Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35201) gézu válasza proof88 (#35200) üzenetére


gézu
őstag

Úgy legyen, vazze :D :R

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#35202) DopeBob


DopeBob
addikt

Ha a McLaren ennyire gyors a közepes gumin, miért nem mennek inkább azon? :)

MZ/X

(#35203) bambano válasza TOM-202 (#35198) üzenetére


bambano
titán

ennek csak akkor látom értelmét, ha hosszabbít.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#35204) AMD Power válasza szőröscica (#35190) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem is!;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#35205) Motion_Blur válasza DopeBob (#35202) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Mert a lágy még gyorsabb, csak nem tudták kiautózni ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#35206) dokar


dokar
addikt

vettel, hamilton és button rövid áttételűek közül egyedül hamilton nem tudta, hogy ilyenkor a kigyorsításra kell keményen rámenni az előzéshez. aztán a bugyuta kommentátoraink meg sírnak, hogy nincs végsebesség. :DDD

extra - SEXRay

(#35207) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Schumi nyilatkozat: [link]

„Különösen örömmel tölt el, hogy tudom: a jövőben sokkal többre leszünk képesek, köszönhetően a Mercedestől érkező támogatásnak.”

Úgy legyen! :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#35208) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

(#35209) Robi BALBOA válasza Flashcash (#35208) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Örüljenek amíg lehet! ;]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#35210) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Az se gyenge hogy amíg a tavalyi Magyar Nagydíj óta Webber nem volt képest futamot nyerni, addig a csapattársának ez 11-szer sikerült :U

Vettel 75 futamon indult, ebből 25 pole. Összetettben megelőzte Lauda-t és Pique-t és idén még elkaphatja Hakkinent és Fangiot :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#35211) Flashcash válasza Robi BALBOA (#35209) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Vettel akár már a következő Szingapúri futamon behúzhatja a VB-t, onnantól kezdve Newey már a jövő évi autóval foglalkozhat. Lesz mit behoznia a többieknek. :))

(#35212) JJános válasza Motion_Blur (#35210) üzenetére


JJános
addikt

Elnyomják szegényt! :DDD

2007-05-06 óta itt!

(#35213) Dumb


Dumb
senior tag

Gyenge minőségű videó Vettel előzéséről. Nem semmi volt! Nem szoktak így előzni azt hiszem :)

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#35214) Robi BALBOA válasza Flashcash (#35211) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Remélem elk..ják a jövő évi autót(ne nagyon csak egy kicsit :DDD ), mert ez így nagyon unalmas. :O

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#35215) t1 válasza Dumb (#35213) üzenetére


t1
addikt

Egyáltalán nem nagy szám, ha már ennyire sztárolva van illene neki mutatni előzésekben is valamit.

(#35216) SpongyaBob válasza Dumb (#35213) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy az RB nem kicsit betapadt a kanyarban, nem úgy mint a Ferka.. de tényleg szép előzés volt.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#35217) Motion_Blur válasza Dumb (#35213) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ez valaki más lehetett, hiszen Vettel nem tud előzni :N :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#35218) eXodus válasza t1 (#35215) üzenetére


eXodus
őstag

persze tudjuk... alonso elengedte és ez nem is volt előzés... ráadásul végig szarul ment vettel hiszen csak pole és első lett.

(#35219) JColee válasza SpongyaBob (#35216) üzenetére


JColee
őstag

Hol tapadt be jobban? Az a szakasz padlógázas, még traktorokkal is.

(#35220) hoffman_ válasza Motion_Blur (#35217) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nekem mondod, én is néztem nagyon, nem értem azóta se :DDD Pedig de örültem volna, ha Alonso meg tudta volna tartani és ezt most megnyeri.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#35221) kpal válasza Dumb (#35213) üzenetére


kpal
veterán

egy jó kocsival könnyű:U

(#35222) [CS]Blade2 válasza Flashcash (#35211) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Ez a pontmennyiség már elég, ha nem tudna elindulni a hátralevő futamokon, a többiek akkor is keresztbe verik egymást, és közben fogynak a hátralevő futamok.

(#35223) SpongyaBob válasza JColee (#35219) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ok. Ha padlógázas akkor pedig a pilotának vajmi köze van ahhoz, hogy utolérje a másikat. Ugyanis ez nem vettel érdeme (az előzés igen), hogy utolérte.
Ugy elkapta mint a sz.rt :)

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#35224) Motion_Blur válasza kpal (#35221) üzenetére


Motion_Blur
félisten

:O :W

Liuzzi kapott egy 5 rajthelyest Szingapúrra, csak tudnám minek! :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#35225) JColee válasza SpongyaBob (#35223) üzenetére


JColee
őstag

Szélárnyék, és jobb kigyorsítás. Nem kell túlmisztifikálni.
#35226?

[ Szerkesztve ]

(#35226) hoffman_ válasza Motion_Blur (#35224) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem egyértelmű? Szándékosan tönkre akarta tenni 3 pilóta versenyét, sőt, az igazi célpont Vettel volt, csak nem sikerült elkapni, hiába a füves manőver. Megérdemli! Példát kell statuálni!

:o

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#35227) AMD Power válasza Motion_Blur (#35224) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt a hülyeséget...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#35228) hoffman_ válasza JColee (#35225) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Irony. Gyűlölöm az ilyen baromságokat.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#35229) kukinyo válasza JColee (#35225) üzenetére


kukinyo
addikt

Ha valamit Vettel csinál akkor egyből "semmi nem volt".Sima szélárnyék,jobb kigyorsítás.Ez nem a pilóta érdeme?Vagy az az autó magától tudja mi a dolga? Végre megmutatta a kétkedőknek hogy ő is tud valamit.Bár eddig is tudott.Azt a polt meg kell szerezni,a versenyen az autót be kell vinni a célba.Ez "csak" ennyi.
Annak viszont nagyon örülök hogy hami nem lett még csak dobogós se.Nem érdemli meg.
Button ismét nagyot ment,Shumiról nem is beszélve.Leiskolázta a tanuló vezetőt. :DDD

(#35230) prmcsk válasza kpal (#35221) üzenetére


prmcsk
addikt

Ne legyél már ennyire negatív ! Nem az autója jó hanem ő maga. Egy fostalicskában is VB. lenne, akkora zseni... :D
Csak a lába + 50Le, így már májusban eldőlt a VB. cím.

Súlyosan tévedtem, mikor azt mondtam az évad első versenye után, hogy kb. augusztusra VB. lesz. :DDD

Ez az utóbbi 20 év legunalmasabb évada, ami az egyéni és csapat VB.-t illeti.

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#35231) X3B6O0X válasza Motion_Blur (#35224) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Szerintem egy picit azért jogos volt (enyhe elfogultsággal beszélek, hiszen Rosberg is kiesett), mert minek kellett kimennie a fűre? Úgyse jött mögötte senki se, fékezhetett volna nyugodtan, ha leszorították volna...

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#35232) #16741888 válasza kukinyo (#35229) üzenetére


#16741888
törölt tag

Mondjuk igen, mögötte senki sem stabil, Hamilton csomagjába simán benne lenne egy sima vb második hely, és még akár sokkal szorosabb lehetne a bajnokság, ha minden futamon kihozná magából és az autóból a maximumot, mint pl. Alonso, de Button is szerintem ez az év alapján simán veri, kérdés nélkül, egyre szimpibb, egyre szebb versenyeket fut.
Úh lehet itt fikázni a gyereket, de tény kihozza a Redbullból a 100%ot, vagy mondjuk ők 5%os hibával dolgoznak, a többi periódusban 100% addig ez a Ferrárinál 25% Hamiltonnál 40%. Valószínű akkor sem vezetné más a vbt de hogy szorosabb lenne az biztos.

(#35233) V.Dave


V.Dave
senior tag

ez az év az egyik legunalmasabb év a forma 1 történetében
:R vettelke

Xiaomi mi 8 6/128

(#35234) Csabee. válasza V.Dave (#35233) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Szerintem nem így van. Én ma boldogan néztem ahogy Sumi tudta tartani Hamiltont!

Üdv: Csabee.

(#35235) kukinyo válasza V.Dave (#35233) üzenetére


kukinyo
addikt

Persze,Vettelke ennyire kimagaslik :C
Viszont a következő 4-5 helyért szép csaták szoktak folyni.
Már amikor.
Csak a vb a biztos a többi még nagy küzdelemben van

[ Szerkesztve ]

(#35236) nokia párti válasza V.Dave (#35233) üzenetére


nokia párti
őstag

Nem csak az egyik legunalmasabb, hanem messze a legunalmasabb év. :(

[ Szerkesztve ]

(#35237) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ez mi volt? Lemaradtam róla :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#35238) JColee válasza nokia párti (#35236) üzenetére


JColee
őstag

Itt senki nem nézett F1-et 2004-ben?

(#35239) Csabee. válasza JColee (#35238) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nekem tetszett az az év is!! :)

Üdv: Csabee.

(#35240) kukinyo válasza JColee (#35238) üzenetére


kukinyo
addikt

Még van 6 futam.Vettel meg is döntheti Shumi csúcsát.Vagy akár beállíthatja.

[ Szerkesztve ]

(#35241) hossszú válasza Csabee. (#35239) üzenetére


hossszú
őstag

Vannak jó versenyek, Vettel elmegy az utána jövők meg jót versenyeznek.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#35242) Robi BALBOA válasza hossszú (#35241) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Ma se sok vizet zavart, jóformán csak az első pár körben lehetett látni meg a befutónál, de elég is volt ennyi. :DDD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#35243) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

(#35244) Sirpi


Sirpi
senior tag

Azt észrevettétek, hogy gyakorlatilag az egész versenyen az 5 világbajnok ment az első 5 helyen (a végső sorrendnél is)? Ebbe csak Massa kicsit eltolt kerékcseréje kavart bele pár körön át, amikor 4. volt.

[ Szerkesztve ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#35245) -Mike- válasza Sirpi (#35244) üzenetére


-Mike-
addikt

Ő is volt világbajnok (30mp-ig)... hehe....

(#35246) callmeakos válasza -Mike- (#35245) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

ez fájt :DDD

de igaz :D

All→M8

(#35247) Sirpi válasza -Mike- (#35245) üzenetére


Sirpi
senior tag

Igen, mikor írtam, ez is eszembe jutott, de az alázást meghagytam másnak :)

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#35248) darál0w válasza V.Dave (#35233) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hát....ha az első helyet nézzük :D

amugy egész izgi... ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#35249) Motion_Blur válasza -Mike- (#35245) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#35250) AMD Power válasza Motion_Blur (#35249) üzenetére


AMD Power
titán

Gyönyörűek vagytok! :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.