind

(#37272) bot1978 válasza brickm (#37270) üzenetére


bot1978
senior tag

Ú az méreg. Én eddig (lekopogom) megtaláltam a számításom a kínai cuccokkal. Mondjuk gitárhoz nem sok mindent vettem, [ezt a matricát] a nyakra (zavart, hogy nincs rajta semmi és így matricával nem kellett a fogólap gyári állapotát megváltoztatni ) már van amelyiknek lejött a sarka, de most eladás előtt úgy is leszedem, szóval kiszolgált, az opamp-ot vettem Kínából az elektronikához, az is bevált meg potikat. Na, az király volt.
Nem találtam itthon logaritmikus 25K-s potit sehol csak ilyen ezer/darab vagy drágábban. Fogtam rendeltem 10db kínait ezerkettőért, de nem volt csak 20K á mondom nagy az a tűrés nézzük meg.
Megjött végigmértem multival, volt benne egy 25,1 egy 25,2 meg egy 24,3, az összes többi 22 egész valamennyi.
Azt röhögtem 20K egy darab sem volt közte, de nekem bejött ami kellett. Király volt, mint a sorsolás, ott fújkáltam őket mérés előtt. "25 leszel, na most 25 lesz", nem adta be :DDD na majd a következő, de nem lett meg a három tízből, de volt az a 24-es hol van, melyik volt. Kezdtem elölről :)

(#37273) sutyesz96 válasza brickm (#37265) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ugyanez volt előző héten 3 csomagommal. Szintén DPD, három különböző munkanap 3 különböző helyről rendelt csomag. Első nap kapom az sms-t, hogy ma 12-14 között hozzák -> felhívtam volna a futárt hogy ne jöjjön mert nem leszek otthon, de nem vette fel. :F Második nap már 11-12 közötti intervallum megadva, ismét elérhetetlenek. A harmadik csomagomnál már megunhatták a dolgot, mert szó nélkül otthagyták a 30k körüli értékű csomagot a szembe szomszédnál. Akivel még életemben nem beszéltem, azt se tudom ki lakik ott. És egy rohadt sms vagy hívás nem érkezett, de még csak értesítőt se hagytak a postaládámban.. Én mentem be a depójukba, kérdeztem rá hogy sup'?, megadtam a csomagszámot, aztán mondják hogy ja, a szembe szomszédnál hagyták, nála keressem. Mondom ká.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#37274) Goose-T válasza bot1978 (#37268) üzenetére


Goose-T
veterán

Nem fogom én javítgatni szerintem. Használni vettem, nem nézegetni. :D A felvételen nem hallatszik, a színpadon sem látszik.

A "D" billogot a test és a nyak találkozásánál a test és a nyak hátuljába szokták ütni. A B-550-nek a fejének a hátoldalára is ütöttek egyet.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#37275) bot1978 válasza Goose-T (#37274) üzenetére


bot1978
senior tag

Használni vettem nem nézegetni és közben egy díszről beszélünk. Ez mekkora. :D Most kaptam levelet, hogy megkezdte felém az útját a cucc. Remélem nincs akkora pechem, hogy nekem a pálca menet lesz megszakadva vagy ilyesmi.
Egyébként megértelek, igazából ha már be lenne minden állítva én sem szedném szét amiatt a lepkefingnyi élsérülés miatt, hogy aztán kezdhessek mindent újra beállítani. Elfér az ott. Látom tegnap délután is volt egy fekete, nem lőttél rá? Úgy látszik, most a feketéket kezdték el adogatni.
ő még pályázik egyre, ha jól értem. Nem adod el neki a fehéret? ;] Para azért kicsit, hogy addig jár a korsó a kútra amíg el nem törik a pálca mi? Na, igen. Benne van.

(#37276) Alexios válasza bot1978 (#37275) üzenetére


Alexios
veterán

Pályáznék én, de ma az 1 perc se volt elég gyors :D
Bár én az ltd eclipse copy-t szerettem volna tegnap behúzni, basszer igazából csak azért kéne, hogy legyen az is :)

(#37277) Berreh


Berreh
tag

Pavlov kutyája ... dél körül fütyül az email, nyúlok a kártyám után :)
A mai PJ basszgitárt 2x is megrendeltem, először az ellenőrző kódot rontottam el, másodszor jó volt, de nem került a megrendelt termékek közé :)

(#37278) bot1978 válasza Alexios (#37276) üzenetére


bot1978
senior tag

Az a szerencsém, hogy csak a délelőttire van valamennyi esélyem, mert itt a melóban vagyok csak gép előtt folyamatosan többé kevésbé, de azért van, hogy itt is elmászkálok fél órákra épületen belül. A délutáni levelet csak órákra rá szoktam észrevenni, az tök esélytelen. Meg nekem nem is fütyül, szóval, ha nem nézem éppen a monitort akkor szintén buktam… Telefonnal totál béna vagyok, hogy állandóan rossz helyre „kattintok” a batár ujjaimmal, az felejtős. Szóval a délelőttire van olyan 20% sanszom, de azért még így is para, mert láttam náluk a kínálatban 70k-ért 4 húros éger SQ JB-t, ha ez a B-550 frankó lesz és bedobják azt az SQ-t decorba elég valószínű, hogy arra is rászaladok. Otthon már tuti kivágnak vele, de hát az is kell, mert a J set-et eladni nem tudom. Úgy gányoltam műanyagos ragasztóval össze az alját, szal nem piacképes, de a hangja ok, szóval kell hozzá majd egy JB. Nem maradhat a fiókban, ha kiszedtem a Toby-ból...

(#37277) Berreh

Azt nagyon ne bánd. A hangmintája nem valami meggyőző. Hova tovább elég vacak hangja van, cserélni kellene benne a hangszedőket. Ehhez képest a lesajnált Jolana Jantarnak beszarásos hangja van, akartam is felvenni egy mintát, de be kellett látnom, hogy di box nélkül ez teljes esélytelen. Fejhallgatón tisztán szól, de ha bármivel összedugom a multit itthon olyan zajos, hogy horror. Lehet valami földhurok, de konnektorba pedig nem földelt a lengődugó ami belemegy. Nem vágom. Csak ez a Jantar csinálja, lehet a pickup szed össze valamit. Talán majd megfordítom a hídnál hátha kioltják egymást a nyak meg a híd... csak annyi mindennel kéne így játszogatni, hogy minden a helyére kerüljön... majd nyáron szabin...

(#37279) Berreh válasza bot1978 (#37278) üzenetére


Berreh
tag

Köszönöm a tanácsot, akkor nem búslakodom :)

(#37280) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

Holnap este Szegeden hangoskodunk, ha valaki arrafelé szeretné felvágni az ereit vagy kiröhögni az ebayes "emg"-t.

(#37281) nap


nap
addikt

Nemrég akadtam a Code Editorra, és még nem jöttem rá, miért van két erősítőmodell benne, különböző paraméterekkel:

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#37282) NeoPampalini válasza nap (#37281) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Mert miért ne. :D Ha jól látom, akkor itt az előfok egy Plexi, a végfok meg egy Classic modell... Ez kb. olyasmi lehet, mint az Amplitube, ott szintén lehet külön variálni az előfokot meg a végfokot. :)

(#37283) sutyesz96 válasza arnyekxxx (#37280) üzenetére


sutyesz96
őstag

Mi a bandátok neve? Ráhallgatnék, ha van fent valami anyag. :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#37284) arnyekxxx válasza sutyesz96 (#37283) üzenetére


arnyekxxx
veterán

molnárrobi és népizenekara, sokat nem találsz róla, árnyak meg october névre több találat van, azokat jáccuk öregurasan

(#37285) Goose-T válasza arnyekxxx (#37284) üzenetére


Goose-T
veterán

Nekünk meg azt mondta a híres Király Tibi, hogy beszáll hozzánk énekelgetni ideiglenes jelleggel. :D Nyárra pedig be akarok szervezni pár bandát a Napirajz-fesztiválra, ha érdekel titeket. Ha addig még/már lesz énekesünk, akkor lesz sok koncert is ott, van még pár banda az ismeretségi körömben, akiket elhívnék.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#37286) bot1978


bot1978
senior tag

Eladóként mennyire vagytok rutinosak? Most lettem kész Tobykával, körbefotóztam és ahogy tölteném fel a hirdetést jutott az eszembe, hogy az első kérdés az lesz, van e posta.

BP-n van valami csomagátvételi pont ahol gitárt korrekten be tudnak dobozolni? Vagy írjam oda, hogy posta off aztán ennyi?

(#37287) nap válasza bot1978 (#37286) üzenetére


nap
addikt

Írd, hogy posta nuku, ha nem tudod becsomagolni.Ezen ne görcsölj.
Mondjuk én már kaptam úgy postán gitárt, hogy a szentlélek vigyázott rá, mert csak be volt dobva a dobozba.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#37288) bot1978 válasza nap (#37287) üzenetére


bot1978
senior tag

Az ördög tudja, lehet a kutyát nem érdekli, mert 55-ért tettem ki. Itthon 80k a hangszerboltokban, ahhoz képest jó, de kintről rendelve ennyiből az új is megvan. Nem tudom, de ha meg olcsó akkor meg azt hiszik hogy kehes. Az se jobb. Na, majd meglátjuk... a vak is aszonta.

(#37289) Goose-T válasza bot1978 (#37288) üzenetére


Goose-T
veterán

Nézd meg ezt a hirdetésemet (már inaktív), egy nap alatt elvitték. Irányadónak jó lehet.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#37290) WolfheartGR válasza nap (#37287) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Ha ez a Warlock volt, akkor azt kinyitották.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#37291) Eastman


Eastman
őstag

"Szerdán GARÁZSVÁSÁR a HANGMESTER.HU Hangszerboltban!

Kedves Zenész Barátunk!
Sokan kértétek, így 2 év kihagyás után ismét hangszeres GARÁZSVÁSÁRT
rendezünk hangszerboltunk "lezárt emeleti" részén.

Időpont: 2019.03.20. 12:00-18:00
Helyszín: 1088 Bp., BAROSS u. 77. HANGMESTER.HU

Minden törzsvásárlónkat és fórumozónkat üdítővel és ropogtatnivalóval
várjuk. Az akcióban többek között raktárunkban "felejtett" ROLAND,
MARSHALL, RODE, BOSS, NORD, CASIO termékek vesznek részt, valamint
általános akciót hirdetünk ERNIE BALL, ELIXIR és GHS húrokra, kábelekre,
pengetőkre.

Ha eladó használt hangszered van, hirdest meg ingyenesen
www.hasznalthangszer.hu oldalunkon (99
999 hangszert hirdethetsz egy időben!), vagy ha behoznád bizományos
értékestésre, akkor válaszolj erre a levélre!

Képeket fórumunkon osztunk majd meg: 
www.hangszerforum.hu
Várom szeretettel:

Kiss Barna és a HANGMESTER.HU Csapat"

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#37292) bigrob válasza Eastman (#37291) üzenetére


bigrob
őstag

Ezeken amúgy szokott lenni valami jó akció is vagy ami olyan nyitáskor el is kel? :)

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#37293) Eastman válasza bigrob (#37292) üzenetére


Eastman
őstag

Nem voltam még náluk, úgyhogy nem tudom a választ. Egy hírlevelet kopiztam be ide.

Lehet, hogy elmegyek, mert egy csomag Elixir húr jól jönne. :)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#37294) bot1978 válasza Goose-T (#37289) üzenetére


bot1978
senior tag

Áttettem „ajánlatot vár”-ra kíváncsi vagyok mit ajánlanak. Rozsdás biciklit :)

(#37295) Eastman


Eastman
őstag

Zsír kezdő gitár:


+

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#37296) bigrob válasza bigrob (#37247) üzenetére


bigrob
őstag

Ma lehetett kérni eBay-t hogy tegyen igazságot.
2,5 órán belül jött az emil, hogy jön a full refund és vissza se kell küldenem! :C :C :C

Szóval van egy kicsit rozsdás Duncanem (ami amúgy nagyon dög) meg egy ütött kopott, szakadt, felújítandó kemény tokom V-hez! :DDD

Akár lehet próbálkozni a javítással is. :)
Asztalos haverommal azt beszéltük, hogy elvileg ha be tudunk csurgatni a repedésbe ragasztót akkor azt ki is pipálhatjuk.
Bundok lehet komplett cserések, bár majd megpróbálom síkolni.
Nyak hátulját kb 0-ra le kell csiszolni mert valami takonnyal összekente és pattogzik le róla...

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#37297) arnyekxxx válasza bigrob (#37296) üzenetére


arnyekxxx
veterán

ennyit azért megért :)

(#37298) Alexios


Alexios
veterán

[link]

Elvileg behúztam egy ilyen hbz2004 deko-t 51 euróért, véletlenül a banki átutalás fizetést választottam, aminél kb azonnal jött a tételes visszaigazoló is, szóval picit várok hogy biztos nem törlik-e mielőtt utalok :D

(#37299) brickm


brickm
őstag

ErnieBall 11-54 Beefy slinky string (Y) Olyan hangja van, hogy beszarsz. És végre nem ilyen kis puha lányhúrok a véknyak se, mint a sima 11-48-on.

[ Szerkesztve ]

(#37300) bigrob válasza arnyekxxx (#37297) üzenetére


bigrob
őstag

Én is így vagyok vele.. :DDD

(#37298) Alexios
Én is szemezgetek azzal már egy ideje... Nagyon tetszik az a design.

[ Szerkesztve ]

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.