Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98651) Astroboy válasza vtomi2 (#98650) üzenetére


Astroboy
őstag

Látod, már magad se tudod mikor csalikolsz :))

Más: Nektek volt olyan hiba mostanság, hogy nincs háttérzaj/motorhang vagy ilyesmi? Általában csak az egyik hiányzik, de az a teljes kör alatt. Olyan mint a hangok bugja pálya kezdéskor, csak az egyik nem épül fel egyáltalán. Map váltáskor a jelenség megszűnik. :F

(#98652) Zsoxx válasza Astroboy (#98651) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Minden pályakezdéskor van ilyen, pár másodpercig tart csak. Közben már nincs.

[ Szerkesztve ]

(#98653) Astroboy válasza Zsoxx (#98652) üzenetére


Astroboy
őstag

Ati olvasd el még egyszer amit írtam mert sírba teszel komolyan. :D
CSAK az egyik hangsáv hiányzik, de az VÉGIG az egész menet alatt. Pl. csak motor hang hiányzik vagy a környezeti hangok. Ha vége és gyün az új map, azon meg minden oké. Olyan mint ha néha nem töltene be az egyik hangsáv rendesen.vagy mittudomén...

(#98654) Zsoxx válasza Astroboy (#98653) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Értettem, hogy neked végig ez van, azért írtam azt, mert ha az elején van ilyen akkor az normális, ha tartósan fennáll, akkor már nem.

Amúgy mostanában melyik TS-en vagytok?

[ Szerkesztve ]

(#98655) Zsoxx válasza eugabesz (#98649) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Semmi gond nincs azzal, ha a "túl" jó játékosokat kidobjátok, csak ezt akkor is alkalmazni kellene, ha a te oldaladon játszik az illető, nemcsak akkor, ha ellened vagy más Iramos admin ellen.

(#98656) Tomassy00 válasza Zsoxx (#98655) üzenetére


Tomassy00
senior tag

Mit merészelsz te galád ! ;]

[ Szerkesztve ]

(#98657) kisza25 válasza Zsoxx (#98655) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Én azt nem értem, hogy egyfolytában szidjátok az IRAM szervert, akkor mi a fészkes fenéért jártok fel rá :F
Mintha ez az egy szerver lenne a bf4-ben és kötelező lenne feljönni rá :U
Amit ti nem értetek meg IRAM az nem pro játékosok gyülekezete, hanem barátoké, akik este, ha van idejük feljönnek játszani+ TS-re és ez kikapcsolódás, szórakozás okán teszik.
Feljönnek ilyen 10 k/d arányú emberkék szétcseszik a játék élményt, pláne, ha 5-6 ilyen jön fel, meg kicsit még okoskodnak, k anyáznak, meg arcoskodnak.
Aztán mikor kirakjuk őket, akkor megy a köpködés, de kérem szépen, van egy csomó másik szerver ahonnan kidobathatjátok magatokat ;]

Alternatíva:
béreljetek szervert és csináljátok jobban, aztán felmegyünk, valami nem olyat teszünk, kiraktok, ilyen egyszerű ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#98658) Snooker


Snooker
senior tag

Van a játékon belül már olyan szerver kereső mint a BF1 esetében? Azt tudom, hogy BF1-en keresztül tudok keresni BF4-es szervereket is és ezen a módon belépni, de csak ha simán a BF4-et indítom akkor is megvan ez a lehetőség vagy marad a böngészős szerverkereső?

(#98660) #35434496 válasza guftabi96 (#98659) üzenetére


#35434496
törölt tag

Ezt este megnézem. :DDD :C

(#98661) kisselandras válasza guftabi96 (#98659) üzenetére


kisselandras
senior tag

Meg néztem de mi ez a gyors futás? meg ahogy észre vettem macrozól is :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#98662) guftabi96 válasza kisselandras (#98661) üzenetére


guftabi96
addikt

Szimplán fel van gyorsítva a videó azon a részen.
Makrót nem tudom hol látsz?

#KeepFightingMichael

(#98663) vtomi2 válasza guftabi96 (#98659) üzenetére


vtomi2
őstag

Komoly komoly, késes vidim nekem is volt :)

Milyen formátumban exportáltad, hogy nekem meghagyta ilyen szépre a yt?

(#98664) guftabi96 válasza vtomi2 (#98663) üzenetére


guftabi96
addikt

Vegas:
Mainconcept AVC/AAC
-1440p
-Variable Bitrate max 48, min 32mbps
Ha FHD videót akarsz felrakni, azt is érdemes 1440p-ben lementeni, mert elvileg a fullhd-nál nagyobb videóknál máshogy tömörít a youtube.

#KeepFightingMichael

(#98672) kisselandras válasza imi123 (#98670) üzenetére


kisselandras
senior tag

Imi engem pls érdekel ! tiszta játékot várok el mindenkitől ! nekem nincs macrós egérkém sima mezei egér van dpi !

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#98678) Zsoxx válasza kisza25 (#98657) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Látom nem jött át a #98655 mondanivalója.
Amúgy nem járok Iramra már egy jó ideje, kb. egy hete voltam fent 1 körre, ami kivételes alkalom volt.

(#98679) kisselandras


kisselandras
senior tag

Azért van némi [különbbség] :R macró

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#98680) Tomassy00 válasza kisselandras (#98679) üzenetére


Tomassy00
senior tag

Teljesen egyet értek a videó készítőjével :K Van több hasonló témában videója a tagnak.

(#98695) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Nem vagyok topicgazda, de ezt kéretik befejezni légyszíves, mindkét "oldalnak". Már sok hozzászólással ezelőtt.

Mindenki otthon a monitor előtt mormoljon egyet és lépjen tovább, ne pedig dobálja tovább a tűzre a tüzifát.

Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#98696) =HG= válasza Zsoxx (#98655) üzenetére


=HG=
addikt

Ha admin ellen játszik az überügyes, nyilván előbb észre veszi....Ez az oka, hogy akkor előbb repül az illető...De megsúgom, nem túl sűrün van kirakva ezért játékos...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.