Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) LamaCube


LamaCube
addikt

2 óra játék után azt kell,hogy mondjam nem rossz játék,de azért hiányoznak belőle a megszokott beidegződések.(6 éve cod1-em így kicsit még fura a pörgése)
Laggal eddig nem találkoztam ,ha meg fogok kilépek és keresek más játékot.
9990Ft-ot nem ér meg,de egyenlőre még megtartom ,ha már a jézuska rakott egy kis casht a fa alá... ;)

Apropó kaptam egy e-mailt a Steam-től.(gondolom vissza kell igazolnom ,hogy él az e-mailem??? )
"In order to help maintain the security of your Steam account, please verify your email address by clicking the following link: .......

Your email address will be used to assist you in changing your Steam password or regaining access to your Steam account, should you ever need help with those things.

Thanks for helping us maintain the security of your account.

The Steam Support Team

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#8002) tupacamaru válasza hoffman_ (#7994) üzenetére


tupacamaru
veterán

nem a legélvezhetőbb olykor... Természetesen igaza van, elég sok halálba kerül főleg közelharcnál. :B

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#8003) EyEsOnU válasza madboyhun (#7999) üzenetére


EyEsOnU
tag

nem csak kicsit vagy tájékozatlan :U

(#8004) hoffman_ válasza tupacamaru (#8002) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ez egy mocsok dolog. Nekem van alá vas bőven, de a Voda szponzorálja a játékom, úgyhogy (még ha sokszor én is bénázom) döglök meg ezerrel, amit a késés számlájára is lehet írni az esetek döntő többségében. Ma szar volt a net nagyon, és olyanokat játszottam be, hogy HC TD-n 10 bullet ment a tagba, aztán ő lőtt le engem. Ezt akkor így, tehát érted... :D

Mellesleg köszi a játékot Tohma-nak, még a net-szopás ellenére is jó volt :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#8005) Doki16 válasza LamaCube (#8001) üzenetére


Doki16
addikt

Igen, vissza kell igazolnod, így kisebb a valószínűsége, hogy elveszítsd az accod.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#8006) LamaCube válasza Doki16 (#8005) üzenetére


LamaCube
addikt

:R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#8007) @rglaaf


@rglaaf
veterán

frissit a steam nálam épp nem megy

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#8008) bul07


bul07
nagyúr

nesze neked Steam

kezd nagyon elegem lenni a hiba üzenetekkel
nappal nem is nagyon játszok mert minden pálya után talál valami hibát de hogy már éjszaka is baja van

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8009) nanus válasza @rglaaf (#8007) üzenetére


nanus
senior tag

Pár perce behalt,le is léptem mára,azóta nem néztem.

(#8010) @rglaaf válasza nanus (#8009) üzenetére


@rglaaf
veterán

végre megy már

PSN:BiZzare_0 ️

(#8011) Wans


Wans
aktív tag

Megvolt a karácsony sokan most kapták kézhez a gamét, és belelendültek a játékba.
Pár nap után néhányan már azt hiszik milyen jók. (azért nem ma kezdték az online fps-t)
Egyszer csak én is belépek egy játékba két kör után már csaló vagyok stb.
A szomorú az, hogy leginkább magyarok csalóznak. "kapcsold ki","k.... a..dat", "egy egész tárat beléd eresztek, te meg 2 golyoval kinyirsz"
Chopper gunnert gyorsan elő lehet hívni , de annélkül is 1/5 hónap intenzív játék után, megismerve a pályákat jobban megy mint a kezdőknek.
De még így is vannak nálam sokkal jobbak.
Ilyenkor engem is majd szét vet az ideg stb. De látom, hogy egyszerűen pró és ennyi.
Itt a forumozók közt is vannak igen jó játékosok, csak sokan már csapatokba szerveződtek.
Minden esetre fájó, hogy idegből rátámadnak valakire azért mert jobban játszik a másiknál.
És ezt naponta töbször megkapom én is és a fiam is aki nálam is jobb.

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#8012) nanus válasza Wans (#8011) üzenetére


nanus
senior tag

Van ez így nem kell foglalkozni velük,idegből persze hogy mondják ,

[link]
gondolom csak úgy min mi, ti is játszottatok már ilyen/link/ emberkékkel ezek után meg mindenkinél könnyebben szakad a cérna. :))

[ Szerkesztve ]

(#8013) Grifid válasza madboyhun (#7999) üzenetére


Grifid
aktív tag

:C Ban please! :C

Na amit ígértem pár régi és új kép.




Azért nekem sem megy mindig:

[ Szerkesztve ]

(#8014) pilu01 válasza Wans (#8011) üzenetére


pilu01
senior tag

Hát igen, én is Idegből szoktam támadni! :DDD :C
Ez jó volt! :C

Egyébként megjelenése napján megvettem, és most is csak 60 lv-m van, de néha annyira belelendülök, hogy nem is olvasom a beírkálásokat, csak keresem azt aki lelőtt, vagy azt a helyszínt amit kilkamba láttam az utolsó pillbe, mert ott jön 5 ellen, aztán odaszórom a granyót!
Előző részbe is ez volt a bajom, hogy nem olvastam néha a beírásokat, aztán fölmentem olyan szeróra ahol tiltott volt a Juggernaut, nekem meg be volt kapcsolva, már csak arra figyeltem föl, hogy mondják hogy ménem rakjátok már ki, talán még én is helyeseltem, nem akartam kilógni a sorból, aztán nézem BANN! :D
Moondom ja!? Bocsi!

(#8015) Polllen válasza LamaCube (#8001) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az örök elégedetlen is beállt? ;]

Amúgy Isten hozott!

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8016) gYaLo válasza Grifid (#8013) üzenetére


gYaLo
őstag

Kajak te vagy Grifid ?
Hányszor elkültelek már a retekes p!csába... :DD :C

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#8017) Polllen válasza vergilx (#7991) üzenetére


Polllen
nagyúr

Irigylem a türelmed... ;)

Én hétvégén találkoztam eggyel, én voltam a második killje. G18-cal leszedett egy embert, perdült 90 fokot és beosztotta a fejest úgy, hogy még én se nagyon láttam magam a killcam-n^^

Elkezdték beírogatni neki, hogy aim stb én meg kiléptem. Isten ments, hogy örömet szerezzek egy ilyen gyökérnek ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8018) LamaCube válasza Polllen (#8015) üzenetére


LamaCube
addikt

Köszi!
Úgy voltam vele így jogosan fikázhatom a játékot és nem köthettek belém :DD Ez nekem minden pénzt megér :))
Na komolyan sajnos a cod1 -ben már kevesen vannak. Azok is olyanok akik vagy haxolnak vagy wh stb.A kedvenc szeróm se él már.Januárban lemondom az enyémet is.Talán itt kevesebb lesz a csíter és egyenlő az esély.Legalább hax nem játszik közre és remélem nem is fog.
Wans
A beírásokra meg nem kell reagálni a lényeg,hogy az ember tudja ,hogy nem csal.Sokkal idegesítőbb a fikázónak,ha nem reagálsz rá semmit.

Grifid
Becsúszott egy 9-17-es :N

Én még csak itt tartok,de lesz ez rosszabb is :DDD

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#8019) SipiBcs válasza gYaLo (#8016) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nálam tegnap eltört a pálca 1 srácnál.... aki játszik velem egy ideje tudja, hogy ts-en esetleg néha elszalad velem a csikó... és ritkán, de még anyázok is. Bár azt hiszem nem ez a jellemző rám, írásban kulturáltan brekegek... Este viszont elküldtem a picsába egy kemper állatot. Semmi köze nem volt a HQ-hoz, csak blokkolt egy útvonalat. Elküldtem az anyukájába.. erre még vagy 3-4 ember elkezd írogatni Magyarul.... Miután nem szokásom, egy pillanat alatt elszégyeltem magam :B , ne süllyedjek már le ilyen szintre....

Ezúton is sorry a velem együtt kulturáltan játszóktól. :R

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8020) Proky


Proky
senior tag

Pár napja sajnálatos mód ki kellett vennem a nevemből a HUN szócskát. Napközben rengeteg 10-14, de még a 20 évesek között is sok "vérpisti" van, természetesen magyarok akik a q**va anyázáson, noobozáson, csalózásonl, síráson-ríváson kívül semmit nem tudnak... Demolition-ben összeakadtam vagy 8-9 magyarral, ekkor még örültem is hogy legalább jobb ping lesz, aztán észrevettem hogy a fele lvl hack-es, ekkor már kezdett elszállni a kezdeti örömöm. 5 magyar volt egy csapatban, mi a másikban. Learaktam a bombát, láttam hogy kivételesen a csapatom többi tagja is jön védeni, a bomba környékét megtakarítottam késsel, G18-al. Respawn után ugyanott jön, ráaásul szét sem néz, kinyírom persze megint és onnantól kezdve csak a rinya megy... Lobbyban a két menet közben persze hallom hogy anyázik bőszen, a hangja alapján 10-et épphogy betöltötte, és kezdi az összes haverja is... Én érzem magam rosszul hogy ezek a retardált kis "jövő nemzedéke" büszkén kiírja hogy Ő magyar, a tetteik után viszont én inkább kiveszem a nevem mellől. Biztos találkoztatok már Ti is vele hogy a HUN szó láttán nem egyszer szólnak be, vagy lépnek ki már előre normális nem magyar játékosok.

Az egy dolog hogy 18-as besorolású a játék, papa mama megveszi a drága csemetéjének a játékot, de arra nem képes hogy ránézzen a gyerekére hogy mit művel? Ne mondja már senki hogy a szülő nem hallja hogy a 10 éves gyereke üveghangon anyázik a gép előtt folyamatosan... Anno 20-25 éve nekem is volt már gépem, XT-vel kezdtem majd végigmentem napjainkig majd mindenen, de az egykori multis magyar közösség teljesen más volt... :( Lehetne még ezt ragozni nagyon sokáig, csak sajnos én is tudom ez semmin nem változtat.

(#8021) hoffman_ válasza SipiBcs (#8019) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Oda se neki, becsúszik. Én nem vagyok ilyen szolid. Tény, hogy velem sem sűrűn szalad el a ló, maximum panaszkodom, hogy nem megy ma :D De ha becsúszik, akkor az rendesen, és angolul, elvégre közérthetőség, vagy mi. De szvsz. nem kell túlspilázni, bőven játszható ez így is :)

Az vicces volt mondjuk, hogy Tohma-val játszottunk, és minden 2. pályán csítert talált. Én ezeket eddig betudtam annak, hogy lassú vagyok, meg szar a netem olykor :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#8022) Thome válasza hoffman_ (#8021) üzenetére


Thome
addikt

Mindenki csíter bááázeg, aki engem lelő! :DD

De halál komoly. Full tele volt LVL hackesekkel, meg csak úgy osztotta a frageket, azt még a közelemben sem volt. Egyértelmű hogy HC TDM-en történt, nincs killcam...

[ Szerkesztve ]

(#8023) Kr/\toS válasza Proky (#8020) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Én hallottam már olaszt, németet, oroszt, de még arabusul varnyákoló emberkét is bőgni a mikrofonba. Senki sem kivétel én ugy vagyok vele.

(#8024) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Nekem is Win7 van és semmi probléma. Soha többet Vista!!! Sniperrel tényleg nehezebb érvényesülni vagy csak én vagyok nagyon gyengusz? Ezzel a "termálszkóppal" alig van találatom.

(#8025) Thome válasza Corpuscle (#8024) üzenetére


Thome
addikt

Próbálkoztam én is vele, nem valami hűdeszuper, bár ezt betudom annak hogy M4-el próbáltam. A mesterlövész egyenesen szar, de azért elértem, hogy tegnap éjjel leanyázzanak! :C
Ja igen, dettó Win7-et használok!

Kr/\toS: Ez egyértelmű, mindenkinél elmegy a cérna egy idő után. De a lugbrutálisabb az, mikor valami orosz szintű csávókával játszol, leszedem sokszor, elkezd anyázni, meg mindennel illetni, én viszonzom, és az megy végig, hogy egymást anyázzuk végig a mikrofonba! :D De a végén már röhögtem rajta, volt velem másik PH-s is, az tudja tanúsítani, hogy a velem való játék egy kész élmény, annyit tudok pofázni, ha akarok! :C

[ Szerkesztve ]

(#8026) dokee78


dokee78
félisten

Nagyon telhetetlenek a virágboltival játszók.
Nem elég,hogy engedi a Steam,hogy játszanak az 1.0.166 verzióval,nekik a legújabb kellene.
A pofátlanságnak is van határa.

(#8027) SzlobiG válasza dokee78 (#8026) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen, de meddig engedi már? Aztne mondják hogy nem tudnak a hibáról szvsz ezt már rég kilehetett volna javítani, hogy ne tudjanak játszani.

(#8028) vergilx válasza dokee78 (#8026) üzenetére


vergilx
őstag

a wareznak nem lehet véget vetni,szóval fölösleges is rágni a témát.

(#8029) @rglaaf válasza vergilx (#8028) üzenetére


@rglaaf
veterán

Azért meg engeded hogy reménykedjünk?

PSN:BiZzare_0 ️

(#8030) Thome válasza vergilx (#8028) üzenetére


Thome
addikt

Te már csak tudod... :K

[ Szerkesztve ]

(#8031) henesa válasza madboyhun (#7999) üzenetére


henesa
aktív tag

Nékem win 7 alatt semmi bajom megy azon mint a karikacsapás :K

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#8032) Fortissimus válasza Corpuscle (#8024) üzenetére


Fortissimus
őstag

probalj hc-t jatszani, ott viszi :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#8033) LamaCube válasza vergilx (#8028) üzenetére


LamaCube
addikt

Engem nem zavar,hogy játsszák csak ne csaljanak mondjuk az sem érdekel csak ne akkor csaljanak,ha ott vagyok :)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#8034) dokee78 válasza SzlobiG (#8027) üzenetére


dokee78
félisten

Nem tudnak a hibáról? :C
Szeritem ez nem az Infinity hibája,hanem inkább a Steam sara.
A Steam-et kijátszva tudnak játszani.
Én már beletörődtem,mert velünk nem tudnak játszani.
Akkor aztán pipa leszek,ha feljönnek az újabb szerverekre :o :W

(#8035) gYaLo válasza dokee78 (#8034) üzenetére


gYaLo
őstag

Azért ezt az IW produkálta ki magának, hogy nincsenek dedikált szerók. :U :U :F
Cod2-ben is ha origire rakod a szerót, akkor oda nem tudnak feljönni azok, akiknek nincsne origijük :)) :C

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#8036) vergilx válasza dokee78 (#8034) üzenetére


vergilx
őstag

"Akkor aztán pipa leszek,ha feljönnek az újabb szerverekre"-folyamatban van :DDD

(#8037) dokee78 válasza vergilx (#8036) üzenetére


dokee78
félisten

:O

(#8038) vergilx válasza dokee78 (#8037) üzenetére


vergilx
őstag

csak vicc volt:D
amugy elindítottál egy gondolat menetet bennem,aminek a végére is jutottam,és tudnék egy egyszerű módszert erre.ha valakit aki nem szándékozik végrehajtani,és érdeklni,privi ben leírom.

(#8040) dokee78 válasza Hunter2 (#8039) üzenetére


dokee78
félisten

Én láttam,jó a videó:)

Behalok,amikor HQ-zok és védeni kellene.
Erre az utolsó ember a pálya másik végén ül és szarik a sarokban.(kempel)

[ Szerkesztve ]

(#8041) Hunter2 válasza dokee78 (#8040) üzenetére


Hunter2
addikt

mi? :F

(#8042) gYaLo válasza Hunter2 (#8039) üzenetére


gYaLo
őstag

Marhára tetszik :C :))

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#8043) Gyufaaa válasza Hunter2 (#8039) üzenetére


Gyufaaa
veterán

:DDD Ez frankó

(#8044) jegenye77 válasza Hunter2 (#8039) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem semmi!Nem megy át a golyó a levélen! :DD

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#8045) gYaLo válasza jegenye77 (#8044) üzenetére


gYaLo
őstag

Nekem a GL és a kés Mandíner tetszett a legjobban :DD :C

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#8046) Jamby18


Jamby18
senior tag

Egész délután hulladék volt a játék,laggoltak a szerverek, 4en játszottunk és állandóan elvesztettük egymást.
Ma is a steam 5percenként elvesztette a kapcsolatot.
Végre együtt a csapat és akkor mindenki lép le,mert unja már az egészet és a kidobott 10k.
Vagy ma is a Werziósok próbálkoznak?? Szerintem elég összeget szedtek össze belőlünk a fejlesztők meg mindenki más aki azt a tákolmányt összehozta ,hogy ne a mi játékélményünket baxák el.
Ha továbbra is így megy ezt volt az utolsó játék amit megvettem és maguknak köszönhetik,adják akkor ezer forintért és akkor belenyugszom a kínlódásba.
A Werziósok pedig tovább próbálkoznak, belenyugodnék,hogy játszanának mert úgy is fognak tudni,de akkor legalább ne a mi játékélményünket vegyék el.. dehát így.... semmi se történik jó ideje.

[ Szerkesztve ]

(#8047) bandiie válasza Hunter2 (#8039) üzenetére


bandiie
aktív tag

Fasza videók. :D

(#8048) @rglaaf válasza Jamby18 (#8046) üzenetére


@rglaaf
veterán

warezosok csak egymással tudnak játszani azzal nem is lenne baj ,de az utobbi időben egyre több orosz meg távolabbi gamer van és piszokul lagol néha meg hát nem kéne mobil nettel is tolni

PSN:BiZzare_0 ️

(#8049) jegenye77 válasza gYaLo (#8045) üzenetére


jegenye77
addikt

És tényleg nem megy át a golyó a levélen!
Most próbáltam lelőni valakit ott a tetőn és nem ment.
Jó lenne ezekre valami javítás!

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#8050) v!ct0y válasza @rglaaf (#8048) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ezt mond azoknak akiknél csak mobilnet van.
Lehet elküldenek melegebb éghajlatra.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.