Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) kovacsroli válasza feka007 (#200) üzenetére


kovacsroli
senior tag

remek, kösz, nem akarok vistát:)

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#202) redi01


redi01
csendes tag

Itt olvastam,hogy lehet lesz női karakter az MW2 multiba

http://shop.enofox.net/ Cd kulcsok

(#203) redi01


redi01
csendes tag

Előzetese lista a Modern Warfare 2 Fegyverekről

http://shop.enofox.net/ Cd kulcsok

(#204) luw2win válasza redi01 (#203) üzenetére


luw2win
őstag

Csak félautómata sniper lesz benne? :F :Y

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#205) Axel pRo


Axel pRo
aktív tag

ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!! Én sírva fakadok! Kihagyták a sniperek közül a barett-et??? :Y :W

És ott van atachment-ben a radar ami az M4-en volt :DDD :DDD :DDD

"Cogito ergo Sum."

(#206) luw2win válasza Axel pRo (#205) üzenetére


luw2win
őstag

barett kell a gec!nek, egylövetű csipa kell :U

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#207) jaffa888 válasza feka007 (#1) üzenetére


jaffa888
csendes tag

Pc-n milyen?

Disco's Hit...

(#208) mate0217 válasza jaffa888 (#207) üzenetére


mate0217
aktív tag

Szerintem senki nem tudja jól mivel senki nem próbálta még ki Nézz meg egy trailert pl ezt Itt

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#209) Balinov válasza mate0217 (#208) üzenetére


Balinov
félisten

tenyleg, demo nem varhato?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#210) @rglaaf


@rglaaf
veterán

ugy néz ki még is csak visza térnek a COD névhez a modern warfare 2 készítői? [link] [link]

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#211) Dimacherius válasza mate0217 (#208) üzenetére


Dimacherius
csendes tag

Ez marha jó!

Nem bírom kivárni!

AKAROM , AKAROM , AKAROM!

We are the most powerful military in the history of man...!!!!

(#212) Ice!? válasza @rglaaf (#210) üzenetére


Ice!?
őstag

És persze itt. Ugye? ;)

(#213) @rglaaf válasza Ice!? (#212) üzenetére


@rglaaf
veterán

minden valószinűség szerint igen dehát -1 percel azelőtt honnan tudtam volna? :P

PSN:BiZzare_0 ️

(#214) feka007


feka007
nagyúr

Lesz Prestige Edition, ami kb a gyűjtőinek a gyűjtői változatának felel meg. Ha tényleg csak 150 dolcsi lesz, akkor én előrendelem :DD Ennyiért simán megéri az éjjellátó, elvileg olyan 10m-ig jó, ami még pont használható mondjuk airsofthoz. :K

(#215) phanzetomox válasza feka007 (#214) üzenetére


phanzetomox
őstag

baszod ez qrva jó !!!!!!! :Y na ne erre befizetek én is :K

(#216) XmogX válasza Ice!? (#212) üzenetére


XmogX
tag

Na thx az infót, azt hittem tényleg eldobják a CoD """előtagot""" :)

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

(#217) feka007 válasza XmogX (#216) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát elég nagy hülyeség lett volna elhagyni. Úgyis mindenki CoD 6-ként emlegetné. Meg ha egyszer a CoD4 folytatása, akkor mindenképp CoD. Szóval eleve nem kellett volna ezen gondolkozni se. Amúgy volt egy ilyen megérzésem, hogy CoD marad, ezért is nem vetettem ki. :R

Amúgy nekem bejön a borítója, szerintem jó lett. :R

(#218) Sipii


Sipii
csendes tag

hajhaj

rendes poszter méretve van készítve amit akár nyomdába elvihetsz és kinyomtatják neked

http://fanatiqz-gaming.net/up/Sipii/DSC01924.JPG

íme nyomtatva is bár ez A3mas mert nekem már sok game poszterem wan és spórolok a hellyel ;) (ennél 2xer nagyobb is lett nyomtatva 1db az is éles volt, eladtam már és nem tudtam lefényképezni sajnos :()

UT: az oldalon még GTA IV és Mirror's Edge Poszter is wan :)

[ Szerkesztve ]

Poker enthusiast and player, Designer, Paramore & The Script fan. Student once actor. TVD, TBBT, HIMYM, Mentalist. Grey's Anatomy viewer. FUCK'N everything up since 1993.

(#219) Sipii


Sipii
csendes tag

sorry ... itt a link is [link]

Poker enthusiast and player, Designer, Paramore & The Script fan. Student once actor. TVD, TBBT, HIMYM, Mentalist. Grey's Anatomy viewer. FUCK'N everything up since 1993.

(#220) feka007 válasza Sipii (#218) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem rossz. :R

(#221) spyke79


spyke79
tag

Jo game lesz biztos csak aki eredetiben akarja megvenni az már most gyüjtögessen :DD

Én vagyok a kiha én nem,hát még téged és még engem!:D

(#222) feka007 válasza spyke79 (#221) üzenetére


feka007
nagyúr

Csak a gyűjtői változat kerül sokba, az alap 10k lesz ugyanúgy. Sok büdösborgárnak ez kb 1 heti bagó ára.. :U :D

(#223) mate0217


mate0217
aktív tag

Amíg megjelenik meg lesz egy nagyon állat gamer egerem :DD Úgy még királlyab lesz a játék élmény :K

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#224) Ice!?


Ice!?
őstag

Valami új vidi mostanában?

(#225) phanzetomox válasza mate0217 (#223) üzenetére


phanzetomox
őstag

milyen egered lesz? csaknem: Razer Very Animal ? :DDD :DD

(#226) nixx-21


nixx-21
senior tag

JÚÚÚÚÚÚJ :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#227) XmogX válasza feka007 (#217) üzenetére


XmogX
tag

Jaja, tényleg fasza.

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

(#228) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

elő lehet rendelni a játékot[link]

itt a PCs verzió barátibb áron...[link]

(#229) Boci_83


Boci_83
őstag

Nah mostmár én is marha kíváncsi vagyok, és várom már nagyon. Gépigényről biztosat tudni? Nem nagyon akarok gépet cserélni... :U

**********

(#230) Ice!? válasza Boci_83 (#229) üzenetére


Ice!?
őstag

Úgy tudom, hogy még nem adtak ki hivatalos gépigényt, de nem hinném, hogy gépet kellene cserélned. :)

(#231) BalaNce87 válasza Boci_83 (#229) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nemtudom miért ezért aggódtok, én személy szerint semmi különbséget nem látok ez és a 4 között szóval nem nem kell cserélned, én mondjuk nem is cserélnék ezért, amióta megvan a kártyám 1 éve azóta minden elfutott rajta, persze ami érdekelt.
Meg 15k ezért :F ez nevetséges meg beteges is, ez az ilyen tipikus 3000-es kategória lenne, annyit érne inkább.

[ Szerkesztve ]

(#232) Boci_83 válasza BalaNce87 (#231) üzenetére


Boci_83
őstag

Ezt mondták akkor is amikor 86Gt-m volt és vártam a modern Warfare-t is. Mégis cserélen kellett kártyát, mert ingadozott nagyon az FPS-em. :U

**********

(#233) BalaNce87 válasza Boci_83 (#232) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát én alapból nem lennék akkor balf..sz (már bocsánat a kifejezésért) hogy ezért cseréljek videókártyát, a 8600 GT meg hát alapból nem volt a toppon, (gyenge volt a radeonokhoz képest is), a 8800-as szériák a mai napig bírják az összes játékot. De úgy alapvetően semmi értelme annak hogy kiadnak egy gépigényt, mivel általába köze nincs ahhoz amit említenek, szóval én ezeknek nem szoktam hinni. Egyébként a cod5 is kb úgy fut mint a 4 ebből meg nekem egyértelmű hogy ugyanúgy fog menni vagy vmivel gyengébben, mert mintha vmi fizika lenne benne. Amúgy sincs olyan egetrengető grafikája, azt hogy minden csillog benne attól még nem lesz szebb, talán annyival szebb a cod2-nél hogy az árnyékok részletesebben lettek kidolgozva meg a textúrák.

[ Szerkesztve ]

(#234) Boci_83 válasza BalaNce87 (#233) üzenetére


Boci_83
őstag

Messze nem értek veled egyet, de mindegy! :W

Az meg hogy te bal, vagy jobb oldalról vagy bré azt döntsd el te, én is eldöntöm magamról, de legközelebb kissé óvatosabban fogalmazz, mert nem igen tologattuk együtt a csattogós pillangót! :P :(

[ Szerkesztve ]

**********

(#235) BalaNce87 válasza Boci_83 (#234) üzenetére


BalaNce87
addikt

Mivel nem értesz egyet, max azzal hogy nem érdemes egy db játékért új kártyát venni. A többi nem hülyeség. Ok akkor én azt mondom hogy sose értettem azokat az embereket akik csak egy játék miatt (ami nem is akkora dobás) vesznek egy új dolgot. Én csak azt közöltem hogy megnyugodj nem kell cserélned gépet, ennyi, nem így akartam fogalmazni de most ez jött hirtelenjében, sry (a bal... nem kellett volna igaz) Én csak informáltalak arról hogy miért kellet lecserélned a kártyád, én úgy tudom hogy alapból nem volt túl erős videókártya, manapság meg nem nőnek a játékok igényei így nem kell cserélni sem. Egyébként meg nem mondtam rád semmit hogy ezt most konkrétan rád értem, úgy általánosságba mondtam azt.

[ Szerkesztve ]

(#236) dnelb válasza BalaNce87 (#235) üzenetére


dnelb
veterán

Én nem is értem miért ingadozott neki az fps, nekem 7600 gs-el (szar ddr2-es) + 1magos amd+ fps cfg-vel 1280-ban simán akad a 125 fps ingadozás nélkül. Egy 8600 gt meg azért jóval erősebb :S Szóval nem értem, lehet valami szoftveres gubanc volt ott.

[ Szerkesztve ]

(#237) keIdor


keIdor
titán

Szánalmas ez az ár.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#238) engineeeer válasza keIdor (#237) üzenetére


engineeeer
tag

Miért is?Azt mondták idén drágább lesz ahhoz képest jó a 14k főleg h a 4is ennyi körül volt kb meg az 5 is ráadásul az trágya.

(#239) Rusher válasza keIdor (#237) üzenetére


Rusher
őstag

Ennyi pénzért ráadásul PC-s verzióból valószinüleg nem lesz Steelbook..... :((( Egyébként tényleg nem lesz olcsó....

(#240) fpeter07 válasza engineeeer (#238) üzenetére


fpeter07
veterán

talán azért mert qva drága :D megjelenéskor nem érdemes játékot venni, 1 évvel később felére esik az ára, persze vannak kivételek... pl cod4

(#241) phanzetomox


phanzetomox
őstag

vigyáznia kéne a fejlesztőknek mert ha ilyen drága lesz a játék és a cod4-hez képest nem lesz érdemleges újítás ,csak grafika ,és felszerelés terén, akkor igen nagy gondban lesznek :( sztem nem kéne ilyen sorozat játékot csinálni a cod-ból hogy minden évben megjelenik egy új :( (pont ezért jól tette az IW hogy nem adta ki a cod3-t pc-re )

(#242) engineeeer válasza phanzetomox (#241) üzenetére


engineeeer
tag

Még a cod2 is ennyibe került anno pedig az volt már vagy 6 éve,és sikeres volt meg a cod4 is és nem emelték az árát szóval nem tudom miért panaszkodtok az ár miatt.Nem drágult és kész,aki meg azt hitte h olcsóbb lesz mint az eddigiek arról nincs véleményem.

(#243) Prof01 válasza keIdor (#237) üzenetére


Prof01
veterán

Vedd itt: [link]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#244) phanzetomox válasza engineeeer (#242) üzenetére


phanzetomox
őstag

hát azért 4-ezerrel drágáb lett :) sztem ez elég sok egy magyar felhasználónak
főleg mert így csak nő a torrent gammák száma, és szépen az összes szeró tört lesz,
ami nem tört azon meg alig játszanak majd, így az eredetisek is törtre mennek, vagy külföldi szeróra :(

(#245) engineeeer válasza phanzetomox (#244) üzenetére


engineeeer
tag

Milyen 4ezerrel megvetted te bármelyiket is?Nekem megvan a 2,4,5 és mind ugyanennyi volt sőt a cod4 5 drágább.Torrent?Gondolom te nem játszol "komolyan" csak felmész néha pubolni tört szerverre meg megcsinálod a single-t,akik komolyan veszik azok simán megveszik 13k ért,cod2-t is még mindig rengetegen játsszák lanon,cb-n stb pedig 5éves játék!!!Ha mondjuk megveszel egy need for speedet vagy fifát ugyanennyiért és megkérdezik 5év múlva h játszol el vele mit válaszolnál?

(#246) BalaNce87 válasza engineeeer (#242) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát akkor nem vagy tisztába az cod árakkal, hogy is mondjam kurva drágák még mindig, a cod2 nemrég 7000 ft volt rájöttek hogy ez szánalmas ár ezért most 4000 ami még mindig drága érte, ott a cod4 ami 12000 most, ennek mióta kijött nemhogy csökkent volna hanem nőtt az ára, még a cod5 is olcsóbb akciósan ami 7000. Szóval több év után is simán marad 10ezer a cod, amit egyszerűen nem ér meg pláne hogy rókabőr. De már leírtam máshol mik lennének a reális árak. Olyan hülyeségek miatt pakolnak rá 2000 ft-ot, mert hogy rávan írva a borítóra hogy game of the year edition, hát ez mi ha nem vicc?
Cod2-t gondoltam megveszem, 2 éve olyan 2000 ft volt írta is vki anno a játék fórumában, és azóta csak nő az ára, kész vannak ezek, nem vok hülye hogy rámsózzák ennyiért, ez enyhén szólva lehúzás.

[ Szerkesztve ]

(#247) engineeeer válasza BalaNce87 (#246) üzenetére


engineeeer
tag

Én nem arról beszélek h most mennyibe kerül hanem a megjelenéskor mennyibe került!Tisztában vagyok az árával itt van mind a 3doboz blokkal együtt.

(#248) fpeter07 válasza engineeeer (#247) üzenetére


fpeter07
veterán

Mindegyik cod 12k volt, ez pedig 13k, de még nem végleges...

(#249) engineeeer válasza fpeter07 (#248) üzenetére


engineeeer
tag

Akkor engem valószínűleg mind a 3nál átbasztak a tescoban meg az electo world-ben is

(#250) fpeter07 válasza engineeeer (#249) üzenetére


fpeter07
veterán

nemtudom hogy a cod2 mennyi volt megjelenéskor de a cod4 100% hogy 11990

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.