Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

(#852) Enton válasza Kecuhun (#851) üzenetére


Enton
addikt

Szép kis összefoglaló.
De sajnos még sokkal többet nem tudunk így sem róla. :(
Majd a jövő 7 ugrik a majom a vízbe.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#853) feka007


feka007
nagyúr

Na befejlesztettem megint egy normális vga-ra (4870 Toxic 1GB), remélem ezen normálisan fog futni 1680-ban. :K

(#854) LackoMester válasza feka007 (#853) üzenetére


LackoMester
addikt

jól fog futni ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#855) TTomax válasza Enton (#849) üzenetére


TTomax
nagyúr

Biztos elkerülte a figyelmed az a rakat SM3 cucc ami az 5-be bele van pakolva a 4-be meg nem... söt a 4-hez nem is kell sm3-as VGA...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#856) keIdor válasza feka007 (#853) üzenetére


keIdor
titán

Mé nem 5850 lett? :(
A régi 512MB-osodhoz képest mondjuk jó vétel volt, majdnem 2x gyorsabb a Crysis az 1 gigáson.:D

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#857) biggamer


biggamer
veterán

IW: "Nem érezzük kötve magunkat a COD-hoz" - [link]

TALÁN MÉG NEM VOLTAK :

Modern Warfare 2 weapons [link]
/ a gyűjtő nevekre klikkelve nyitható a csoport /

Characters : [link]

Achievements / Trophies [link]

Killstreaks - Deathstreaks : [link]

Grenade-throwing-mw2 : [link]

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#858) Enton válasza TTomax (#855) üzenetére


Enton
addikt

Akkor sem, csináltak semmit a motorral. most hogy SM3-nélkül nem indul azt meg ne vegyük már fejlődésnek, csilli-villit mindenki tud rakni egy fára, de attól az még nem karácsonyfa.
Az hogy ők tellipakolták sm3-am a meglévő motort az egyáltalán nem érdemi fejlődés egy játék grafikus motorjának.
Mint mondtam a lényeg hogyha nincs cod4 nincs cod5 se.
Peace!

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#859) Malachi


Malachi
addikt

levelet kaptam lájf

"Korábban leadott értesítés kérése alapján örömmel értesítjük,
hogy november 10., keddtől kapható lesz a

Call of Duty Modern Warfare 2 [PC]
c. PC játék"

:D

(de az IW továbbra is bekaphatja)

(#860) pilu01 válasza Malachi (#859) üzenetére


pilu01
senior tag

Melyik boltból? :Y

(#861) Malachi válasza pilu01 (#860) üzenetére


Malachi
addikt

CD Galaxis

(#862) jozefgucci1 válasza Malachi (#861) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Mikor rendelted meg onnan?Én kb egy hónappal ezelőtt ,de még nincs levelem :O , bár még jöhet.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#863) priti válasza Malachi (#859) üzenetére


priti
addikt

énis :K , pedig hétfőn rendeltem, szóval szerintem mindenki kapott a CD Galaxisból, aztán odamész és jó nem lesz egy darab se délutánra, a sok kocka le se fekszik :DDD
Az első COD amit megveszek, minden reményem az új multi, amint meglátok egy csítert adom is el, arra jó a tört is, hogy idegeljenek a bénák, gyávák, ovisok, régebben jó volt, mert legalább éjjel tudtam játszani, amikor ezek már aludtak és normális volt a társaság, de manapság már óriási luxus lenne fönnmaradni sajnos.

Hardverlesen

(#864) Malachi válasza priti (#863) üzenetére


Malachi
addikt

Nem tudom, hogy működik náluk, de gondolom nem szúrják el azzal, hogy éppen annak nem jut, aki előrendelt. Én okt. 19.-én rendeltem, de mondom, nem tudom milyen rendszerben megy a kiértesítés. Abban bízom, hogy hétköznap délelőtt elvileg a kölykök még iskolában vannak, nem lesz tömeg délelőtt. :D Rohadtul utálnék ott tülekedni.

(#865) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

Én is kaptam mailt a CD Galaxistól, és vissza is igazoltam a rendelést. :C Ez azt jelenti szerintem, hogy már raktárkészleten van nekik, csak még nem adhatják ki csak a premier (kedd) napon. Kedden reggel majd felhívom a GLS futárt, hogy ide vezessen az első útja! :DDD

(#866) priti válasza Malachi (#864) üzenetére


priti
addikt

Szerintem név szerint abc sorrendben nyomja a mail server aztán kész. Én egykor végzek aznap Ferencieken, szóval a sok iskolás pont be fog csődülni, mire odaérek, majd ödacsörgök előtte sokan vannak e, ha igen lehet érte se megyek csak később, másnap vagy nemtom, de annyira nem bizsereg a nunim, hogy ott dekkoljak órákat az tuti, csak a pénz miatt nyomtam rá az előrendelésre, persze valszeg marketing az egész, és később is 10k lesz, csak ott volt bennem, hogy mi van ha nem és karácsony előtt tényleg felmegy az ára, de végülis az tényleg tökmindegy hogy melyik nap a héten, hétközben úgy sincs sok időm foglalkozni vele.

(#865) Kecuhun

ilyen GLS-ses futár se lennék, az se fogja tudni mér szív akkorát kedden :DDD az összes töke tele lesz szerintem nap végére annyi címe lesz.

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#867) Kecuhun válasza priti (#866) üzenetére


Kecuhun
senior tag

"ilyen GLS-ses futár se lennék, az se fogja tudni mér szív akkorát kedden az összes töke tele lesz szerintem nap végére annyi címe lesz."

Szegény srác mindig panaszkodik, hogy milyen sokat kell mennie. Kedden tuti beadja a felmondást! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#868) biggamer válasza Kecuhun (#867) üzenetére


biggamer
veterán

Sok munkanélküli szívesen cserélne szegénnyel. ;] :DDD

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#869) feka007 válasza keIdor (#856) üzenetére


feka007
nagyúr

Mert átgondoltam, és inkább nem akarok bukni rajta 30 ezret, hogy megveszem most 60-ért, egy év múlva meg már csak 30at ér. :(
32-ért szerintem ez így megérte, nagyon csendes és sokkal szebb mint a gyári. Most próbálgatom a tuningot, van benne még potenciál. :R Majd fél év múlva jöhet 58xx. :R Addig meg elég lesz úgyis

(#870) feka007 válasza Malachi (#859) üzenetére


feka007
nagyúr

Remélem az 576 is hamarosan kiküldi a leveleket :((

(#871) Jakesz válasza Kecuhun (#867) üzenetére


Jakesz
őstag

Én szívesen elvállalnám :) Inkább, mint a suli. Habár kedden lehet, hogy kiíratom magam... Vajon, miért is? :DD

(#872) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Na megkaptam én is szóval "megnyugodtam" mára.Szegény GLS futár amúgy is szétszakad nem kel hozzá ez a játékmegjelenés.Már szóltam is neki hogy én átveszem tőle hétfőn este a depóban a csomagom , pedig esküszöm nem vagyok kocka :DD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#873) LackoMester válasza jozefgucci1 (#872) üzenetére


LackoMester
addikt

voltam bent kedden a györi 576-ban,azt mondták a srácok nov.10 átvehetö(elörendelöknek)..
de én már máshonnan elörendeltem,hát ez hiba volt mert tuti késöbb kapom meg :(

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#874) boogie84 válasza keIdor (#856) üzenetére


boogie84
veterán

Gondolom azért sem vett egyből legújabb szériás vga-t met nem biztos h megteheti...
Nem mindenki fordíthatja a fizuja nagy %-át szórakozásra, ami mint tudjuk bukta, akármit is veszel..

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#875) boogie84 válasza LackoMester (#873) üzenetére


boogie84
veterán

Én is Győrben fogom megvenni :D Előrendeltem! Te miért nem tetted ha Győr-közeli vagy??

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#876) Jakesz válasza LackoMester (#873) üzenetére


Jakesz
őstag

Ha a CD Galaxisból rendelted, nincs okod panaszra, mivel Nov. 10-én küldik. Az elöbb küldték a "csomag indítási visszajelzés" e-mailt

(#877) lovag05


lovag05
aktív tag

Kis összehasonlítás. :)

So many demons, so little time...

(#878) LackoMester válasza boogie84 (#875) üzenetére


LackoMester
addikt

Nagymegyeren Sk-ban lakom itt rendeltem meg ,mint idáig az összeset.... nem is volt gond,de van egy olyan érzésem most késni fog(az inetes üzlet honlapján 11.-ke van feltüntetve-de ha utánna pár napon belül nem kapom meg visszamondom)...legrosszabb esetben marad az sp,egy pár napig ;)

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#879) LamaCube


LamaCube
addikt

Hát,ha ebből fele igaz már régen rossz...100-as pinggel nagyon jó gamelni a többiről már nem is beszélve...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#880) keIdor válasza boogie84 (#874) üzenetére


keIdor
titán

Azért kérdeztem, mert úgy volt 5850-et vesz.:D Egyébként nem szóltam volna... csak kérdeztem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#881) Fortissimus


Fortissimus
őstag

Modern Warfare 2 - íme a teljes Perk lista és a legújabb bemutató videó!

asszem ez meg nem volt

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#882) feka007 válasza keIdor (#880) üzenetére


feka007
nagyúr

Az csak ilyen hirtelen ötlet volt. Pénzem azért lenne rá, de most 30k-t nincs kedvem bukni.
Így is fos kínai airsoft fegyveren is buktam jópár rugót most. :(((

(#883) feka007 válasza Fortissimus (#881) üzenetére


feka007
nagyúr

Na végre nincs MD.. :K Gay Launcher marad? Jó lenne azt is kivenni..
LS-t is kivehették volna, de legalább nem 2 percig tudnak majd feküdni..

(#884) Fortissimus válasza feka007 (#883) üzenetére


Fortissimus
őstag

viszont tudnak majd mozogni es akar granatot dobni is :Y

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#885) pilu01


pilu01
senior tag

Na mostmár nekem is van ilyen:

Az Ön által kért terméket (termékeket) mostantól SZERDA (2009.11.11.) ZÁRÁSIG
félretettük Önnek. Ha a fenti időpontig befárad üzletünkbe, át tudja venni őket.

:C

(#886) LackoMester


LackoMester
addikt

beszéltem az üzlettel, szerdán megkapom :K
és végetek,jön |A&O|LackoMestR :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#887) pilu01 válasza Fortissimus (#881) üzenetére


pilu01
senior tag

Jól látom, hogy mostmár nem fogunk a falakon átlövöldözni minden kis szutyok flintával?

(#888) Ice!? válasza Fortissimus (#881) üzenetére


Ice!?
őstag

"Bling – 2 elsődleges fegyverünkhöz tehetünk tartozékot" - Ezek szerint a másodlagoson kívül, még két fegyverrel oszthatjuk majd az észt?

[ Szerkesztve ]

(#889) henesa


henesa
aktív tag

Hmmm Hmmmm 576 csöndbe van nem kérdez nem ír nem telefonál egyáltalán működik még
?????? :DD

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#890) pilu01 válasza Ice!? (#888) üzenetére


pilu01
senior tag

Ez így értelmetlennek tűnik! A kettes után nincs pont, ez csak v.mi fordítási baki lesz!?

(#891) tupacamaru válasza pilu01 (#887) üzenetére


tupacamaru
veterán

Az egyik demóban simán átlőtt a falon. :W

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#892) lajosx


lajosx
őstag

jah 576 nem igazán értesít hogy akkor mi is van? :F

(#893) priti válasza tupacamaru (#891) üzenetére


priti
addikt

Nem lenne azzal baj, ha nem úgy lenne megcsinálva a map, hogy minden fal tizes ergo nincs fedezék, így nem sok értelme marad a játéknak, tényleg annyi , hogy ha akarom duplatárral végiglövöm a ház oldalát, aztán ahol recseg oda tolok még egy picurkát és anyáznak is egyből, hogy wh.
Sokmindent másképpen csináltam volna a négyben is, például 3 után térkép, 7-nél egy szem GL töltény bőven elég, választhatóra nem is tettem volna be, úgyis tiltják majd mindenhol, mert ha mindenkinek van akkor mindenki csak azt használja és csak 12-15 között heli valahol, mert így egyfolytában eléri valaki és semmi értelme lelőni, a bombázás... hát az meg egy vicc, helyette inkább egy nagyobb hatóerejű távirányított bombát kellett volna betenni, amit ugyanúgy telepítesz, mint az aknát oda ahová akarod és akkor robban, amikor elnyomod, ez a bombázás így vagy lutri vagy sima sk, nem sok értelme van ha be van kapcsolva a csapattag sebzése, akkor meg pláne használhatatlan, valamelyik mindig belekolbászol a közepébe, de hát ez van, egy játék sem tökéletes meg ugye az emberek se. Ha azt veszem, hogy hányan utálják a hc-t, amikor az az egyetlen, amiben használni lehet az összes fegyvert még annak is örülhetünk ami van. Elképzelésem sincs hogy nem tűnik fel neki, hogy egy G3-mal esélye sincs HC-n kívül sehol, nem gondolkodik el rajta, hogy akkor meg minek? Nem. A hc az szar és ő csak M4 double tap-el meg extra ammo-val és akkor az jó, mer' az a jó és kész. Felőle az összes többit ki is vehetik, soha át nem vált. LOL

Hardverlesen

(#894) lovag05 válasza priti (#893) üzenetére


lovag05
aktív tag

Hát értelme, ha úgy nézzük az ak47/74un, meg a mesterlövész puskán túl egyik fegyvernek sincs... :)

So many demons, so little time...

(#895) Hunter2


Hunter2
addikt

ITT láttátok hogy az AK47 csak lvl70-től elérhető?

(#896) pilu01 válasza lovag05 (#894) üzenetére


pilu01
senior tag

KEMPER! ;] :DDD

(#897) Malachi válasza priti (#893) üzenetére


Malachi
addikt

Én csak HC szerverre jártam és majdnem mindig G3-mal, most meg látom, hogy azt ki is vették a multiból. :(

Viszont a többi perk ésszerűnek tűnik és a kill streakért járó stuffok is. Ez a taktikai atombomba érdekelne. :D

(#898) feka007 válasza henesa (#889) üzenetére


feka007
nagyúr

Lehet kár volt tőlük rendelni.. :(

(#899) phanzetomox válasza Hunter2 (#895) üzenetére


phanzetomox
őstag

ezzel azt érték el hogy aki cod4-ben hozzá szokott az ak-hoz, az lvl hackel kezdi majd a gamet :(

(#900) Hunter2 válasza phanzetomox (#899) üzenetére


Hunter2
addikt

Azért az M4-el is el lehet játszogatni. egyébként ha online stat lesz akkor az lvl hack felejtős.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.