Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35801) Motion_Blur válasza cyberkind (#35800) üzenetére


Motion_Blur
félisten

A határ a 100%, ha fölötte mész megcsúszol, hibázol, megtöröd az autót és visszaesel 100% alá :N

De értem miről van szó, csak ugye logikailag elég nagy bukfenc ez a téma :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#35802) Viktor77 válasza Motion_Blur (#35801) üzenetére


Viktor77
titán

A5-ön írta erre valaki erre az Alonso-s 120%-ra, hogy Hamilton 200%-ot mondott (hogy ő meg annyit teljesít), így ő nem akart nagyképű lenni. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#35803) [CS]Blade2 válasza Viktor77 (#35790) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

És mi van többiekkel? Ők valahogy figyelnek egymásra, és többnyire betartják a szabályokat, pedig a többsége forgalomban autózik.

(#35804) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Webber soha sem tudott rajtolni de egyesek szerint mindig utasítást kap... :DD

[ Szerkesztve ]

(#35805) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Christian Horner:
"Ha Kovalainen-t úgy engedték volna ki, hogy ütközött volna Vettellel, akkor azt hiszem a jövő évi váltószállítmányuk veszélyben lett volna."

-A RedBull-t egyébként vizsgálják mert állítólag megsérthették az F1 csapatokra vonatkozó költségvetési szabályokat és túl sokat költenek, de erre egyelőre nincs semmilyen bizonyíték.

-Másik kisebb botrány még Monzából, ahol Webber autóját a futam végén felemelték egy daruval, hogy ne vigye haza darabokban a közönség, viszont alulról sokan lefényképezték a diffúzort, amiből egyes elemeket már el is kezdett lemásolni pl. a McLaren a szingapúri futamra.

(#35806) kukinyo válasza Flashcash (#35805) üzenetére


kukinyo
addikt

Lopásban ki más járna az élen mint a McLaren? :W

(#35807) cyberkind válasza kukinyo (#35806) üzenetére


cyberkind
félisten

Bocs, de rosszul írtad, ezüst Ferrari ! :DDD :R

Paranormal Cocktivity

(#35808) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Massa picit ideges lett a versenyzői interjú zónában, és kérdőre vonta Hamiltont: :)

(#35809) kukinyo válasza cyberkind (#35807) üzenetére


kukinyo
addikt

Pardon. :R :DDD

(#35810) Motion_Blur válasza Flashcash (#35808) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Kapcsolódó hír: [link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#35811) AMD Power


AMD Power
titán

Ügyes volt a végére LH de nem lenne szabad ennyit hibáznia.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#35812) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Schumit figyelmeztették ...... nem csodálom...Frentzen segítette a verseny alatt a bírákat ;]

(#35813) DopeBob


DopeBob
addikt

(#35814) hoffman_ válasza DopeBob (#35813) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ez komoly :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#35815) C0d3r válasza DopeBob (#35813) üzenetére


C0d3r
addikt

Így már világos, hogy miért vizsgálódnak a költségvetés túllépése miatt. :)

(#35816) Ice!?


Ice!?
őstag

(#35817) shteer válasza C0d3r (#35815) üzenetére


shteer
titán

a feltételezett túllépés 2010-re vonatkozik - szvsz meg fogják állapítani h nem lépték túl...

..szerintem jónak tűnik

(#35818) kukinyo válasza Ice!? (#35816) üzenetére


kukinyo
addikt

:DDD :DDD

(#35819) hossszú válasza Ice!? (#35816) üzenetére


hossszú
őstag

:DDD Hát mit ne mondjak nem bánnám, ha eltünne ez az idióta a kommentátori székből.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#35820) TESCO-Zsömle válasza Ice!? (#35816) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azért ez tipikus... Milyen destruktív hozzáállás...

Monnyon le... Ne közvetítsen többé... Vissza Palikot...

Sehol egy "Czollner Gyula tanuljon meg közvetíteni" petíció, pedig vannak erre szakosodott iskolák és az RTL-t sem vágná földhöz anyagilag...

Ott megtanítanák beszélni, bővítenék a szókincsét, és elsajátíthatná a közvetítéshez szükséges tanulási módszereket, hogy két lábon járó F1 enciklopédiává válhasson, ha már az élete hátralevő részét itt szándékszik eltölteni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#35821) Chosen válasza TESCO-Zsömle (#35820) üzenetére


Chosen
addikt

Szvsz azon kívül hogy sokat hibázik nincs vele baj, legalábbis Eurosport WTCC közvetítéshez képest fényévekkel jobb. Plusz ha nem ő lenne a kommentátor akkor ki? Még egy Walter Csaba? Kösz, de nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#35822) Jadro


Jadro
veterán

"Massa mindenesetre biztosan nem lájkolja majd Hamilton ötödik helyét a Facebookon."

Egy olvasást megér. Ha volt már, bocsi. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#35823) shteer válasza Jadro (#35822) üzenetére


shteer
titán

korrekt

..szerintem jónak tűnik

(#35824) proof88 válasza Chosen (#35821) üzenetére


proof88
addikt

miért lenne az eurosportosnál jobb? :U

(#35825) Ice!? válasza TESCO-Zsömle (#35820) üzenetére


Ice!?
őstag

Ez egy poénnak indult.
Palikot se nagyon bírtam anno, de neki legalább volt egy sajátos stílusa, ami már-már hiányzik is. Bár szvsz ez többnyire Czollner idétlenségének köszönhető.
Persze mindig az a rossz, ami van, de egy Walter & Wéber kombót sokkal inkább el tudnék képzelni.

Elég szégyen, hogy azt hiszik az RTL-nél, hogy ez így szép és jó. Amit pedig az utolsó bekezdésben írsz, már rég meg kellett volna lépniük.

(#35826) shteer válasza Ice!? (#35825) üzenetére


shteer
titán

bárkit csak waltert ne

..szerintem jónak tűnik

(#35827) hoffman_ válasza TESCO-Zsömle (#35820) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ezzel az a baj, hogy Czollnert annyira megutálták már, többek között én is, hogy ha fejre áll, se fogom tárt karokkal várni. Élő enciklopédia? Az ennyi idő után azt hiszem, magától értetődő. A beszédkészséget/szókincset lehet fejleszteni, de ha erre szorul valaki, márpedig Gyuszó erősen, akkor hogy a rákba került be abba a székbe? Én továbbra is kiállok a monnyonle mellett, minden harag nélkül.

#35822, Jadro:

Most olvastam a cikket, egész korrekt. Tetszett. Egy mondat volt idegesítő, amikor az idei szezont de inkább a szabályokat jónak állította be a cikkíró. Ez bullshit. Ettől függetlenül fassza.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#35828) boogie84 válasza Ice!? (#35825) üzenetére


boogie84
veterán

Palik egy barom, összetévesztette az autókat is. Maradjon csak a Hring igazgatója. Czollner egy fokkal jobb, de az is tud baromságokat mondani. Wéber Gabi kellene oda!
Nem kell az idióta kiabálós baromság. Jó a szakkommentár!!

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#35829) JJános válasza Motion_Blur (#35810) üzenetére


JJános
addikt

LOL. :DDD

2007-05-06 óta itt!

(#35830) !Overdose! válasza boogie84 (#35828) üzenetére


!Overdose!
őstag

[link]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#35831) TESCO-Zsömle válasza boogie84 (#35828) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Palik már rég nem igazgató.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#35832) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Lesz ez még így se. Nem ez volt az utolsó balhéjuk a pályán. "don't ever touch me again"

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#35833) JJános válasza boogie84 (#35828) üzenetére


JJános
addikt

Hogy nyüvített, hogy Button leelőzheti Vettelt.
Hát addig Vettel mit csinált?

Meg Sumi összetörte a Ferrariját? Gyulám nagyon lol.
Ennél még Palik is 100x jobb.

A Gyula társát nem is mondom. Kritikán aluli. :((

2007-05-06 óta itt!

(#35834) FireKeeper válasza JJános (#35833) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én a társát bíron, néha vannak jó beszólásai.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#35835) AMD Power válasza boogie84 (#35828) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan! Wéber Gabi az jó gyere.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#35836) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Nekem az tetszett, hogy párszor kijavította Gyulámat, hogy k. nem úgy van. Ez már egy kis haladás, korábban mindig ráhagyták, ahogy előtte Paliknak sem szóltak, hogy szarul mondta.

Ami továbbra is gáz, hogy Gyulám állandóan már az első körtől a stratégiákat számolja, és bőven a vége előtt meg akarja mondani, hogy ki hol fog végezni, de k. nem ért hozzá, így ezt az egészet hanyagolni kellene. Neki az eggyel kevesebb kiállás annyi, hogy ha valaki eggyel kevesebbszer jön, az nyer ezzel húszonakárhány másodpercet, a gumi típusával vagy állapotával, és a forgalommal nem számol.

Aztán a végén megint, azzal számolt, hogy Vettel veszít a lekörözöttek miatt, de azzal nem, hogy Button-nak is át kell mennie rajtuk, az valahogy kimaradt. Aztán leesett neki, amikor kész volt, hogy Button 2sec-et vesztett a lekörözöttek miatt, de előtte meg azért hozott 2-t, mert akkor meg Vettel vesztett 2sec-et miattuk. Aztán még az utolsó körben megint kezdte, hogy ott van 4-5 autó Vettel előtt.

[ Szerkesztve ]

(#35837) AMD Power válasza [CS]Blade2 (#35836) üzenetére


AMD Power
titán

Engem tudod mi idegesít? Minden futamon eljátssza valamelyik csapat, főleg a McLaren ,hogy az utolsó 3 körben akarja megelőzni az elsőt... de az előtte lévő 20 körben tartja a 10ms hátrányt. Ilyenkor Gyula bekattan és visít mint egy malac. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#35838) FireKeeper válasza [CS]Blade2 (#35836) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jaj azon én is röhögtem, utolsó kör kb, volt köztük x másodperc, y autó, és Gyula elkezd ordibálni hogy húúú Vettel megint beragad, holott Buttonnak köze nem volt, hogy megelőzze.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#35839) shteer válasza FireKeeper (#35838) üzenetére


shteer
titán

megelőzze? még utolérni se

..szerintem jónak tűnik

(#35840) SpongyaBob válasza AMD Power (#35837) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Jah és ilyenkor Vettelt meg az egekbe magasztalja - szokásához híven -, hogy micsoda versenytempója van a mekinek.. és még úgyis szanaszét páholja őket Vettel és mekkora ász.
Most is visított mint egy vízidisznó, hogy "jajj nem engedik el Vettelt!?" Pedig csak egy sima lekörözés volt.... nah mindegy, már uncsi kicsit.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#35841) kisza25 válasza FireKeeper (#35838) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ez a Gyuszi igen ostoba egy élőlény:P
maximum attól lehetett tartani, hogy valamelyik lekörözött véletlenül kigolyózza...

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#35842) FireKeeper válasza kisza25 (#35841) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

lehet nem véletlen, hogy anno Palik ahol tudta, megalázta ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#35843) kukinyo


kukinyo
addikt

Hogy áll az a project hogy elviszik a Forma1-et a retektől?

(#35844) kisza25 válasza FireKeeper (#35842) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

imádtam :DD de nagyon jól viselte(lehet fel sem fogta, hogy alázzák):P
hiányoznak a -Na de Gyuszikám nem gondolod, hogy... kezdetű mondatok :DDD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#35845) boogie84 válasza FireKeeper (#35842) üzenetére


boogie84
veterán

& (#35844) kisza25
És tudod miért nem alázott vissza? Mert akkor került oda. Már akkor is mondhatta volna Paliknak h hülye vagy, de nem merte. Hallani lehetett a hangján. Nem véletlen h akkor is volt h fogadtak vmiben. Már akkor sem a közvetítés volt a céljuk, hanem h magukat szórakoztassák.
Mind2 hülye.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#35846) FireKeeper válasza kisza25 (#35844) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én a másodikra tippelnék, szerintem fel sem tűnt neki ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#35847) kisza25 válasza boogie84 (#35845) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja voltak is orvosnál aki azt mondta, hogy mindkettő elmebeteg, ők meg úgy értették, hogy elmehetek :P
én amúgy bírom a Palik humorát és ő legalább elmondott egy csomó érdekes dolgot ezzel kitöltve az unalmasabb részeket, de a Gyuszi sokszor olyan, mintha véletlenül másik csatornára váltott volna...

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#35848) shteer válasza kukinyo (#35843) üzenetére


shteer
titán

sehogy

..szerintem jónak tűnik

(#35849) Sirpi válasza kisza25 (#35847) üzenetére


Sirpi
senior tag

Azért Paliknak is voltak baromságai, pl.
- a Shell mérnökei, akik akár egy tankolásnyi benyát is meg tudtak spórolni egy verseny alatt
- vagy üldözéskor mindig milyen érdekes volt, hogy az első jobban gyorsít ki, az üldőző meg mindig utoléri a kanyarban, tehát neki meg arra volt beállítva az autója... nem jött rá, hogy ez szimpla fizika
- vagy az az állandó hülyesége, hogy ha az első szektor végén 0.3s a hátrány időmérőn, akkor ha nem veszít többet, akkor bejöhet másodiknak... és persze csodálkozott, hogy hogy nőtt a végére 1 sec fölé a hátrány.

De mindezekkel együtt is sokkal élvezetesebbé tette a futamokat, mint Gyulám (pl. az megvolt mindenkinek, hogy amikor Hamilton a közös boxutcalátogatás után eltrafálta Massát, utána azon filózott, hogy hátha _előtte_ a kerékcserénél letudta a szárnycserét is. Vagy a végén hogy megijedt, hogy ha 0 pontot szerez Japánban Vettel, és Button nyer, akkor, ööö... akkor... mire Walter megnyugtatta, hogy akkor se lesz semmi, megnyugodhat.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#35850) Motion_Blur válasza Sirpi (#35849) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Vagy a végén hogy megijedt, hogy ha 0 pontot szerez Japánban Vettel, és Button nyer, akkor, ööö..."

Ja, ezen én is felhúztam magam! Idióta barom :W

FireKeeper: jól tudod :K

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.