Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2960) magno válasza alien_ (#2958) üzenetére


magno
csendes tag

Sajnálom hogy így jártál. Rohadjanak meg hogy ilyen szemetet gyártanak és még át is verik az embert :(( . Egyik barátom az ebay-en vett egy Gibson les paul classic -ot és ott is ment a para hogy eredeti lesz-e, azt még hozzá kell tennem ha az ember hangszert vesz akkor az a minimum hogy a kezébe veszi még akkor is ha eredeti. Vettem már pár gitárt az évek során de mindíg jól átnéztem kipróbáltam mielőtt pénzt adtam volna bármelyikért. Nem úgy születtem hogy ezt egyből tudtam volna de mielőtt megvettem az első gityómat egy régi gitáros ismerősöm szépen elmondott mindent, hogy mit nem szabad és ez volt az első, hogy hangszert soha ne vegyél látatlanba. Azért is fontos ez mert még az eredeti epiken belül is nagy a minőségi szórás, kb 1 hónapja volt a kezemben egy Epi les paul custom ebony és a nyakán egy szép nagy festési hiba kb 5 centis részen egyszerűen nem volt lefestve, és így kijött simán a gyárból. Nem beszélve az utóbbi években mennyire romlott a Gibson minősége is (az ára viszont nem :(( ). Ezt a hamisítványt meg küld csak vissza nekik csináljanak belőle tüzifát.

[ Szerkesztve ]

forever hardcore

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.