Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) BalaNce87 válasza ollie (#1996) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát igen ez gáz a codba... mondjuk a VAC 10X jobb mint a PB, de olyan szürő nincsen hogy teljes mértékben kiszűrné a csalókat, igazából ezen nem lepődtem meg, ez mindig is így volt cod a csalók játéka, máshol is vannak de azért nem ennyien és ilyen iramban.

Csézé: Hát jah elég gyenge ez az egész próbálkozás már, nyugodtan bekéne fejezni és nem erőltetni. Maj a kis kölkök jól ellesznek vele :) nekik ideálisabb a környezet.

[ Szerkesztve ]

(#2002) kovacsroli válasza @rglaaf (#1990) üzenetére


kovacsroli
senior tag

megcsináltam, de sajnos nem segített:(

Az exodus küldetésben, amikor a harckocsit kell támogatni, megadom neki, hogy a sárga házat lőjje, és fél percre rá kidob a játék az asztalra. Máshol nem fordult elő ilyen, de itt 3szor is és nemtudok továbbmenni:( Help

[ Szerkesztve ]

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#2003) CséZé válasza BalaNce87 (#2001) üzenetére


CséZé
őstag

oké h nem szűri ki egyik sem, de így meg elrontották azt h nem tudjuk kiválasztani h hol akarunk játszani
ahogy láttam a fegyverek szórása egyenlő a nullával :(((
majd talán a bad company 2 :) nálam a cod leírta magát...

(#2004) keIdor


keIdor
titán

Jó statom lett!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2005) SzlobiG válasza BalaNce87 (#2001) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát azért a kis kölköknek én nem adnék olyan gémet ahol pl a reptéri küldinél ledarálják az összes embert szó nélkül.:U

Keldor: Jó már a gép, hogy nem írtál?:D

[ Szerkesztve ]

(#2006) feka007 válasza keIdor (#2004) üzenetére


feka007
nagyúr

Nice. :) Ez a pálya nekem is bejön. :R

(#2007) CPT.Pirk válasza SzlobiG (#2005) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A single elején megkérdezi, hogy ugorja-e át a megbotránkoztató jeleneteket. Gondolom az a rész is oda tartozik.

Bár attól még ezt a játékot egyáltalán nem kellene odaadni gyereknek. Szerintem 16 év alatt senkinek.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2008) TMaX válasza CséZé (#2003) üzenetére


TMaX
csendes tag

Látom senki nem olvasta a megjelenés előtti 2-3napban belinkelt dolgaimat. Az most nem dobott volna ki feleslegesen 10k-t az ablakon. Aki tájékozódott megjelenés előtt azok mind tudták hogy milyen lesz a multi, így most aki azt hitte hogy cheat mentes lesz így IW.nettel az bebukta a dolgot, mert most dedi. szerverek hiánya miatt le sem lehet tiltani őket ill. korlátozni a dolgokat. Console szintén nuku élvezzétek a FOV 80-at widescreenen, meg a fps korlátot.
Amúgy BF BC2 lesz a tutti a BF2 is megvan eredetibe BC2 is meg lesz. Az IW meg ben*alhat tövig! :DDD Remélem eltünnek minnél hamarabb a süllyesztőbe mert az ilyen fejlesztők inkább ne fejlesszenek semmit!

Amúgy a single jó lenne ha nem lenne rövid, szóval azt is elba*zták rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#2009) ollie válasza TMaX (#2008) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De, a Valve-n keresztül le lehet tiltatni a csalókat, ráadásul az összes szerverről egyszerre.

***

(#2010) CséZé válasza TMaX (#2008) üzenetére


CséZé
őstag

a tudásukkal nincs baj, sokkal inkább a hozzá állásukkal
régebben volt róla szó h egy mmo-fps játékot akarnak csinálni, remélem abból lesz vmi, és komoly dolog sül ki belőle

egyébként nem vettem meg, pont a multi elszórakozása miatt

(#2011) lovag05 válasza CPT.Pirk (#2007) üzenetére


lovag05
aktív tag

Aki hülye, annak mindegy, hogy 10, vagy 20 éves, ugyanolyan hülye marad.

TMaX: Én azért nem innék előre a medve bőrére, akármilyen jó játék is a BF...

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#2012) LackoMester válasza CPT.Pirk (#2007) üzenetére


LackoMester
addikt

hát azért sem mert rajta a 18 felirat...egyébként mifelénk ez NoProblem,tölünk nyugatabbra biztos nem adják oda 18 éven aluliaknak... :K

Ollie-azt is kell,törölni a Steamröl... :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2013) danilla válasza madgie (#1984) üzenetére


danilla
őstag

Én úgy vagyok ezzel a résszel, ahogy a cod4-el, multi az ami nagyon érdekel. Cod4 multit végül is két évig toltam, nagyon szerettem, csak meguntam. Méltó utódnak tűnik a Cod6 multi része, bár van pár fenntartásom vele szemben: kihajolás nincs, kimondott magyar szerverek hiánya, nah meg azt reméltem, hogy a VAC jobban teszi majd a dolgát mint a PB, cod4-be legalább az adminok bannolták a csalókat...

https://twitch.tv/ddplayzone

(#2014) CPT.Pirk válasza LackoMester (#2012) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jah oké. ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2015) BalaNce87 válasza SzlobiG (#2005) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én se, de itt ahogy olvastam van pár apuka aki a gyerekével akarja játszani.
Mondjuk én elsősorban a mulitra gondoltam itt.

(#2016) keIdor válasza SzlobiG (#2005) üzenetére


keIdor
titán

Ja, azt hittem majd te írsz. :DDD

Megy privi...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2017) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Nincs valakinek az act2 3. küldetése utáni mentése? mert a 3ik küldetéskor kidob az astalra..mindíg :O

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#2018) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jah 64 bites oprendszeren ne lepődjetek meg, hogy nem megy fel az MS C++ redistributable, mert csak a 32 bites verzió van rajta a lemezen. MS oldaláról kell leszedni, és felrakni...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2019) keIdor válasza TMaX (#2008) üzenetére


keIdor
titán

Engem egyik korlátozás sem zavar. Sose bántottam a WideScreen-t.

Én nem vagyok tipikus magyar gamer, aki csak azt nézi mikor jut nagyobb előnyhöz, mint a másik... no comment!
Fair Play!

Mod: A tipikus magyar gamer-t nem rád értettem, szóval no offense, de aki emiatt nem veszi meg a játékot, mert nem lehet szarrá configolni, az biztos nem azért játszik, mert szeret, hanem azért, mert szeret kitűnni a tömegből.
Én ilyen korlátokkal is képes voltam arra a stat-ra. Más is képes, hiszen véletlen lett ilyen, nem skill...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2020) luw2win


luw2win
őstag

Multiba mekkora a legnagyobb szint?

A hacker dologról meg hát... kb az első 3 fragig néztem a videót, utána kikapcsoltam, szánalom..., miért kell elb*szni a multit, igy is elb&szták már pár dologgal...
Reméltem hogy legalább az első hónapban békénhagyják a játékot...

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#2021) TMaX válasza lovag05 (#2011) üzenetére


TMaX
csendes tag

Igen, nem kéne elkiabálni semmit, de azért bízok a DICE-os fiúkba mivel ők még nem felejtették el hogy modos csapatként kezdték anno a BF1942-vel(Desert Combat), és azért a BF2 is elég jól sikerült.
Az IW.-nél meg azt felejtették el hogy egy multi szavatosságát nem az adja ha lekorlátoznak mindent, hanem a modok, konfigurálhatóság és persze maga a scene tartja életben és ők bemutatták a középső ujjukat ennek a nagy scene-nek, vagyis elvesztették a hitelüket a scene szemében és ezt ők már a büd*s életben le nem mossák magukról. Mint a legtöbb ilyen fejlesztőcég.
És most jön a nagy igazság ha nem lenne PC-s társadalom konzol sem létezne!
Ha meg csak konzolok léteznének akkor meg csak agymosott lusta d*sznó informatikusok lennének a szakmába akik elé mindent oda tettek fiatal korukban a fejlesztők. Problémamegoldó képességük meg zero lenne.(mint most az amcsi konzolbu*i kölköknél)
Na de ez már OFF. úgyhogy nem is ragozom tovább.

(#2022) lovag05 válasza luw2win (#2020) üzenetére


lovag05
aktív tag

Mert erre van "igény".

So many demons, so little time...

(#2023) TMaX válasza keIdor (#2019) üzenetére


TMaX
csendes tag

Én már rég kinőttem a statok nézegetéséből meg stathuszárkodni, engem messzemenőkig nem érdekel ha utolsó is vagyok a listán, engem csak a jó szerver, a társaság és a remek játékélmény érdekel a többi le van xarva! Pl. a desert combatot és sok más egyéb remek modot is a mai napig játszok holott a régi tehát a fejlesztők álltal megállmodott alapjátékot már a kutya sem játsza mert már unalmas, ezért is nagy bukás az MW2. Max. fél évet adok a multijának és mindenki ráun.
Itt bukott meg a dolog ebben a játékban más dolgokkal egyetemben.

[ Szerkesztve ]

(#2024) dokee78


dokee78
félisten

Hamachin lehet lanozni?

(#2025) LamaCube


LamaCube
addikt

Hát én 1-2 hétre tippeltem a csalás bekövetkeztét,de másnapra nem számítottam...egyenesen hihetetlen,hogy nem tudnak megoldást találni rá.
Ezzel a csalóknak kedveztek megint. :((( Hiába a nagy steam.Egy console átirat az egész.Pc-társadalom lesz..va.Klánok baráti társaságok is nagyívben ... :W
Hála az előrelátásomnak ,hogy nem dobtam ki 10 rugót az ablakon. :R
Nem hiszem el,hogy aki 2003-ban codozni kezdett bejön neki ez a maszlag :S

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2026) ollie válasza TMaX (#2021) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gondolkodni szoktál?

***

(#2027) keIdor válasza TMaX (#2023) üzenetére


keIdor
titán

Én se vagyok statvadász, mint mondtam ez is csak véletlen lett ilyen, általában a lista közepén szoktam lenni. De most végre sikerült ez is, azért örülök neki. :)
A jó társaság nekem is fontos, ezért jártam eddig mindig külföldi szerverekre.
MOD-okkal nem játszom, erről nem tudok nyilatkozni, viszont az alapjáték az, amit szeretek a mai napig. Még az UO-t is.
Én 2 évet adok neki.

LamaCube: Én is kb. 2003-ban kezdtem, és nekem bejön. :) Mondjuk ha jó társaság, akkor én inkább választom az igazi életemet a virtuális helyett... 4 évig voltam mindig klánban, méghozzá nem is gyengékben, én is jól játszottam még régen. Mára "kinőttem" belőle. Nem tudok és nem is akarok minden nap játszani 2-3-4 órákat...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2028) Hunter2 válasza ollie (#1996) üzenetére


Hunter2
addikt

remélem azért bannolni fogják őket szépen sorban.

(#2029) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Tényleg, arról vannak már hírek, hogy végülis milyen minőségű a night vision amit a konzolos verziókhoz lehet venni?:)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2030) TMaX válasza ollie (#2026) üzenetére


TMaX
csendes tag

Gondolom az írásom utolsó részére írtad eme kérdést.
Igen szoktam. Ha ez még neked hihetetlen is. :DDD
Tudom mit beszélek, sajnos nem kell messzire mennem hogy példát mondjak az előző hsz.-emben említett dologra, tipikusan a repülő sültcsirke esetről van szó. :D
De inkább ne offoljuk szét a topicot ilyennel ha neked nem ez a véleményed.

[ Szerkesztve ]

(#2031) BalaNce87 válasza LamaCube (#2025) üzenetére


BalaNce87
addikt

Változnak az idők manapság leegyszerűsített játékokat kapunk kevés beletett munkával.

(#2032) A_ScHuLcZ válasza A_ScHuLcZ (#1682) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Vki?

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#2033) Jamby18


Jamby18
senior tag


Én is csatlakozom az eredeti játékosok népes táborába,remélem sokat fogunk játszani,eddig 4-el játszottam 3-4ismerőssel napi szintem pár órát.
Kicsit kezdek félni ettől a telepítésről,tényleg letölt 12Gb-ot???Mobilnetem van szóval napi 2,5Gb a határ, illetve van ez a STEAM ezt hogy kell feltenni,valaki leírná nekem lépésről lépésre,nem akarok semmit elrontani,hogy aztán a kódom feleslegessé váljon.
Előre is köszönöm ;)
Azt már tudom hogy ne a C-re menjen a játék hanem a steam a D-re illetve a játék is a D-re.
Valamit még tudnom kell??

[ Szerkesztve ]

(#2034) LackoMester


LackoMester
addikt

na végre megkezdtem a telapitést...wuuaaa :C

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2035) fpeter07 válasza Jamby18 (#2033) üzenetére


fpeter07
veterán

Mivel cd-n vetted meg a játékot értelemszerűen nem kell letölteni hisz ott a cd-n :)

(#2036) Jamby18 válasza fpeter07 (#2035) üzenetére


Jamby18
senior tag

Hmmmm :U
Mert mit kellett volna (NEM) :D megvennem hogy ne legyen steam-em.

(#2037) LamaCube válasza keIdor (#2027) üzenetére


LamaCube
addikt

Keldor papa

Hidd el én sem ott kockulok napi 3-4 órát mivel 33 éves vagyok és a család az első.Amikor már csicsikál a gyerek és az asszony is "jól" van ,akkor szoktam játszani1-1.5 órát.Ez nem azt jelenti ,hogy virtuális életet élek :) A klánommal napi szinten "beszélek" és volt már klántali is és ott nem a codról volt szó :)

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2038) Gerisz


Gerisz
addikt

Meg van a hiba ami miatt megáll nekem a játék.

ERROR

Max number of disconnected path exceeded

és szétesik a kép

[ Szerkesztve ]

(#2039) szazso21


szazso21
csendes tag

Hello! Nekem elindul a játék csak az a baj hogy a betűk helyett szines kockák vannak valaki tud valamilyen megoldást?pl:options helyett szines kockák vannak!

(#2040) Fortissimus


Fortissimus
őstag

ma se hozta a postas a jatekot :((( grrr

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#2041) D1Rect válasza ollie (#1996) üzenetére


D1Rect
félisten

Egészen 1 nap kellett. :(

(#2042) Malachi


Malachi
addikt

bármilyen is lett (nekem egyelőre tetszik) azért jól fogy

CIKK

(#2043) lajosx


lajosx
őstag

Hello!

Valaki tudna írni nekem ,mert megmondom öszintén nem akarok több 100 hozzásólást végig olvasni,hogy mi a tehentö ,akkor ha elkezdtem telepiteni a gamét,steam települ aztán valamit tölteni akar,kilép és utána semmi:)valaki tud megoldást?azt hittem nállam megy majd simán a telepités:)

(#2044) priti


priti
addikt

Kivették az elhajlást a mozgásmotorból???????? Mondjátok, hogy csak vak vagyok ! Vazz ha nem lehet hajolni akkor nálam máris kapható az eredeti játék.

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#2045) Motaba78 válasza CPT.Pirk (#2018) üzenetére


Motaba78
őstag

nekem hibátlanul felment x64vistára.

(#2046) Motaba78 válasza priti (#2044) üzenetére


Motaba78
őstag

told fel az aprohirdetésre 7000 ért biztos viszik

(#2047) InVino86


InVino86
aktív tag

Vkinek van olyan gondja, hogy random fagy a játék ?

(#2048) Neil Watts válasza priti (#2044) üzenetére


Neil Watts
veterán

nem lehet!
Tenyleg nem, a Q-E paros megszunt letezni!
Akkor en lecsapnek a jatekra. :)
Mas: Werzios tapasztalat: a single valami kiba**ott jo. :)

[ Szerkesztve ]

(#2049) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Emlékszem amikor megjelent a CoD 5 demója ,multiban már azon a napon volt cheater ,jó kis Aim-al tolta.Na azon kiakadtam.De itt hogyan rugdalják ki a nemkívánatos személyeket?
Mert akárcsak Keldor én is 90 % ban csak külföldi szerón játszom találkoztunk is egyszer CoD 5 -ös szerón ahol feltűnt a neve.De adminok nélkül gáz játszani, magam is admin vagyok egy nagy német egyesületnél, játszunk CoD 2-4-5 ,és van dolog rendesen.
Hogy a configolásra nincs lehetőség az jó nem kell senkinek,aki tud játszani az config nélkül is tud aki nem az annak meg ajánlom a pacman-t v a mariót. :DD

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#2050) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Itt csak karácsonyra lesz meg... Pláne, ha addigra meg tudom javítani gépem, hogy be lehessen kapcsolni - és ez nem von maga után anyagiakat :(((

De - dedikált szeró nuku - ugye jól vettem le, hogy ha barátokkal/klánnal akarok játszani, akkor ahhoz meghívó kell, de mehet, és nincs gond? Valaki elmondja, hogy ezt hogy képzeljem, mert eddig csak ennyit tudtam kihámozni, és ezt se tudom, hogy hiteles-e. :B

És érdekelne, hogy mennyire eszi a procit, RAM-ot, és vajon egy 4850-el mit csinál... (tudom a "reális" gépigényt, csak kíváncsi vagyok, hogy 1680-ban vajon mire lesz elég ami van)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.