2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28001) Mappa


Mappa
addikt

na erről ennyit :W

felhúzott minden title/emblem ez a k****** hackelt host....

vissza lehet ezt állítani valahogy vagy buktam az egészet ? így semmi értelme már hajtanom a tilte/emblem-kért :W

nem kötelező megadni

(#28002) tupacamaru válasza Winne (#27999) üzenetére


tupacamaru
veterán

A stat nem izgat, minden Challenges alapra ugrott, az összes. :( A Perk-ek is alapra ugrottak. Az emblémák és a titlék maradtak, csak itt még az MG4-et csináltam ahhoz kell 200 HS. Így csak at RPD-s kínlódásom veszett el, meg 200 Stingerrel lelőtt heli. :O

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#28003) Winne válasza tupacamaru (#28002) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát az szopi, de nem sikerült visszaállítani a korábbi mentésedet?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28004) LamaCube


LamaCube
addikt

Srácok Larának meglett a Subaruja :

:C

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#28005) Rusher válasza tupacamaru (#28002) üzenetére


Rusher
őstag

De amikor észrevetted akkor kilptél a játékból vagy resetelted a gépet? Arról volt szó, hogy ha nem szinkronizálja a steam felhővel akkor nem marad úgy nem?

LamaCube Széép masina..... :C

[ Szerkesztve ]

(#28006) tupacamaru válasza Winne (#28003) üzenetére


tupacamaru
veterán

De, csak a mentésem áprilisi volt, azóta nem mentettem. :B :(

Rusher Először rögtön kiléptünk, de utána visszadobott és letoltunk egy kört többen is. Csak azt nem értem hogy mindenki másnak miért nem lett rossz, miért csak nekem. :F Egyébként a reset-elős dolog már nem működik, prestige váltáskor megtapasztaltam. :K

LamaCube :Y :C

Mindenki mentsen minden nap!!!!

Mondjuk Mappa kolléga szarabbúl járt szerintem. :(((

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#28007) BigStraw válasza LamaCube (#28004) üzenetére


BigStraw
senior tag

:DDD

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#28008) busman válasza LamaCube (#28004) üzenetére


busman
addikt

Lara...viszel egy kört?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#28009) Mappa válasza tupacamaru (#28006) üzenetére


Mappa
addikt

cirka 2 év bírtam...

hackelt hoston voltam, de ami felnyomja a title/emblem és az összes perket fegyvernél olyanon még nem ... ennyi nem tudom mit csinálni vele :S

nem kötelező megadni

(#28010) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Én most csináltam Steamből egy mentést, nekem már nagyon nem tudnak mit elcseszni. Ami megvan az ne vesszen el, a többi nem érdekel.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#28011) Laraxior válasza LamaCube (#28004) üzenetére


Laraxior
titán

:Y :C

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#28012) Winne válasza tupacamaru (#28006) üzenetére


Winne
nagyúr

Visszamásoltad a userdata-t és nyomtál egy kört?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28013) tupacamaru válasza Winne (#28012) üzenetére


tupacamaru
veterán

Asszem úgy sikerült hogy mielőtt kiléptem volna a gémből, azelőtt másoltam vissza. És kilépés után már a visszamásoltal szinkronizált.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#28014) busman válasza tupacamaru (#28013) üzenetére


busman
addikt

És most lementetted?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#28015) Winne válasza tupacamaru (#28013) üzenetére


Winne
nagyúr

Tehát elindult a kör, közben tálcára tetted, visszamásoltad és a kör vége után jó lett? Jó ezt tudni. :K Players mappa nem kellett, ugye?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28016) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Én lementettem szőröstől-bőröstől. 12.5 GB Ha esetleg elszáll a win, a winyóról talán előbb fel is pakolja és remélem a DLC-k is benne vannak.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#28017) tupacamaru válasza Winne (#28015) üzenetére


tupacamaru
veterán

Én mind a két mappát visszamásoltam. Lement a kör, tálcára tettem, visszamásoltam és utána leptem ki. Így már a mentettel szinkronizált.

busman Egy nap ide vagy oda már nem számít. :B ;)

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#28018) LackoMester


LackoMester
addikt

Köszi a játékot, nagy kár, h. megint sok a csaló, de működik a bannoló. ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#28019) Wans válasza Svájcinéger (#27995) üzenetére


Wans
aktív tag

Sziasztok!

Lehet egy kicsit késve írom sry. :)

Itt van a [programm] .

És itt [találtam] .

Hajrá!

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#28020) Winne válasza Wans (#28019) üzenetére


Winne
nagyúr

Huh ez jónak tűnik. :K Használja valamelyikőtök?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28021) Svájcinéger válasza Wans (#28019) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

:R

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#28022) tupacamaru válasza Wans (#28019) üzenetére


tupacamaru
veterán

Én már mentek majd' minden nap. :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#28023) LamaCube válasza Wans (#28019) üzenetére


LamaCube
addikt

Uhh ez nekem bonyolult :Y

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#28024) Wans válasza LamaCube (#28023) üzenetére


Wans
aktív tag

Egyszerű! :D csak nyomjad a backupot. állíthatod, h milyen idokozonként mentsen, vagy f12-vel manuálisan is megteheted. ha pedig szukség van egy régebbire, akkor csak katt az egyik mentésre és "restore selected" .

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#28025) tupacamaru válasza Wans (#28024) üzenetére


tupacamaru
veterán

Na ez má' bonyolult neki. :B ;)

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#28026) Wans


Wans
aktív tag

thx a game-t! :C :R

dlc reqiered nem rossz ötlet.

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#28027) Winne válasza Wans (#28024) üzenetére


Winne
nagyúr

Fincsi :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28028) albert8


albert8
addikt

Kösz a gamet :R

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#28029) Mappa


Mappa
addikt

nekem már nincs szükségem semmi ilyenre :O :D :D

nem kötelező megadni

(#28030) LackoMester


LackoMester
addikt

Na nyomtam én is egy BackUpot, sosem lehet tudni. ;)
Jó progi, köszi Wans. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#28031) Rusher


Rusher
őstag

De akkor most az a módszer, amit Tupa írt, hogy kilépés előtt bemásolta a mentett mappákat és utána lépett ki az is működik nem?

(#28032) tupacamaru válasza Rusher (#28031) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nekem működött, gondolom másnál is menne. :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#28033) albert8 válasza tupacamaru (#28032) üzenetére


albert8
addikt

Pontosan melyik mappákat?
fájlokat mentetted ki? :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#28034) tupacamaru válasza albert8 (#28033) üzenetére


tupacamaru
veterán

A Steam-ből a userdata mappát, a játék mappájából pedig a players mappát.

Nem erről a Mappa-ról van szó:

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#28035) Wans válasza LackoMester (#28030) üzenetére


Wans
aktív tag

Nincsmit, én meg köszönöm az aprítást! :C :R

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#28036) Mappa válasza tupacamaru (#28034) üzenetére


Mappa
addikt

:DDD :B

nem kötelező megadni

(#28037) Rusher válasza tupacamaru (#28032) üzenetére


Rusher
őstag

Én is eddig mindig elmentettem, minedn játék után úgyhogy, ha ez működik akkor nem buziskodok külön programokkal :K Igaz Én egyedül nem szoktam játszani, ha meg együtt vagyunk akkor nem nagyon szoktunk hekkelt hosztra futni..... :N

(#28038) tupacamaru válasza Rusher (#28037) üzenetére


tupacamaru
veterán

A progi is a players mappát menti el szerintem, legalábbis méret alapján.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#28039) Cadal


Cadal
őstag

Ne haragudjatok, de gondoltam belinkelem ide. Én felháborodtam azon, hogy már mindenből hírt gyártanak.

Lövöldözős játékkal gyakorolt a norvég ámokfutó

Agyam eldobom ezen a marhaságon. Lehet hogy játszottam vele korábban? :F

[ Szerkesztve ]

(#28040) gYaLo válasza Cadal (#28039) üzenetére


gYaLo
őstag

Ezzel csak az MW2 nek tesznek jót, biztos örül az Activision.

[ Szerkesztve ]

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#28041) v-paci válasza gYaLo (#28040) üzenetére


v-paci
aktív tag

A negatív reklám is reklám ;)

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#28042) @rglaaf válasza Cadal (#28039) üzenetére


@rglaaf
veterán

76 kill hmm 3 nuke.../ironic OFF

PSN:BiZzare_0 ️

(#28043) Hunter2


Hunter2
addikt

állítólag van valami tool amivel ki lehet szórni a hekkereket ha én vagyok a host, tudtok ti ilyenről?

Ja és mindezt nem az alterIW-n hanem a simán.

[ Szerkesztve ]

(#28044) busman válasza Hunter2 (#28043) üzenetére


busman
addikt

[link]:K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#28045) Cadal válasza Hunter2 (#28043) üzenetére


Cadal
őstag

Tessék: Modern Warfare 2 Server Admin

és ilyen működés közben: [link] Érdemes a steam böngészőjét használni, azt elég könnyű elérni játék köben is. Olvasd el a readme file-t ott leírja a címet amit be kell másolni a böngészőbe.

Kb két napja én is újra feltelepítettem, mert elegem lett a sok nooob ból akik csak a GL-t ismerik. De miután feltettem és futtattam, azt vettem észre, hogy sokkal kisebb eséllyel tett be engem hostnak. Miután pedig mégis én lettem az, hát elég nehezen alakult ki a lista. Sokszor csak e-gy-két név jelent meg rajta. Szóval.. :F

#28044 busman: Szerintem Ő nem erre gondolt. ;)

[ Szerkesztve ]

(#28046) LackoMester


LackoMester
addikt

Tegnap este elég gyéren voltunk, saja csak 21 óra után voltam, remélem ma kicsit többen leszünk, és korábban kezdhetünk. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#28047) lafaty80


lafaty80
őstag

Sziasztok,

Én még a CoD4-MW multival tolom, de kíváncsi lennék mennyivel jobb/rosszabb/másabb a 2 multija? Lassan váltanék, csak nem tudom érdemes-e...

Köszi

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#28048) Mappa válasza lafaty80 (#28047) üzenetére


Mappa
addikt

érdemes :K nekem a mw2 jobban bejön mind a cod4 ...másabb :D modern-ebb :D

nem kötelező megadni

(#28049) tupacamaru válasza lafaty80 (#28047) üzenetére


tupacamaru
veterán

Szerintem nem érdemes, novemberben jön a MW3. Addig tarts ki. :B ;)

busman Ébresztőőőőő!!! :DDD

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#28050) busman válasza tupacamaru (#28049) üzenetére


busman
addikt

Én már indulok is ....:K
Tegnap családi élet volt.... :DDD

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.