Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35851) FireKeeper válasza Motion_Blur (#35850) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mostmár csakis kizárólag úgy bukhatná a címet, ha az összes hátralévő futamot Button nyerné és ő az összesen nullázna, jól tudom? csak mert ennek az esélye nagyon durván egyenlő a nullával.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#35852) darál0w válasza FireKeeper (#35851) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

így van.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#35853) boogie84 válasza FireKeeper (#35851) üzenetére


boogie84
veterán

Nem is értem miért hozták fel. Matematika esélyeket minek latolgatni? Nem látom értelmét.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#35854) Sirpi válasza boogie84 (#35853) üzenetére


Sirpi
senior tag

Igazából csak abból a szempontból van az egésznek jelentősége, hogy pontosan hány éves, hány naposan lesz legfiatalabb 2x-es világbajnok Vettel.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#35855) kisza25 válasza boogie84 (#35853) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

meg amikor kitalálta 25körrel a vége előtt, hogy már nem jönnek ki többet kereket cserélni pedig sc alatt voltak utoljára :W

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#35856) JJános válasza Sirpi (#35849) üzenetére


JJános
addikt

"hogy ha 0 pontot szerez Japánban Vettel, és Button nyer"

Ha Vettel nem tud 1 pontot szerezni a hátralevő futamokon, és Button mindíg nyer, megeszem a kedvenc sapkámat lekvárral. Videót készítek róla, és ide is beteszem.

Sapka marad! :D

2007-05-06 óta itt!

(#35857) kisza25 válasza JJános (#35856) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

vigyázz mert szavadon fogunk, emlékezz Kimi vb címére arra is csak matematikai esély volt és még is nyert ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#35858) FireKeeper válasza kisza25 (#35857) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

lehet hogy poénból fel kéne raknom mondjuk egy ezrest Button VB címére, már 2009-ben is megbántam hogy nem tettem meg, talán most is bejönne ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#35859) JJános válasza kisza25 (#35857) üzenetére


JJános
addikt

Hát Kimi VB címében én is hittem. Nem lesz itt ilyen. :D

2007-05-06 óta itt!

(#35860) Qru válasza FireKeeper (#35858) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha senki nem akar fogadni veled rám számíthatsz. :D

#nincsbennetarcsi

(#35861) AMD Power válasza kisza25 (#35841) üzenetére


AMD Power
titán

Ennyi!;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#35862) shteer válasza FireKeeper (#35858) üzenetére


shteer
titán

vettel-re már mínuszos a szorzó? :D

..szerintem jónak tűnik

(#35863) AMD Power


AMD Power
titán

LH-Massa boxot akarok. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#35864) X3B6O0X válasza shteer (#35862) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Nem hiszem, de mondjuk ha most feltenném az összes spórolt pénzem, nem tudom, nyernék-e 500 forintot :D.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#35865) boogie84 válasza AMD Power (#35863) üzenetére


boogie84
veterán

Csak a futam végét láttam. A kis videót láttam mikor Massa megveregette Hamilton vállát, de semmi többet. Mi vót? :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#35866) D@ni88


D@ni88
addikt

(#35867) Bermi válasza DopeBob (#35813) üzenetére


Bermi
aktív tag

THX :R nagyon jó videó, az RB már most gyűjti az adatokat a pályáról, jól teszi :DDD

F1.....

(#35868) MPowerPH válasza D@ni88 (#35866) üzenetére


MPowerPH
félisten

Először elgondolkodtam, melyik topicban is vagyok. :DDD

mod: Már megint Schumit piszkálják... Kicsit már ez is unalmas, lapozni kéne már. :o Elfelejtik, hogy már nem huszon vagy harminc éves.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#35869) TESCO-Zsömle válasza MPowerPH (#35868) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha túl gyenge, azért, ha túl agresszív, azért...

Nézd a francba, már megint nincs rajta sapka...

D@ni88: Ha már Jeluz...

Nagyítás

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#35871) AMD Power


AMD Power
titán

Ezek a képek már fájnak!:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#35872) shteer válasza MPowerPH (#35868) üzenetére


shteer
titán

azt schumi is elfelejti :D

..szerintem jónak tűnik

(#35873) MPowerPH válasza shteer (#35872) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ezért kellene tisztelni. :)

Don't Tread On Me

(#35874) bubuka71


bubuka71
aktív tag

Szerintem sokan 20-30 évesen sem fognak úgy vezetni mint ő. Amúgy webber is és hamilton is belement a másikba stb , őket nem piszkálják érte ?! Ja Alonso is kitette a fűre Vettelt az se zavart senkit az előző futamon .

[ Szerkesztve ]

(#35875) SpongyaBob válasza bubuka71 (#35874) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nem, Sumit jobb nyírni tudod, mert neki nagyobb eredményei vannak..

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#35876) shteer válasza bubuka71 (#35874) üzenetére


shteer
titán

szépen "kitette" :K

;]

..szerintem jónak tűnik

(#35877) AMD Power válasza SpongyaBob (#35875) üzenetére


AMD Power
titán

Én tisztelem MS de mégis csak egy ember... min láttuk ezt az amatőr hibát most tőle.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#35878) SpongyaBob válasza AMD Power (#35877) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Hibázott, ezen nincs is mit vitatkozni :) de ki nem?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#35879) AMD Power válasza SpongyaBob (#35878) üzenetére


AMD Power
titán

Én nem is vitatkoztam. Volt már ilyen és még lesz is.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#35880) TESCO-Zsömle válasza AMD Power (#35879) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Persze. De mégis csak Őt baxogatják mindenért, mert az Ő neve jobban húzza a híreket...

...na meg persze Hamilton-t, de nála ugye már a 'nagy számok törvénye' dolgozik... :B

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#35881) AMD Power válasza TESCO-Zsömle (#35880) üzenetére


AMD Power
titán

LH ami művel az már nekem is sok! Én a helyében kurv* mélyen magamba szállnék. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#35882) TESCO-Zsömle válasza AMD Power (#35881) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én meg minden csapatba hoznék egy ilyet, mert AZ a F1, amit Ő csinál, nem a másik mögött autózás meg Zónában előzés...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#35883) AMD Power válasza TESCO-Zsömle (#35882) üzenetére


AMD Power
titán

Ezzel én is tisztában vagyok. De túl sok ezekben az előzésekben a hiba. Nem az a baj ,hogy előzni akar.... hanem ahogy teszi.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#35884) TESCO-Zsömle válasza AMD Power (#35883) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Persze, igazad van, de még mindig ez a jobb, mint ha körökön keresztül csak zónáznak...

Lásd Vettel. Nagy jól megy, de ha van előtte valaki, akinek nem lengetnek kék zászlót, az esetek túlnyomó részében nem tud mit kezdeni vele, pedig mennyivel gyorsabb a gépe...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#35885) AMD Power válasza TESCO-Zsömle (#35884) üzenetére


AMD Power
titán

Vettel meg az ő "előzései" a vicc kategóriába sorolnám. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#35886) MPowerPH válasza TESCO-Zsömle (#35884) üzenetére


MPowerPH
félisten

Dehogynem. Vagy legalábbis ő nem tud, ellenben a DRS megoldja helyette. Ez a baromság sajnos háttérbe taszítja azokat a pilótákat, akiknek tényleg van érzékük azt előzésekhez.

Don't Tread On Me

(#35887) TESCO-Zsömle válasza AMD Power (#35885) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Erről beszélek.

Hami és Schumi 'tánca' könnyeket csalt a szemembe. A két versenyző egymásra talált...

Erről kéne szólnia a F1-nek. Régen a pilóták nem csak feszegették a szabályok határait, hanem meg is szegték azokat... És gyakran nem lett belőle semmi, mert a népnek kellett a cirkusz...

Én komolyan nem tudom mit akarnak ebből csinálni a fejesek... Az egész már-már nevetséges... Minden zöld, meg környezetbarát, meg olcsó, de mégis úgy van összeállítva a versenynaptár, hogy egy év alatt kétszer kerülik meg a földet... Vagy ott a szingapúri pálya... Éjszakai verseny... 6MW-os világítással... Ráadásul generátorról megy, szóval valamiféle üzemanyagot égetnek... Nagyon ződ...

KERS... Az ég egy adta világon semmi értelme... Helyette:
-Időkorlátlan hibrid hajtás.
-Limit az elektromos- és robbanómotor együttes teljesítményére.
-Robbanó motor csak hátsó kereket hajthat, elektromos motor bármelyiket.

Az utolsó sor és a villanymotorok kedvezőbb tulajdonságai elég motivációt jelentenének a gyártóknak, ráadásul ez még a közúti gépjárművekben is kamatoztatható lenne.

KERS pótlása: Hátsó szárnnyal, vagy időkörlátos limit-kitolással. (Pl a motor 18k helyett 19k-t pöröghet)

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#35888) werszomjas válasza TESCO-Zsömle (#35882) üzenetére


werszomjas
őstag

Szívemből szóltál :)

Elég visszagondolni a 2010-es VB uccso versenyére, ahol nagyot csalódtam Alonso-ban, biztos vagyok benne, ha akkor abban a helyzetben Hamilton van Petrov mögött ő bepróbálta volna az előzést, bármi áron, ha törik a vas, akkor is, és úgy is kellett volna csinálni, még ha ki is esett volna, nem úgy hogy elvonatozza a VB címet :(

LH ilyen pilóta, sajnos ez sokaknak nem szimpatikus, de nem programozott robotok vezetik azokat az autókat és akkora sebességnél, féktávon, utcai pályán elég nehéz belőni a pontos féktávot, szóval a mostani Massa ütközés sztem sima versenybaleset volt, bepróbálta, veszélyes manőver volt, nem jött be, utána azért szépen végig gázolt a mezőnyön, This is Formula 1

[ Szerkesztve ]

üdv

(#35889) proof88 válasza werszomjas (#35888) üzenetére


proof88
addikt

nem hiszem h pont Alonsoban kéne csalódni, ha ő akkor úgy ítélte meg akkor úgy ítélte meg h nem lehet megelőzni (ha törik a vas, az viszont egyértelmű kiesés, így legalább reménykedhetett h Petrov alatt elromlik a kocsi vagy hibázik).

(#35890) werszomjas válasza proof88 (#35889) üzenetére


werszomjas
őstag

Én bírom Alonsot, ő igazán megdolgozott a 2 VB-i címért, remélem lesz még neki néhány, megérdemli, mai napig szurkolok neki, de szvsz ott lehetett volna picit agresszívebb a lényeg, hogy Hamilton tuti bepróbálta volna :)

Ez a baj, mindenki kivárásra autózik, most is Button mi a fenét csinált az egész versenyen? Miért nem kezdte meg a támadást néhány körrel korábban? Lehet meglett volna Vettel, bár legalább vitt egy kis színt a végére a futamnak, meg Gyulámnak is volt miért károgni a lekörözöttek miatt :)

[ Szerkesztve ]

üdv

(#35891) MPowerPH válasza werszomjas (#35890) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szerintem ezt Vettelék nagyon szépen kiszámolták. Elspórolták a végét, ennyi történt.

Don't Tread On Me

(#35892) proof88 válasza werszomjas (#35890) üzenetére


proof88
addikt

nyilván nem lehet a verseny összes körét a maximumon teljesíteni, mert akkor sokszor annyi boxkiállás kéne a gumik miatt, meg a benzin sem annyi hogy 60 körig maximumon fogyasszon ... bejött az sc, így fel tudott zárkózni vettelre... onnantól volt egy kis esélye, leginkább a lekörözöttek miatt, főleg ha vettel kocsija megsérül lekörözés közben, de ennyi :)

(#35893) -Mike- válasza werszomjas (#35890) üzenetére


-Mike-
addikt

Alonso-t rossz látni így, rossz volt tavaly is és rossz idén is. Meg kell nézni mit művel most is ezzel a nem túl jó autóval és egyből rájön az ember, hogy élete legjobb formájában van. Kérdés mikor tudnak egy ütőképes autót alá rakni és a jelenlegi formáját meddig képes fenntartani, talán még egy év(?)

(#35894) bubuka71


bubuka71
aktív tag

Én a régi szép időket sírom vissza , amikor 1 év alatt 1 versenyző 60-70 motort használt el 1.5öst turbot vagy 3.5ös szívot . Prost Senna harcok , Schumi Hakkinen !!!

(#35895) SpongyaBob válasza bubuka71 (#35894) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Sumi-Hakkinen párbajok.. de jók is voltak azok, Imádtam! :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#35896) TESCO-Zsömle válasza werszomjas (#35888) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Speciel a 2010-es Abu Dhabi futamon Alonso úgy járt Petrovval, mint Hamilton Schumival Monzában. Azzal a nem kis különbséggel, hogy akkor nem volt DRS, ami megkönnyíthette volna a spanyol dolgát... Ha idén nincs DRS, Hamilton a büdös életbe nem előzi meg Schmi-t...

Petrov nem kevesebb, mint 10km/h-val volt gyorsabb az egyenesben Alonsonál, akinek így esélye se volt az előzésre...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#35897) MPowerPH válasza TESCO-Zsömle (#35896) üzenetére


MPowerPH
félisten

És nem beszélve arról, hogy még KERS sem volt, és Abu Dhabi egy ritka szar pálya lett előzés szempontjából.

Don't Tread On Me

(#35898) bubuka71 válasza TESCO-Zsömle (#35896) üzenetére


bubuka71
aktív tag

Én azon röhögtem amikor Hami nagy nehezen megelőzte Schumit , az öreg rögtön izomból visszaelőzte . Olyan szép volt.

(#35899) kisza25 válasza bubuka71 (#35894) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

az 1.5 turbot lehet megkapod jövőre:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#35900) IreN!CuS válasza TESCO-Zsömle (#35887) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Na látod,pont ez a lényeg.Két ilyen pilóta egymásra talált és képesek voltak húszon x körön keresztül pár tizedre autózni egymástól,és közben folyamatosan csatáztak.Na ez az igazi Forma 1 nem a DRS-es kikerülés.És ennek ellenére érdemes megnézni hogy pont ezt a két pilótát mennyire szidják mindenhol persze van amikor jogosan,de nem mindig.
Nem tudom még hányan tudták volna ugyan ezt kivitelezni,amit ők ketten,nem sok pilótából néznem ki.Ezt mind úgy mondom hogy kimondottan nem szeretem Sumit,de kurva nagyot alkottak mindketten Monzában.
Azért megnyugtat hogy van még pár értelmes arc a topicban akik nem üvöltenek amikor DRSel kikerülik egymást a pilóták,hogy mekkora előzés,és értékelik az ilyen csatákat :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.