Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Fortissimus válasza lovag05 (#450) üzenetére


Fortissimus
őstag

en szeretem ezeket a kis palyakat, 3-4-en jo fun
sztem a bloc a leggazabb

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#452) feka007 válasza lovag05 (#450) üzenetére


feka007
nagyúr

Ja igen, az is mekkora szar.. Bírom mikor 30-40 fős szerverekre berakják, aztán spawnolni nincs időd, mert 20 gránát robban fel másodpercenként..

(#453) lovag05 válasza feka007 (#452) üzenetére


lovag05
aktív tag

Ilyenkor jó az MD, meghalsz, de már ott az ördögi mosoly az arcodon, mert BUUUUUMMMMM és már hívhattam is az airstrikeot, amivel két emberen kívűl mindenkit a semmivel egyenlővé tettem, mission completed.

So many demons, so little time...

(#454) webdeejay válasza lovag05 (#453) üzenetére


webdeejay
aktív tag

Nem is véletlen van kitiltva jó néhány magyar szerverről az md. :)

(#455) lovag05 válasza webdeejay (#454) üzenetére


lovag05
aktív tag

Pedig, szerintem alapjában véve ötletes dolog, legalább feldobja az egysíkú pubot, ha warozni akarok, (vagy CoD2zni) ott úgyis promod van. - perkek kilőve - Tiltsuk ki mind, ami legalább egyedivé tette, GG!

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#457) No-kia válasza Kecuhun (#456) üzenetére


No-kia
őstag

kár,

ki vesz ki szünetet a suliból megjelenéskor?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#458) phanzetomox válasza lovag05 (#455) üzenetére


phanzetomox
őstag

igen perkekkel izgalmasabbá lehetett volna tenni a warokat hiszen sokkal több lett volna a taktikai lehetőség, csak hát ez nem vált be kaptunk egy új grafikás cod4-t a (a hc-k úgyis low graffal nyomják az fps miatt) tehát mapokat efgyvereket kivéve teljesen cod2.
Kiváncsi leszek milyen lesz az mw2, hogx oldják meg a perkeket, és lesz-e jelentősége waron vagy ide is kapunk vmi le egyszerűsítő modot :)

kecuhun: az szép marketing, úgy látom nagyon bíznak a sikerben a készítők , különben már rég adtak volna ki demot, hogy "had ízlelje meg a nép" a gammát.
(de lehet hogy annyira fos lett a game , hogy nem akarják hogy megjelenés elött má fikázzák :D )

[ Szerkesztve ]

(#460) Jakesz válasza Kecuhun (#456) üzenetére


Jakesz
őstag

Nem nagyon érdekel a demo, mert szerintem mindenki tudja, hogy egy isteni játék lesz

(#461) Jakesz válasza No-kia (#457) üzenetére


Jakesz
őstag

Nem rossz ötlet kivenni szabit, mert úgyis csak a játékra gondolok :DD

(#464) Loretto


Loretto
veterán

Én nem gratulálni fogok, ha nem hagyjátok abba.

Soirée...

(#465) feka007 válasza No-kia (#457) üzenetére


feka007
nagyúr

Én is gondoltam rá. :DD

(#466) henesa


henesa
aktív tag

Modi gyűjti a hsz-ket ezt vajon mire meg kinek írhatta ?????? :F :F

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#467) lovag05 válasza henesa (#466) üzenetére


lovag05
aktív tag

Nekem. ˇˇ

So many demons, so little time...

(#468) feka007 válasza henesa (#466) üzenetére


feka007
nagyúr

Kitörölt 3 hsz-t, kentjuszí? :U

(#469) webdeejay válasza lovag05 (#455) üzenetére


webdeejay
aktív tag

Persze, izgalmassá tette, de a tdm-et pont ezért nem szerettem, mert megyek pl. blocon aztán a következő pillanat, hogy a killcamot látom :D Viszont remélem MW2-ben jobban megoldják, vagy legalábbis több perk lesz.

(#470) CséZé


CséZé
őstag

kukk!

(csak h ott legyen a kedvencek között ;] )

(#471) biggamer


biggamer
veterán

New Modern Warfare 2 Footage with Extra Perks : [link] ;]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#472) feka007 válasza biggamer (#471) üzenetére


feka007
nagyúr

Jó lesz ez :C

(#473) romero28


romero28
senior tag

várólistás a kicsike :D

(#474) biggamer


biggamer
veterán

Modern Warfare 2 - Újabb videó : [link] :C

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#475) romero28 válasza biggamer (#474) üzenetére


romero28
senior tag

mintha csak egy filmet nézne az ember :Y

(#476) feka007 válasza biggamer (#474) üzenetére


feka007
nagyúr

Ez az eddigi legjobb videó :K

(#477) biggamer válasza feka007 (#476) üzenetére


biggamer
veterán

:))

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#478) Jakesz


Jakesz
őstag

ROSSZ HÍR! November 24-én jelenik meg a játék!!!

[ Szerkesztve ]

(#479) Balinov válasza Jakesz (#478) üzenetére


Balinov
félisten

remelem kacsa a hir, ha meg megis, akkor rohadjanak meg, a forgalmazoval egyutt,akitol elorendeltem 1 honapja hogy basz*k egy rohadt emailt tolni,hogy kesobb kapod meg teee

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#480) Jakesz válasza Balinov (#479) üzenetére


Jakesz
őstag

Sajnos nem kamu, mert már több oldalon is átírták a megjelenési dátumot :((

(#481) Balinov válasza Jakesz (#480) üzenetére


Balinov
félisten

a fene vigye el.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#482) biggamer


biggamer
veterán

Csúszik a Modern Warfare 2 PC-s verziója : [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#483) Jakesz válasza biggamer (#482) üzenetére


Jakesz
őstag

Ugye megmondtam? :U

(#484) biggamer válasza Jakesz (#483) üzenetére


biggamer
veterán

:K

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#485) feka007 válasza biggamer (#482) üzenetére


feka007
nagyúr

Nagyszerű.. Gondolom az áll mögötte, hogy így pár ezer amerikai majd megveszi az xboxot arra 10 napra.. :U Legalább egy demót akkor adhatnának, ha már kib.sznak velünk, vagy már megint örüljünk, hogy egyáltalán megjelenik.. :U

(#486) biggamer válasza feka007 (#485) üzenetére


biggamer
veterán

A PC mindig is mostoha gyerek volt. :O

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#487) Kartács válasza feka007 (#485) üzenetére


Kartács
aktív tag

Pontosan!
Jönnek itt a kamu dumával nehogy gond legyen meg keveredés az Xbox verziókkal balbalbalba...

Marketingfogás az egész!
PC demot tényleg dobhatnának viszont 10-én legyen mivel hülyülnünk, de sajna jó pár éve már a DEMO-k is a játék megjelenése után jönnek csak többnyire... :(

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#488) feka007 válasza Kartács (#487) üzenetére


feka007
nagyúr

Jaja, ha jönne egy demó október végén, akkor még ki is egyeznék vele. De így, hogy csak a pc-t akarják csúsztatni, az xboxosat meg a többit persze nem.. :U Egyelőre még nem igaz biztosra, addig nem kell harakirizni :DDD

(#489) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Ez az idő elég lesz nekik arra hogy végignézzék mennyi fogy xbox-ra, és ha jól fogy akkor tudják majd hogy pc-re mégtöbben fogják megvenni, ezt üzletből csinálják és nem azért mert vmit csinálnak a játékkal, csak a saját érdekeiket nézik és ez meg is látszik a játékon.

(#490) Fortissimus válasza biggamer (#471) üzenetére


Fortissimus
őstag

ez nagyon baba vidi, thx

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#491) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Sziasztok! Sajnos nem találtam a játékról hivatalos gépigényt, így megkérdezném: ti tudtok valamit róla?

Vajon az adatlapomon szereplő configon elmenne? Előre is köszi: Gamerkiller..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#492) biggamer


biggamer
veterán

2 hetet csúszik a Modern Warfare 2 PC-s változata : [link] :U

(#490) Fortissimus :))

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#493) feka007 válasza biggamer (#492) üzenetére


feka007
nagyúr

Ez még mindig ugyanaz a hír, nem megerősítés sztem. :F

(#494) Pitbullos


Pitbullos
aktív tag

Sajnos igaznak tünik a hir miszerint november 11 én csak Xbox és Ps3 konzolra jelenik meg a modern warfare 2 PC verzio megjelenését elhalasztották november 24 re.Reménykedni lehet de nem ajánlom hogy beleéljétek magatok a november 11 dátumba.
Bizonyitéknak itt van az Actision Blizzard hivatalos listája az oktoberi és novemberi játék megjelenésekröl [link]

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#495) webdeejay válasza biggamer (#492) üzenetére


webdeejay
aktív tag

Nem akarooom! A roh@dt életért nem lehet egyszer egy időpontot betartani. Erre várok a cod4 óta, aztán még ez is csúszik. :W

(#496) Jakesz


Jakesz
őstag

Én speciel nem vagyok kiadva a csúszáson, bár szó mi szó, rohadtul várom a játékot :)

(#497) gamerkiller válasza biggamer (#492) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Javíttattam a címet előtted, de kösz hogy beraktad a hírt, nem akartam hogy engem utáljanak... :R :DDD

Jaka: Én is várom, de én eleve beleszámoltam 2 hetet, mert tudtam nagyon ritkán adják ki a játékokat akkor amikorra mondják..:)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#498) luw2win válasza Pitbullos (#494) üzenetére


luw2win
őstag

Miért mindig a PC-seket kell szívatni? :U

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#499) biggamer válasza gamerkiller (#497) üzenetére


biggamer
veterán

Köszi. :))

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#500) NewTiger válasza Kartács (#487) üzenetére


NewTiger
csendes tag

"Marketingfogás az egész!
PC demot tényleg dobhatnának viszont 10-én legyen mivel hülyülnünk, de sajna jó pár éve már a DEMO-k is a játék megjelenése után jönnek csak többnyire..."

Ez speciel a COD sorozatra pont nem igaz. A COD2, COD4 és a COD: WAW demója is hetekkel a megjelenés elött jött ki. Én ezért érzem kiszúrásnak, hogy most ezzel szakítanak, ha eddig ez müködött akkor most is müködnie kéne.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.