Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) Tom6


Tom6
aktív tag

Ezt kipróbálta már vki? :DDD Kamunak tűnik. :D

[ Szerkesztve ]

(#19002) LamaCube válasza Tom6 (#19001) üzenetére


LamaCube
addikt

Ez nem kérdés, hogy kamu, de profi munka :C

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#19003) LackoMester válasza Tom6 (#19001) üzenetére


LackoMester
addikt

Ja-ja, csatlakozom ez kamu, de tény elég jól meg van csinálva. :DD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#19004) LinogeOW válasza Black Dragon (#4237) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

Ez se megy.
Vírusírtó/Tűzfal: kikapcsolva [nem megy] :W

(#19005) Mappa válasza Tom6 (#19001) üzenetére


Mappa
addikt

de csúnya az az ember :DD

nem kötelező megadni

(#19006) Mappa válasza LinogeOW (#19004) üzenetére


Mappa
addikt

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1018916

a rendszergazda futtatással úgy olvastam sikerült a srácnak :K

nem kötelező megadni

(#19007) LinogeOW válasza Mappa (#19006) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

Hát nekem nem akar menni. :W :(

De nem fogom fel, hogy a francba lehet ilyen szarul megcsinálni a rohadt életbe ...

[ Szerkesztve ]

(#19008) LamaCube válasza LinogeOW (#19007) üzenetére


LamaCube
addikt

"De nem fogom fel, hogy a francba lehet ilyen szarul megcsinálni a rohadt életbe ..."

Ezzel a mondattal mire utaltál??? A játékra? A windowsra? Vagy magadra, hogy valamit rosszul csinálsz?
Ugyebár eddig ment. Gondolom ugyanazt a windowst raktad fel ugyanazokat a drivereket tetted fel és ugyanazzal a lemezzel telepítetted a játékot.
Összegezve segíteni nem tudok, de jó volt ma is mértelmetlen dolgot írnom a topicba :R :DD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#19009) LinogeOW válasza LamaCube (#19008) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

Játék és a Windows természetesen :C

(#19010) LinogeOW


LinogeOW
aktív tag

De most a mi a szar lesz, kidobtam 10k-t ezért ?! :W :W :W

(#19011) boogie84 válasza LinogeOW (#18999) üzenetére


boogie84
veterán

[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#19012) Tom6 válasza LinogeOW (#19010) üzenetére


Tom6
aktív tag

Vagy ha nem menne az angol: Google fordító :K

[ Szerkesztve ]

(#19013) LinogeOW


LinogeOW
aktív tag

Azt meg nem hiszem, hogy azért szarakszik, mert a D-n van a steam.

Szerk: Szóval, meglehet h törölni kell a saját játékaim közül steamen & utána visszarakni ?

[ Szerkesztve ]

(#19014) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Szevasztok !

Visszaolvasgattam ,de erre .: steam must be runing hibaüzire nem találtam igazi megoldást.

Tegnap óta dobja ezt a hibaüzit ha el akarom indítani a játékot az ikonról.Semmit nem telapítettem a gépre .Annyi volt hogy kipróbáltam a tv-n a játékot és mikor visszaállítottama monitorra képt elment az összes ikonom a gépről .Kiraktam a steam mappából ,de erről nem indul.Úgy megy csak ha valakira rácsatlakozom.

Valakinek vmi ötlet ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#19015) Rusher válasza jozefgucci1 (#19014) üzenetére


Rusher
őstag

Belépsz a Steam-be és a játékok könyvtárban ráállsz a MW2-re, jobbklikk és parancsikon létrehozása az asztalon...próbáld meg ;)

(#19016) boogie84 válasza LinogeOW (#19013) üzenetére


boogie84
veterán

Én windows reinstall után nem másoltam vissza semmit. Telepítettem, és kész.. Mi a fenéért másoljátok ki a mappát? :F

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#19017) Grifid válasza boogie84 (#19016) üzenetére


Grifid
aktív tag

Talán mert nem mindenkinek van 1-2 játéka a steamen mint neked, és nincs az embernek kedve letöltögetni és telepítgetni 150-200 gigát. :W
A visszamásolás után egyszerűbb egy fájl integritást ellenőrizni.

[ Szerkesztve ]

(#19018) LinogeOW válasza boogie84 (#19016) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

Nem másoltam semmit. Újra raktam a gépet, raktam volna fel és ez van :O

(#19019) boogie84 válasza Grifid (#19017) üzenetére


boogie84
veterán

DVD-n vannak a fileok wazze. A netem nekem is szar... én sem tudnék letölteni onnan egy teljes játékot, főleg nem olyat ami több DVD-s...
Átvinném haverhoz a gépet akinek 80-as nete van...

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#19020) #65675776


#65675776
törölt tag

Jó lenne ha kulturáltan fórumozna a társaság... Semmi trágárkodás, személyeskedés és egyebek!

(#19021) boogie84 válasza LinogeOW (#19018) üzenetére


boogie84
veterán

Megnézted az oldalakat miket linkeltem? Csak gyorsan rákerestem, de beleolvasni nem tudtam, van megoldás? Olvastad?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#19022) LinogeOW válasza boogie84 (#19021) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

Olvastam, de nekem nem akart menni. Főleg, hogy a 3. Vista fórum. :(

[ Szerkesztve ]

(#19023) Grifid válasza LinogeOW (#19022) üzenetére


Grifid
aktív tag

Ennyit szenvedni. :DDD

Uninstall steam. Gép újraindít. steam telepít, frissít. Gép újraindít. DVD betesz setup.exe rendszergizdaként futtat. (azután vagy telepíti vagy letöti, ez eléggé kaotikus...)

boogie84!
Ejnye!
Nekem is 80-as a netem de az nem jelenti azt hogy a steamröl maximális sebességgel jön a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#19024) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Nem akarok belevauzni, de én is raktam friss oprendszert a gépre. Sajnos már 3 alkalommal is szétbuheráltam mióta MW2-őt játszom. Ebből 1 alkalommal alaplap csere volt. Ami a lényeg: egyszer sem raktam újra a játékot. Csak felraktam a steamet. Bejelentkeztem és elindítottam TC-ből a játékot. Kérdezett kettőt, válaszoltam és leellenőrizte a file-okat és ment minden. Mindez Win7 x64-nél.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#19025) LinogeOW válasza SipiBcs (#19024) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

Én még XP-vel tolom és teljes pucolás volt & nem megy.

(#19026) jegenye77


jegenye77
addikt

3 óra game és nem találkoztam csalóval!!! :C
Mi történt velük? :F

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#19027) Tom6 válasza LinogeOW (#19025) üzenetére


Tom6
aktív tag

Esetleg próbáld meg, hogy külön rakd fel először a steamet. Lefrissíted, restart aztán jöhetnek a gamek. Steam kliens :K
Szerk.: Akkor passz. Nekem ezek be szoktak válni, ha nem jó vmi.

[ Szerkesztve ]

(#19028) LinogeOW válasza Tom6 (#19027) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

Próbáltam annyi különbséggel, hogy a hivatalos oldalról. :(

(#19029) Mappa válasza jegenye77 (#19026) üzenetére


Mappa
addikt

hát ahogy olvastad itt a hsz-kat ..sokan már mással játszanak cod4 lef4dead ..stb stb ;] ;] :DDD

nem kötelező megadni

(#19030) Winne válasza Mappa (#19029) üzenetére


Winne
nagyúr

A csalók játszanak csak mással, mi meg maradnánk itt...

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19031) LinogeOW


LinogeOW
aktív tag

Oké, én ezt nem bírom. Rááldoztam az egész napom, de nem oldódott meg.. :(
[csak, hogy összegezve legyen]
A hiba: Telepítésnél ezt a szöveget kapom, miután rákattintottam az Installra:

"Failed to run install script"

Amit próbáltam:
-Steamet C:-re D:-re rárakni, semmi.
-VGA Driver a legfrissebb verzión van.
-Próbáltam úgy, hogy a Steam nincs telepítve és úgy is, hogy van.
-DirectX fel van telepítve.
-Flash, java[ha semmi köze sincs, de] telepítve van.
-Még egyszer újratelepítettem az egész gépet délután.

Ami még lehetséges:
-Nem tűnik nagy dolognak, de az audio drivert még nem állítottam be rendesen.
-Maga a Windows a D:-n van és nem a C:-n [ez a legnagyobb baromság, amit már így félig betegen ki tudtam még találni]

Főleg, hogy most egy hétig off leszek, tuti ezen fogok rágódni. :F Ha kérhetem, akkor ötleteitekkel és további tanácsaitokkal segítsétek a munkámat, ha tudtok ennyi időt rám szakítani. Köszönöm szépen.

[ Szerkesztve ]

(#19032) đayW@LkeR


đayW@LkeR
tag

Estét-pacsit mindenkinek. :DDD
Sikerült végre teljesen tisztán mindenféle idióta csalás és hack nélkül.

Igaz még mindig nincs vége és még mindig nagyon sok célom van a game-ben de a nehezén már túl vagyok ;]

íme
Prestige 10

[ Szerkesztve ]

2009.11.10. 09:00 CoDMW2: PENGE'ߣ@Đe [H].......................................... 2011.11.08. 08:00 CoDMW3: PENGE'ߣ@Đe [H]........................................ M4A1-ACR RuleZzz!!! // BF3 - MW3 Rules! 2011.12.08 Lg Optimus Black yeah

(#19033) Tom6 válasza LinogeOW (#19031) üzenetére


Tom6
aktív tag

Ahova telepíted mappa, annak a nevébe ne legyen ékezet, azt hiszem régebben volt már ilyen gond itt. Vagy a setup.exe kompatibilitását állítsd át xp-re. Az is lehet hibás a lemez. ;]

[ Szerkesztve ]

(#19034) LamaCube válasza LinogeOW (#19031) üzenetére


LamaCube
addikt

Hééé TEEE!
Az audio driver és minden legyen telepítve frankón, mert úgy nekem se tudta telepíteni !!!

Az ékezetes hibánál azt írja ki, hogy fut a steam, de mégsem fut.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#19035) LinogeOW válasza LamaCube (#19034) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

Megcsináltam. És nem fogjátok elhinni ! Most telepítem a COD-ot :)) . Elnézést kérek ha néhol vulgárisan nyilvánultam meg, de EZAZ MEGVAN :) :DD Így most nem fogom ezzel húzni magam nyaralás alatt :DD

[ Szerkesztve ]

(#19036) LamaCube válasza LinogeOW (#19035) üzenetére


LamaCube
addikt

És mégis mi lett a megoldás???

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#19037) LinogeOW válasza LamaCube (#19036) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

Tőled kaptam az infót mester. :DD :B

(#19038) LamaCube válasza LinogeOW (#19037) üzenetére


LamaCube
addikt

Az érdem a tiéd, mivel leírtad az audio driveres dolgot és egyből eszembe jutott, hogy nekem se indult el. Mivel másik vinyón van a steam és a játék, így amikor elindítottam valami hanggal kapcsolatos hibaüzenetet kaptam és miután feltettem a drivert egyből jó lett. Nem is gondoltam, hogy ezért nem engedi telepíteni neked.

Legyen ez egy tanulságos történet, addig nem telepítünk játékokat, amíg az összes driver nincs fent normálisan a gépen:)

Csaló és iwnet mentes nyaralást kívánok! :K

ui: délelőtt meg ugrattalak, hogy nem tudok segíteni és lám mi lett a vége :D

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#19039) LinogeOW válasza LamaCube (#19038) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

Köszi, most még tolom amíg el nem alszok :DD

(#19040) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Úgy néz ki a jövőben még egy kis zsetont akarnak lehúzni rólunk. :W [link]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#19041) jegenye77 válasza Mrdevil (#19040) üzenetére


jegenye77
addikt

Na akkor jön el az az idő amikor nem COD-ozok tovább. :(
Bár bízom benne hogy lesz valami megoldás arra is. :B /kis okosság/

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#19042) jegenye77


jegenye77
addikt

"hosszantartó szórakozást nyújtó multiplayer részéhez szinte ingyen jutnak hozzá."
Én úgy emlékszem hogy fizettem érte vagy tíz db. ezrest!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#19043) đayW@LkeR válasza Mrdevil (#19040) üzenetére


đayW@LkeR
tag

akkor világvége lesz én már látom :W de szar

2009.11.10. 09:00 CoDMW2: PENGE'ߣ@Đe [H].......................................... 2011.11.08. 08:00 CoDMW3: PENGE'ߣ@Đe [H]........................................ M4A1-ACR RuleZzz!!! // BF3 - MW3 Rules! 2011.12.08 Lg Optimus Black yeah

(#19044) tupacamaru válasza Mrdevil (#19040) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nehéz lesz több zsét lehúzni rólam. :N

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#19045) bul07 válasza Mrdevil (#19040) üzenetére


bul07
nagyúr

az biztos hogy én akkor végleg szakítok a COD sorozattal
én már a MW2 DLC-ért se fizetem nehogy havidíjat fizessek örülök hogy az alap játékot megtudom venni
amúgy várható volt ha már a DLC-ért is pénzt kértek ez teszt volt hogy hányan hajlandóak fizetni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19046) Barell


Barell
senior tag

Üdv. Melyik Perk kell majd ahoz hogy hangtalanul sétáljak? A marathon adná újabb szinten majd?

(#19047) Mappa válasza LamaCube (#19038) üzenetére


Mappa
addikt

ezért célszerű win7 használni ...25 perc és leülsz a gép elé..minden driver,internet stb készen van csak a programokat kell felpakolni azt mehet a móka :K

ha win7 lett feltéve rá akkor nem szóltam :U

nem kötelező megadni

(#19048) Mappa válasza Barell (#19046) üzenetére


Mappa
addikt

Ninja Perk

nem kötelező megadni

(#19049) F e Z o válasza Mappa (#19048) üzenetére


F e Z o
veterán

kicsit helyesbitve : Ninja Pro, alap ninja-nal, csak a szivszenzor nem lát.

H2O über alles!

(#19050) Clarki


Clarki
csendes tag

Sziasztok volna egy nagy problémám! iw4mp.exe hibával kidob a játékból kb 2 -5 max 10 percet tudok játszani! régebben is volt már ilyen jellegű problémám de meg tudtam oldani de most már nem megy nem értem eddig jó volt! meg is vettem mind a két kiegészítést ahogy megjelentek nem kis pénzt áldoztam rá és tessék nem tudok vele játszani! Kérlek segítsetek!!!

Accicem!!!! Van picsa pocsékolásig!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.