Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) believil válasza Laraxior (#13992) üzenetére


believil
tag

köszi!

(#14002) GAbre


GAbre
veterán

Hát igen,nekem sem jön be az iw net!
Az ingyenhétvége után,inkább eladom a bontatlan cod 6omat!
Ha érdekel vkit írjon!Thx

Avatar

(#14003) Winne


Winne
nagyúr

Rájöttem, hogy nagyon utálok pubolni magamban, a sok nyominger csak a saját szaros fragjeit látja, nem a csapat érdekeit. HQ-n ellen foglal terminalon középen, én meg még egy srác megyünk és írtjuk őket, a többi csak les, hogy elé fut-e valaki, halok folyamatosan, futok fel a mozgólépcsőn, csávó meg velem szemben lefele. Mondom neki takarodj már a szaros HQ-ra és öld meg a maradék embert, mert az a feladat. Kikerülni nem lehet, de ő még mindig lefele menne, és még neki áll feljebb, hogy engedjem már el. Hát mondom na most ha itt lennél előttem úgy megpi**ználak kis barátom, hogy utána tudnád mit kell csinálnod! :W :W :W

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#14004) Laraxior válasza GAbre (#14002) üzenetére


Laraxior
titán

:Y
jóvétel lenne :K
bár szerintem annyira nem vészes a helyzet mint mondják...
5 perc szarakodás után simán tudod nyomni sokáig. Az meg hogy ingyen hétvégén nagyon sok volt a hulladék (cheater,iw-net problem) érthető,hiszen rászabadult a sok ingyenélő. Irtottuk mi is őket kegyetlenül,öröm volt a statokat nézni ;]
de hát türelem kérdése...én sem vagyok az a hűde türelmes egyén,mi is mondjuk a magunkét amikor nehezen csatlakozik egy game-be,de után a játékélmény kárpótol :C

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#14005) LamaCube válasza Mrdevil (#13990) üzenetére


LamaCube
addikt

Szerintem nem ismered, de TS-en elmondom :)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#14006) LackoMester válasza Laraxior (#14004) üzenetére


LackoMester
addikt

Jó volt a hétvége :K , elég csúnya darálásba futottak bele az újak. Csórikáim sokszor azt sem tudták, h. mi van, mi lövi őket és, h. honnan. :DDD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#14007) believil válasza Laraxior (#14004) üzenetére


believil
tag

Köszi....:) Én is az "ingyenélők" között voltam, hogy megtudjam érdemes e megvennem... Bocs, hogy éltem a steam által felkínált lehetőséggel. Tényleg érdemes volt a statokat nézni... én ott kullogtam az első meccsemmel a 2 helyen.... nálam ( a statjuk alapján régóta ott játszó) nem "ingyenélőket" letuszkolva a wc lefolyón... :U
Na sebaj... szeretem az ilyen beszólásokat. :C

(#14008) LamaCube válasza believil (#14007) üzenetére


LamaCube
addikt

Mielőtt magadra vennéd a szitut, Lara a cheater hulladék ingyenélőkre gondolt.Szerintem ezt egyértelműen leírta.Bár, ha nincs igazam, majd helyesbít.
Tudod a mondást: " Akinek nem inge ne vegye magára"
A statokat illetően nem mindegy melyik játék típust játszottad, mert tdm-en nem nagy kunszt jó eredményt elérni alap esetben.
Én a hétvégén azt tapasztaltam, hogy akik "szűzen" kezdték nagyon kaptak.Persze DEM-ről tudok nyilatkozni.A WC lefolyón véletlenül sem tuszkolt le senki :)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#14009) Laraxior válasza LamaCube (#14008) üzenetére


Laraxior
titán

Nah igen,te ismersz, együtt nyomjuk mindennap, tudod mire gondolok :D :K

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#14010) Mrdevil válasza LamaCube (#14008) üzenetére


Mrdevil
addikt

És ennyi. :C :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#14011) Doki16 válasza LamaCube (#14005) üzenetére


Doki16
addikt

Közös TS-re szoktatok feljárni? Ha igen, akkor én is szívesen felmennék, mert már eléggé unom, hogy ha egyedül nyomulok pubon nincs semmi csapatmunka. Privátba elküldené nekem valaki? Szeretek csapatban játszani és a HQ-ra menni :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#14012) LackoMester


LackoMester
addikt

Találtam egy érdekes írást.[link] :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#14013) Laraxior válasza Doki16 (#14011) üzenetére


Laraxior
titán

1. b1zarre-t (as. Van der Boss) kérdezd ezügyben, ő a Commander :D
2. az a baj hogy egy csapatban 6an lehetünk,és elég kellemetlen mindig elküldeni valakit,ha éppen egy régebbi arc jönne gamelni. Legalábbis én kellemetlenül érzem magam,mondjuk soha nem én intézem ezeket :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#14014) Laraxior válasza LackoMester (#14012) üzenetére


Laraxior
titán

Minket az ilyen nagyon nem érdekel szerintem. Jönni fog úgyis még Call of Duty. Talán Modern Warfare lesz az is,az meg olyan mindegy hogy IW, vagy EA logo van a kezdőképernyőn. :K

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#14015) SipiBcs válasza Laraxior (#14013) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ha valaki ezt megszólná, sem tartom normálisnak! :DDD
Sosem veszem zokon, ha nem kapok helyet. Ha meg igen, akkor veletek is élvezettel nyomom! :R
Mondjuk nekem is megvan az összeszokott "bandám", oda is be szokott ez az kéreckedni. Ha van hely jöhet, ha nincs, akkor sorry! (mondjuk nálunk fontos, hogy ne teenager, csipogós kiskölök legyen. :)) (elnézést az érintettektől)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#14016) LackoMester


LackoMester
addikt

Inkább érdekli ez a hír a MW2 fórumozókat mint a BC2-s fórumon ténykedő emberkéket. ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#14017) LamaCube válasza Doki16 (#14011) üzenetére


LamaCube
addikt

Mi csak demezünk.Én is csak egy "megtűrt " személy vagyok .És sajnos vagy szerencsére sokan játszanának velünk, de mint Lara írta sajnos csak 6 embernek van egyszerre hely.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#14018) Laraxior válasza SipiBcs (#14015) üzenetére


Laraxior
titán

jaj..mi sem díjazzuk a chatelős lövöldözést :W :DD
ha visszaírunk akkor is nem magyarul...véletlenül se tűnjünk magyaroknak. Tiszta szégyen.
Crysis Wars-ban büszkén viseltem a LaraXioR[HUN] nevet,mert nagyon kevés magyarral találkoztam, még kevesebb cheaterrel. Itt is így kezdtem...aztán maradtam a sima LaraXioR. Jelenleg éppen amerikai zászló (title) alatt futok U.S.M.C. LaraXioR néven :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#14019) Tanker21 válasza LackoMester (#14012) üzenetére


Tanker21
tag

Szégyen amit ez az Activision csinál. Egyre szarabb játékokat adnak ki. Tényleg elkapkodják őket. MW2-t is meg lehetett volna csinálni rendesen, de gondolom az Activision szorította az IW t.két, hogy dobják minél hamarabb piacra a terméket. Ezért is lett ilyen ratyi az IW-net. Maga az ötlet jó, de igencsak bugosra sikeredett.

[ Szerkesztve ]

(#14020) Winne válasza believil (#14007) üzenetére


Winne
nagyúr

A stat semmit sem jelent, akár 0-s stattal is lehet tabellát vezetni...

Bizonyíték!

:C

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#14021) tomi_mod


tomi_mod
aktív tag

HC SD-ben mi a rák történt! Már a sokadi "szerver" is bugos :W
Valamit nagyon elkettyentettek...egyszerűen senki nem tud mozogni :W Sima SD-ben ok a buli...
Valami infó?

szerk: a többi játékmód jónak tűnik

[ Szerkesztve ]

(#14022) Winne válasza tomi_mod (#14021) üzenetére


Winne
nagyúr

Ez a nem tudok mozogni dolog pár napos, én tegnap hallottam először, és ma nekem is csinálta egyszer, de nem sd-ben.

Apropó ma is volt egy pályaváltós csaló lobbym... :W

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#14023) Laraxior válasza tomi_mod (#14021) üzenetére


Laraxior
titán

:K Skidrow map..Domination. Csatlakozom

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#14024) Laraxior


Laraxior
titán

:Y megbolondult az IWnet...
carepackage-ben Nuke...
persze nem nekem :W

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#14025) Winne válasza Laraxior (#14024) üzenetére


Winne
nagyúr

Az nem az iwnet, korábban már olvastam, hogy egy csaló okossága volt, kért két emergency-t, és a végére volt nála 3 vagy mennyi nuke, mire elnyomta...

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#14026) henesa


henesa
aktív tag

Mostanság ismét olyanokat produkál a game csak nézek mint a moziban már káromkodni sincs kedvem pl: berak a map alá alulról látom a pályát mindezt azzal idéztem elő hogy tabbal megnéztem az állást.Akkor még a szokásos hogy egyszerre kezdjük lőni egymást a kolegával azon már csak röhögök hogy én azonnal halok csak most a killcam-ban azt látom lőjjük egy mást telibe sorozom extended mags-al és semmi erre ő kifogy gyorstárazással tárat cserél és lelő miközben egyfolytában lövöm na ezután szépen kikapcsoltam a gépet

Ez tegnap volt :O

[ Szerkesztve ]

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#14027) hoffman_ válasza Winne (#13987) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Buzi játék, már 4x24 óra :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#14028) Laraxior


Laraxior
titán

:Y 16/0-nál szedtek le Derail mapon....
komolyan mondom Fortuna dolgozik ellenem az antiNuke-al :DDD :W
Soseleszatomom....

Addig pedig nem lépek Prestige2-re amíg nem lesz meg a Nuke :DD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#14029) Laraxior válasza henesa (#14026) üzenetére


Laraxior
titán

Tőled még nemigen láttam olyat,hogy meg lettél volna elégedve a game-el komolyan mondom. Csak a panaszhegyek,és a sírás

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#14030) @rglaaf válasza henesa (#14026) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ez csak simán a ping külömbségnek köszönhető ezt én is meg gondolom mindenki tapasztalta

PSN:BiZzare_0 ️

(#14031) jegenye77


jegenye77
addikt

Ma nekem is volt ez a helybe topi TDM-be :W .Kalandos úgy a game! :DD
Kár hogy itt nem lehet lelőni a csapattársat. :)

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#14032) henesa válasza Laraxior (#14029) üzenetére


henesa
aktív tag

Lehet sőt biztos igazad van ez azért lehet mert nem vok mazoista .

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#14033) Winne válasza Laraxior (#14028) üzenetére


Winne
nagyúr

Menj csak tovább nyugodtan. Mikor nem stresszeled magad rajta, akkor beadja úgyis. Én most nem is próbálkozom, majd az egyik class mellé beteszem, lövök pár kört úgy, aztán ha nem adja, akkor megyek tovább és később próbálom újra. Ha stresszeled magad rajta, akkor még meg is fogod utálni a játékot. 16-hoz még kellett volna úgyis nem kevés, legalább nem kaptál szívrohamot 24-nél. ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#14034) LamaCube válasza henesa (#14026) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát nem tudom neked miért vannak ilyen gondjaid, de valamiért olyan érzésem van, hogy egy teljes rendszer újra rakása valamelyest segítene.Bár a pingelés a netedre tereli a gyanút.Hiába gyors a neted nem a sebességtől függ a host.Én ráfordítanám azt a fél napot a rendszer újra rakására kompletten, mert ez esetben tűnsz mazochistának, hogy csak bosszantod magad a játékkal ;)

Az utóbbi időben sokat játszom a játékkal napi szinten 5-6 órát különböző napszakokban és szinte semmi problémám nincs.Mondhatom azt, hogy a legtöbb esetben a hiba az, hogy egy csapattársamat kidobja a lobbyból.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#14035) GAbre


GAbre
veterán

Vki bontatlan cod 6???

Avatar

(#14036) Laraxior válasza GAbre (#14035) üzenetére


Laraxior
titán

apróban...nem itt.. :(((

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#14037) @rglaaf


@rglaaf
veterán

nah az utolsó vacsora meg vót nekik utána kivégeztem őket :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#14038) believil válasza LamaCube (#14008) üzenetére


believil
tag

Csak poénkodtam... nem veszem komolyan, egyébként meg a cheater barmokat sztem senki nem állhatja, még maguk a cheaterek sem.
Ám szívesen venném, hogyha pár jótanáccsal ellátnátok itt a fórumon, hogy ne úgy ugorjak fejest a multiba, hogy azonnal elmenjen a kedvem.
Egyébként tényleg egész jól szerepeltem, ahhoz képest, hogy először játszottam vele, mert általában hullok mint a legyek, de most nem sőt... na meglátjuk mennyire jövök bele, úgysem lesz ez nálam több mint meló utáni kikapcsolódás... :)

(#14039) Mrdevil válasza @rglaaf (#14037) üzenetére


Mrdevil
addikt

Picit pihiznek a bucimacik. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#14040) Winne válasza believil (#14038) üzenetére


Winne
nagyúr

Első tanács: a játékhoz nagy adag türelem kell. :K ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#14041) GAbre válasza Laraxior (#14036) üzenetére


GAbre
veterán

Kérdeztem az 1ik fórumon,h milyen díjja van,és,h kell feladni,semmi választ nem kaptam...:(
Vagyis 1et,1 "poént"..:(

Avatar

(#14042) wwenigma válasza GAbre (#14035) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Pofátlan PÜ ment, sajnalom, de annyiért kapok helyben amennyit irtam. :B (nem steames letöltéses hanem dobozos, installálós, korongos)

Egyébként Hardverapró -> új apróhirdetés feladása. :U

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#14043) csdm


csdm
senior tag

Az igen.. Minden szerver bugos. indulás után csak egy helyben tudsz állni semmi mozgás. Gondolom tapasztaljátok. Ez mi? viccelődés az IW-nél?:D
Szerk.:
Azért nem mindegyiken, de egymás után kapásból kifogtam 2 bugosat :D (3szor mert 2szer ugyanazt)

[ Szerkesztve ]

(#14044) dokee78


dokee78
félisten

Van már konkrétum,hogy mennyi lesz a DLC?

(#14045) hoffman_ válasza @rglaaf (#14037) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Kíváncsi vagyok mit szól a Treyarch, hogy lelopták a macikat ;]

Ma is volt vagy 3 óra game, hogy csapna belém a villám... Végre elégedett vagyok a Classaimmal. Amíg nem tudok egy ütőképes 5-öst összehozni, addig annyira b@ssz@ a csőrőm, hogy tök vacakul megy a játék. Most végre százas, és ha nem lenne szar a voda-wireless netem, ami ráadásul 2 hete korlátozva van(hogy rohadjon el, ott csal, ahol lehet :((( ), és ne lenne olyan szar a ping, hogy az botrány, akkor talán jobb lenne. Bár még így is sikerül csupla plusszos meccset kihozni. SD-ben és HQ-ban is(csak a hc), akár snipo, akár darálás, akár heartbeat lopakodás van. Jó lesz ez. Haverral voltunk ma ketten, és az első egy órában non-stop mi voltunk az első két helyen....
([JH] powaa)

Amúgy már egy ideje lvl 70 vagyok, mehetnék Prestige-be menni, de inkább maradok. Nem játszok én annyit, hogy a mostani fullos gamet elcsesszem. Pláne azért a pár Title/Emblem-ért :N

De az, hogy a stat-ban nem tudok plusszba menni a killekkel, az röhej. 1+ hónap alatt javítottam 10%-ot, de még így is csak 10 a 6-hoz .... :B

csdm: Ilyet ma én is szívtam, de csak egyszer. Akkor lehet nem nálam volt a hiba.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#14047) @rglaaf válasza hoffman_ (#14045) üzenetére


@rglaaf
veterán

pedig sok challenge-t csak akkor érsz el ha rá nyomsz :K

PSN:BiZzare_0 ️

(#14048) nanus válasza dokee78 (#14044) üzenetére


nanus
senior tag

Küldj az IW-nek amennyit gondolsz,mert látom te mindenképp fizetni akarsz a 3 mapos dlc-ért,
vagy csak fizetett/iw/ alkalmazott vagy? :DD

(#14049) Gál István


Gál István
senior tag

Sziasztok! Hogyan tudom felvenni a játékot? Tegnap kicsit felidegesített amikor egy gyerek hármunknak osztott fejest FAMAS-al... "bernut" volt a neve, írtam neki hogy szép aimbot erre lelépett... De egy killcam rögzítést nagyon megérne az ilyen.

(#14050) nanus válasza Gál István (#14049) üzenetére


nanus
senior tag

Xfire-vel az nem terheli annyira a géped ,mint a fraps,ZD recorder stb, egyébként mire mész vele ha felveszed???

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.