Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Thome válasza CptMisi (#350) üzenetére


Thome
addikt

Ezzel a végszóval szerintem le is lehetne zárni ezt a parttalan vitát, mert Misi mindent leírt 1 mondatban! :K

[ Szerkesztve ]

(#352) BalaNce87 válasza feka007 (#344) üzenetére


BalaNce87
addikt

Jah közelre is lő vele, csak mondom hogy alapvetően csak közelre jó, középtáv messzire már nem igazán, itt meg kurva lazán leszed pár embert egy ilyen fegyverrel, recoil meg tényleg végképp nincs, persze így mindjárt jó fegyver lesz belőle, mondjuk szinte mind1ikből az lesz.

(#353) lovag05 válasza BalaNce87 (#352) üzenetére


lovag05
aktív tag

Még szép... Régebben, legalább meg kellett tanulni lőni, sokat kellett gyakorolni, míg lőhettünk nagyon durvákat... Aztán, jöhettek a kérdések, "azmegmiafaxomvolt" shotok, stb. Itt meg, nyomd a gombot... :U :U

So many demons, so little time...

(#354) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Hát ilyen téren egy kalap szar a játék, bár van még benne egy pár furcsaság amitől az egyik szemem sír másik nevet. A multiba sok olyan dolog van ami a vicc kategóriába tartozik, amik az első részbe nem voltak benne nem lehetett megcsinálni mert irrális baromság volt, de a 2. rész óta csak ilyenekkel van tele, nem értem ezt a logikát, ilyen téren sokat fejlődött viszza a játék, de nyilván így többen veszik majd meg abból kiindulva hogy tuti nem lesz nehéz játék többször leszek jobb mint bénázok. A 2 az 1-hez képest elég nagy visszalépés volt játékmenetileg, sokkal rövidebb idő alatt bele lehetett tanulni az egészbe, ezt úgy mondom hogy a 2-vel kezdtem az egészet és utána játszogattam az 1-el és az határozottan nehezebb volt, létezett szórás, volt életed, ezek nem nagy dolgok de mégis sokat dobtak a játékon, bár sajna azóta sok játék vette át ezt a visszanő az életem dolgot....

[ Szerkesztve ]

(#355) lovag05 válasza BalaNce87 (#354) üzenetére


lovag05
aktív tag

Így van, UO után CoD4-ezni, valami hihetetlenül vicces, a pálya egyik végéből szedtem ki, a másik oldalon lévő ellenfeleket, mp5-el. :DDD

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#356) Thome


Thome
addikt

A gépigényére azért már kíváncsi lennék!

Illetve mikor szoktak kiadni demo-t a játékokról általában? :P :DDD

(#357) NINCS!!! válasza BalaNce87 (#354) üzenetére


NINCS!!!
csendes tag

Ha kell a kihívás ajánlom a Brothers in Arms-t, legnehezebb szinten még menteni sem lehet, pontosabban a gép nem ment csekkpojntoknál. Fogy az életerő, no gyógyulás, no célkereszt, célzásnál mozogsz.
Csakhát ez meg egy nagy fedezékharc.

Amúgy a codot meg a legnehezebben kell játszani, mert különben végigrohansz a pályán. Mondjuk még veteranon se túl nehéz, de legalább néha van kihívás.

Persze van benne bőven gagyi meg irreális dolog, de én szeretem a cod sorozatot.
pl. a semmiből gránátról leszokhatnának

__________Powered by Rántotthús__________ nameg HONDA POWER !..!

(#358) lovag05 válasza NINCS!!! (#357) üzenetére


lovag05
aktív tag

Igen-igen, Brother's in Arms: Hell's Highway... one of the best games ever made. :U Régen, mennyit nyomultam az Earned in Blood-al is, meg a Road to Hill 30-vel is... maradandó élmények.

So many demons, so little time...

(#359) BalaNce87 válasza NINCS!!! (#357) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ha legnehezebb fokozaton tolnám akkor meg azért baszná fel az agyamat mert hülyeségekkel nehezítik meg, és nem azért mert tényleg nehezebb lenne a játék, a sebzés már jobb mondjuk hogy egy két golyótól bevérzel, de a többi az annyi hogy 500 katona helyett 1500 jön és stb... Valljuk be nem megy nekik ez, túlerőltetik az egészet, nagyon látszik hogy itt abszolút CSAK a pénz van előtérben és mögötte semmi. Csak a multija miatt érdemes megvenni, bár mint már mondtam sokkal gyengébb mint volt anno, a végén már lőnöd se kell, az is automatikus lesz. Egyszerűen erőltetik ezt a cod nevet de nagyon, a szomorú az hogy meg is veszik, pedig már rájuk férne egy két pofon hogy észbe kapjanak, mert amit csinálnak az nem játék hanem összedobnak valamit és hozzávágnak egy két pluszt. Hiába mondom ezt egy olyannak aki isteníti a codot (itt nem rád gondoltam konkrétan), én is toltam vele de ezek akkor is egyértelmű dolgok, amint valami negatívumot írok róla nem tesznek mást mint bemegy a fülükön majd ki, aztán jön a pointless speech. :o

(#360) lovag05 válasza BalaNce87 (#359) üzenetére


lovag05
aktív tag

Szívemből szóltál, pár hete, én is ezeket hoztam fel, nem veszik észre a fanok, hogy egy mézes madzagot húznak el előttük, annyira le lett egyszerűsítve, hogy az, valami hihetetlen, de tényleg. Aztán azokat nézik le, akiknek ez feltűnik, és meg mernek szólalni, nem csak tátott szájjal bámulni az agyon hypeolt sorozatot...

So many demons, so little time...

(#361) BalaNce87 válasza lovag05 (#360) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én akárhányszor írom le jönnek az okostónik hogy akkor ne játszál vele, bazdmeg én csak tényeket sorolok fel hogy miért gány a sorozat, de akik csorgatják rá a nyálukat azoknak tényleg hiába pofázik az ember. Tényleg nem azért van ez a topik hogy teleírkáljuk ezzel, de jó lenne ha az emberek észhez térnének, és nem csak az lenne minden 2. hozzászólás hogy év játéka és a többi bullshit.

[ Szerkesztve ]

(#362) henesa válasza BalaNce87 (#361) üzenetére


henesa
aktív tag

Ezt jól megbeszéltétek grat !!!!
Tipikus példája annak hogy hogy kell a kákán is csomót keresni
Ez egy jó Game oszt jónapot .

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#364) kobe24 válasza BalaNce87 (#361) üzenetére


kobe24
tag

De szerintem aki szereti a cod sorozatot azokat nem érdeklik a te tényeid. Attól, hogy neked nem tetszik valami, akkor már egyből szar is? Vagy csak azt hiszed, hogy te vagy az ideális ember a világon, és aki nem olyan mint te az már hülye? Én szeretem a cod-ot, nem tudom te mivel szoktál játszani, de le merném fogadni, hogy van olyan köztük (ha több is van) ami meg szerintem rossz játék, de attól még nem megyek oda a többi fan közé, és próbálom elhitetni mindenkivel, hogy az milyen sz@r game. Mindenki azzal játszik amivel akar, és szerintem nem a te pénzed fogom rá elkölteni, úgyhogy nem értem mi a gondod. Na én csak ennyit akartam, béke :)

(#366) henesa válasza lovag05 (#365) üzenetére


henesa
aktív tag

Na akkor írd ide szted mi az etalon játék kíváncsi vok rá ?

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#367) lovag05 válasza henesa (#366) üzenetére


lovag05
aktív tag

CoD1, UO. ˇˇ - FPSek terén... -

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#368) henesa válasza lovag05 (#367) üzenetére


henesa
aktív tag

Bizony ezek pöpec játékok voltak csakhogy 2003-ban nem volt alternatíva " érdemben " nem volt mihez képest fikázni a játékot most meg van de az sem lenne jó ha még mindig azokkal nyomnánk

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#369) BalaNce87 válasza kobe24 (#364) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nem mondom hogy ultra fos, de azért a jó játéktól messze van már. Egyébként én toltam az összes coddal a 2-t kifejezetten szerettem sokat multiztam vele, de már az is visszalépés volt az elsőhöz képest, igazából nemtudom ezen mit nem lehet érteni, általába azok osztják az észt akik vagy a 4-el kezdték vagy csak túl nagy fanok. Lehet unalmas hogy ezeket leírom de nekem meg az szúr szemet ha mindenki tele írja a topikot hogy év játéka legjobb játék meg ilyenek. De most lényegében neked tényleg hiába írom le ezt... Szóval nem csak úgy a semmiről pofázok itt, általába a 20-ból 3 ember megérti mit akarok ezzel mondani és elfogadja, nem dumál hanem megérti, a többi meg leugat, mert nem jót mondtam a játékról. Ezt mondom ha már leírok vmit akkor már jön a "kemény" oltogatás, ez nem válasz arra amit én írtam. Egyébként ha most tele írnám azt hogy legjobb játék meg hasonlók, akkor mégis miről beszélnétek? Egy játékról had lehessen már negatívumokat is mondani és ne csak jókat.
Az hogy most te nem veszed észre hogy ugyanazt dobják ki évente és +-ba még túl is vanna árazva, arról nem tehetek ez akkor is tény, az már más hogy valaki ezt észreveszi valaki meg simán kidob érte 14ezret.

[ Szerkesztve ]

(#370) fpeter07 válasza NINCS!!! (#357) üzenetére


fpeter07
veterán

egyszer próbáltam már azt a játékot, hát cod után nagyon furcsa volt hogy zoom közbe mozog a célkereszt :D azthiszem ujra megkéne próbálkozni vele, csak nem tetzsik hogy irányítani kellett a katonákat, de már hátha jobban fog menni :)

(#371) fpeter07 válasza henesa (#368) üzenetére


fpeter07
veterán

épp ez az hogy manapság a sok a játék és több lett a szemét is (nem erre a játékra érteni)

mivel ezt a játékot 2 éve kiadták nem érdekel annyira mint mondjuk AC2

(#372) lovag05 válasza henesa (#368) üzenetére


lovag05
aktív tag

Mert, aztán 2007-ben nagyon sok alternatíva volt... Stalker / Bioshock / Crysis / Medal of Honor Airborne... Ahhoz képest, még mindig mélyebb nyomokat hagyott bennem az 1, pedig, kicsit korábban volt, mint a 4...

fpeter07: Egy próbát, mindenképpen megér, ajánlom az új részt is, nekem nagyon bejött.

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#373) henesa válasza lovag05 (#372) üzenetére


henesa
aktív tag

Na mindegy most 2009-et írunk és engettessék meg hogy változzanak a játékok és lehet nem tetszik neked DE 2003- as játék már nem TECCETŐS eljárt felette az idő sztem

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#374) lovag05 válasza henesa (#373) üzenetére


lovag05
aktív tag

Akkor, ezek szerint én vagyok a hülye, hogy olyanokkal játszok, mint a Baldur's Gate, vagy a The Longest Journey, meg, mint a CoD UO. Legutolsó dolog a játékban a grafika, ha magával ragad, lehet akármilyen, ha stílusos, hiába kicsi a felbontása, szarsz rá, mert olyan élményben lesz részed, amit a mostani gammák soha a büdös életbe nem fognak nyújtani.

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#375) BalaNce87 válasza henesa (#373) üzenetére


BalaNce87
addikt

Persze a változás jó, és kell is csak a codra éppenhogy ez a szó nem jellemző.

(#376) kobe24 válasza BalaNce87 (#369) üzenetére


kobe24
tag

Én megértem, hogy miről írsz, dehát fan lennék ha el is fogadnám, és egyet értenék? :D Amúgy én is nyomtam minden cod-al, legkevesebbet a 2-vel, de nekem már csak ilyen rossz ízlésem van, hogy mégis bejön :) De amúgy én csak 10 ezret fogok érte kidobni :P

(#374) lovag05: Ezeket a játékokat is kipróbáltam amúgy amiket felsoroltál, de nekem annyira nem jöttek be, és tudom, hogy ez az én hibám, dehát nem lehet mindenki tökéletes nemde? :N

De amúgy mindentől függetlenül felőlem soroljatok fel negatívumokat amennyit csak akartok, de nekem már az jön le, hogy nem csak a játékot szidjátok, hanem a játékosokat is. A végére meg annyit, hogy nem létezik olyan játék amit mindenki szeret, és ha mindig másokra hallgatnék, hogy mivel játszak, lehet csak a netezés maradna :) Na de hogy a játékról is legyen szó, szerintem az új videó jófélére sikerült, bár (mert én is tudok negaívumot mondani) a grafika szerintem nem sokat változott.

[ Szerkesztve ]

(#377) lovag05 válasza kobe24 (#376) üzenetére


lovag05
aktív tag

Ebben, valamelyest, igazat adok, NEKED. Bár, szvsz az új videó egy vicc, nyomd a gombot, és rohannak eléd az ellenfelek.

So many demons, so little time...

(#379) kobe24 válasza lovag05 (#377) üzenetére


kobe24
tag

De gondolom csak botok voltak beállítva, de abban én is egyet értek, hogy a single-ben értelmesebb lehetne az ellen. Bár én nem igazán a single-ért szeretem hanem a multiért :)

(#380) lovag05 válasza kobe24 (#379) üzenetére


lovag05
aktív tag

Multiban, én meg jobban szeretek, úgymond hazai szervereken játszani. Azokon meg mindig megy a flame, meg az összes újdonság tiltása.

So many demons, so little time...

(#381) fpeter07 válasza lovag05 (#380) üzenetére


fpeter07
veterán

azért szeretjük ezeket a szervereket :D

(#382) henesa válasza lovag05 (#380) üzenetére


henesa
aktív tag

Hát akkor nem kell ott játszani van csomó olyan szeró is ahol MINDEN perk megengedett azokat keresem fel jobbára én is

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#384) NINCS!!! válasza BalaNce87 (#359) üzenetére


NINCS!!!
csendes tag

Igazad van, tényleg így nehezítik. Sajnos erre futja.... Én mégis így játszok inkább és anyázok közben :D . Amúgy olyan pite, hogy csak a pályát kell nézegetni és mindenkit tussal agyonverni...

__________Powered by Rántotthús__________ nameg HONDA POWER !..!

(#396) fpeter07 válasza BalaNce87 (#395) üzenetére


fpeter07
veterán

pont nincs miről beszélni, semmi nagyon lényeges újításról nemtudok :)

(#399) BalaNce87 válasza phanzetomox (#398) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ezt csak azért mondtam mert valakit leoltottak amiatt hogy jött az Americas Army 3 és hogy felesleges volt újat nyitni neki, igazából engem nem zavart, de ténlyeg mehetett volna oda, bár én azt hallottam hogy az sokban más mint az elődje, ellentétben ezzel. Ki lehetne bővíteni a cod4 topikot Call of duty Modern Warfare-ré azt csöcs (összefoglaló név), ahogy nézem a cod4 topikba se írkálnak a játékról inkább arról hogy nem indul, adj ipt- stb.

(#400) phanzetomox válasza BalaNce87 (#399) üzenetére


phanzetomox
őstag

hát igen kimerült a cod4, most már mindenki csak arra hajt hogy olyan szerót találjon ahol nem csalnak / normális az admin stb... ilyen szeró pedig nem igen van, csalók mindenhol vannak :U warozni meg nem mindenki akar ,(és sajnos ott is nagyon sok csaló van :( )

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.