Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4957) Hunmugli válasza vvillie (#4955) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Ezt akkor írtam. Akkor abba is hagytam. Akkor úgy is volt, sosem töltöm már le a modot. Két "hónapig bírtam"
(...)

Nyilván egy "könnyebben" használható hacket többen fognak használni, gondolok itt arra, hogy az xmodhoz például root kell. De azért azt se felejtsük el, hogy cocon az volt a gond, hogy a mod cwn biztosított nagy előnyt. A többi pusztán idővel "pótolható" volt, és bár "irigykedtek" a többi játékosok, mégis a sandbox attack volt a legnehezményezetteb dolog.

Ezt rendesen kihasználni nem volt könnyű, nekem még 2 év coc után is másfél óra volt a fenti támadás. Persze elhiszem hogy vannak itt nálam jobbak ;] Gondolom a BF egy lövöldözős játék, de ebben nem vagyok biztos, úgyhogy másik példát mondok. Például valamennyi CS verzióban komoly gondot okoztak a teszem azt wallhack-ek, aminek nincs külön követelménye (root - gondolom, hogy nincs, sosem használtam, béna is vagyok CS 1.6-ban :DD :)) ) és nagyon egyszerű használni (azért ebben egyet kell érteni. Senki sem modozik órákat egyetlen lövés előtt :)) de sosem használtam, ez csak egy megérzés :) )

Utolsó hasábba bele lehet kötni, de nem ez lenne a cél, hanem hogy leírjak egy metaforát.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.