Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) Godlike válasza Polllen (#5996) üzenetére


Godlike
tag

Ez jó! :D

De még hozzátenném, hogy a végén pont a fejedre esik egy kerpakidzs. :DDD

Godlike

(#6002) SipiBcs válasza hoby36 (#6000) üzenetére


SipiBcs
őstag

Majd hozzászoksz, nehogy elmenjen a kedved!
Más, mint a 4 vagy az 5. Belejössz majd. Ráadásul kb lvl20-ig hátrányban vagy. Onnan jönnek majd a jobb perkek, fegyverek.
Csak egy tipp: M4-re szedj össze mindent és a perkekkel ne foglalkozz, csak azokat használd, ami erősebbé teszi a fegyvert, gyorsabban táraz és jobban célra tart.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6003) Malachi


Malachi
addikt

volt jó kis frissítés, de minden pályán lagolok
néha már majd megőrülök úgy anyázok basszus
:D

(#6004) SzlobiG válasza Malachi (#6003) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mit frissítettek egyáltalán?

(#6005) Malachi válasza SzlobiG (#6004) üzenetére


Malachi
addikt

azt nem tudom, olvastam itt, hogy csiripeltek valami új werzióról, gondolom azért
mindenesetre most 1.0.172 az aktuális

(#6006) Proky válasza SzlobiG (#6004) üzenetére


Proky
senior tag

10 HSZ-el korábban írtam le mit frissítettek.

(#6007) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Megvettem, beregeltem, de akad mint a szemét... mit csinálok rosszul? A fegyóm néha eltűnik, villognak a textúrák, és röcög az egész játék. Néha hibátlanul megy, néha meg ezt csinálja. Ezért fizettem 10k-t?

(#6008) hoby36 válasza SipiBcs (#6002) üzenetére


hoby36
senior tag

Nem megy el a kedvem.Megint léptem 6 szintet.Most kezdek hozzászokni.

A logikában semmi sem véletlen!

(#6009) SzlobiG válasza Proky (#6006) üzenetére


SzlobiG
félisten

Akkor kb semmit nem ér...:D

(#6010) keIdor válasza Grifid (#5987) üzenetére


keIdor
titán

Igen a fegyverek miatt valóban jó.

Polllen: Nekem mindig kell egy cél. Ezért se tudok már játszani az UO-val, vagy a CoD2-vel. Régen tudtam, CoD4 óta nem, mert nincs rang, a stat meg nem érdekel.
Nekem mindig kell egy cél. Assassin's Creed 2 is már ki van tolva, 90 akárhány %-on vagyok, de még mindig van mit csinálni, ezért játszom vele. Left 4 Dead 2-ben, sőt még az első részben is van Archievement, amit meg kell csinálni, és ez hajt előre!
Nem karaktert akarok én fejleszteni, csupán KELL egy cél! :R

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6011) Polllen válasza BloodyEddie (#6007) üzenetére


Polllen
nagyúr

Texturákat vedd le extrem-ről high-ra, talán segít. Ha nem, akkor nálad van a gond, mert ezen a konfigon szépen kellene futnia.

Amúgy a 10k mellé még kicsit olvasni is kell ilyen fórumokon és ha a kacsa megfullad, nem a víz a hülye :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6012) keIdor válasza Svájcinéger (#5993) üzenetére


keIdor
titán

Nekem ilyen gugolós, lassan menős játékstílusom van. Nem rusholok, de nem is kempelek, legalábbis 10s-nél nem többet. :D Ezért is jó a szívverésérzékelő cucc, szeretem mikor rusholnak felém, én látom meg hallom is, hogy honnan fog jönni és leszedem minden körben.:D

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6013) hoby36


hoby36
senior tag

Ti tudtátok a steamet magyar nyelvűre állítani?Megtaláltam a prohardver csoportot,de nem tudok csatlakozni hozzá.Hogyan kell?

A logikában semmi sem véletlen!

(#6014) keIdor válasza hoby36 (#6013) üzenetére


keIdor
titán

Tudtam, de mivel a Left 4 Dead 2 is magyar lesz, így maradtam az angolnál. Nem vagyok a "magyarítás" híve, mert gyakran átlóg a szöveg a vonalon meg ilyenek, szóval szvsz igénytelen...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6015) mad1 válasza keIdor (#6014) üzenetére


mad1
veterán

Jaja es a magyaritasokban a jopoenok sem jonnek vissza ugyanugy...

Ne szemetelj ! = Steam

(#6016) hoby36 válasza keIdor (#6014) üzenetére


hoby36
senior tag

Másik kérdésemben tudnál segíteni?

A logikában semmi sem véletlen!

(#6017) @rglaaf válasza keIdor (#6010) üzenetére


@rglaaf
veterán

Úgy látszik egyformák vagyunk ilyen téren cél nélkül halálosan unalmas nem csak ez minden fps, mondom én amikor quakewars-al toltam multit kb 1 év kellett hozzá hogy meg legyen az utolsó rang és nem keveset toltam mert kb 150000 xp kellett hozzá, és 1 kör 3 kampány volt ha nagyon ügyes voltál akkor össze 300 xp 1 óra alatt

hoby36 [link] jobbra fent join

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#6018) BloodyEddie válasza Polllen (#6011) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Adok neki egy esélyt.

Nyilván nem 0 háttérinfóval vettem meg, de eddig az összes CoD hibátlanul futott minden körülmények közt. És pont a leginkább hype-olt rész csinálja ezt... ráadásul ismerősöknél fullosan megy.

(#6019) hoby36 válasza @rglaaf (#6017) üzenetére


hoby36
senior tag

:R

A logikában semmi sem véletlen!

(#6020) Polllen válasza BloodyEddie (#6018) üzenetére


Polllen
nagyúr

Változnak az idők, új driverek jönnek ki, új hibákat javítanak és újakat generálnak...Amúgy textura hibáknál simán vidkari driverre gyanakodnék... ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6021) Polllen válasza @rglaaf (#6017) üzenetére


Polllen
nagyúr

ETQW jó játék, de a cod4 elcsábított onnan...Pedig nagy ET-s voltam... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6022) keIdor válasza hoby36 (#6016) üzenetére


keIdor
titán

Én simán beléptem, így a probléma is ködös. :F

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6023) @rglaaf válasza Polllen (#6021) üzenetére


@rglaaf
veterán

akkor tudod miről beszélek mi meló ott össze kapálni a rangokat :K MW2-be húzós lesz 10x végi tolni most egy kicsit holtpontra jutottam perstige-1 be lvl 45.-vagyok :))

PSN:BiZzare_0 ️

(#6024) hoby36 válasza keIdor (#6022) üzenetére


hoby36
senior tag

Most nekem is sikerült.

A logikában semmi sem véletlen!

(#6025) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Imént lett meg a 70.:D Kíváncsi leszek mennyire fog érdekelni ezek után egy ideig biztos amíg kilövöldözöm magam az AK-val.

Ennyi idő alatt.

[ Szerkesztve ]

(#6026) BloodyEddie válasza Polllen (#6020) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Én is, meg is volt a frissítés, de semmi változást nem hozott. Viszont a High textúrák úgy néz ki segítettek, egyelőre bugmentes.

(#6027) Polllen válasza @rglaaf (#6023) üzenetére


Polllen
nagyúr

Igen, bár ott se érdekelt a rang...:) Mindig a győzelemért küzdöttem, jó kis field-del vagy medic-kel...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6028) Svájcinéger válasza Polllen (#5994) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Tipp 1: Talán Polllen ? Hány L-lel írod ? Tényleg 3-mal ? :DDD
Keldor papa: én pont a rohanós fajta vagyok, aki vagy First Blood vagy épp aki kiosztotta a First Bloodot. A múltkor is játszottam, a fiam nézte, majd megjegyezte: tudtam Apa, hogy te leszel a first blood. A first blood egy kicsit idegesítő, de már megszoktam COD2-ben. 4-ben inkább osztani szoktam. Bele a közepébe ahol a legtöbben vannak és kész. Ha mondjuk néha összejön, hogy kinyírok egymás után 3 embert fegyóval és egyet meg lekéselek, mert már nincs skuló, akkor baromira büszke vagyok magamra. Hogy ejj: de k.. vagyok. A fiam mindig mondja, hogy campeljek, de nem tok. Azért nem ment sohasem a CSS, mert nem tudok elülni.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#6029) Svájcinéger válasza @rglaaf (#6023) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Már ott vagy ? Én csak 37-nél járok prestige 1-ben.
Bocsi modi bácsik, de lejárt a szerkesztési idő.
Hova tűnt .... Baloghjanos ? Megviselte a sok dorgálás ?

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#6030) keIdor válasza SzlobiG (#6025) üzenetére


keIdor
titán

Ha elkezded a Prestige-t akkor mi veszik el?
Mert ha semmi, akkor majd megnyomom én is, azt amikor játszok akkor megyek feljebb, de gyúrni már nem fogok rá...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6031) Scooby Dou válasza keIdor (#6030) üzenetére


Scooby Dou
tag

lvl 1 ről kezded és az összes challange elveszik

hmm..

(#6032) keIdor válasza Scooby Dou (#6031) üzenetére


keIdor
titán

Csak fegyver Challenge, vagy minden?
Így nyomja be a farkam, hülyeségnek tartom. Én Marathon-ra, Scavange-re meg minden idiótaságra gyúrtam, és nem vagyok hajlandó a 0-ról kezdeni.:(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6033) SzlobiG válasza keIdor (#6030) üzenetére


SzlobiG
félisten

Egyáltalán mi értelme van annak? Megint felhúzd 70-re azt annyi?

(#6034) keIdor válasza SzlobiG (#6033) üzenetére


keIdor
titán

Jaja, 10x. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6035) Scooby Dou válasza keIdor (#6032) üzenetére


Scooby Dou
tag

hát megértem. amugy a challengek tuti elvesznek az emblémákba nemvagyok biztos meg a tilekbe többi minden elveszik

hmm..

(#6036) SzlobiG válasza keIdor (#6034) üzenetére


SzlobiG
félisten

Na jóvan mostanába biztos nem fogom előröl kezdeni.:D

(#6037) Scooby Dou válasza SzlobiG (#6036) üzenetére


Scooby Dou
tag

:DD

hmm..

(#6038) Polllen válasza Svájcinéger (#6028) üzenetére


Polllen
nagyúr

Igen 3 db L, jackpooooooot! :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6039) bandiie


bandiie
aktív tag

Aki szeret HC HQ-úzni és TUD IS, az jelentkezzen.
Alakíthatnánk egy [PH] Team-et...

(#6040) jozefgucci1 válasza SzlobiG (#6025) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem rossz a Kill -Death arányod.Hogy a viharba lehet ilyet összehozni ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#6041) }{3@Đ$}{0ot válasza SzlobiG (#6025) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

5 csillag,hmm,nice! :C

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#6042) feka007 válasza Grifid (#5987) üzenetére


feka007
nagyúr

"Van idő invitelni haverokat, variálni a fegyvereket, perkeket."
Hát eddig nem kellett invitálni senkit, csak felcsatlakozott xf-en a szeróra ahol éppen voltál, és ment is a buli. Annyiból jó, hogy most már az elején mindig ott vagy, nem jár a közepén a játék mikor belépsz (márha épp újba dob be, nem egy már menőbe). A fegyvereket meg ha variálni akartad, akkor kiléptél, megcsináltad és reconnect
Viszont az tényleg jó, hogy nem tudnak játszani a warezosok, ezért 5 csillag jár. :C

[ Szerkesztve ]

(#6043) SzlobiG válasza jozefgucci1 (#6040) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez jó? Pedig mindég sokszor szoktam halni ritka amikor kevés halállal fejezem be.

(#6044) Siiiiix


Siiiiix
tag

Lassan meg kéne már nekem is venni az mw2-őt nem másnak az accjain lógni egész nap :D

(#6045) SzlobiG válasza Siiiiix (#6044) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ja hogy neked meg sincs, Fail.:D

(#6046) Malachi válasza jozefgucci1 (#6040) üzenetére


Malachi
addikt

pff, nekem valami 3600 death/2500 kill van, bár soha nem néztem mi a szitu, csak mentem mint a mérgezett egér :D

(#6047) Siiiiix válasza SzlobiG (#6045) üzenetére


Siiiiix
tag

Nincs meg de összvissz már szárad a lelkemen vagy 80 lvl több accról :D

(#6048) MR. Razer


MR. Razer
csendes tag

rakjatok be 1 5850 x2 meg 1 q9660at és menni fog :) viccet félretéve szép játék lett de a videókariból már nem elég a 4850 lol mi guys? :))

a.k.a. ollusion

(#6049) keIdor válasza MR. Razer (#6048) üzenetére


keIdor
titán

Elégnek kell lennie egy HD4850-nek is. Mondjuk ha csak 512MB meg 1920x1200-n nyomatod akkor már nem biztos.
HD5850 X2 meg nincs, te a HD5970-re gondolsz.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6050) tomi_mod


tomi_mod
aktív tag

:W minden frissítésnél behal a steam? :W

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.