Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19901) mefistofeles

Már többször bebizonyosodott, hogy Hamilton egyszerűen nem bírja fejben a szezonok végét. Emlékezzünk az első két évére. Gyakorlatilag kétszeres VB lehetett volna, de mindkétszer elszúrta. Mikor sikerült neki, akkor sem rajta múlott........

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#19902) Oliverda válasza mefistofeles (#19901) üzenetére


Oliverda
félisten

Számítottam rá, hogy hamarosan jön egy igazi megmondóember aki önjelölt pszichiáter is egyeben. :))

"Emlékezzünk az első két évére. Gyakorlatilag kétszeres VB lehetett volna, de mindkétszer elszúrta. Mikor sikerült neki, akkor sem rajta múlott........"

Gyakorlatilag 2008-ban mintha megnyerte volna az egyéni címet. Az abban az évben megnyert 5 versenyt is csak a gólya hozta neki, biztos nem rajta múlott egyik sem...

Utólag ezek fényében vegyük úgy, hogy inkább nem szóltam semmit.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19903) Nowhereman válasza ronaldo (#19900) üzenetére


Nowhereman
őstag

Nos ha esni fog, akkor akár Sutil is nyerhet, mivel a bikák egy dologban estek vissza tavalyhoz képest - az esőtáncban. Abban tavaly topon voltak idén pedig...
Különben pedig az RB esélyeit nagyban rontja, hogy még mindig vakon és kizárólagosan tolják Vettelt. Ha Webbo csak 6 ponttal vezetne a legvégén, tuti, hogy a labancok megint megpróbálnának egy törökös helycserét - talán azonos eredménnyel...

Utánam a kondenzcsik!

(#19904) Thrawn


Thrawn
félisten

Porsche :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#19905) AMD Power


AMD Power
titán

Hiába LH rizsája.. szerintem nyomás alatt van most is bőven. Lásd lezúzta a gépet...

De az a VB duma nagyon gáz volt Dr.Csernus.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#19906) adman válasza Nowhereman (#19903) üzenetére


adman
tag

Különben pedig az RB esélyeit nagyban rontja, hogy még mindig vakon és kizárólagosan tolják Vettelt.
ha ez alatt azt érted h Webber sorozatosan bénázik, akkor igazad van. a rossz hír pedig az, h a statisztika és a nagyszámok törvénye alapján kinéz neki még egy műszaki hiba is idénre.

(#19907) Oliverda válasza AMD Power (#19905) üzenetére


Oliverda
félisten

Button meg MS még jobban meglovagolta azt a kerékvetőt csak nekik kicsit nagyobb szerencséjük volt utána.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19908) MPowerPH válasza Oliverda (#19907) üzenetére


MPowerPH
félisten

Hami mostanában gyanúsan sok hibát vét. :U Mondjuk ő nem az a Raikkonen féle hidegvér, ez már többször kiderült. De azért ez kezd lassan kínos lenni.

Persze az is igaz, hogy az egy borzasztó nehéz rész. Kicsit nagyobb sebességgel érkezel, vagy lecsúszol az ideális ívről egy pöppet, akkor ott majdnem biztosan eldobod a kerékvető miatt.

Fernando biztosan hozza majd a 3. helyet, de a két RBR itt valszeg megfoghatatlan lesz. :( Szingapur más tészta volt, ott nehéz volt összerakni egy ép kört, ami szabadedzéseken annyira nem erőltettek. Itt viszont látszik a nyers RBR fölény.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#19909) Oliverda válasza MPowerPH (#19908) üzenetére


Oliverda
félisten

Ja, ha így halad még lelépi Alonso-t is az idei évet tekintve, csak ő most egy huzamban letudja az egész évit. :D Na de nem jöhet ki valaki mindig mindenből jól. Összességében pedig még mindig többet profitált a merész manőverekből mint amennyit bukott. Arról nem is beszélve, hogy a zsenit és az őrültet csak egy hajszál választja el. Néha könnyű átcsúszni a másik oldalra. Amúgy szinte minden valamirevaló VB alkat pilótának vannak ilyen periódusai a pályafutása alatt.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19910) MPowerPH válasza Oliverda (#19909) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ez mind igaz, kell egy kis 'őrültség' ide. Csak már rezeg a léc, 2db nullapontos futam után még egy 3. már valszeg a VB esélyekbe kerülne. Alonso az elején volt szétesve, azóta összekapta magát. De az RBR ellen ez nem lesz elég egyiknek sem. Mondjuk itt ahogy nézem, Button 1s -es lemaradással jön. Hamilton ebből 0.6s-et csinálna, kb. annyival szokta mostanában ütni Button -t.
De ha holnap esik, akkor sok minden változhat az erőviszonyok terén. Kubica jól megy, de szerintem ez csak a szabadedzésekre tart ki nála.

Don't Tread On Me

(#19911) IreN!CuS válasza MPowerPH (#19910) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Eléggé biztos az az eső BBC Weather

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#19912) MPowerPH válasza IreN!CuS (#19911) üzenetére


MPowerPH
félisten

Hát, ettől csak jobb lesz, talán kicsit megkeveri a kártyákat. :)

Don't Tread On Me

(#19913) SzalaiG válasza IreN!CuS (#19911) üzenetére


SzalaiG
addikt

Legyen is eső és essen is ki mind az öt VB esélyes és legyen a dobogón Schumi, Quick Nick és Senna. :))

(#19914) D@ni88 válasza Oliverda (#19909) üzenetére


D@ni88
addikt

Kimit ennyi hibázás után már szidtad hogy nem ide való, pedig hát 09ben nem is volt jó a kocsi. Aztán mégis ő szerezte a legtöbb pontot az utolsó pár futamon. Csak ott az év eleje volt elrontva, hogy 15. helyekről kezdték... jah és ha belegondolsz 2008 se volt annyira szar év neki, csak sok volt a baki a csapat részéről, műszaki hibák, és persze még ő is hozzátett.
De amúgy pl nem volt lemaradva annyival Massától mint Button Hamitól.

Ezzel most nem azért jöttem hogy untassalak, csak rávilágítanék, hogy ott rendesen szapultad Kimit, ha hibás volt ha nem, itt meg még Hamilton kiderül hogy jól csinálta a dolgot hogy 2x nullázott :DDD

Én várom az időmérőt, tényleg jó lenne olyan futamot is látni hogy a nagy csapatok a 10x-edik helyről zárkóznának fel, de úgysem lesz belőle semmi. Megnézném hogy Webber és Vettel hogy húznák át magukat a mezőnyön. Persze főleg Vettelre, mert hát nem erőssége az előzés. Hamilton ebből viszont kifejezetten jó, már ha nem bonjta le a kocsi éppen aktuális kerekét:D Alonso viszont nem olyan heves ha előzésről van szó, mint régen, de legalább egyben tartja a kocsit, és csak akkor előz ha nagyobb kockázat nélkül túl tud lépni az előtte haladón. Szval érdekes lenne látni hogy alakulna az "élmenők" dolga.
Mondjuk úgy is benne lesz mindenki az első 10be, szval ettől nem kell félni...

(#19915) Oliverda válasza D@ni88 (#19914) üzenetére


Oliverda
félisten

Kicsit rossz a memóriád is mert nekem (is) leginkább a motivációjával volt gondom. Pontosabban az volt a gond, hogy elfogyott neki. 1, 2, 3, 4

Nem véletlenül nem maradt és nem is jön vissza már nagyon valószínű, hogy soha többet.

"Aztán mégis ő szerezte a legtöbb pontot az utolsó pár futamon. "

Kevered Hamilton-nal... :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19916) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Nagyon erősen esik az eső. Az sem biztos jelenleg, hogy 7-kor elkezdik a kvalifikációt.

(#19917) skylaner


skylaner
senior tag

Valaki majd legyen szíves linkelni egy streamet, mert melóban leszek.

Kösz szépen :R

(#19918) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

15 percenként halogatják majd a kvalifikációt.
De az is lehet, hogy csak holnap lesz megtartva, mert túl sok vízátfolyás van a pályán.

(#19919) IreN!CuS válasza Flashcash (#19918) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Szerintem megtartják csak várnak vele.Max 2 perces körök lesznek :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#19920) Flashcash válasza IreN!CuS (#19919) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Szerintem nem valószínű, hogy megtartják. Az egy dimbes dombos pálya, ha erősen esik akkor szabályosan folyók alakulnak ki rajta, ebben meg még lassan sem tudnak körbemenni.

Ha eláll az eső akkor van esély rá.

[ Szerkesztve ]

(#19921) skylaner


skylaner
senior tag

Az RTL-n most akkot mi megy ?

(#19922) shteer válasza skylaner (#19921) üzenetére


shteer
titán

duma

..szerintem jónak tűnik

(#19923) shteer


shteer
titán

akkor 13:40-kor ugyanitt :(((

..szerintem jónak tűnik

(#19924) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Stream van valakinek?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#19925) Flashcash válasza shteer (#19923) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Ma nem maradsz le semmiről. :)

Ross Brawn most mondta, hogy helyi idő szerint 16 óráig tudnak várni a sötétedés miatt, utánna Vasárnapra kell halasztani a kvalifikációt.

Az meg a mi időnk szerint azt jelenti, hogy valamikor éjjel lesz megtartva. :))
A McLarentől pedig jelezték, hogy az sem volna ellenükre, ha egyáltalán nem lenne időmérő, mert akkor a rajtszám alapján állnának fel a rajtrácsra.

[ Szerkesztve ]

(#19926) krammerka


krammerka
őstag

:W ..........

(#19927) !Overdose! válasza MPowerPH (#19910) üzenetére


!Overdose!
őstag

"Mondjuk itt ahogy nézem, Button 1s -es lemaradással jön."

Mi? Hol? :F

Egyébként ha lehet hinni a nyilatkozatoknak, akkor marha nehéz dolga van ezzel a túlkormányozottságra hajlamos McLarennel. Ehhez képest 2 futamgyőzelemmel és pár dobogóval csupán egy futamgyőzelemnyi a lemaradása Webbertől és csak 5 pont Hamiltontól. A hosszú kihagyástól eltekintve éppen ugyanabban a helyzetben van, mint Schumacher, csak pont fordítva.

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#19928) Sirpi


Sirpi
senior tag

Bakker, most keltem, nézem az rtl-t és hülye rajzfilm megy. Nem teljesen értettem, mi történt (így 1 perccel ébredés után nem nagyon állt össze a kép). Remélem, azért lesz időmérő, meg főleg holnap futam... Tényleg, mi van, ha a futam idején is szakad?

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#19929) shteer válasza Flashcash (#19925) üzenetére


shteer
titán

persze a futam a lényeg, szal felőlem lehet bárhogy az időmérő ha holnap Alonso nyer ;]

..szerintem jónak tűnik

(#19930) quby


quby
őstag

Akkor Hamilton gyakorlatilag 0 körrel vág neki a Qual-nak (ha lesz...)

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#19931) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Esetle valami stream, ahol megy élőben?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19932) skylaner válasza TESCO-Zsömle (#19931) üzenetére


skylaner
senior tag

Az nekem is jól jönne.

(#19933) hodostamas válasza TESCO-Zsömle (#19931) üzenetére


hodostamas
addikt

itten

megéri fent maradni vagy inkább aludjak? :) (éjszakai meló rulz)
Nem úgy tűnik mintha mostanság elindítanák a mérést.

(#19934) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Egy Lotus épp most indult el a boxból a pályára:

Mostmár úgy néz ki hivatalosan is elmarad a mai időmérő, és holnap 03:00 körül lesz megtartva.

[ Szerkesztve ]

(#19935) [CS]Blade2 válasza Flashcash (#19925) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Ebben nem sok logika van, olyanok kerülnek előre, akik egyébként nem érnének oda. Főleg a Redbull-t sz***k meg ezzel, és a Ferrarit, mert egyébként nekik néz ki az első 3-4 hely. Aztán a kis csapatok is ki lennének akadva, a virgin lenne a tök utolsó, míg Koba a 23., vagyis a japán nézőt is kiakadnának.

(#19936) popp válasza hodostamas (#19933) üzenetére


popp
tag

Szerintem nyugodtan aludhatsz, áll a víz a pályán és esik.

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#19937) TESCO-Zsömle válasza hodostamas (#19933) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem itt híradó van... :O

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19938) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

[link]
[link]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#19939) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Én itt nézem: [link]

(#19940) Nerd


Nerd
aktív tag

Póker, hajó úsztatás???? WTF:D:D

(#19941) IreN!CuS válasza Nerd (#19940) üzenetére


IreN!CuS
őstag

elvannak a srácok :DDD

Megy ki az SC

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#19942) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

[link] :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#19943) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Szépen szól az SLS AMG...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19944) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hivatalos: Vasárnap lesz az időmérő edzés Japánban

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#19945) PazsitZ válasza Oliverda (#19909) üzenetére


PazsitZ
addikt

Annyira bírom az erőlködős mosdató szövegeidet, ami ráadásul rengetegszer teljesen felesleges.
Ha Hami véletlenül ütközik, kicsúszik az általad mindig meg van magyarázva, hogy az azért van mert bezzeg ő keményen nyomja nem csak tötymörög. :D
És itt most nem arról van szó, mindenki hibázik, benne van, meg inkább szabadedzésen ismerje meg a pálya határait, ezek után legalább futamon biztos nem fog bekövetkezni.

Az eső meg tényleg hozhat egy izgalmas futamot szóval essen csak.

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#19946) Ricardo válasza PazsitZ (#19945) üzenetére


Ricardo
félisten

"Az eső meg tényleg hozhat egy izgalmas futamot szóval essen csak."

Essen, de ne túl sok, mert akkor semmi nem lesz.

(#19947) [CS]Blade2 válasza Ricardo (#19946) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Nem fog esni, csak max nedves lesz a pálya az időmérőn, de a versenyre az is felszárad.

(#19948) tjokai válasza [CS]Blade2 (#19947) üzenetére


tjokai
senior tag

Így van, úgyhogy ezzel az esővel nem megyünk semmire sem csak arra, h kelhetünk fel éjjel időmérőt nézni!Futamra már száraz pálya lesz ha addig nem esik!Úgyhogy erősorrend nem igazán változik!

Üdv!

(#19949) IreN!CuS válasza [CS]Blade2 (#19947) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Kérdés milyen gyorsan fog száradni simán elképzelhető,hogy vizes marad 1-2 részen a pálya.És az sem biztos,hogy eső mentes lesz d.e kora d.u holnap.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#19950) Oliverda válasza PazsitZ (#19945) üzenetére


Oliverda
félisten

Örülök hogy tetszik. A következőt majd személyesen neked ajánlom. :)

Mondjuk Webbo-t már mosdatni sem kell mert elfogadott tény, hogy olyan...amilyen...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.