Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4652) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Semmit nem fognak elérni ezzel. Akinek fontos a karijának a biztonsága az vesz egy új tabot, csinál rá sok th3as kiskarit. Ha "munka van", csak bemegy ezekkel a klánba, agyon modozza a bázisokat a th11es maxos troopokat beállítva, a nagykarival modmentesen letámadja az anti3at, a kiskarit bannolják. Ennyi. Azért kell új eszköz, mert elvileg képesek az eszközön lévő összes karit bannolni. Pedig a nextelés csak egy kényelmi funkció volt :( Egyébként a botokat nagyon jól lehet majd szűrni, azzal nem lesz gond, de ha máshogy nem, privát szerverrel a nagyok megoldják a helyzetet - pénzért bármit. Viszont állítólag már kiosztották az első 180 napos bannokat is, de én még nem láttam ilyet. Coc hungary fb csoportba is csak egy 31 naposról került kép, de lehet hogy az is csak kamu. Én mindenesetre töröltem :D

Más: nemrég történt egy vadászat: a ClashWithZsomac 10es szintű magyar klán 17 külföldi vendégjátékossal [értsd az aow, mkma és v.n.c. legjobb hittereivel] levadászta a HUNGARY 10es szintű magyar klánt. Az eredmény: 113-0. CodanemaWolf (a leader) feladta... Vannak pro és kontra érvek, ezeket mindjárt.

Annak idején történt egy vadászat: egy új klán, erre a célra jött létre, levadászta a hp2ge-t. (HungaryPower2ge (2. generation)) A klán neve: Need for Speed. Ez a vadászat azért jött létre, mert "Noboch (a hp2ge leadere, másnéven Speed) nagyon beképzelt volt és azt találta mondani hogy ők a legjobb th10zel is warozó klán ebben a félévben a magyarok közül." Akkor csak 2 külföldi volt, a matchelésért, de ott volt Bálint és acsi is. (2 legjobb magyar "hitter") A hp2ge feladta, nehogy bénákat támadjanak, illetve volt még néhány indok, de minden hiába, mert a kém megpróbálta lejáratni a klánt azáltal, hogy a régebbi cwkből válogatott elrontott támadásokat mutatott. Ezáltal szerintem semmit nem ért el... (zsomac, ki más...) Na mindegy. A lényeg hogy nem álltak ki, 75-0ra nyert a Need for Speed.

Most is hasonló dolog történt: A HUNGARY gratulált egyesített erőinknek, majd nem támadott egyet sem. Így is-úgy is vesztettek volna. De legalább hatalmas kommentfight alakult ki, aminek semmi haszna nem volt. Inkább belinkelem, nem írnék erről többet. H.U.N.T.E.D

Egyébként a modról is kialakult egy vita, de hamarabb feladták, mint ti :P Egyébként kb senki semmit nem tud, köszönjük Kóc az áldásos munkádat. Mod=bann? Ebben kimerül mindenki tudása :DDD

Szóval izgalmas hétvége lehetett volna, ha a HUNGARY és a cwzs megegyezik valami köztes állapotban, de egyik oldal se hajlott erre, meg se próbálták. Majd legközelebb :D

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.