Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Ice!? válasza henesa (#950) üzenetére


Ice!?
őstag

Vagy kockára a játékot.:DDD

(#952) fordfairlane válasza Ice!? (#937) üzenetére


fordfairlane
veterán

Épp most rendeltem elő, és a vissazigazolásban azt írták, hogy jövő héten kedden átvehetem.

x gon' give it to ya

(#953) keIdor válasza Motaba78 (#944) üzenetére


keIdor
titán

Ilyenkor kár, hogy nincs egy 576-os, vagy CD Galaxis-os nagybácsi. :C

Zalaymate: Speciel engem külföld jobban fel szokott csigázni, mint egy játék. Amikor nem vagyok ebben a tetű országban akkor vagyok igazán boldog. :C

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#954) Jakesz válasza Motaba78 (#944) üzenetére


Jakesz
őstag

Ejj, kedden már az én monitorom elött is ilyen szépen fog virítani :D

(#955) Ice!? válasza fordfairlane (#952) üzenetére


Ice!?
őstag

Mennyibe is fájt?

(#956) fordfairlane válasza Ice!? (#955) üzenetére


fordfairlane
veterán

10k (9990.-)

x gon' give it to ya

(#957) InVino86 válasza Ice!? (#955) üzenetére


InVino86
aktív tag

9990 a CD Galaxisban November 30ig

(#958) Jakesz válasza InVino86 (#957) üzenetére


Jakesz
őstag

Szerintem, nov. 30 után is 9990 Ft marad. A CD Galaxis mindig szórakozik ilyen akciókkal, hogy csak eddig lesz, aztán utána folyamatosan hosszabbítják, új időponttal :D De ezzel eszem ágában sincs rosszat mondani róla, nálam ő az első számú játékbolt :D

[ Szerkesztve ]

(#959) Ice!? válasza fordfairlane (#956) üzenetére


Ice!?
őstag

Akkor valószínű, h még 'demo' előtt befizetek rá.:R Valahogy 13k-ra emlékeztem.

(#960) InVino86 válasza Ice!? (#959) üzenetére


InVino86
aktív tag

Én előbb demózom aztán meglátjuk, hogy megéri-e a pénzét :)

(#961) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Na megkaptam én is a 3. levelet ,hogy a keddi szállítás tuti a cd galaxisból :DD

Szerintem ezek amúgy ma megkapták azért lehet motabának is már egy példánya ,biztos belsős.GLS-es haver mondta ,hogy ők hétfőn délután megkapják a csomagokat a reggeli kiszállításra.Tehát az országban van már a gém

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#962) Jakesz válasza Ice!? (#959) üzenetére


Jakesz
őstag

Már jó ideje nem annyiért mutogatják :) Egyébként a hazai árak, a Steam 60 dollárjához képest, nagyon csekély

(#963) fordfairlane válasza Ice!? (#959) üzenetére


fordfairlane
veterán

Az X360 és a PS3 verzió 13k. Az adatlapon azt írják, hogy az előrendelői ár kedvezményes, nov. 30-tól a PC 13k, a PS3 és az X360 17k lesz. Majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#964) Jakesz válasza jozefgucci1 (#961) üzenetére


Jakesz
őstag

Hogyhogy a 3. levelet? 3 helyről rendelted meg? :D

(#965) henesa válasza fordfairlane (#963) üzenetére


henesa
aktív tag

17e az nagyon durva és csodálkoznak hogy dívik a warez !

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#966) Jakesz válasza henesa (#965) üzenetére


Jakesz
őstag

Konzoloknál mindig is ilyen magasak voltak az árak, szóval nem olyan meglepő...

(#967) Jakesz


Jakesz
őstag

Megvan a játék hátlapja is. Nagyon pofás. [link]

(#968) pilu01 válasza Motaba78 (#944) üzenetére


pilu01
senior tag

Ez most meg mi ez szerintem, waze?

[ Szerkesztve ]

(#969) feka007 válasza keIdor (#953) üzenetére


feka007
nagyúr

Mondjuk az se mindegy, hogy hová mész. Pl. abba a szarfészekbe északon én mégegyszer be nem teszem a lábam pl, max ha lerohanni kell menni írtani őket.. Keletre meg mindegyik fosabb nálunk, bár ott legalább királynak érzi magát kicsit az ember. :D Nyugaton tényleg jó, csakott meg épp darab szarnak néznek ha megtudják honnan jöttünk..

(#970) feka007 válasza Motaba78 (#944) üzenetére


feka007
nagyúr

Szerintem holnap számíthatunk a netverzsönre :C

(#971) pilu01 válasza keIdor (#953) üzenetére


pilu01
senior tag

Igen, arról hogy tetű lett, mi magunk tehetünk!
El kellet volna hajtani ezeket mint a magzatvizet!

(#972) henesa válasza feka007 (#970) üzenetére


henesa
aktív tag

Sugallatod volt vagy mi ? :D

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#973) feka007 válasza pilu01 (#971) üzenetére


feka007
nagyúr

Az tehet róla, aki rájuk szavazott.. Aki még most is ezeket pártolja, azokat falhoz kéne állítani mind.
Na mind1, ez már nagyon off :U

(#974) Motaba78


Motaba78
őstag

megerősíthetem, hogy már megérkezett az országba pár darab ;] :R

legkésőbb jövőhét kedden,mindenki mint a kisgyerek a télapot, úgy várja a csengetést. :D
elég csendes lesz ez a topik azt hiszem, mindeki ezerrel kockul a szerverekre kiváncsi leszek bírják-e majd a terhelést. :F

Igen szerintem is megjelennek a héten a clonedvd verziók erre arra

(#975) henesa válasza Motaba78 (#974) üzenetére


henesa
aktív tag

Mért felrakod ?? :K :K

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#976) Zalaymate válasza keIdor (#953) üzenetére


Zalaymate
senior tag

Hát én szeptember óta itt vagyok és először jó volt persze, de most már mennék haza mint a fene. Jó kis ország az, csak rendet kéne rakni benne! :D

(= Zala =)

(#977) Motaba78 válasza henesa (#975) üzenetére


Motaba78
őstag

itt a fórumon a warez tiltott minden formában. :(((

(#978) feka007 válasza henesa (#975) üzenetére


feka007
nagyúr

Azt fel is kell még törni. :U

(#979) lovag05 válasza feka007 (#978) üzenetére


lovag05
aktív tag

Nem mintha sokból tartana a szakértőknek... mindent fel lehet törni. :U

So many demons, so little time...

(#980) Motaba78


Motaba78
őstag

Új hír látott napvilágot ismételten a Modern Wardare 2-ről.
A BestBuy rendezvényén szó szerint kifaggatták az IW embereit (Mackey McCandlish, Ryan Lastimosa, Vince Zampbella) a játékról.
A hírben sajnos a játékosoknak nem épp kedvező hírek vannak, de legalább nem kell olyan nagyot csalódnunk a játékban miután kijött.
Sajnos a legrosszabb hír hogy csak 18 játékos lehet egy szerveren. Ami azt jelenti 9v9-es meccsekre lehet számítani. Így máris nem lesz olyan könnyű összegyűjteni a „25 kill streak"-et.

PC-sek figyelem! A játékból hiányozni fog a „LEAN" vagyis a kihajolás falak mögül így most egy pár játékos biztos rommá töri a billentyűzetét.
A szerver hosztolásról már ne is beszéljünk. Mackey McCandlish (IW) -nek 100-as pingje van, aminek ő még örül is. Továbbá a Ranked játékokból nem lehet „Kick-elni" játékosokat és felvételi lehetőség sem lesz.

Már ennyi rossz hír is bőven elég de van még egy lapáttal.
A játékból teljesen kiveszik a konzol (console) ablakot így szinte semmit sem lehet beállítani így se a FOV-ot se a fegyvereket sem pedig a perkeket nem lehet majd szabályozni. „úgy szeretnénk játszani a játékunkat, ahogy megterveztük és kiegyensúlyoztuk" tették hozzá.

Természetesen kíváncsian várjuk a fejleményeket és reménykedjünk hogy ez a hír legalább 80%-ban nem igaz és reménykedjünk hogy Robert Bowling majd megmondja az igazat.
:W :W

sorry a rossz hírekért.

(#981) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Kicsit körülnéztem...
Motaba "képe" kering a neten mindenütt.Valami orosz kiadású starforszos védelemű játékrol beszélnek beszének. Megy ám itt a kavarás rendesen.

Jaka : A cd Galaxis elvileg 3 levelet küld az előrendeléstől számítva.

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#982) lovag05 válasza feka007 (#973) üzenetére


lovag05
aktív tag

Lehetne kiket falhoz állítani, bőven van kit... bár, a legtöbb alvajáró itt van kerek e világon... :)

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#983) Motaba78 válasza jozefgucci1 (#981) üzenetére


Motaba78
őstag

te erre gondolsz [link]
ez az orosz verzió amiben elméletileg nincs steam csak starforce

[ Szerkesztve ]

(#984) LamaCube válasza Motaba78 (#980) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát gratulálok az "alkotóknak" ...mennyi az ára???990Ft?(csak költői kérdés)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#985) Motaba78 válasza LamaCube (#984) üzenetére


Motaba78
őstag

kérdezd meg a jóci piacon :DDD ott minden jóárasítva van.

(#986) keIdor válasza feka007 (#969) üzenetére


keIdor
titán

Észak? Mire gondolsz, mert a 3 Skandináv ország bármikor...:)
Igazából Magyarországnál csak két területet tartok jobbnak majdnem minden szempontból: Az egyik Észak-Amerika, nem is annyira az USA, hanem Kanada, imádom azt az országot.
A másik Nyugat-Európa. +Dél: Spanyol, Olasz +észak: Dánia... Skandináviába igazából azért nem mennék élni, mert hosszú és sötét a tél, rövidek a nyarak. Ausztráliában félnék, mert ott van a legtöbb veszélyes állat... Ázsiát utálom... szóval ja. :D
Amúgy gondolom Szlovákiára gondolsz.:D

Én még nem találkoztam előítélettel nyugaton, nem foglalkoznak vele. Kanadában végképp nem, ott aztán van mindenféle nemzetiség. De úgy hallottam USA-ban se foglalkoznak vele, csak legyenek rendben a papírjaid.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#987) Ice!? válasza fordfairlane (#963) üzenetére


Ice!?
őstag

Ahhaaaa. Akkor azzal kevertem.:R

(#977) Motaba78: itt a fórumon;]
(#980): Mi az hogy nem lehet oldalra hajolva lőni!? Console se lesz? Hát bazmeg.. Ezek de szarok..:(

(#988) lovag05 válasza Ice!? (#987) üzenetére


lovag05
aktív tag

Ez a való világ. :)

So many demons, so little time...

(#989) jozefgucci1 válasza Motaba78 (#983) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Arról is meg a te képedről is ami elég sok fórumon megtalálható.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#990) Ice!? válasza lovag05 (#988) üzenetére


Ice!?
őstag

Kapjákbe.:D

(#991) InVino86


InVino86
aktív tag

Banyeg ennyi megszorítás miatt fogják lepontozni majd nézzétek meg.

(#992) Motaba78 válasza jozefgucci1 (#989) üzenetére


Motaba78
őstag

sehol nem is állítottam, hogy esetlegesen nálam van .

mint kedvcsináló oszottam meg veletek.

(#993) feka007 válasza keIdor (#986) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát pedig Bécs környékén már megvagyunk bélyegezve eléggé, mert az élősködők oda is eljutottak, de persze nem vásárlási szándékkal.. :U De amúgy a többi országban tényleg nem foglalkoznak ezzel, USA-ban meg kb 20ból 1-nek ha van vmi fogalma az országról.. :)
Hát nem is a skandinávokra gondoltam.. :)
Én még odatenném Németo-t, Hollandiát, Belgiumot is.

[ Szerkesztve ]

(#994) BalaNce87


BalaNce87
addikt

A console a legkisebb probléma, nem írathatom ki az fps-emet, senkit... szóval sok dolog van ami jelentéktelen, az hogy nem lesz kihajolás az biztos csak kacsa, amúgy meg az se egetverő különbség/számít sokat, a codba legtöbb lövés úgysem kihajolva hanem ugorva mozgás közbe történik, erről ennyit.

[ Szerkesztve ]

(#995) Ice!? válasza BalaNce87 (#994) üzenetére


Ice!?
őstag

Cfg-ben is be lehet állítgatni a dolgokat. Amúgy én rengetegszer használom az oldalra hajolgatós cuccot, éppen ezért vagyok ennyire kiakadva.

(#996) BalaNce87 válasza Ice!? (#995) üzenetére


BalaNce87
addikt

Az hogy te gyakran használod az nem azt jelenti hogy nem mellőzhető. Ha vki emiatt nem fog játszani vele azt nem igazán tudom megérteni, aki eddig is istenítette a codokat túlságosan is az akkor is megveszi mert cod az cod, de mint már írtam valszeg kacsa az egész. Egy dologhoz jól ért az IW de nagyon, hülyíteni az embereket, lehet ezt is ők találták ki, ki tudja.

[ Szerkesztve ]

(#997) keIdor válasza feka007 (#993) üzenetére


keIdor
titán

Az a három ország "nyugathoz" tartozik, legalábbis úgy tudom. :K Nem akartam mindenkit kiírni, de akkor még Ausztria, Svájc, Franciaország, UK, Írország etc...
Persze azokat sehol se látják ám szívesen... kanadai rokon is mesélte, hogy ott is tudnak nagyon jól a problémáról és nem szívesen fogadják be oda se őket, pedig Kanada az a befogadásáról híres, de azt az egy népcsoportot ők sem szeretik... Cseheknek nem véletlenül kell megint vízum Kanadába... nem a tisztességes cseh állampolgártól "félnek" hanem a barnáktól...
Bécs meg ugye a legközelebbi, oda kijut sok mocsok, főleg mióta határ sincs...

Na de ez már nagyon OFF :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#998) Ice!? válasza BalaNce87 (#996) üzenetére


Ice!?
őstag

Én se mondtam olyat, hogy nem lehet mellőzni, ahogy azt sem, hogy emiatt nem játszok vele.
Egyszerűen én annyira hozzászoktam a használatához, hogy furcsa lesz anélkül játszani.
Az meg nemsokára kiderül, hogy fake hír-e, vagy tényleg így lesz.

(#999) Hunnia válasza Zalaymate (#976) üzenetére


Hunnia
tag

jó hát és valóban azok tehetnek róla akik ilyenné tették meg akik ezt hagyták, a "nép". Aki meg igy vélekedik szülőhazájárol és országáról az ne is legyen itt Keldor Papa, húzzon oda, na találd ki hova!

(#1000) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

Tudom, hogy ez nem az a topic, de az új Battlefield: Bad Company 2. multiplayer videót látnotok kell! [link] :Y

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.