Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27001) Svájcinéger válasza Mappa (#26996) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Valóban jó előjel, hogy az IW (is) készíti. Nekem még mindig COD2 multija az Isten ! Azt nálam sohasem fogja überelni egy játék sem szerintem, de az a II. VH-s feeling miatt van. Amúgy jó ötlet volt az MW, aztán az MW2. Leggyengébb a COD5 volt, pedig azzal is eltöltöttem pár órát multiban.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#27002) DjDanee87 válasza Svájcinéger (#27001) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én csak MW2 óta játszom a szériával, előtte nem nagyon FPSeztem. MW2 nagyon bejött, főleg az elején. A legjobb időszak az volt nekem, mikor kijött a 2 DLC és volt olyan lobby ahol az új pályák mentek és random játékmóddal. Azóta a Mosh Pitet valamiért kivették, és csak hc Mosh Pit van, azt viszont nem tudom elviselni - mármint a hardcore módot.
Mostanában csak FFAzok MW2ben, azt is ritkán. Ott kevés az olyan ember szerencsére, aki az általam elviselhetetlennek nyilvánított fegyvereket használja. (pl GL, G18 akimbo)
A legrosszabb, mikor ilyen 1600 órás játékos csak claymore, G18 akimbo sarokban ülve campeléssel tud nyerni. Az nem tudom mit élvez abban, na mind1.

BOal csak az a bajom, hogy serverek 75%a Nuketown 24/7. És rengeteg szerveren vannak idióta szabályok. Tiltanak mindent, AK, Galil, Stun, Nova gas gránát, team switch, stb.

Azt már megszoktam, hogy MW2ben lecheatereznek, BOban ilyen nem nagyon szokott előfordulni. Bár ott is vannak idióták, lásd: Video

[ Szerkesztve ]

(#27003) Mappa válasza Svájcinéger (#27001) üzenetére


Mappa
addikt

COD2 only rifle ...toujane... ohh régi szép idők :U :)

nem kötelező megadni

(#27004) Svájcinéger válasza Mappa (#27003) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Büdösmacska :D Bár én kis Hazánkba nem sokat játszottam. Nekem az Extreme mod jött be.

DjDanee87: a lényeg, hogy fejlődsz :C és már FPS-ezel. Én ki tudom engedni a gőzt egy jó kis hent alkalmával.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#27005) Winne


Winne
nagyúr

Megnéztem én is ezt a videót az előbb, de komolyan nem tudom, hogy mitől estetek hasra... Ez ebben a formában elég béna, még sokat kell dolgozni rajta. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27006) Mappa válasza Winne (#27005) üzenetére


Mappa
addikt

szarul lett megvágva? ;]

nem kötelező megadni

(#27007) albert8 válasza Mappa (#27006) üzenetére


albert8
addikt

Egyetlen kérdésem van
HOL LEHET ELŐRENDELNI? ;] :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#27008) Svájcinéger válasza Winne (#27005) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Be volt kapcsolva a monitorod mikor nézted ? :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#27009) Mappa válasza albert8 (#27007) üzenetére


Mappa
addikt

http://cdgalaxis.hu/PC/18898/call-of-duty-modern-warfare-3.html

(csak)értesítés kapsz :DDD

nem kötelező megadni

(#27010) albert8 válasza Mappa (#27009) üzenetére


albert8
addikt

Na neee
azért kicsit borsos az ára :(((
én mw2-őt 10k ért vettem :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#27012) Winne válasza Svájcinéger (#27008) üzenetére


Winne
nagyúr

Sajnos be... :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27013) Svájcinéger válasza Winne (#27012) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nekem tetszik. A sok jármű, az állítólag pusztítható környezet. Mondjuk a single nagyon nem érdekel, de meglátjuk.

Laraxior: hát igen. Sajnos a COD-ból is zsákba macska lett. Nálam a WAW nagyon kidobott pénz volt. A BO sem jött be, bár a gyerek azzal hentel már hetek óta, így az legalább nem kidobott pénz. Talán a single-t is végigvitte.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#27014) LackoMester


LackoMester
addikt

Cimborák, javítva lettek a hibák az MW3-as topikban, minden értelmes :DDD hozzászólást szívesen várunk.
Még bővíteni fogom ez első hozzászólást, amint több infot szerzek.
:R :R

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#27015) busman válasza Winne (#27012) üzenetére


busman
addikt

A videótól én sem ájultam el....sajnos.. :P
A BF3 viszont odabasz.

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#27016) Mappa válasza albert8 (#27010) üzenetére


Mappa
addikt

Nyilván nem ennyi lesz az ára....

Jó pár korongot vettem itt a galaxisban de hetente változik az ár annyi akciójuk van... Ez sem lesz 14-15k

Az MW2 én 10k vettem 1 héttel rá miután kiadtak :K

Most a HAWX2 vettem meg 4k holott steam-en és más online helyeken 9k vagy a fölötti összegért dobálják

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#27017) albert8 válasza Mappa (#27016) üzenetére


albert8
addikt

Akkor addig mással ütjük el az időt :D
De am tetszik ;]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#27018) tupacamaru válasza LackoMester (#27014) üzenetére


tupacamaru
veterán

Mit lehet egy olyan játékról beszélni ami novemberben :Y jelenik meg?? :F :B

A videóról meg annyit hogy a BF3 is ez a szint. ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#27019) Winne válasza tupacamaru (#27018) üzenetére


Winne
nagyúr

"A videóról meg annyit hogy a BF3 is ez a szint."

Szemüveget nem kell valami erősebbet iratnod? :D :P

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27020) DjDanee87 válasza Mappa (#27016) üzenetére


DjDanee87
addikt

BF : BC2 is durva áron van már. Van ahol 2200 + postaköltség

(#27021) Mappa válasza albert8 (#27017) üzenetére


Mappa
addikt

dirt3, duke nukem ..majd a bf3 kész Kánaán

nem kötelező megadni

(#27022) Wans válasza Winne (#27019) üzenetére


Wans
aktív tag

én szemüveg nélkül is látom: ez bizony jobb lesz, mint egy repülőzős, tankozós bf3 :DDD

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#27023) @rglaaf válasza Winne (#27019) üzenetére


@rglaaf
veterán

eddig még egy fps-ben se láttam ilyen gránát dobás ugy hogy nincs több kérdésem: :)

PSN:BiZzare_0 ️

(#27024) Winne


Winne
nagyúr

Muhaha akkor most már leírhatom, hogy a MW3-ban én leszek a főellenség! :Y El fogok baktatni egy lovon a naplementében, mert nem bírtok majd legyűrni... ;]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27025) boogie84 válasza Winne (#27024) üzenetére


boogie84
veterán

:DDD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#27026) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Na Hyper ? Milyen volt az este ? Jól esett ? :)) Gondolom berúgtad az ajtót, lecsatoltad a szíjad és ....

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#27027) tupacamaru válasza Winne (#27024) üzenetére


tupacamaru
veterán

Hogy leszel főellenség ha te BF3-azol, mi meg MW3-azunk?? He?? ;]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#27028) Winne válasza tupacamaru (#27027) üzenetére


Winne
nagyúr

A single-be more! :D Már beprogramoztam mindent, hogy ki honnan kapja a headshotot a 36. visszatöltésnél is. :U :P

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27029) tupacamaru válasza Winne (#27028) üzenetére


tupacamaru
veterán

JA, látom te is beááltál a megmondó emberek közé, csak nem tudom miért itt hírdeted az igét?? :F Lehet hogy neked annyiszor kell visszatöltened, de nem biztos hogy ez másnak is akkora kihívás. De majd a BF3 az...... :K

THX a gémet, ma elég nyögvenyelős volt. :U

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#27030) busman válasza tupacamaru (#27029) üzenetére


busman
addikt

Nem nyögvenyelős,hanem lópénisz... :W
Hyper remélem nem tett nagy kárt szegény gyerekben..... :DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#27031) Lankadatlan


Lankadatlan
tag

Köszöntem én is a gamet!

Cube és Többiek! Nem kell megmagyarázni, hogy hogyan is kell fürdeni! Tudom én azt magamtól is! :DD

"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének."

(#27032) Winne válasza tupacamaru (#27029) üzenetére


Winne
nagyúr

Te mirü' beszisz'? Mit hirdetek én? :DD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27033) busman válasza Lankadatlan (#27031) üzenetére


busman
addikt

Ha egyszer húzod hátra fürdés,ha többször az egészem más,de ezt te még nem tudhatod...
Hyper bácsi majd megmutatja neked..... :DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#27034) tupacamaru válasza busman (#27030) üzenetére


tupacamaru
veterán

:C :Y :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#27035) Svájcinéger válasza busman (#27033) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

:DD

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#27036) LackoMester válasza busman (#27033) üzenetére


LackoMester
addikt

ez jó, aztaqurva :DD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#27037) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Asszem lassan megint jön majd a dorgálás, hogy kevés a hsz a játékkal kapcsolatban. Tegnap este sírtam a röhögéstől TS-en vazze, mikor szegény Kobold, csak barátilag szét lett szívatva.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#27038) tupacamaru válasza Svájcinéger (#27037) üzenetére


tupacamaru
veterán

Rég volt ilyen jó hangulat az biztos. :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#27039) LackoMester


LackoMester
addikt

Király hangulat volt, az biztos, van egy olyan érzésem ma folytatódik az egész. :DD

Jut eszembe, picit hegesztettem az MW3 topikon, kezd alakulni.

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#27040) Mappa válasza LackoMester (#27039) üzenetére


Mappa
addikt

este jövök sztem én is ....2 nap szabit vettem ki :)) (de nem ezért :DDD )

MW3 topik - jó lesz az jó lesz :K

nem kötelező megadni

(#27041) busman válasza LackoMester (#27039) üzenetére


busman
addikt

Ennyire ráérsz?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#27042) @rglaaf


@rglaaf
veterán

csá digi 20/10 nethez kéne valami jó kis router jó árban vmi ötlet?

PSN:BiZzare_0 ️

(#27043) Winne válasza @rglaaf (#27042) üzenetére


Winne
nagyúr

TP-Linket nézz valami N-est, ekkora sebességhez nem kell nagyobb, max ha több géped is van és másolgatnál köztük is gyakran. 5 év gari, korrekt minőség. A melyik routert topicban konkrét típust is írnak neked, ha nem találsz. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27044) LackoMester válasza busman (#27041) üzenetére


LackoMester
addikt

Ja, ráértem, mert délelőtt van segédem. ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#27045) Mappa válasza @rglaaf (#27042) üzenetére


Mappa
addikt

tp-link és d-link is volt anno diginet mellett...mind2nél ment a folytonos router resetelés mert egyszerűen bekakukkolt a net - restart azt megint volt....ezt untam meg azt lett linksys (ezt ajánlották is csak hát nem épp olcsó kateg.) de lehet benne valami míg az említett két routerrel, hetente többször is kellet reset... ennél a linksys-nél amióta megvan egyszer sem (most volt bő 1 éves)

nem kötelező megadni

(#27046) @rglaaf válasza Winne (#27043) üzenetére


@rglaaf
veterán

köszi majd utána nézek bár még soha nem volt dolgom router-el azt se tudom mit merre :D

Mappa köszi neked is

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#27047) LamaCube válasza @rglaaf (#27046) üzenetére


LamaCube
addikt

Nekem sem, egy hónapja vettem egy wifis tp-linket és egy vevőt a gyerek gépébe. Eddig semmi bajom nem volt vele. Itt korrekten le van írva minden.Itt is.

Este leszek szerintem és Koboldot nem bántani, mert bajok lesznek ;] Ő már a védelmem alatt áll... :DD Tegnap kicsit kapott TS-en, de így erősödik meg ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#27048) busman válasza LamaCube (#27047) üzenetére


busman
addikt

Miből kapott egy kicsit????? :DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#27049) tupacamaru válasza Winne (#27043) üzenetére


tupacamaru
veterán

+1 :K

busman az hogy miből kapott s mennyit, azt mi jobb ha nem tudjuk. :B :Y

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#27050) LamaCube válasza tupacamaru (#27049) üzenetére


LamaCube
addikt

;]
De mocskos a fantáziátok :P

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.