Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) luw2win válasza phanzetomox (#400) üzenetére


luw2win
őstag

cod4 topikba kellene ezt irni... nem pedig szétoffolni ezt

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#402) Jakesz válasza phanzetomox (#400) üzenetére


Jakesz
őstag

Eredeti szerókon, hogy lehetne sok csaló? :F

(#403) feka007 válasza BalaNce87 (#399) üzenetére


feka007
nagyúr

Persze, ilyen erővel az összes CoD topicot zárni lehetne, és csinálni egy darab CoD topicot, végülis már se az 1, se a 2, se a 4, se az 5 topicja nem pörög túlzottan.. Aztán mikor megjelenik a 6, akkor ezrével jönnek majd a hsz-ek, és ha vki akar vmit a CoD4-ről kérdezni pl, akkor az 2 perc alatt elsüllyed.
Amúgy pörögne a topic, hogyha nem lenne ez a fos gamepod, és nem lenne minden hír külön. :W Sokkal jobb volt, amíg minden játék topicjába össze voltak gyűjtve a hírek.. De ha megjelenik a játék, akkor lesz végre pörgés, az tuti.

(#404) feka007 válasza feka007 (#403) üzenetére


feka007
nagyúr

Ja, egyébként meg már nincs is benne a nevében a CoD, szóval hivatalosan már nem is CoD, tehát egy topicba már csak azért se lehetne.
Töröltetem is a címből mostmár a CoD előtagot, ideje már. :R

(#405) Ice!? válasza Jakesz (#402) üzenetére


Ice!?
őstag

Úgy, ahogy törtön is? :U

(#406) Jakesz válasza Ice!? (#405) üzenetére


Jakesz
őstag

Hát az más, ott nincs nagy kockázata a csalásnak. Bannolják arról a szeróról, ahol csalt, aztán felmehet a maradék, rengeteg szeró közül bármelyikre. Viszont eredetiről CD kulcs alapján bannolják, amivel bukja a játékot

(#407) Jakesz válasza feka007 (#404) üzenetére


Jakesz
őstag

Hát tévedsz, mivel bennt van a CoD előtag. Kicsit le vagy maradva... :D

(#408) BalaNce87 válasza feka007 (#404) üzenetére


BalaNce87
addikt

Most megint kiszedték hogy cod vagy mi a rák? Egyébként csak azért mehetne mert egy játékról beszélünk ez nem lesz új rész mert kés tudok dobni meg más mapok lesznek, de tényleg minden csont ugyanaz, a 4 az már megy a temetőbe is miután kijött a 6. szóval nem kell aggódni, ha vkinek parája van a cod4-el arra a 6 is megoldás lesz, úgy is lesz promod meg minden hugy hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#409) fpeter07 válasza Jakesz (#407) üzenetére


fpeter07
veterán

ja én is azthiszem, először gondoltak egy olyat hogy na, nem kell ide a cod, utánna legyen mégis cod, mégse és azthiszem most tartunk megint a cod-nál :( :DDD

(#410) feka007


feka007
nagyúr

Nézzetek már fel a hivatalos oldalra, sehol sincs ott, hogy Call of Duty: Modern Warfare 2, hanem csak simán Modern Warfare 2. :U Mondjuk szerintem jobb nélküle, eléggé hosszú gagyi cím lenne.
#408: Ez akkor is új rész, ha tetszik ha nem. Mellesleg még mindössze pár videó jelent meg (illetve kijött kb 15, aminek a 2/3a ugyanaz csak más vágásban..), úgyhogy amíg itt senki nem játszott vele, addig szerintem ennyi negatív véleménynyilvánítás elég volt. :U

[ Szerkesztve ]

(#411) Balinov válasza feka007 (#410) üzenetére


Balinov
félisten

legyen inkabb MW2. Nekem a COD-rol ez jut ugyis mindig az eszembe :D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#412) Jakesz válasza feka007 (#410) üzenetére


Jakesz
őstag

Akkor ez mégis mi? [link]

(#413) luw2win válasza Jakesz (#412) üzenetére


luw2win
őstag

2 hónapos hír, azóta minden változhat

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#414) Jakesz válasza luw2win (#413) üzenetére


Jakesz
őstag

Ez már biztosan nem fog változni. A borítón is rajta van, szóval ez végleges

(#415) BalaNce87 válasza feka007 (#410) üzenetére


BalaNce87
addikt

Jó új játéknak van meghirdetve, igen senki nem játszott vele de pár videó megmutatja hogy maradt tipikus cod és a multiba is egy két +-al akarnak vmit kezdeni a rókabőrrel, ami kevés. Az hogy cod vagy nem cod tökmind1 nem számít, senkit nem érdekel szerintem.

(#417) feka007 válasza Jakesz (#412) üzenetére


feka007
nagyúr

[link] Ennyi asszem :U És igen, megváltoztatták az alatt a 2 hónap alatt úgy látszik

(#418) feka007 válasza BalaNce87 (#415) üzenetére


feka007
nagyúr

Azért a CoD4 nem véletlenül kapott akkora elismerést. Voltak benne elcseszett dolgok, és tényleg messze nem tökéletes, de azért még nem szar mert te úgy gondolod... Ettől még más gondolhatja másként, mert neked más a véleményed. :U Ha tényleg egy szar játékra mondanák, hogy jó volt, akkor értenélek, de akkor mondj 2007-ből jobb multi fps-t.
2-3 videó alapján akkor se lehet megmagyarázni, hogy full szar vagy éppen g.cijó vmi.. Én úgy vagyok vele így videók alapján, hogy szvsz annyira nem lesz nagy dobás, mint a 4. Engem ez a pénzéhes hype zavar kurvára, utálom mikor a pénzre mennek. :(

[ Szerkesztve ]

(#419) BalaNce87 válasza Kanczy (#416) üzenetére


BalaNce87
addikt

Senki nem nevet.
feka: Senki nem mondta hogy kurva szar játék lesz, csak hogy kurva nagy lehúzás az egész annak ellenére hogy semmi újat nem mutat, erre mit írnak cod év játéka best game 4 ever ami enyhén túlzás, egy a sok közül fps semmi kiemelkedő nincs benne, csak az hogy call of duty a neve és ismert. A 4 nyilván azért lett nagy dobás mert kijöttek a Világháborúból, ha II. Világháborús maradt volna nyilván egy fillért nem érne.

[ Szerkesztve ]

(#421) feka007 válasza lovag05 (#420) üzenetére


feka007
nagyúr

Alapvetően a multiról volt szó, vazz'.. :U
Oké értjük amit mondasz, akkor mostmár be lehet fejezni, hogy kétnaponta leírod ugyanazt kb szóról szóra. :U Mást se csinálsz, csak mert neked nem jön be a CoD, itt floodolsz már vagy két hónapja. Elhiszem, hogy jó kis hsz gyűjtögető lehetőség, de mostmár töröltetni fogom, mert a f.szt nem érdekli már hogy nektek mi tetszik meg mi nem. Na jó napot
ui: ez az xD-zés elég sokat elmond..

[ Szerkesztve ]

(#423) feka007 válasza lovag05 (#422) üzenetére


feka007
nagyúr

Olyan 12 körülire tippelem a korodat, ha több vagy, akkor sajnálom.. Intelligencia alapján ez a felső határ kb :U

[ Szerkesztve ]

(#424) Grafiqs


Grafiqs
őstag

A topikot kitakarítottam.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#425) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

(#426) mate0217


mate0217
aktív tag

Nagyon zsír :DDD

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#427) Balinov válasza Kecuhun (#425) üzenetére


Balinov
félisten

huh, tetszik!

elo is rendeltem gyorsan..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#428) InVino86


InVino86
aktív tag

egyik legjobban vart game :DDD

(#429) feka007 válasza Kecuhun (#425) üzenetére


feka007
nagyúr

[link] 0:15 -> omg Most akkor mégis CoD vagy mi a f.sz? Akkor mért nem írják mondenütt úgy, hogy CoD: MW2? Na mind1, mostmár marad ez a topik címe :D

[ Szerkesztve ]

(#430) DeSanto válasza feka007 (#429) üzenetére


DeSanto
őstag

Már vagy 2-3 hónapja tudni hogy cod lesz. :U

(#431) InVino86


InVino86
aktív tag

Call of Duty : Modern Warfare 2

(#432) feka007 válasza DeSanto (#430) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát pedig rohadtul nem jelzik egyértelműen. :U A források kb 80%-ában csak Modern Warfare 2-ként említik. Most az meg hogy mit mondanak, mondták már százszor hogy így lesz meg úgy lesz.. De szerintem úgyis mindenki MW2-ként meg CoD6-ként fogja emlegetni, tökmind1 hogy benne van e a nevében.

[ Szerkesztve ]

(#433) keIdor válasza feka007 (#432) üzenetére


keIdor
titán

Jó lett az első hsz!
Egy kis elírás: Ororszország

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#434) feka007 válasza keIdor (#433) üzenetére


feka007
nagyúr

Thx :C
Szóltam modiknak :R

(#435) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

(#436) feka007 válasza Kecuhun (#435) üzenetére


feka007
nagyúr

Le is nyomtam miután elindult, nem akarom lelőni..
De aki megnézi, az annyit elmondhatna, hogy jó-e. :K

(#437) Atis707 válasza Kecuhun (#435) üzenetére


Atis707
tag

húbakker shotgun meg a vér odatesz :C

bár a sebződés, hogy beteríti a képernyőt a vér zavaró :F

szerk: röviden: menny előre és a civilek kívételével lőjj le mindenkit!...

[ Szerkesztve ]

(#438) Fortissimus válasza feka007 (#436) üzenetére


Fortissimus
őstag

nem rossz, de ugy is a multi a lenyeg

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#439) gyiku válasza Balinov (#427) üzenetére


gyiku
nagyúr

mert megteheted / tele vagy :DDD

hüllő

(#440) feka007 válasza Fortissimus (#438) üzenetére


feka007
nagyúr

Azóta megnéztem én is, nem nyűgözött le. Grafika elég szépnek tűnik, de vhogy nem fogott meg. Na majd meglátjuk..
Most demó lesz amúgy?

(#441) Fortissimus válasza feka007 (#440) üzenetére


Fortissimus
őstag

sztem nem lesz
legalabbis nem volt rola hir

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#442) lovag05 válasza Fortissimus (#438) üzenetére


lovag05
aktív tag

Szerintem, pedig legyen egy normális, élvezhető, CoD-feelinges single player kampánya a játéknak, hisz' rengetegen elhányhatják magukat a multi során a rengeteg idegesítő beszólás / whsozás miatt.

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#443) Fortissimus válasza lovag05 (#442) üzenetére


Fortissimus
őstag

legyen.
jatssz kulfoldi szeron ott nincs annyi ovodas
amugy en legtobbszor nem is figyelek a chatre, akinek erdekel a velemenye azt hallom ventrin :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#444) lovag05 válasza Fortissimus (#443) üzenetére


lovag05
aktív tag

Ezzel én is így voltam, aztán lebannolták OK / BIZONYÍTÉK NÉLKÜL az eredeti cd-kulcsom, eredeti, külföldi német szerverről. - GUID BANNos lett -

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#445) Fortissimus válasza lovag05 (#444) üzenetére


Fortissimus
őstag

Shit happens...

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#446) feka007 válasza lovag05 (#442) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát jó lenne megint egy pálya, ami hozza a CoD4 Pripyat feelingjét, de szerintem ebben már kezdenek elfogyni az ötletek, legalábbis amit videó alapján láttam. Mondjuk CoD4-nél is a legszarabb mapet rakták be demóba, szóval lehet, hogy ez is pont szar rész.

(#447) lovag05 válasza feka007 (#446) üzenetére


lovag05
aktív tag

Hát... bog elég "érdekes".

So many demons, so little time...

(#448) Kecuhun válasza feka007 (#440) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Szerintem lesz demo. Eddig minden CoD résznél volt.

(#449) feka007 válasza lovag05 (#447) üzenetére


feka007
nagyúr

Én multiba is utáltam mindig, shipment mellett az a legszarabb.

(#450) lovag05 válasza feka007 (#449) üzenetére


lovag05
aktív tag

Shipmenten mi jókat játszottunk, mondjuk: only kés, only csipa, only shoti, etc. Killhouset viszont gyűlölöm.

So many demons, so little time...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.