Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) boogie84 válasza Ice!? (#650) üzenetére


boogie84
veterán

itt

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#652) keIdor válasza boogie84 (#648) üzenetére


keIdor
titán

Én nem mondom vissza a megrendelést, bízom az új rendszer előnyeiben.
Modolt szervereket utálom, cheatereket utálom... a legfelháborodott emberek mind warezosok, és félnek. :U
Petíciót se írom alá... :N

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#653) Fortissimus válasza boogie84 (#651) üzenetére


Fortissimus
őstag

159348 Signatures Total

azert ez szep szam, remeljuk tenyleg figyelembe veszik es lesz vmi megoldasa az ugynek.

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#654) boogie84 válasza keIdor (#652) üzenetére


boogie84
veterán

Jogos amit írsz, egyetértek veled abban, hogy nem kellenek cheaterek! Ezért vannak adminok! A mod egy + dolog lenne, amiből sok jó sülhetne ki!! Warez természetesen nem helyes! Ha élvezzük a játékot, sokat játszunk vele, akár single akár multi, akkor vegyük meg. Ugyan akkor nem mindenki engedheti meg magának, hogy 10 - 15ezerér vegyen játékot.

Bízzunk benne hogy jó lesz a multi!
* A rendszer saját maga dönti el, hogy számunkra melyik szerver a legmegfelelőbb, mi csak azt tudjuk beállítani, hogy milyen játékmódban milyen játékszabályok szerint akarunk játszani.
* Az IW.net arra törekszik, hogy olyan szerverre dobjon be minket, ahol a legkisebb a ping és ahol a képességeinknek megfelelő játékosok lövöldöznek.
* Továbbra is létrehozhatunk privát szervereket, ahol mi irányítunk mindent, de modokat természetesen nem telepíthetünk.
* A barátlisták segítségével meghívhatjuk a haverjainkat játszani, sőt akár csoportosan, a klánunkkal együtt vonulhatunk szerverről szerverre, illetve meghívhatunk más klánokat egy privát szerverre.
* A Valve-Anti-Cheat rendszernek hála elméletben kevesebb csalóval lesz dolgunk.
:U

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#655) Ice!? válasza boogie84 (#651) üzenetére


Ice!?
őstag

Köszi szépen.

(#656) Fortissimus válasza keIdor (#652) üzenetére


Fortissimus
őstag

visszamondani en sem fogom, de a peticiot alairtam.
ettol meg most is borsodzik a hatam :
"A rendszer saját maga dönti el, hogy számunkra melyik szerver a legmegfelelőbb, mi csak azt tudjuk beállítani, hogy milyen játékmódban milyen játékszabályok szerint akarunk játszani."
ja es:
"Az IW.net arra törekszik, hogy olyan szerverre dobjon be minket, ahol a legkisebb a ping és ahol a képességeinknek megfelelő játékosok lövöldöznek."

ne akaja mar a rendszer eldonteni, h milyen szinten vagyok es akar elvenni az oromomet amikor lamakat hentelek :)

mod:
boogie84: na mire kesz lett a post-om, Te is leirtad majdnem ugyanazt :)

[ Szerkesztve ]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#657) Ice!? válasza Fortissimus (#656) üzenetére


Ice!?
őstag

Én azt nem értem, hogy ha majd az én profilomban eljutok egy magasabb szintre, és már komolyabb ellenfelekhez dobna be, de az öcsém játszik a profilomon (aki sokkal "bénább" mint én), mert én már fejlettebb cuccokat értem el, akkor őt is bedobja a "jójátékosok" közé?
Ez szvsz nagyon nagy butaság.
Vagy rosszul értelmeztem, és nem profil függő lesz a dolog?
Arra kíváncsi leszek, hogy működni fog-e a "/connect SZERVER IP".:DDD

(#658) BalaNce87


BalaNce87
addikt

A régi rendszernél biztos jobb lesz, kezdve a pb-vel, ami istentelen szar, a gagyi modokkal és a hülye adminokkal, értelmes lépés, én megvenni nem fogom ezáltal ki se tudom próbálni a multit így jártam, nem fog meghatni, sokról nem maradok le egy játék a sok közül nem nagy dolog, meg ennyi pénzért egyszerűen sok, majd 2-3 év múlva amikor 4000 lesz talán akkor, vagy marad a cd kulcsos megoldás, nem mintha ennyire vágyakoznék rá, de inkább kulcs mint a játék, bár ha jobban belegondolva a kulcsos téma se fog összejönni, mert steamen kell aktiválnod a játékot, és ugye a játék nem eredeti csak a kulcs.

[ Szerkesztve ]

(#659) NighTMare1


NighTMare1
csendes tag

Szerintem ez meg nem CoD lesz már. Nem kéne ennyire előrejuttatni a STEAM-et... van már elég hatalma... sajnálom, hogy a STEAM rendszerén keresztül fog futni a játék :( Én minden CoD részt megvettem majdnem (CoD 4 + CoD 5), de ezt nem hiszem, hogy megfogom, bár majd kiderül.

(#660) BalaNce87 válasza NighTMare1 (#659) üzenetére


BalaNce87
addikt

Úgy is mefogod venni, van egy jó pár ember aki besírt az új rendszer miatt hogy tuti nem veszem meg ez felháborító és stb, aztán megjelenéshez 2 napra már tolni fogja ezerrel, ez csak ilyen beszólás, de maga is tudja hogy nem bírja ki cod nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#661) feka007


feka007
nagyúr

Hát ez a bojkott már szánalmas egy húzás.. :U Jóhogynem kezdenek éhségsztrájkba, vagy ölnek meg vkit, aztán beperelik az IW-t hogy miattuk volt.. Elején nekem se tetszett, vissza is mondtam pár napra az előrendelést, de utána belegondoltam, hogy átlag játékos nem sokat veszit vele, sőt. Promodot amúgy is utálom, mod szerverek legtöbbje szar (de legalábbis fél ra alatt megunom), igy meg kevesebb lesz a cheater, meg a 10 éves warezosok (remélhetőleg).

(#662) Malachi


Malachi
addikt

Lerágott csont a téma, most már várjuk meg mi lesz és annyi.

Olyat is olvastam már valahol, hogy be lehet majd állítani kedvenc szervereket illetve ugyanúgy lehet szűrni, mint eddig - pingre/játékmódra/akármire - hát kiderül. Mondjuk nem tudom mi tartja vissza az IW-t attól, hogy megadja a PONTOS leírását annak, hogy miképp is működik majd a multi rész. Azaz tudom, persze, haha. A reklám, az ingyen hype, a PÉNZ. Mocskok. Egyetlen mázlijuk, hogy a COD2 és a COD4 ilyen baromi jó volt. :)

(#663) biggamer


biggamer
veterán

:Y Third-person nézet a Modern Warfare 2-ben : [link] :Y

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#664) Fortissimus válasza biggamer (#663) üzenetére


Fortissimus
őstag

ez felesleges sztem, ki fog igy jatszani?

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#665) CséZé válasza Fortissimus (#664) üzenetére


CséZé
őstag

elolvastad a teljes cikket? mert akkor nem kérdeznél hülyeséget...

(#666) boogie84


boogie84
veterán

:Y Modern Warfare 2: Civil vérfürdő :Y
Furcsa multimódok a Modern Warfare 2-ben?

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#667) webdeejay


webdeejay
aktív tag

Ez a Steam-es dolog nekem se tetszik...Magáról a Steamről nekem az olyan, számomra élvezhetetlen játékok jutnak eszembe, mint a CS...jó, infón jó móka, de egyébként soha nem játszanék vele....remélem az MW2 nem ilyen lesz

[ Szerkesztve ]

(#668) Ice!? válasza boogie84 (#666) üzenetére


Ice!?
őstag

Kár, hogy a videót törölték. Arra azért kíváncsi lettem volna, hogy van-e célkereszt ebben a nézetben. Anélkül igencsak "érdekesen" lehetne célozni.:))

(#669) biggamer


biggamer
veterán

Modern Warfare 2: Spec-Ops AC-130 Mission Gameplay - [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#670) Jakesz válasza webdeejay (#667) üzenetére


Jakesz
őstag

Semmi köze az MW 2-nek, a CS-hez (annyi, hogy FPS) Meg a Steam-en rengeteg más játék is van. Pl: CoD 4
Ez aztán élvezhetetlen

(#671) Fortissimus válasza CséZé (#665) üzenetére


Fortissimus
őstag

igen kepzeld elolvastam a cikket es meg mindig nem tudom ki az a hulye aki 3rd personba akarna jatszani ezt a jatekot. egyszeruen ez nem az a game...

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#672) biggamer válasza Fortissimus (#671) üzenetére


biggamer
veterán

Ez csak egy PLUSZ / grátisz / amit fel lehet használni, egy újabb lehetőség a játékban.
Nem kötelező játszani vele. :(
Most őszintén, mennyivel lenne jobb a game, ha nem lenne benne. :F

Semminek nem tudtok örülni. :(

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#673) Vladi


Vladi
nagyúr

Csak most olvasom a fejleményeket. Amit ezzel a játékkal művelnek, az már nem normális. Én 2003 óta CoDozok, de...

Már nem mehetek arra a szerverre, amire akarok. Nem játszhatok amíg akarok. Nem lehet moddolni. Nem lehet offline játszani. Semmit sem lehet. Minden döntést helyettem hoznak meg? Szerencsére a leg fontosabb döntést még nem hozzák meg helyettem:
Köszönöm nem kérem ezt a játékot, nem játszom vele és nem is fizetek érte.

Ennyi a véleményem.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#674) Fortissimus válasza biggamer (#672) üzenetére


Fortissimus
őstag

jol van, oke, tolem elfer...
de remelem arra is gondoltak, h vegre lehessen class-t szerkeszteni jatek kozben is vagy, hogy ne mogem 2 meterrel szulessen meg az ellen :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#675) biggamer válasza Fortissimus (#674) üzenetére


biggamer
veterán

No problemo. ;)

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#676) feka007 válasza Vladi (#673) üzenetére


feka007
nagyúr

"Nem lehet offline játszani."
Ezt nem tudom honnan vetted. :F

(#677) mate0217


mate0217
aktív tag

Gyerekek mindjárt jön :DDD

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#678) webdeejay válasza Jakesz (#670) üzenetére


webdeejay
aktív tag

és a cod4 vacos? cs-be is van ugyanannyi csaló...

[ Szerkesztve ]

(#679) phanzetomox válasza webdeejay (#678) üzenetére


phanzetomox
őstag

a cod4 nem VAC-os, :) és igen csaló ugyanannyi van cs-ben :(

(#680) killer1203 válasza phanzetomox (#679) üzenetére


killer1203
senior tag

xbox360 ra már kintvan :O

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#681) feka007 válasza killer1203 (#680) üzenetére


feka007
nagyúr

Bazze, és tényleg.. Kapják be :W PC-re is kidobhatnák, multihoz úgyis megkéne venni, addig végigolnám a singlet. :D
Amúgy azt mondják nem működik még.

[ Szerkesztve ]

(#682) killer1203 válasza feka007 (#681) üzenetére


killer1203
senior tag

Nemtudom, nincs xboxom igy nemtudom kipróbálni :) ha nemfog menni a multi ezt lehet énis megveszem ha jólessz :)

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#683) feka007 válasza killer1203 (#682) üzenetére


feka007
nagyúr

boxosak már nyomják.. :((( Mi várhatunk 10-ig. :O :W

(#684) CséZé válasza feka007 (#683) üzenetére


CséZé
őstag

ki ne bírd ;]

(#685) feka007 válasza CséZé (#684) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem is bírom :P

[ Szerkesztve ]

(#686) killer1203 válasza feka007 (#683) üzenetére


killer1203
senior tag

sajnos, de valahogy csak kibitjuk :D

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#687) Hunter2 válasza feka007 (#681) üzenetére


Hunter2
addikt

Épphogy sokan írják hogy működik.

(#688) Jakesz válasza feka007 (#685) üzenetére


Jakesz
őstag

Kegyetlenül fog eltelni ez a 9 nap, igaz? :D

(#689) Ateszzero válasza Jakesz (#688) üzenetére


Ateszzero
őstag

Én is már tűkön ülök!!
De ezt a kis időt valahogy csak ki kell bírni.

(#690) Jakesz válasza Ateszzero (#689) üzenetére


Jakesz
őstag

Én addig CoD 4-gyel játszok :)

(#691) Hunter2 válasza Jakesz (#688) üzenetére


Hunter2
addikt

Remélhetőleg előbb kijön nemhivatalosan. :DDD

(#692) keIdor


keIdor
titán

Srácok, kellően nehéz lett a játék, és úgy látom jó hosszú is. :K Izgalmas nagyon!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#693) Csabee. válasza keIdor (#692) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Neked honnan van meg?:DD

Üdv: Csabee.

(#694) feka007 válasza Hunter2 (#687) üzenetére


feka007
nagyúr

Azóta eltelt egy kis idő. :U Elején kb senkinek nem ment..

(#695) Jakesz válasza keIdor (#692) üzenetére


Jakesz
őstag

Hosszú? :Y

(#696) feka007 válasza keIdor (#692) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát azt írják összesen 5-6 óra easyn meg normalon, de a CoD4 se volt több ennyin, ezeken a szinteken meg nem sok kihívás van.. Én hardon fogom elkezdeni, aztán másodszorra már jöhet a veterán. :R

Igyekezhetnének már a PC-s verzióval, vhogy tuti megoldják hogy a single menjen. :U

[ Szerkesztve ]

(#697) keIdor válasza feka007 (#696) üzenetére


keIdor
titán

Hardon tolom, bár lehet azért érzem hosszúnak, mert gamepaddal jó nehéz.:(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#698) feka007 válasza keIdor (#697) üzenetére


feka007
nagyúr

Xboxon azért könnyebb is vmivel, 4-nél multiban rásegített a célzásnál a gép rendesen x360-on. De kontrollerrel fps-ezni így is nagyon sz@r..

[ Szerkesztve ]

(#699) Csabee. válasza feka007 (#698) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Egérrel szerintem jobb fps-t játszani!

Üdv: Csabee.

(#700) Hunter2


Hunter2
addikt

Ezt se a single része fogja eladni hanem a multi, na meg a hype.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.