Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) BandiHUN


BandiHUN
veterán

nna megvan a megoldás,végre nekem is működik az eredeti nevem is,és a lorenzohun-ra is megtalál...vagyis amikor átirtam lorenzohun-ra,akkor megjelentem,most hogy visszatettem a régi nickem,attól működik a lorenzohun mint felhasználónév :D nekem online SmogTM,de ő is azzal küzd,mint S!pi,vagyis egyikőjüket se látja a kereső...ellenőrizzétek le magatokat

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3002) Dany007


Dany007
veterán

Hmm olyan problémával találkoztam, hogy a játékban, a villogás, a nagyon fényes villódzás tiszta zöld színű.... Hogy lehet ezt a hibát megoldani? Rákerestem már itt a fórumon, de nem adott ki semmit... =/
Nem lövéseknél látni, hanem amikor valami robbanás megvilágít(ana) egy lámpaoszlopot, vagy a földet vagy akármit, akkor ott nagy zöld folt jelenik meg =/
Valaki valami ötlet?

(#3003) boogie84 válasza @rglaaf (#2999) üzenetére


boogie84
veterán

repróba vagy vegyél fel engem! ismerőseim között megvan ;)
de nem véletlenül lett létrehozva a prohardver cod mw4 group a steamen!! ot tfent vagyunk sokan!!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#3004) Neil Watts válasza Dany007 (#3002) üzenetére


Neil Watts
veterán

VGA vagy VGA driver hiba! :( szerintem!

(#3005) gege71.hu válasza Dany007 (#3002) üzenetére


gege71.hu
addikt

vga driver-re tippelek én is. Nekem cod4nél volt ilyen és driver frissités megoldotta.

(#3006) petrelli86


petrelli86
aktív tag

nekem szinte játszhatatlanul szaggat a gáma, alig vártam hogy feltoljam:(
már raktam fel új vga drivert is de nem lett jobb..
mi lehet a gáz? karcsú a vasam hozzá?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petrelli86 Vágjál bamba képet! ÍGY! MOST JÓ!

(#3007) C.Brigante válasza Neil Watts (#2993) üzenetére


C.Brigante
veterán

ez szarul esett! :DDD

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#3008) Neil Watts válasza petrelli86 (#3006) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szia!

mekkora felbontáson játszol? :)
C.Brigante: Hát most izééé.. nem jut eszembe semmi erre. Ja de!
C'est la vie

:)
OS reinstall/game reinstall nem segítene? :)

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#3009) petrelli86 válasza Neil Watts (#3008) üzenetére


petrelli86
aktív tag

először 1600x1200-on próbáltam, utána 1280x1024 végső elkeseredésemben már 1024x768
de még 1024ben is elszomorító

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petrelli86 Vágjál bamba képet! ÍGY! MOST JÓ!

(#3010) BandiHUN válasza petrelli86 (#3006) üzenetére


BandiHUN
veterán

videodrivert a 9.9-est használd!és ne használd az ultra felbontást,lehet az az oka,kevés lehet az 512 mega videoram,a 2 giga ram is elég kevés...nekem csak 4850-em van,és mégis megy ahogy elő van irva,igaz nekem 1 gigás,és 4 giga a ramom is.viszont semmi tunning,sőt én 500-on járatom a vidkarit 640 helyett,mert nem szükséges :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3011) C.Brigante válasza petrelli86 (#3006) üzenetére


C.Brigante
veterán

érdekes lenne ha a vasad gyenge lenne hozzá.... oprendszer mi? nikor volt utoljára újrahúzva a géped?

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#3012) Barell válasza petrelli86 (#3009) üzenetére


Barell
senior tag

Textúrákat tedd High-ra. Az se segít?

(#3013) C.Brigante válasza BandiHUN (#3010) üzenetére


C.Brigante
veterán

"kevés lehet az 512 mega videoram" ezt ugye nem gondoltad komolyan? mint írta 1024-be is szaggat neki... én 4850-el tolom (tam) amig be nem szart a gamma és fullra volt állítva minden, pöpecül ment, hiba, akadás nélkül 4xAA-val

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#3014) boogie84 válasza boogie84 (#2994) üzenetére


boogie84
veterán

SmogTM-et alvi1984 néven keressétek a steam-en!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#3015) CPT.Pirk válasza C.Brigante (#3013) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Komolyan gondolta. Többünknek ez volt a megoldás, jellemzően W7 x64 alatt 512-es Radeon kártyával le kell szedni a textúrákat highra.
Mással nem magyarázható, hogy miért szaggat a játék pl. 4870 kari és 4G rendszerram mellett is. -ebben a példában is a high beállítás alkalmazása után azonnal normálisan ment a game...

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3016) DerStauner válasza Barell (#3012) üzenetére


DerStauner
senior tag

szerintem itt igaza van egyik fórumtársnak, hogy az 512vram kevés az extreme textúrákhoz. hiába van jó kártya meg jó processzor. én is levettem high-ra, és megszűntek az akadozások.

(#3017) SipiBcs válasza BandiHUN (#3001) üzenetére


SipiBcs
őstag

Pedig a ph groupban ott vagyok! Mellétéve: én csesztem el. Valóban S!pi a nickem, ezt használom game közben, de a regisztrált nickem SipiHun74! Bocsi. :B

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#3018) LamaCube válasza petrelli86 (#3009) üzenetére


LamaCube
addikt

Ami az adatlapodon van táp az van a gépben?Vagy csak nem írtad át.Nagyon kevésnek találom a 350W-os tápot annak a konfignak.Bár a szaggatást gondolom nem az okozza.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3019) LackoMester


LackoMester
addikt

mindenki fikázza a Vista-t,nekem Vista 64b.SP2 tökéletes....hát a Win7 körül sorra jönnek elö a problémák :F egyenlöre én várok még vele ;)

Petrelli-tény abba konfigba legalább egy 500W táp kellene(ha jól emlékszem a HD4870-re is ennyit ajánlott a gyártó).Egyébként a szaggatást okozhatja ez is,tény jót nem tesz neki... :K
na megyek mérek FPS-t kiváncsi lettem :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#3020) C.Brigante válasza CPT.Pirk (#3015) üzenetére


C.Brigante
veterán

értem én, de a vga ram inkább kell a nagy felbontáshoz, nagy moncsikhoz. egy 17"-os 1280x1024 hez szvsz teljesen elég az 512ram, persze vannak gammák amelyek különösen nagy vgaram éhséggel vannak megáldva, (pl stalker és társai) viszont a mw2 sztem nem ebbe a kategóriába tartozik! én is win7-et használok 4850/512-vel és mégis full akadásmentes a játék minden csontra állítva, mint már írtam még az élsimítás is 4x. robbanásoknál sem lassul be. nekem viszont van más nyűgöm, read disc error, na ez a méreg...

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#3021) CPT.Pirk válasza C.Brigante (#3020) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Itt arra asszociálunk, hogy valami bug van, mert leginkább a 64 bites w7-en jött elő a dolog, még a tiednél erősebb géppel is. Nálam 1360*768-ban sem lehet a textúrákat felpakolni maximumra, holott az első tréning pálya teljesen akadás mentessen ment, ugyanazokkal a beállításokkal a második pálya meg jóformán játszhatatlan volt. Egyébként a high beállítások mellett minden maxon van nálam is, természetesen 4xAA mellett.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3022) v!ct0y válasza LackoMester (#3019) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ha minőségi a táp akkor elég az.

(#3023) athomi válasza CPT.Pirk (#3015) üzenetére


athomi
veterán

Nekem is megoldódott high textúrák mellett a gond. Ez a hiba csak Win 7 x64 alatt jelentkezik ATI tulajoknál, vagy más oprendszert, vga-t használóknál is jelentkezik?

(#3024) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Üdv Win7, 64-en tolom, 1440x900-on legmagasabb grafikai részletességgel, 2xaa-val és ilyen fpt-t kapok 320 megás G80 GTS-el:

2009-11-14 15:41:39 - iw4sp
Frames: 4022 - Time: 69877ms - Avg: 57.558 - Min: 37 - Max: 124

Bent a városba, házak között rohangálva, bujkálva, folyamatos tűzharc.

Alister from Hell

(#3025) Barell válasza athomi (#3023) üzenetére


Barell
senior tag

Nekem 32 bites W7-el csinálja. De nekem még úgy is tökéletesen megy ha a textúrát Extrára rakom és a másik 2-őt High-ra. Ha azokat is extrára teszem akkor hatalmas laggok jelentkeznek. Everestben észrevettem azt is hogy minden Highon van 600 mega ramom szabadon Extrán meg 50-100...

(#3026) Alastair' válasza Alastair' (#3024) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Nem fpt-t, hanem fps-t. :DDD :B

Alister from Hell

(#3027) BandiHUN válasza C.Brigante (#3020) üzenetére


BandiHUN
veterán

miért nem próbálod meg a játékon jobbkatt,tulajdonságok,helyi fájok,ott lesz olyan,hogy játék gyorsitótár épség ellenőrzése és cache fájlok töredezettségmentesitése

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3028) Proky


Proky
senior tag

A frissítéssel kivették a FPS átírást... Hiába írom át visszateszi 85-re....

(#3029) Szerintem...


Szerintem...
aktív tag

Sracok, bocs azoktol akik jatszani akartak az altalam krealt gamen. Sajnos el kellett mennem.

ㅏㄹㅂㅣ - https://www.instagram.com/smogtm/

(#3030) BandiHUN válasza Proky (#3028) üzenetére


BandiHUN
veterán

hja,a steam előnye...ha akrják,rád erőltetik,amit akarnak,mert a kliens készen másolja fel a játékokat,nem telepitős a dolog...igy könnyebben adnak ki patchelést is,mert akár egyetlen file is cserélhető központilag.viszont a rendszer másik tulajdonsága,hogy elég szépen el van tárolva,hogyan is néz ki a játék fileszerkezete,valószinüleg nem csak crc-ellenőrzés van fájlonként,hanem annál több :) és ha valami nem stimmel,nem enged gémelni.igyse tudom,nekem induláskor mindig tölt a neten fel is,le is a játék valamit...pár mp...az inditás elökészitése alatt,de párszáz kb forgalom tuti van...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3031) snataniel


snataniel
tag

Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám hogy ha elindítom a játékot akkor bejön a kép... aztán pedig lefagy (a program nem válaszol)
Csak a laptopomon csinállja ezt a gépen megy :S
Amúgy Már van Rank Hack a gammához...sry muszáj volt
Üdv!

Kárpátia!!!

(#3032) LackoMester válasza v!ct0y (#3022) üzenetére


LackoMester
addikt

még ha minöségi tápról is beszélünk (80+)akkor is kevés....szerintem

MásLemértem Fraps-al a MW2 sp-t
hát mit ne mondjam,elég jól fut...1920x1080 minden max.4AA,VSync off.min.85 max.220
ennyit tud egy HD5870 :) (az utolsó,vizes pályát mértem)
az MP-nél max. 90-re le van szabályozva

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#3033) fpeter07 válasza @rglaaf (#2980) üzenetére


fpeter07
veterán

Hát ezzel már lehetne vmit kezdeni :D Az én netem 4.25/0.25 Mb, de majd most lesz update 5 Mb-re, lassan de biztosan ;]

(#3034) DonMedve


DonMedve
addikt

20/3 is elég lehet?Ha esetleg...! :U

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#3035) feka007 válasza Csabee. (#2979) üzenetére


feka007
nagyúr

Már én is váltanék 8/512 invitelről 40-50 Mbites diginetre, ha lenne ebben a városban.. :( Játékhoz bőven elég, de p2p-nél visszaseedelni a 10-20 gigákat nem egyszerű..

Már egész jól megy a multi, főleg CTF-ben. :C

[ Szerkesztve ]

(#3036) C.Brigante válasza BandiHUN (#3027) üzenetére


C.Brigante
veterán

azt mondod, na ezt megpróbálom, köszi

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#3037) Winne


Winne
nagyúr

Srácok van értelme írni egy apróhirdetést eladó COD MW2 kulcsról 10e-ért?

Nem beregelt, működő, új.

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3038) volvoguy


volvoguy
addikt

üdv. vki erre? [link]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#3039) danilla válasza feka007 (#3035) üzenetére


danilla
őstag

A diginet az biza tényleg nagyon jó, nekem február óta (3 hónap kieséssel) sikerült seedelnem 5Tb-ot.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#3040) Savanya


Savanya
addikt

Van aki játszott már a single player résszel és asus xonar dx hangkártyája van ?? 10 percenként beerjed a hang és kilép . Másnál előfordult ilyen ?

Mobilszámom: 70-516-8068

(#3041) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Van mód arra hogy a 100ms-os pinghatárt átváltsam nagyobbra??

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#3042) feka007 válasza tupacamaru (#3041) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem tudom, nekem autmatikusan felmegy 100 felé, ha alatta nem talál. De általában azért talál, habár ez a 2-3 percenkénti 5 mp-es lagg qva idegesítő..

Ahogy nyomom a multit egyre jobban bejön. :C

(#3043) LackoMester


LackoMester
addikt

na elég is volt mára a multi,ez Steam egy rakás xar.....áhh :(

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#3044) @rglaaf


@rglaaf
veterán

háháhá ez jó át irsz valamit mp cfg-be és max-1-2 nap és resetelik az egészet hát igy nehéz lesz feltörni ,remélem soha

PSN:BiZzare_0 ️

(#3045) Haart válasza @rglaaf (#3044) üzenetére


Haart
addikt

Tényleg? Végre akkor kilehet szürni a sok cfg moddos meg egyéb figurákat is :D Persze fps kiirást vagy ártalmatlan dolgokat azért lehetne változtatni.

(#3046) Winne


Winne
nagyúr

Épp csak kijött a játék, de már a cfg-ben akartok turkálni...

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3047) priti válasza LackoMester (#3043) üzenetére


priti
addikt

Most toltam vagy 2 órát veteránon a kétjátékos módot egy sráccal, elég sokmindent kipróbáltunk, szerintem teljesen rendben van, olyan unaloműző hentelésnek nem rossz, bár a lean hiányát én nem tudom feldolgozni, szerintem emiatt sokkal szarabb bármelyik COD-nál, viszont pozitívum, hogy nem szaggat, nem laggol, pedig végig én voltam a host és csak 128kb/s el töltök fel, amikor torrentezem és a procim is csak 4GHz-en van, ergo szerintem bárki lehet host, akinek van egy E8x00-as CPU-ja és azért ez nem rossz.

A steam egy hulladék, ha már egyszer betesz host-nak akaratom ellenére legalább választhatnék én map-ot, kilépek és nekiáll elküldeni valami infókat az új host-nak addig én is meg akik a játékban vannak azok is várnak ingame, nem igaz nem képesek pár szervert indítani.

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#3048) feka007 válasza @rglaaf (#3044) üzenetére


feka007
nagyúr

Jaja, nekem is tetszik. :R Sok GTX290000-es vinné 500 fps-sel, aztán megint nagy egyenlőség lenne..

(#3049) LackoMester válasza priti (#3047) üzenetére


LackoMester
addikt

a game faxa,de milyen faxa lenne,h.NEM a Steamen keresztül menne....értem én,tudok hostolni(elég erös a gépem is,netem is),de akkor sem az igazi :( igen dedikált szeró kéne :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#3050) BalaNce87 válasza priti (#3047) üzenetére


BalaNce87
addikt

"A steam egy hulladék, ha már egyszer betesz host-nak akaratom ellenére legalább választhatnék én map-ot, kilépek és nekiáll elküldeni valami infókat az új host-nak addig én is meg akik a játékban vannak azok is várnak ingame, nem igaz nem képesek pár szervert indítani."

Ilyen hülyeséget ne írjál már, olvass utána először, az egy dolog hogy steam-en tudod csak használni a multit, de a többinek semmi köze a steamhez, sokan félre vannak informálva erről a témáról. Nem a steam csinálta a játékot, de tényleg nem is értem ennek mi köze a steamhez. A készítők döntöttek úgy hogy ők szolgáltatják a szervereket, az egész multiplayer rendszert ők csinálták.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.