Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) FikuszKukisz


FikuszKukisz
csendes tag

Sziasztok, olyan kérdésem lenne hogy a játékot lehet-e valahogy a saját DVDjéről telepíteni, mivel ha kuka és utána visszarakom Steamről tölti le, és hát mivel elég leterhelt nekem meg csak 4 Mb internetem van így egy kicsit lassú mert 6-7 órát várni rá elég sok. Tehát lehet valahogy DVDről felrakni?

Asrock A785GMH/128M, Phenom2 x2 550@x4 B50, 3Gb DDR2,Sapphire HD 5770 Chieftec 450Watt LG W1952TE

(#16002) Tom6 válasza FikuszKukisz (#16001) üzenetére


Tom6
aktív tag

Igen DVDről is fel lehet rakni, csak steambe legyél bejelentkezve! :K

[ Szerkesztve ]

(#16003) FikuszKukisz válasza Tom6 (#16002) üzenetére


FikuszKukisz
csendes tag

uhh basszus csak ki nem szúrta szemem, köszi :R

Asrock A785GMH/128M, Phenom2 x2 550@x4 B50, 3Gb DDR2,Sapphire HD 5770 Chieftec 450Watt LG W1952TE

(#16004) LackoMester válasza dokee78 (#15996) üzenetére


LackoMester
addikt

Naná, h. anyázok én is ( a csalókra, camperekre ), de nem irogatok semmit a másiknak ( azért mert jobb, és kijön neki a lépés ), érdekes, h. ezt miért csak ( persze mások is, de nekem magyarokkal van, volt gondom ) főleg mi magyarok csináljuk.
A játékban voltunk 12-en, abból 4 magyar, 3 Ők, csak mi 4 szarakodtunk egymással, amit nem én kezdtem, a többi emberke meg játszott nyugodtan. :U

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#16005) frame>24 válasza believil (#15989) üzenetére


frame>24
addikt

"Lehet javítana dolgokon, ha nem csak ffa-znék, meg tdm-eznék"

Csak jelzem, ha a bonyolultabb játékmódokat választod, ---> Demolition, CTF, Domination, HQ, ahol csinálni is kell valamit és HA CSINÁLSZ IS valamit, AKKOR pont rosszabb lehet a statod, ugyanis ezeknél a módoknál előszeretettel kempelik szarrá az agyukat, mivelhogy a szabályból adódóan adott helyeken mindig várhatók emberek.

Másik példa, tegnapelőttről, CTF: (nem egyedi eset)
Ellenség az első 5 percben atom mód "sátorozik," (nem csak sniperrel) összehozzák a chopper gunnert, (megfűszerezve Pave low-al, + 1-2 airstrike) majd a chopper zárótüze alatt elviszik a zászlót, és ráülnek az eredményre. Esetleg fenti algoritmus még1x, de látszik, hogy csak lesből halok (killcam).

Ha FFA-t, TDM-et játszok, mint "bénább" játékos (statom kell?), akkor majd' mindig az első háromban vagyok. A fenti kooperatív játékmódoknál, ha dolgozok (megyek zászlóért, bombáért, stb.) sokszor irtó szar K : D ratio jön, mert még ha ésszel is megyek a feladata, akkor se bírok egyedül 5-6 másik ellen. ÉS itt jön be, hogy ezzel az IWNet rendszerrel nehéz jól összedolgozmi, ahogy már sokszor mondtuk).

Search and Destroy ezalól kivétel, mert bár feladatos ez is, de nem tud mindenki ész nélkül respawn-t nyomni, és a pontozás is aránylag magas, ezért, mint nyugisabb módot, kedvelem.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#16006) Winne válasza frame>24 (#16005) üzenetére


Winne
nagyúr

"Másik példa, tegnapelőttről, CTF: (nem egyedi eset)
Ellenség az első 5 percben atom mód "sátorozik," (nem csak sniperrel) összehozzák a chopper gunnert, (megfűszerezve Pave low-al, + 1-2 airstrike) majd a chopper zárótüze alatt elviszik a zászlót, és ráülnek az eredményre. Esetleg fenti algoritmus még1x, de látszik, hogy csak lesből halok (killcam)."

Ha úgy nézzük ezt nevezhetjük egy működő taktikának is, bármennyire is egyetértek azzal, hogy ez így buziság. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#16007) frame>24 válasza Winne (#16006) üzenetére


frame>24
addikt

Naná, maga a taktika igen jól működik... :DDD

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#16008) cashback válasza frame>24 (#16005) üzenetére


cashback
őstag

COD4 TDM és HQ-ról most átváltottam COD6 Domination-re. :) Ez a mód jön be talán a legjobban... egész élvezhető is a játék, ha értelmes csapatok vannak.

De mint amit frame>24 kolléga is írt "ahol csinálni is kell valamit" szerű mappokon elég sok a "táborozó". A legrosszabb mégis az amikor a saját csapatodból (max 6fő) 4sniper és leáll a legközelebbi pontnál. 1mint... fogalmam sincs mit csinál, de a 2-3kör alatt 1szer láttam akkor is a fűben keresett valamit. És ÉN... én hülye aki a Bushmaster ACR-rel török előre... :W

És ekkor születnek a "gyönyörű" eredmények.

Jah... és az sem jobb ha az ellenfél csapatánál van ugyan ez a felállás...

EDITnéne...

Ha újratelepítem a gépet... minden eredmény nulla? Vagy ahogy előzőekben írva vagyon... kimentem, újratelepítem, bemásolom és folytatom ahol abbahagytam?

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#16009) dokee78 válasza cashback (#16008) üzenetére


dokee78
félisten

Ha eredeti akkor nem kell másolni csak a Single,Coop módhoz a players mappát.
Ha nem eredeti akkor Warez,ami alapelvekbe ütközik.

(#16010) boogie84 válasza LackoMester (#16004) üzenetére


boogie84
veterán

Mi is találkoztunk olyan magyarokkal, amint menüben voltunk mondták a magukét szóban is..
Nem értem ezeket a magyarokat, én csak akkor szólok be vkinek is ,amikor nem a megfelelő játékot játsza! Az rettentően idegesít! :(((

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#16011) cashback válasza dokee78 (#16009) üzenetére


cashback
őstag

:Y Nem mondod...
A választ köszönöm... :R És az előítéletet is. :U Jól esett. :DDD

Akkor nem kell másolnom semmit. SP és Co-t nem játszok. :)

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#16012) @rglaaf válasza boogie84 (#16010) üzenetére


@rglaaf
veterán

A legegyszerübb megoldás a mute all és lehetőleg nem beirkálni semmit főleg magyarul mi így toljuk már régóta ha a chat-t le lehetne tiltani még azt is beállítanám :)

Kérdés most xp-m van és ki akarom másolni az egész steam mappát hogy nen kelljen telepitgetni , de már win7-t teszek fel az nem fog bekavarni valamibe esetleg?

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#16013) boogie84 válasza @rglaaf (#16012) üzenetére


boogie84
veterán

Lehetséges h igazad van.Viszont akkor is bosszantó amit csinálnak. Persze nem csak a magyarok...
Nem hinném h bezavarna.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#16014) Winne válasza boogie84 (#16010) üzenetére


Winne
nagyúr

Na de ezt mondják sokszor azon helyzetekre és emberekre is, ami nem teljesen odaillő. Példának okáért HQ van, egyedül maradok, és nem rohanok oda meghalni egy egész csapat ellen, hanem kilövök akit tudok a killstreakért, amivel a következő HQ-t tudom védeni, könnyíteni a megszerzését, etc.. Ugyanez domination-ön, mikor inkább összekalapálok egy pawelow-t, ami később sokkal hasznosabb, mint ha mindig odarohangálnék a pontokra és öl/hal combot játszanék.

Nincs igazam?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#16015) jozefgucci1 válasza @rglaaf (#16012) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem fog bekavarni tuti.Két hónapja váltottam xp-ről Win7 Ultimati 64 bit-re és minden gond nélkül sikerült.Nem másoltam semmit sehová .Feltettem a steam-et beléptem és lemezről telepítettem is a játékot aztán játszottam ott ahol abbahagytam.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#16016) dokee78


dokee78
félisten

Nyomorék csaló
Prapor ennyit tudott mondogatni míg visszaszámlált a pályatöltésig:-NO AIM NO CHEAT NO,NO,NO-dörmögte mély grizlímedve hangon.
Mögötte a kíséret,kis taknyos héliumhangu 12 évesek társaságában.
És még örültek neki,hogy nyernek,4-en voltak rohadt ruszkik.
1.
2.Cold Bloode perknél elég pontosan céloz és nem is mozogtam.

VAN der BOSS Chatet hogy lehet letiltani?

[ Szerkesztve ]

(#16017) Laraxior válasza dokee78 (#16016) üzenetére


Laraxior
titán

sehogy.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#16018) jozefgucci1 válasza dokee78 (#16016) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerintem a Caht-re gondoltál ?Az opciókon belül van azt hiszem a hangoknál.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#16019) boogie84 válasza Winne (#16014) üzenetére


boogie84
veterán

Utolsó emberként megértem (na de nem azt h egész hq alatt csak rohangál, tdm-et játszik... ) , de én még akkor is a HQ közelében maradok. Naná h nem a tűzvonalban :)

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#16020) Samcro(w)


Samcro(w)
csendes tag

hello!
ma belefutottam egy hackelt hostba, ahogy a sárga kiírás megjelent hogy have fun kiléptem és még ígyis sikerült elbasznia az egyetlen dolgot amit eddig egyik hackelt hostnak sem.
Megdobta a killjeim számát pár milliárdal. :W
A kérdésem az lenne, hogy vissza tudom-e állítani a régi statot, vagy tudnám-e nullázni a kill/death arányt az account nullázása nélkül.

(#16021) henesa válasza Samcro(w) (#16020) üzenetére


henesa
aktív tag

A rohadt tetvek mit ki nem találnak . Milyen játékmód volt mit kell kerülni ?

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#16022) Samcro(w) válasza henesa (#16021) üzenetére


Samcro(w)
csendes tag

Hardcore TDM-en futottam bele:(

(#16023) Black Dragon válasza Samcro(w) (#16020) üzenetére


Black Dragon
addikt

Lol az szép.:W

(#16024) Doki16 válasza Samcro(w) (#16020) üzenetére


Doki16
addikt

Nekem is ugyanez lett. Akkor valószínűleg ugyanabba a hostba futottunk bele mert nekem is hajszálpontosan ennyire dobta fel a killeket.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#16025) jozefgucci1 válasza Samcro(w) (#16020) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ezzel nem igen tudsz mit kezdeni sajna.Lenullázott accal kezded max a nulláról.

Ennek mi értelme van ,hogy ilyeneket csalnak a modolt hostok.A lvl hack-et és 100x xp-t valahol értem ,de ezt nem.

Várom nagyon az új codot hátha a dedikált szerverek visszahozzák a cod4 érzést szép új grafikával .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#16026) henesa válasza Doki16 (#16024) üzenetére


henesa
aktív tag

Az hány napja vagy hete volt csak mert hogy mennyire fürge a vac vagy ezt nem is látja ??
Mármint a hackelt hostos majmát .

[ Szerkesztve ]

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#16027) @rglaaf válasza jozefgucci1 (#16025) üzenetére


@rglaaf
veterán

Annyit lehet tenni hogy minden nap amikor már nem játszol vele kimented a player mappát asszem és ha valamibe belefutsz másnap akkor vissza másolod

PSN:BiZzare_0 ️

(#16028) Samcro(w)


Samcro(w)
csendes tag

Köszi a választ mindenkinek. :R
Melyik mappát kell törölnöm, hogy resetelődjön az account? :F
Tudom hogy már többen is írták, de nem találom azokat a hosszászólásokat:)

(#16029) Winne válasza @rglaaf (#16027) üzenetére


Winne
nagyúr

A userdata mappát. A playersből pedig a stat fileokat kell törölni a visszamásolás előtt, ha jól emlékszem.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#16030) Samcro(w) válasza Winne (#16029) üzenetére


Samcro(w)
csendes tag

Köszi!! :R

Lvl1 megint juhúúúú :DD

(#16031) Doki16 válasza henesa (#16026) üzenetére


Doki16
addikt

Nekem asszem olyan szombaton írta át ha jól emlékszem.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#16032) AssasinMate válasza Samcro(w) (#16030) üzenetére


AssasinMate
csendes tag

Úgy is lehet hogy a levelhacker proginál bár nem tudom hogy kell használlni át lehet írni a killeket meg mindent elvileg. Bár én ehez nem értek.

.n.1.|Assassin ||| www.xfire.com/profile/qpakmate | Steam:asdkhaa, cukkar (ezen nem mindig én vagyok) |

(#16033) Bacardi16


Bacardi16
tag

Sziasztok!
A Ninja perk mit tud? :U

(#16034) Tom6 válasza Bacardi16 (#16033) üzenetére


Tom6
aktív tag

Nem lát a Heartbeat sensor, pro változatba hangtalanul is lépkedsz. :)

[ Szerkesztve ]

(#16035) LamaCube válasza AssasinMate (#16032) üzenetére


LamaCube
addikt

Te neked van ám bőr a képeden (más szót írtam volna, de inkább nem). Szerintem kerüld ezt a fórumot nagy ívben. A csalókat nem komáljuk... :(((

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#16036) Black Dragon válasza AssasinMate (#16032) üzenetére


Black Dragon
addikt

Persze, hogy nemtudod, ahoz képest rendesen használtad.

Grat hozzá.

Sztem felejtsd el ezt az oldalt, menny sakkozni, vagy focizni apuval.

(#16037) AssasinMate válasza Black Dragon (#16036) üzenetére


AssasinMate
csendes tag

Bocsi de én mikor mondtam hogy valaha levelhackeltem? Én soha az életben nem nyomtam fel a szintem és nem is akarom...
Mennék apuval focizni ha lenne apum...

.n.1.|Assassin ||| www.xfire.com/profile/qpakmate | Steam:asdkhaa, cukkar (ezen nem mindig én vagyok) |

(#16038) dokee78 válasza Black Dragon (#16036) üzenetére


dokee78
félisten

Őt a sakkban is bannolták. :))

(#16039) v!ct0y válasza Samcro(w) (#16028) üzenetére


v!ct0y
veterán

Legközelebb ilyen van nyomd ki a gépet azonnal ne csinálj semmit egyből reset és kész.

(#16040) jegenye77 válasza AssasinMate (#16037) üzenetére


jegenye77
addikt

Mondjuk az látszik hogy nincs apád. :C
Biztos elhagyott mikor kiderült hogy milyen "fia" született./kis majom/

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#16041) SipiBcs válasza jegenye77 (#16040) üzenetére


SipiBcs
őstag

Az ilyen jellegű személyeskedést szvsz hagyjuk a 8 éves debilekre (anélkül, hogy védeném a közellenséget!!) No meg kaptam ennél gyengébb dologért is 24 órás pihit.... :U

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#16042) AssasinMate válasza jegenye77 (#16040) üzenetére


AssasinMate
csendes tag

Azért nincs mert meghalt autóbalesetbe... Nem tudom de ez nekem fáj. :(
Nem tudom de én nem viccelődnék ilyennel.

[ Szerkesztve ]

.n.1.|Assassin ||| www.xfire.com/profile/qpakmate | Steam:asdkhaa, cukkar (ezen nem mindig én vagyok) |

(#16043) Black Dragon válasza AssasinMate (#16042) üzenetére


Black Dragon
addikt

Sajnálatos dolog, DE te azzal írsz ide be a fórumba, hogy csalás miatt bannoltak és hűha ez milyen vicces. Ha máskor normálisan írsz ide be, akkor talán nemfognak elküldeni akárhová, vagy így beszélni....csak tudod senkisem szereti a csalókat, pláne, ha az illető hirdeti is azt és röhög rajta......

(#16044) jegenye77 válasza AssasinMate (#16042) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem kell itt a kamu duma,nem fog megsajnálni senki.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#16045) Black Dragon válasza jegenye77 (#16044) üzenetére


Black Dragon
addikt

Haggyad, különben teis pihenőt fogsz kapni...

(#16046) AssasinMate válasza jegenye77 (#16044) üzenetére


AssasinMate
csendes tag

Bocsi de te olyan **** vagy... Ha nem hiszed el gyere el ide hozzánk és elhiszed. Kiváncsi lennék ha te neked az apád meghalt volna mielött felnőtt lettél mit szóltál volna hozzá és hogy tűrnéd hogyha kamunak gondolnák ezt. Nem tudom de nézz mélyen magadba mert ilyen embert még nem láttam mint te.

.n.1.|Assassin ||| www.xfire.com/profile/qpakmate | Steam:asdkhaa, cukkar (ezen nem mindig én vagyok) |

(#16047) Black Dragon válasza dokee78 (#16038) üzenetére


Black Dragon
addikt

Amugy a kép jolet.:DD

(#16048) jegenye77 válasza AssasinMate (#16046) üzenetére


jegenye77
addikt

Szívesen elmennék hozzád,de azt valamelyikünk megbánná nagyon.
Az hogy édesapád meghalt még egyáltalán nem ok arra hogy csalj és azt még hangoztasd is.
ENNYI és befejeztem.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#16049) Black Dragon válasza jegenye77 (#16048) üzenetére


Black Dragon
addikt

Összevered, azért. mert csalt?:F

Nyugi már emberek, szitkozodni lehet, de mindenki a maga dolgával törődjön.

Haggyuk a gyereket, remélhetőleg észhez tért, és normálisan folytatja a codozást, ha mégsem, akkor csak remélni tudom, hogy nemrak be egy képet az újabb bannról.

[ Szerkesztve ]

(#16050) AssasinMate válasza Black Dragon (#16049) üzenetére


AssasinMate
csendes tag

Normálisan folytatom rovább igazából már péntek óta játszok...A hack nem csábít engem és nem fognak bannolni az biztos.
Akartam veletek így phsokkal partyzni egyet de gondolom így már nem fog összejönni úgyhogy mindegy sziasztok!

.n.1.|Assassin ||| www.xfire.com/profile/qpakmate | Steam:asdkhaa, cukkar (ezen nem mindig én vagyok) |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.